PDA

View Full Version : Против чалгата (осем довода против тая помия)!!!



MadMaster
11-27-2004, 15:49
С тази тема не искам да се карам с никой, а просто искам да ви покажа, че поп-фолка не е много качествена музика, и искам да чуя вашено мнение по въпроса.

Очаквам да се апази добрият тон, и да бъде отговаряно по културен начин, без заяждане и по възможност - по-изчерпателно.


1. Текстовете на пестие в поп-фолка са на ниво разговорната реч. А по принцип, музикалните текстове трябва да са поетични и възвишени. А и езказът е доста опростен.

2. Темите, засегнати от текстовете са едни и същи - или любов или изневяра - трето положение няма! Защо само с това се изчерпват? Защо не пеят за по-възвишени неща???

3. Начинът на пеене: тези извивки на гласа направо дразнят ухото. А като се прибави към това и липсата на гласови данни у 90% от певиците, нещата стават плачевни.

4. Аранжиментите са повече от аматьорски - нещо като хармонично тракане, комбинирано с йоника!!!

5. Всички мелодии в поп-фолка са изплагиатствани - правата не са откупени, а са буквално откраднати!!!

6. Външен вид: няма да се занимавам с дрехите им, които комбинират всички взаимно най-несъчетаващи се цветове. Ще коментирам това, че всички до една ходят с многоцветен и ярък грим, поставен по доста нехармоничния начин. А за капак на всичко - силикон!!! Сякаш първото и най-важно нещо за една чалгарка е да има голям бюст и неестествено огромни устни! Защо изобщо е този култ към синтетичната красота???

7. Видео-клиповете: освен да снимат гърдите и устните, друго не показват. Това се парви с цел отвличане вниманието на зрителя - така човек забравя да мисли за песента, а се заглежда по формие на дадената изпълнителка, и качеството на музиката остава на заден план.

8. Интелекта на певиците: няколко пъти във телевизионната игра "Вот на доверие" са канили чалга/поп-фолк-певици и всички виждат, че не са много интелигентни. Спомнете си например Бони - тя само на тото играеше. Тая седмица пък имаше една друга - Елена Паришева. Тя освен да се подиграваше на другото момиче за малкия й бюст, друго не правеше!!! Това не мисля, че е нормално поведение.

Marti4ka
11-27-2004, 16:10
mdaaaaaaaaaaaaaaaaaa :twisted:

amy lee
11-27-2004, 16:13
5. Всички мелодии в поп-фолка са изплагиатствани - правата не са откупени, а са буквално откраднати!!! mda.tva e mnogo vqrno

eNigMaTic^
11-27-2004, 16:18
Уууууу за чагата.Мразя я тая циганска музика ! :x

SAMO CHALGA
11-27-2004, 16:18
1. Текстовете на пестие в поп-фолка са на ниво разговорната реч. А по принцип, музикалните текстове трябва да са поетични и възвишени. А и езказът е доста опростен. ---това може донякаде да е така,но рапа да не е по различен само глупости,един възрастен неможе да слуша вулгарностти,докато чалга може!!!

2. Темите, засегнати от текстовете са едни и същи - или любов или изневяра - трето положение няма! Защо само с това се изчерпват? Защо не пеят за по-възвишени неща???---е има и изклучения в текстовете,но за какво да пеят още,както пее некой рапър еди си с кой се ебах... мисля че е просташко,а и незнам защо тази тема е тук,като се има впредвид че много хора слушат "ТАЗИ ПОМИЯ" КАКТО тия нарече,неможе всеки да слуша техно,рап,метъл и т.н

3. Начинът на пеене: тези извивки на гласа направо дразнят ухото. А като се прибави към това и липсата на гласови данни у 90% от певиците, нещата стават плачевни. ---е не всеки има този глас не всеки има този талант на тези извивки,а и някой поп фолк певици имат много готин глас ,даже могат да си го променят,а някои рапър това го немове...

4. Аранжиментите са повече от аматьорски - нещо като хармонично тракане, комбинирано с йоника!!! ----за това съм съгласна,но няма лошо

5. Всички мелодии в поп-фолка са изплагиатствани - правата не са откупени, а са буквално откраднати!!! ---така е ,но не всеки може да слуша грацки ,сръбски и т.н и му е по добре на БГ да я слуша да чуе самият смисал:)

6. Външен вид: няма да се занимавам с дрехите им, които комбинират всички взаимно най-несъчетаващи се цветове. Ще коментирам това, че всички до една ходят с многоцветен и ярък грим, поставен по доста нехармоничния начин. А за капак на всичко - силикон!!! Сякаш първото и най-важно нещо за една чалгарка е да има голям бюст и неестествено огромни устни! Защо изобщо е този култ към синтетичната красота??? ---за силикона и прекалено изкуственият вид също те подкрепям,но някой металист или еди си к`ъв да няма по добър външен вид,даже напротив има плачевен и отблъскващ

