PDA

View Full Version : Bihte li prostili edna iznevqra?



Cherry_Lips
11-27-2004, 15:42
Kak 6te reagirate ako razberete 4e gadjeto vi e izneverilo?

Cherry_Lips
11-27-2004, 15:44
Не можеш да простиш и да забравиш, но можеш да простиш и да продължиш

vse pak vseki gre6i....no dali tova moje da byde prosto 'gre6ka'

11-27-2004, 15:51
бих го заебал ако е момче а ако е момиче бих я обесил на някое дърво.

{IzidA}
11-27-2004, 16:00
Zavisi ot iznevqrata, ot kolko vreme hodq s mom4eto i dali go obi4am. Ako nqma ni6to seriozno.. vsy6tnost togava 6te go zaeba nabyrzo 4e taka i taka nqma da mi puka osobeno za nego, a ina4e ako se polu4i ne6to po-seriozno mejdu nas toi,sled kato e vidql 4e edin pyt sym mu prostila, nqma da spre da se natiska s tazi onazi... Ako hodim seriozno i si go obi4kam i da kajem samo se e celuval s nqkoe momi4e, sled tova ot nego sym razbrala a ne ot drug, ako mu e gadno, 6te go ostavq da postrada nqkolko dena i sled tova vse edno ni6to ne e bilo, ako ne se razkaiva, mainata mu i bez nego 6te mina :) Ama ako e ne6to pove4e ot celuvka, t.e. sex, togava da se nadqvq da ostana pri nego... Ama pove4eto pyti mai 6te prostq :)

morsmordre
11-27-2004, 16:16
Аз пък бих попитал с какво по-добър е бил той от мен, че да ми изневери!Се пак нали сме гадйета, не би требело да става така, това според мен би било неуважение към л'бимия човек :? :o

Dharma
11-27-2004, 16:28
ami ako sum naistina vlubena,a lubovta e slqpa,moje bi bih prostila, no a ako ne e ne6to tolkova istinsko-...ne

Tiffany
11-27-2004, 17:26
Преди си мислех,че не бих простила,докато не ми се наложи сама да реша дали бих го направила!Разбира се обстоятелствата са много важни,но когато човека с когото бях ми доказа,че наистина съжалява и се разкайва за грешката си на мен не ми остана нищо друго освен да простя!Но от голямо значение беше това,че много го обича и си мислех,че не бих могла да живея без него!

grafinka
11-27-2004, 17:33
Zavisi ot mnogo ne6ta , no po princip bih prostila stiga da ima osnovatelna pri4ina za tova , razbira se =)

The Goodbye Girl...
11-27-2004, 17:36
Охх, зависи от толкова много неща. Какви са били отношенията ни, когато е станало. Бил ли е пиян. Харесал е тялото или характера й. И какво точно са правили. Но като цяло бих простила, но сериозно бих се замисляила над отношенията ни. Защото една изневяра по-често е симптом, че нещо не върви, отколкото причина. :wink:

LoRinSeR
11-27-2004, 17:55
Да бих простил 1 изневерява, въпреки че съм изкл. импулсивен. Има една единствена причина зареди която бих простил - ЛЮБОВТА

tedi{P}{P}{P}
11-27-2004, 18:10
4uvali li ste izraza:4esto pyti malka gre6ka golqmo 6tastie ry6i?
ne kazvam 4e iznevqrata e malka gre6ka no predi da si praq izvodi za kakfoto i da bilo bix proverila kakfo to4noe stanalo! :roll:

BaT_GirL
11-27-2004, 19:46
Гласувах "за" но в случая зависи.
1.С кого?
2.Защо?
3.А ще има ли втори път?
Ако найстина знаеш че е боли само спонтанно и човека те обича супер много ще му простиш.Ако и ти си му изневерил преди това и двамата ще си простите.Обаче ако смяташ че вече е твърде рисковано да имате връзка(ще изневери пак)късаш!

w_cSiTtNnj
11-27-2004, 19:58
ami az mislq 4e edna iznevqra ne e tolkova stra6na pr.Ako dvama 4oveka sa ot mnogo vreme zaedno ponqkoga trqbva malko raznoobrazie.
No ako iznevqrite stanat pove4e tva ve4e govori 4e 4ovekut koito vi izneverqva zna4i ve4e ne vi e tolkova blizuk.

united_colors
11-27-2004, 22:28
Otgovora mi se otnasia za gadjeto mi i toi e-NIKOGA, za6to mislia 4e ot dosta vreme sme zaedno i ako iska ne6to po-taka moje da me pomoli, pak i sex bez 4uvstva i strast, a samo za sporta edva li si struva razdialata, da se nadiavam 4e niama da se naloji da mislia po toia vupros

incheto
11-29-2004, 14:50
Ta nali lubovta znachi da proshtavash neprostimoto..zashto da ne prostq sled kato obicham..:)

{}Slanchiceto{}
11-29-2004, 14:58
Ami da bih prostila edna iznevqra,no ako e samo edin pat.Kogato chovek obicha moje da prosti vsichko.No az ne obicham da se prekalqva s moite chuvstva.Ako choveka mi iznevri edin pat shte mu prostq.No povtori li go mnogkratno togava veche ne znam.