7. Видео-клиповете: освен да снимат гърдите и устните, друго не показват. Това се парви с цел отвличане вниманието на зрителя - така човек забравя да мисли за песента, а се заглежда по формие на дадената изпълнителка, и качеството на музиката остава на заден план. --- ми миличък/миличка това е целта

8. Интелекта на певиците: няколко пъти във телевизионната игра "Вот на доверие" са канили чалга/поп-фолк-певици и всички виждат, че не са много интелигентни. Спомнете си например Бони - тя само на тото играеше. Тая седмица пък имаше една друга - Елена Паришева. Тя освен да се подиграваше на другото момиче за малкия й бюст, друго не правеше!!! Това не мисля, че е нормално поведение.----е то като че ли са умни и останалите -устата ,Мишо,100 кила или там още кви беха,то никоя звезда няма интелект ако се замислиш повече,всички са простовати с малки изключения,но все па да се уточня не слушам само фолк,но и не го мразя.Но не помасям откачена музика,дето от нея после ме боли главатаа:) Е дано не сам те засегнала с нещо :)

techCandy
11-27-2004, 17:01
samo chalga, ti ne oproverga dovodite, samo zatvyrdi mnenieto 4e tova
ne e muzika, a e industriq i ni6to ne struva
izmykva6 se prez cqloto vreme s rapa....mnool umno
ne pravq razlika m/u rap i 4alga, peqt se ednakvi gluposti, samo v razli4ni ritmi, i ednite peqt za l7bov, drugite peqt za e*ane
no ob6to vzeto se gluposti, i ni6to smisleno
a 8te dovoda sa super to4ni i ne mislq 4e 6te se nameri nqkoi koito da gi oprovergae
chlagata sux

AMG-to
11-27-2004, 17:10
a moje mi da mi qdesh kyra a ?

kato neti haresva nikoi ne_te kara da q slusha6!
tova moje da si printne6 i da si izburshesh gyza!
vseki ima pravo da slusha kakvoto si iska!
az nesu6am metal no nekazvam da ne se slusha nali?

Murderdoll
11-27-2004, 17:26
mm da donqkyde si prav,samo
tfa za poeti4nite i vyzvi6eni ne6ta ne go shvanah
osobeno:)

amy lee
11-27-2004, 17:36
mm da donqkyde si prav,samo
tfa za poeti4nite i vyzvi6eni ne6ta ne go shvanah
osobeno:)govori za temi kato ubiistva i tempodobni.ne6ta koito valnuvat sveta :roll: pone az taka go shva6tam

Iliqn4eto
11-27-2004, 17:47
AMG-to donqkade si prav,kato na nqkoi ne mu haresva dadena muzika na drug mu dopada,zatova li 6te sporite na nqkoi ne mu dopada 4algata a na drugi metal,tehno,klasika i t.n... taka 4e za6to sporite v tazi taka da se kaji bezmislena tema,koi kvoto si mu e kef 6te slu6a;)))

The Goodbye Girl...
11-27-2004, 18:31
koi kvoto si mu e kef 6te slu6a;)))
И аз съм на тоя принцип. Никога не определям хората според стила музика, който слушат и харесват. Всеки си има собствено мнение. Аз съм все покрай върли чалгаджии, но не слушам. Не ме бърка факта. Иначе има нещо вярно в това, което казваш. Обаче не мога да съдя. :wink:

11-27-2004, 18:36
циганска музика ! ! ! :twisted: :twisted: :twisted:

LunaTriCk
11-27-2004, 19:52
който е от село да си я слуша, по-умен няма да стане...

Dobrina
11-27-2004, 20:35
то отдавна не е тайна че чалгата си е долнопробна музика - кой спори?
Но аз съм на мнение че всеки има право да слуша каквото си иска, ние нямаме право да му налагаме мнението си.
Аз не си падам по чалгата, но щом нивото на развитие на някои хора я приема - ми да си слушат със здраве!

MadMaster изрично помоли да се въздържим от обиди в тази тема, нека спазваме това желание!

Devilsplaymate
11-27-2004, 20:38
ami ne iskam da obidq nikoi ili da za6titq drug... kazvam samo 4e i pop-folka si e stil i edni go haresvat drugi ne...

BABY_SEXY_GIRL
11-27-2004, 21:27
MadMaster pozdravqvam te! Adski vqrni ne6ta sa tova! Dolu 4algata!

united_colors
11-27-2004, 21:39
AZIS E GLIS!
Sega gledah Gore6to po NTV i vidiah purvia klip na Gloria! E niamam dumi!
Cialata 4alga smurdi!Si4ki izpulniteli sa ot selata, nito tekstovete sa tehni , nito muzikata, a kostium4etata si gi razmeniat! E kade e tvor4estvoto?! :evil:

Devilsplaymate
11-27-2004, 21:43
abe pravi ste ! a to sa i edni kostium4eta...mani se ! taq gergana naprimer mnou zle ! nekfi kysi kra4ka otpusnat zadnik... lele tragi-komediq ! :twisted:

Sladinka
11-28-2004, 07:57
Ама че гнусотия е тази чалга!http://1aeg.3mhz.net/forum/style_emoticons/default/puke.gifне знам какво повече да кажа...Абе тея http://1aeg.3mhz.net/forum/style_emoticons/default/censored.gif гледат ли си клиповете, преди да ги пуснат по телевизията

dj Javor 'crazy-idiot'
11-28-2004, 10:49
Еми що не дадеш 8 примера що музиката дето ти я слушаш е по-добра. Мога да ти кажа, че аз съм всестранно развит музикално - имам мноо рап, чалга, рок, балади, габа, техно поп и т.н. Ама на купоните слушаме само чалгарийник, щото е най - "секс", ако мога така да се изразя. Примерно танцуваш с неква мацка чалга - кючеци, търкате се, после едно блусче и аре... А кво - примерно с гаджето ще застанете един срещу друг и ще почнете да рапирате на некъв купон или пък да "метълирате"? Имам приятели - метъли, рапъри, чалгари и извода е, че чалгата е най - купонджийска, не ти трябва да си предрусал, (не че не може), да си се омазал с боя и т.н. А за дрехите - еми най-секси са чалгарките, не е ли така - къси поли, големи цици, въртят гъзове...

dj Javor 'crazy-idiot'
11-28-2004, 10:53
И освен това някой може ли да отрече ,че Азис, Деси Слава, Софи Маринова, Глория, Ивана и някои други имат ПЕРФЕКТНИ гласове?

dj Javor 'crazy-idiot'
11-28-2004, 11:41
Леле, ей ся гледах малко от концерта на Деси и Азис. Ужасссс!!! Тука подкрепям с 3 ръце идеята, че някой се облича зле - АЗИС. БРРРР тва беше ужассссссссс. Само за протокола - горе писах че чалгарките се обличат добре - имах предвид момичетата слушащи чалга. А колкото до новия им албум - нещо нещо куца. Определено не е тва което треаше да бъде. Малиииииииии

amy lee
11-28-2004, 11:49
emi to azis se obli4a nai bezfkusno ot vsi4ki.awe 4algata e OTVRAT

12-18-2004, 11:47
:D HI Ami az iskam da kaja 4e ne slusham predimno 4alga, otvreme navreme oba4e si puskam niakoi pesni4ki i e istina 4e bez 4alga partito ne varvi, dam , osven tova se razviva i ne e tolkova selska kakto predi, a toia SHIBANIAK koito e otvoril temata-da go eba v kosmatia metalski gaz!!! palen bokluk si be, ne mojesh da promenish mnenieto na nikoi s dovodite si, lainar..ebi se v gyza slushai tam kvoto si iskash i ne se za nimavai, zashtoto sam sigoren 4e taino ia slushash , kopelence ebano!! da TI EBA PUTKATA SELSKA ,,, :P :P :P :P :P

GalYol
12-18-2004, 12:22
Не искам да обидя никой с това, което ще кажа, но ми се струва, че темата няма смисъл.
:arrow: Тези, които случат чалга нигой никога няма да ги убеди, че това е "тъпа селска помия" и те ще продължават да си се кефят и на музиката, и на певиците и на Азис, и на всичко останало покрай чалгата.
:arrow: А пък тия дето мразят чалга всичките доказателства за тъпотат й си ги знаят и най-много пак да се наредят едни звучни псувни... :?
Помнете, че човек не се определя по това какво слуша, как се облича и всякакви такива външни белези.

Само за протокола ще отбележа, че аз случам абсолютно всякаква музика. В момента в плейлистата ми има песни на R.E.M., Azis, Grafa, Goran Bregovich, Toni Braxton i Esil Duran.
Абсолютна мешаница, ама от това, че се кефя на някоя безсмислена чалгийка не съм затъпяла, както не съм поумняла особено от някоя друга по смислена песен.

Traffic
12-18-2004, 12:59
С тази тема не искам да се карам с никой, а просто искам да ви покажа, че поп-фолка не е много качествена музика, и искам да чуя вашено мнение по въпроса.

Очаквам да се апази добрият тон, и да бъде отговаряно по културен начин, без заяждане и по възможност - по-изчерпателно.


1. Текстовете на пестие в поп-фолка са на ниво разговорната реч. А по принцип, музикалните текстове трябва да са поетични и възвишени. А и езказът е доста опростен.