Allicia
11-29-2004, 15:04
Mislq, che bih prostila vednyj, no ako se povtori edva li. Vsyshnost neznam...az sym super revniva i nz ako mu prostq kakvi shte stanat otnosheniqta ni, i dali nqma da e po-dobre da ne mu proshtavam, s smisyl takyv che ako mi izneveri i mu prostq, mnogo trudno shte si vyrna doverieto v nego, a kakvo e edna vryzka bez doverie. A moje i da zabravq, zavisi ot vsichko!:)

SnoW_GiRl_
11-29-2004, 16:48
mnogo protivore4ivo 4esno kazano!
6te sam blagodarna 4e mi e kazal koeto zna4i 4e me obi4a
no tova 4e go e napravil mnogo 6te me narani no bih ostanala s nego za6toto mi e kazal....

^S^
11-29-2004, 17:22
6TOM VEDNU6 E STORENO 6TE SE POVTORI I POTRETI I T.N.

Devilsplaymate
11-29-2004, 17:40
mi zavisi i ot iznevqrata... ako e nevinna celuf4ica bix... ako stane na vapros za ne6to dr. tvyrdo NE!

BizZkviTka
11-29-2004, 21:57
bih prostila vednuj..no 6te 4akam dobro obqsnenie i razbira se kompensaciq! Ako se povtori ... grabvam pu6kata i 6te ima "Bqgai kopele!!!" 8)

iliqna
11-29-2004, 22:05
Смятам,че ако сегашният ми приятел ми изневери ще го приема много тежко и няма да му го простя.Без всичко си имаме проблеми,но не мисля,че би го направил,първо му имам доверие и знам,че ме обича.Не бих му го простила точно на него,защото по хиляди начини ми е доказвал,че ме обича и знае,че ако го направи много ще ме нарани,а той иска винаги аз да съм щастлива,а и много хора отстрани казват,че е доста влюбен в мен :) ,тъй че не вярвам това да ми се случи.Ако пък все пак се случи може би ще му простя,защото го обичам прекалено много и все пак ще му покажа,че не трябва да прави повече такова нещо.Според мен при изневярата и сръднята има нещо общо - след време ти минава,само губите време в глупави цупеници - тъй че няма смисъл.

megan
11-30-2004, 06:40
Mnogo e gadno kogato ti izneverqt no mislq 4e na vseki se sluchva da ispadne v losh moment i togava do nego da ima nqkoi koito da go uteshi i da mu pokaje saprichasnost ili pak v moment na slabost da si legnesh s nqkoi...

sladyrankaaa
12-01-2004, 06:27
Chesno da vi kaja,az mislq che tova do golqmo stepen e vapros na licno mnenie.Zavisi ot mnogo neshta!Povecheto hora smqtat che sled kato sa im izneverili ,vse edno sa izvarshili nqkakvo prestaplenie i az ne sam saglasna s tova.Nikoi ne e savarshen!Ako bqhme bezgreshni,ako bqhme angeli,ako bqhme savarsheni shtqhme li da sme na zemqta?Ne.Shtqhme da sme nqkade v nebesata...No da ne ispadame v podrobnosti.Ako stava duma za segashniq mi priqtel - rabira se che shte mu prostq,na vseki se sluchva.I vse pak az mislq che toi ne bi go napravil,no vinagi trqbva da si imame edno na um :!: No ako razbira se toi e hodil s nqkoq druga dalgo vreme,dokato hodi s men - togava veche shte se zamislq...

[Big`Sister]
12-03-2004, 10:24
Vsy6tnost parvo trqbva da razberem za6to se e izvar6ila iznevqqrata...za6toto pri4inata moje da e v samiq teb(za6toto ve4e e omraznalo da se celuva6 s edin i sa6t 4ovek..i dr)Iznevqrata obiknovenno vodi do krai na vrazkite...zna4i m/u horata ne e imalo doverie i razbiratelstvo...taka 4e predi da razberete za6to nqkoi e izneverill..razberete za6to... :P :D :) :( :o :shock: :? :lol: :P :wink:

АкулкА
12-03-2004, 15:02
Бих простила, но след това нищо няма да е както преди.Ако момчето искрено се разкайва, трябва да спечели доверието ми отново, което е адски трудно, почти невъзможно...

12-03-2004, 15:07
Pri men sichko se reshava v purvite 5 min sled kato razbera.... ili proshtavam vednaga ili nikoga nqma da prostq...
no az tolkova sum izneverqvala che spored men bih po skoro kazala `proshtavam ti` otkolkoto protivopolojnoto.... nz zavisi ot mn neshta!

nel-ly
12-03-2004, 16:00
kolko i puti da mi izneveri vinagi shte mu prostia zashtoto go obicham
izneveriaval mi e... i sum mu prostila.. ako pak mi izneveri.. est che shte mu prostia!
kato mi izneveri nikoga ne sum go pitala zashto.... ima li znachenie? ili mu proshtavash ili ne - kvo znachenie ima dali e samo celuvka ili neshto poveche... az daje nenam kvo sa pravili moje i sex da sa pravili ne me interesuva vinagi shte si go obicham i kolkoto i puti da mi izneveri prosto niama kak da ne mu prostia...
i az sum mu izneveriavala... i to ne samo vednuj... no tova sa nai-golemite mi greshki v jivota i ne smiatam da se povtariat... i toi vinagi mi e proshtaval kolkoto i trudno da mu e bilo i daje mi e kazval che dori i s celia sviat da prespia pak shte me obicha i shte mi prosti!
otgovora mi ne e "Da, na vse se sluchva." ami "Da, zashtoto go obicham!"