2. Темите, засегнати от текстовете са едни и същи - или любов или изневяра - трето положение няма! Защо само с това се изчерпват? Защо не пеят за по-възвишени неща???

3. Начинът на пеене: тези извивки на гласа направо дразнят ухото. А като се прибави към това и липсата на гласови данни у 90% от певиците, нещата стават плачевни.

4. Аранжиментите са повече от аматьорски - нещо като хармонично тракане, комбинирано с йоника!!!

5. Всички мелодии в поп-фолка са изплагиатствани - правата не са откупени, а са буквално откраднати!!!

6. Външен вид: няма да се занимавам с дрехите им, които комбинират всички взаимно най-несъчетаващи се цветове. Ще коментирам това, че всички до една ходят с многоцветен и ярък грим, поставен по доста нехармоничния начин. А за капак на всичко - силикон!!! Сякаш първото и най-важно нещо за една чалгарка е да има голям бюст и неестествено огромни устни! Защо изобщо е този култ към синтетичната красота???

7. Видео-клиповете: освен да снимат гърдите и устните, друго не показват. Това се парви с цел отвличане вниманието на зрителя - така човек забравя да мисли за песента, а се заглежда по формие на дадената изпълнителка, и качеството на музиката остава на заден план.

8. Интелекта на певиците: няколко пъти във телевизионната игра "Вот на доверие" са канили чалга/поп-фолк-певици и всички виждат, че не са много интелигентни. Спомнете си например Бони - тя само на тото играеше. Тая седмица пък имаше една друга - Елена Паришева. Тя освен да се подиграваше на другото момиче за малкия й бюст, друго не правеше!!! Това не мисля, че е нормално поведение.напълно си прав и те подкрепям и ще кажа същото, което ти казах и в моя форум, където ти напоследък спре да влизаш. :roll: :wink:

Satanas_daughter
12-19-2004, 18:02
totalno prav si taia chalga e super pomia

monka
12-19-2004, 19:20
az opredeleno ne haresvam 4algata,mislia,4e tova e nai-typata muzika. no vse pak uvajavam horata,koito si q slu6at! i mnog hora tvardiat,4e horata,koito slu6at 4alga sa mnogo typi. e vse pak nali vseki si ima vkus. nai-dobrite mi priatelki slu6at 4alga,no opredeleno ne sa typi!!! vseki ima pravo na izbor

bad4e
12-19-2004, 19:44
Аз едно се чудя,всички казвате, че всеки си има право да слуша клаквото си иска, ами тогава защо ги пускате тези теми? Няма смисъл, нека всеки да си се кефи на това,което желае. За чалгата съм абсолютно съгласна, чувала съм доста песни(не са малко по дискотеките и купоните),повечето са отврат-безвкусна смеска на музика и текст, но има някои неща,които не бих казала че са напълно отврат, а и много от фолк певиците колкото и да не искате да си признаете,имат гласови данни, а това че са избрали да пеят в областта на поп-фолка е може би защото сека в България повече това се слуша, а и колкото и да е тъжно,много хора се стремят да правят пари и за това търсят най-комерсиалното...Малко са тези които го правят от сърце...Има крадени и семплирани мелодии, но това не значи че всички са такива. Не защитавам чалгата,но не може да се слага всичко под един знаменател,както не съм съгласна че може да се нареди рапа до чалгата..Хип хопа до фолка. Това е абсурдно просто...няма никаква база за сравнение,и моля ви се не минавайте със оправданието 'тъпи и безсмислени текстове'...защото има толкова много примери, с които да ви се опровергае твърдението....Истината е една-пропагандира се със външността, певиците залагат на нея за успех, защото мъжката аудитория най-често обсъжда външния вид на изпълнителките.Някои са тъпи,други не...Съгласна съм и с 8те твърдения,не напълно обаче, не може винаги да се стига до крайности "всички чалгарки са тъпи" "щом слушаш чалга си еди какъв"...Хареса ми едно от по-горните мнения,наистина тези които слушат чалга,няма да си променят мнението...Както и тези,които не слушаме няма да заповнем да го правим.Въпрос на вкус и индивидуалност...Кефете се на това,което ви кара да се чувствате на 6,което ви отпуска..Не се занимавайте със вкусовете на другите...всеки има правото да прави каквото иска, нека си слушат чалга,с какво ви вредят на вас?Нали не са ви опряли ножа до гърлото с думите "Или ще слушаш чалга, или те коля!"...Гледайте себе си и тва е :) Дано да сте ме разбрали правилно,и да не тръгнете да ме псувате,защото повечето имат този навик-нямат аргументи,ама айде да попсуваме,щото сме ГЪЗари.. :)

bulgarche
12-20-2004, 04:50
Мдамм така е..и аз не ги харесвам прекалено са изкуствени

zElEnA^mAsLiNkA
12-20-2004, 06:41
Abe h0rca za kf0 se 0pravdavate s Rapa i t.n. zakf0 psuvate?? Nik0i ne vi e kazal ,4e ne m0je da slu6ate 4alga ,nali ? Tuka temata e 4e 4algata e pylen bukluk! Syglasna sym s 8-te tvyrdeniq .0ba4e sp0red men ima sam0 1 pevica k0qt0 mislq e izkliu4enie 0t 8te .. "pravila" Tyi da g0 nareka .... i tfa e Aneliq ! Za6t0 li ? Ami m0je bi za6t0t0 ima mn hubav glas ,2r0 ne si e pravila nit0 silik0n0vi cici nit0 silik0n0vi ustni! Smeq da kaja 4e ne se ubli4a zle i 4e ne plagiatstva ,n0 si4k0 tfa az si gu mislq i ne vi karam da mislite tyi v nikyf slu4ai! Tyi 4e vseki si ima s0bstven0 mnenie! :wink:

luda^fenka
12-20-2004, 17:39
abe naistina tva e otvratitelna muzika!nikoga ne sam se zaribqvala!super shit!prosto ne mi se prikaaaaaaa :x

e_l_i_z_a
12-20-2004, 17:49
ami prav si!!!
ne sporq no vse pak vseki si ima izbor kvo da slu6a vupreki 4e
LINKIN PARK RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZz 8)

e_l_i_z_a
12-20-2004, 17:51
ami prav si!!!
ne sporq no vse pak vseki si ima izbor kvo da slu6a vupreki 4e
LINKIN PARK RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZz 8)
i to na praktika ako se izkliuchi zvuka na tv-to na tv Planeta,vse edno se gleda Playboy tv...

^^shit_girl^^
12-21-2004, 16:44
ok.....ne moga da vi razbera kakvo vi pre4i 4algata??kato ne vi kefi ne q slu6aite be.... :x po tv-to 4algata se vurti samo po kanalite kotio sa specialno za 4alga.......MI NE GI GLEDAITE!!! gledaite si tam mm mtv i t.n. kudeto 4alga NIKOGA NE E IMALO I NQMA DA IMA koi vi kara da gledate planeta veselina i t.n! radiostanciite po koito se puska 4alga sa su6to sepcialno...ima takiva kudeto ne se puska 4alga... a discotekide........mi te su6to sa razdeleni na 4algarski(biad nai club i t.n) i ne4algaraksi( escape i tn.) emi az ne vijdam kakuv e problema ne hodete po tezi mesta s 4alga i ne gledaite 4alagrskite tv i nqma da imate problem s 4algata!!!! :evil: 4ALGA FOREVER

^efas^^
12-21-2004, 17:08
1. Текстовете на пестие в поп-фолка са на ниво разговорната реч. А по принцип, музикалните текстове трябва да са поетични и възвишени. А и езказът е доста опростен. ---това може донякаде да е така,но рапа да не е по различен само глупости,един възрастен неможе да слуша вулгарностти,докато чалга може!!!

2. Темите, засегнати от текстовете са едни и същи - или любов или изневяра - трето положение няма! Защо само с това се изчерпват? Защо не пеят за по-възвишени неща???---е има и изклучения в текстовете,но за какво да пеят още,както пее некой рапър еди си с кой се ебах... мисля че е просташко,а и незнам защо тази тема е тук,като се има впредвид че много хора слушат "ТАЗИ ПОМИЯ" КАКТО тия нарече,неможе всеки да слуша техно,рап,метъл и т.н

3. Начинът на пеене: тези извивки на гласа направо дразнят ухото. А като се прибави към това и липсата на гласови данни у 90% от певиците, нещата стават плачевни. ---е не всеки има този глас не всеки има този талант на тези извивки,а и някой поп фолк певици имат много готин глас ,даже могат да си го променят,а някои рапър това го немове...

4. Аранжиментите са повече от аматьорски - нещо като хармонично тракане, комбинирано с йоника!!! ----за това съм съгласна,но няма лошо

5. Всички мелодии в поп-фолка са изплагиатствани - правата не са откупени, а са буквално откраднати!!! ---така е ,но не всеки може да слуша грацки ,сръбски и т.н и му е по добре на БГ да я слуша да чуе самият смисал:)

6. Външен вид: няма да се занимавам с дрехите им, които комбинират всички взаимно най-несъчетаващи се цветове. Ще коментирам това, че всички до една ходят с многоцветен и ярък грим, поставен по доста нехармоничния начин. А за капак на всичко - силикон!!! Сякаш първото и най-важно нещо за една чалгарка е да има голям бюст и неестествено огромни устни! Защо изобщо е този култ към синтетичната красота??? ---за силикона и прекалено изкуственият вид също те подкрепям,но някой металист или еди си к`ъв да няма по добър външен вид,даже напротив има плачевен и отблъскващ