ВлюбеН
12-03-2004, 17:14
Иха...След всичко което изчетох оставам с впечатлението,че аз май съм голям егоист.Повечето от вас гледат доста либерално на изневярата.Е,това има много положителни,но и отрицателни черти.
Аз съм прекалено ревнив и не знам как бих се чувствал,ако приятелката ми ми изневери.Заедно сме почти 3 години,изградили сме и сме постигнали толкова неща заедно...,а в един момент тя да ги загърби заради някакъв флирт,целувка,или секс...Ще бъда прекалено наранен.Аз я обичам,както и тя мен.Дали сме си пълна свобода и никой не притиска с нищо другия.Мисля,че щом се обичаме няма как да си изневерим.Поне аз съм на това мнение.Бил съм с момичета,които не обичам и изобщо нямам чувства към тях,но откакто съм влюбен,откакто пораснах и осъзнах кое е истинското в този живот ... Просто има огромна разлика.Изневяра...може би бих простил,но едва ли някога ще забравя.Само като си представя,че приятелката ми може да докосва някой друг,той да докосва нея...става ми лошо.Бих го приел като предателство.Може би съм прекалено краен,но съм напълно искрен.Дори и да простя нищо вече няма да е същото.Няма да имам доверие на момичето до мен,и 100% съм сигурен,че доста често ще си мисля за тази изневяра.Познавам си се и знам,че след като е така само ще наранявам както приятелката си,така и себе си.Следователно е по-добре да се разделим.Няма как да намразя приятелката си,нито ще се сърдя,нито ще я упреквам...Но няма да имам сили на остана с нея.
Изневярата не винаги означава,че чувствата са изчезнали,че няма любов,но дори да е така не бих приел слабост от страна на гаджето ми и то само заради физическо привличане(ако става въпрос за такава изневяра,пък ако е нещо по-сериозно...излишно е да говорим).Има една поговорка: "Любовта прощава всички грешки,освен тези,които са насочени срещу самата любов" Мисля,че е точно така.Ако приятелката ми ми изневери ще бъда съкрушен.Но все пак такива неща наистина се случват.Надявам се,да не стават част от живота ми,защото болката ще е жестока.

LuDaCrIs
12-04-2004, 16:18
Po-skoro NE.Izneverqvali sa mi,az s16to s1m izneverqval i dori i da opitvame sled tova nqkak si ne se polu4ava.Gorodstta i 4uvstvata ti sa naraneni,ako v1ob6te gi ima sled kato se e stignalo do iznevqra.

12-05-2004, 08:50
Edna iznevqra da. No izneveri li mi 1 pyt, 6te go napravi pak. Tyi4e iznevqrata e na4aloto kym kraq! Mn zavisi i pri kakvi obstoqtelstva mi e izneverila. Ako e s pylno syznanie - ne bih!

little_black_dress
12-05-2004, 10:59
Zavisi ot kakav rod e izneviarata!Moje bi bih prostila sex za edna nosht i niakolko celuvki,no ne bih prostila predatelstvo!Vse pak otgovorih NE! :roll:

Josefinne
12-05-2004, 20:44
Аз изневерих веднъж и това беше , защото не обичах. Когато човек започне да се нуждае от трети човек във връзката си, то...значи, че няма нужда от тази връзка. Там е работата, че любовта се гради на единствеността, така че ако ще ми кръшка, да се къшка! :?

rikk
12-05-2004, 22:08
Zavisi ot kakav rod e izneviarata!Moje bi bih prostila sex za edna nosht i niakolko celuvki,no ne bih prostila predatelstvo!

mnogo vqrno. ako e prost za raznoobrazieto i mi kaje, nqma da ima problem. vse pak chovek ponqkoga ima nujda ot raznoobrazie (ne che edna 3-ka ili neshto malko po-perverzno ne e raznoobraze), no da mi izneveri duhom...tova ne bih prostil. :?

DejaVu31
07-16-2007, 19:26
Не мога да простя,но мога да го приема и да продължа напред,ако съм сигурна 4е 4овекът до мен истински ме оби4а и се разкайва бих му дала 2 -ри шанс.Но не и 3-ти.

sasha_90
07-16-2007, 19:31
Kak 6te reagirate ako razberete 4e gadjeto vi e izneverilo?
Ще се вбеся( :-D )!Трудно ще простя,ако изобщо простя.

kobrichka
07-16-2007, 19:34
Абе хора тази тема е от 2004 година.

krem4et0
07-16-2007, 19:54
Темата е стара!