7. Видео-клиповете: освен да снимат гърдите и устните, друго не показват. Това се парви с цел отвличане вниманието на зрителя - така човек забравя да мисли за песента, а се заглежда по формие на дадената изпълнителка, и качеството на музиката остава на заден план. --- ми миличък/миличка това е целта

8. Интелекта на певиците: няколко пъти във телевизионната игра "Вот на доверие" са канили чалга/поп-фолк-певици и всички виждат, че не са много интелигентни. Спомнете си например Бони - тя само на тото играеше. Тая седмица пък имаше една друга - Елена Паришева. Тя освен да се подиграваше на другото момиче за малкия й бюст, друго не правеше!!! Това не мисля, че е нормално поведение.----е то като че ли са умни и останалите -устата ,Мишо,100 кила или там още кви беха,то никоя звезда няма интелект ако се замислиш повече,всички са простовати с малки изключения,но все па да се уточня не слушам само фолк,но и не го мразя.Но не помасям откачена музика,дето от нея после ме боли главатаа:) Е дано не сам те засегнала с нещо :)
Чалгийко нз дали някой друг е писла нещо подобно на това, което ще напиша щот ме мързеше да чета другите отговори ако повтарям някой сори.
Кой казва, че е задължително хората, които не слушат чалга да слушат Рап ма ??Нз защо ама т'ва на всички тъпи чалгаджий ви е заложено в главата. Някой да е казал че рапа е готин или пък че Щамара или 100 кила или който и да е от тия олигофрени е интелигентен. А относно т'ва дето го написа за външния вид на металите те поне не си пълнят циците и устните с силикон и външния им вид показва това, което мислят. Те не си пускат дълги коси или си праят пиърсингове и татуси за да се харесат на публиката, а защото така им харесва докато тъпите чалгарки приемат за висша ценност външния вид. Ако мислиш, че това е добре значи си супер тъпа к*ва уфтсъ п*тка и мързи ме да изброявам :evil: :evil: :evil:
П.П. Сори на подателя на темата щот не искаше да се караме ама т'ва ебати винаги ме е дразнило супер мноо

^efas^^
12-21-2004, 17:12
ami prav si!!!
ne sporq no vse pak vseki si ima izbor kvo da slu6a vupreki 4e
LINKIN PARK RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZz 8)
Забелязах ти темата не искам да се карам с теб и не искам да споря, но все пак според мен Linkin Park нее RULEZ щото Мелодиите на повечето им песни са мноо едообразни. Верно първите им песни бяха мноо яки ама от там нататък вече взеха да се повтарят :lol:

Bloody_Tear
12-21-2004, 17:33
Офф...еми какво мога да кажа освен,че съм съгласна със всичко и за оня по горе,който разправяше,че "млекодайните крави" с огромните увиснали бюстове били много секси и че само чалгата била за купон ами какво ще кажеш за техното???ами за поп музиката?те не стават ли за разкършване и то не скапан кючек при,който всичката подкожна мазнина излиза наяве и се тресе като желе?

amy lee
12-21-2004, 17:37
[quote="e_l_i_z_a"]
LINKIN PARK RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZz 8)
quote]kolko si prava :)

Eliiiiiiiiii sexsito
12-22-2004, 18:33
AVE SEKI DA SI SLU6A KVOT ISKA,AZ LI4NO SLU6AM 4ALGA I TVA NE E PROBLEM ZA NEM,KOTO NE IA HARESVA DA NE IA SLU6A,NO VSEKI SI IMA SOBSTVENO MNENIE I SOBSTVEN STIL.TAKA 4E HORA,NE SE VLIAITE OT DRUGITE,SLU6AITE KVOT VI SE SLU6A NEZAVISIMO DALI E 4ALGA ILI METAL,ILI TEHNO.SI4KO SE E GAZ

suzanna
12-23-2004, 22:01
nikoga ne sum bila po suglasna...tva e bahti i falsha... :roll:

LiNkiN4eTo
12-24-2004, 07:26
amy lee , e_l_i_z_a tc tc ..... poziorki :x

12-24-2004, 22:51
Само ще кажа - ВСЕКИ С МНЕНИЕТО СИ! баси!

incheto
12-25-2004, 07:17
abe ne e 4ak tolkova zle

malko_kotence
12-25-2004, 09:05
Аз съм съгласна с 8-те довода. Не смятам,че йена която има нежен глас докато пее,пък после като дава интервю вади един такъв дрезгав глас.....Освен това,защо не пеят на живо,а само на playback?
Интелекта на певиците не е от голямо значение,но все пак наистина трябва да се пее за нещо стойностно(не че любовта не е,но само за нея да се пее)
Абе,нещо много се увлякох,като заключение :arrow: НЕ НА ЧАЛГАТА!

P.S.това не значи,че сам против тези,който я харесват,и аз имам приятели чалгари,просто споделям мнение!

e_l_i_z_a
12-25-2004, 10:19
ok.....ne moga da vi razbera kakvo vi pre4i 4algata??kato ne vi kefi ne q slu6aite be.... :x po tv-to 4algata se vurti samo po kanalite kotio sa specialno za 4alga.......MI NE GI GLEDAITE!!! gledaite si tam mm mtv i t.n. kudeto 4alga NIKOGA NE E IMALO I NQMA DA IMA koi vi kara da gledate planeta veselina i t.n! radiostanciite po koito se puska 4alga sa su6to sepcialno...ima takiva kudeto ne se puska 4alga... a discotekide........mi te su6to sa razdeleni na 4algarski(biad nai club i t.n) i ne4algaraksi( escape i tn.) emi az ne vijdam kakuv e problema ne hodete po tezi mesta s 4alga i ne gledaite 4alagrskite tv i nqma da imate problem s 4algata!!!! :evil: 4ALGA FOREVER
emi prava si ama vse pak ot 4algata bg naroda zatypqva!!!!
emi to kvo?
to Planeta vse pak si ostava Playboy tv no nqma znachenie ne mi se spori :x
LiNkiN4eTo,ti kak re6i,4e sme poziorki? :lol:

C-I-A-R-A
12-26-2004, 20:29
Ciganska muzika ,mrazia chalgata pffyyyyyy :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Satanas_daughter
12-26-2004, 20:46
Bliaks :arrow: chalga

DiEsEl_GiRl4eTo
12-27-2004, 15:41
I az sym protiv chalgata ama ne puskam temi, nali? Abe svobodna dyrjava sme-vseki da si slusha kakvoto si pojelae! Vseki si ima pravo na izbor...shto ne se e**sh?! Koi kakvoto iska da si pravi, ne si ti choveka, koito shte kazva koi kakvo da slusha...

amy lee
12-27-2004, 15:55
amy lee , e_l_i_z_a tc tc ..... poziorki :x HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
tc tc.......a ti si nai golqmata :)

Momchence
12-27-2004, 16:50
ok.....ne moga da vi razbera kakvo vi pre4i 4algata??kato ne vi kefi ne q slu6aite be.... :x po tv-to 4algata se vurti samo po kanalite kotio sa specialno za 4alga.......MI NE GI GLEDAITE!!! gledaite si tam mm mtv i t.n. kudeto 4alga NIKOGA NE E IMALO I NQMA DA IMA koi vi kara da gledate planeta veselina i t.n! radiostanciite po koito se puska 4alga sa su6to sepcialno...ima takiva kudeto ne se puska 4alga... a discotekide........mi te su6to sa razdeleni na 4algarski(biad nai club i t.n) i ne4algaraksi( escape i tn.) emi az ne vijdam kakuv e problema ne hodete po tezi mesta s 4alga i ne gledaite 4alagrskite tv i nqma da imate problem s 4algata!!!! :evil: 4ALGA FOREVER Da ama nqma tramvai avtobus ili trolei v koito da puskat drugo....togava kakvo pe6a li da hodq??? :x

^efas^^
12-27-2004, 16:52
OAIxhaooaihxOIXAhxao
Тва беше яко. Ама и в такситата най-често тва се слуша :twisted:

Napu6en-Buhal
12-27-2004, 16:57
mad master ti tupako da si 4uval 4e ima hora s po-razli4ni vkusove ot tvoq ?ima hora koito haresvat rap, 4alga, techno ... ima i metali kato tebe. kolkoto i stranno da ti se struva ima hora koito haresvat 4alga, ima i hora za koito ti izglejdash tupo... nai me draznqt takiva kato tebe deto ne prikazvat za tva deto gi kefi, a za tva koeto mrazqt... kogato bqh tuka po 4esto edinstveniq koito puskashe temi za 4algata beshe ti... kato gledam mai sega ne se e promenilo... razberi go nakraq - 4algata e za da zabavlqva hora s razli4ni vkusove ot tvoite a ne za da si izbivash komleksite kato psuvash po toq i po onq... pedal

FeitiCeiRa
12-27-2004, 17:01
OAIxhaooaihxOIXAhxao
Тва беше яко. Ама и в такситата най-често тва се слуша :twisted:
^efas^^ ,predlagam da hva6tame skate-ovete i da si gi djitkame ghah :) to naistina nqma ob6testven transport,kudeto da ne se puska 4***a ..prosto ti e qsno kakuv e mantalitetut na masata hora..jalko e :( [/b]

^efas^^
12-27-2004, 17:02
Еми така е

P1ra71nQ
12-27-2004, 19:52
Abe hora kvo ste trygnali za chalgata da se karate.Na toq deto mu haresva-da si q slusha, a drugite-- da si slushat tva, koeto im haresva i GOVOTO. ;)

amy lee
12-28-2004, 10:42
Abe hora kvo ste trygnali za chalgata da se karate.Na toq deto mu haresva-da si q slusha, a drugite-- da si slushat tva, koeto im haresva i GOVOTO. ;)evala.lp rullz(LiNkiN4eTo,are da te vidime,a.kvo 6e mi kaje6)

Momchence
12-28-2004, 10:55
Abe hora kvo ste trygnali za chalgata da se karate.Na toq deto mu haresva-da si q slusha, a drugite-- da si slushat tva, koeto im haresva i GOVOTO. ;)Govorim 4e nqkoi hora sa prinudeni da q slu6at vyr6eiki norlamni ejednevni ne6ta kato vozene v avtobus :lol: Mislq 4e 4algata e muzika za hora s malko po uprosteno mislene za koeto druga muzika 6te e mnogo slojna za osyznavane......razbirase tfa e li4no moe mnenie i ne iskam da kaja 4e 4algarite sa typi ..... iskam da kaja 4e 4algarite sa prosto sme6ni za men...neka si q slu6at 4algata jivi i zdravi :) Vpro4em poznavam i gotini 4algari vsqko pravilo si ima izklu4enie :) maliii sq use6tam kak 6e mi se razvika polovinata forum :lol: :lol: 6e se mre!!

Baccara
12-28-2004, 11:27
Абе някой кара ли ви да слушате чалга насила? Какво сте тръгнали да се обиждате! Тъпо е! Който иска нека да слуша, който не - да не я слуша. какво иам толкова да му се коментира.

monka
12-28-2004, 13:02
za6to tolkova mnogo se nervite??? i az ne haresvam vaob6te 4algata!!! koito ne q haresva da ne q slu6a,koito q haresva da si q slu6a!vsi4ki sme razli4ni i s razli4ni vkusove....

Momchence
12-28-2004, 13:48
za6to tolkova mnogo se nervite??? i az ne haresvam vaob6te 4algata!!! koito ne q haresva da ne q slu6a,koito q haresva da si q slu6a!vsi4ki sme razli4ni i s razli4ni vkusove....To4no za tfa govorimeee 4e nqkoi sa PRINUDENI da q slu6at!!!!

amy lee
12-28-2004, 14:12
za6to tolkova mnogo se nervite??? i az ne haresvam vaob6te 4algata!!! koito ne q haresva da ne q slu6a,koito q haresva da si q slu6a!vsi4ki sme razli4ni i s razli4ni vkusove....To4no za tfa govorimeee 4e nqkoi sa PRINUDENI da q slu6at!!!!6to puk PRINUDENI?!?!?!

FeitiCeiRa
12-28-2004, 14:16
za6to tolkova mnogo se nervite??? i az ne haresvam vaob6te 4algata!!! koito ne q haresva da ne q slu6a,koito q haresva da si q slu6a!vsi4ki sme razli4ni i s razli4ni vkusove....To4no za tfa govorimeee 4e nqkoi sa PRINUDENI da q slu6at!!!!6to puk PRINUDENI?!?!?!
Abe zlenca takiva,4etete i mneniqta,postnati predi va6ite...amy_lee,cukni na 4ta str i 6te vidi6 za6to PRINUDENI.

C-I-A-R-A
12-28-2004, 14:45
Чалгата e обида за националното ни достойнство.Тя е изпълнена с елементарни текстове, циганска музика и разголени курви. Някои от тях наистина имат глас, но предпочитат да използват други свои дарби за печелене на пари. Всички тези елитни проститутки движат с мутри и само заради това ги дават по кабеларките. Иначе никой нямаше да знае за тях.
Аз съм ЗА забрана на чалгата,която развращава хората и изглажда мозъците им. Макар и временно явление, чрез нея се изпраха доста мръсни пари, а обикновенните хорица още повече затъпяха.

FeitiCeiRa
12-28-2004, 14:55
Чалгата e обида за националното ни достойнство.Тя е изпълнена с елементарни текстове, циганска музика и разголени курви. Някои от тях наистина имат глас, но предпочитат да използват други свои дарби за печелене на пари. Всички тези елитни проститутки движат с мутри и само заради това ги дават по кабеларките. Иначе никой нямаше да знае за тях.
Аз съм ЗА забрана на чалгата,която развращава хората и изглажда мозъците им. Макар и временно явление, чрез нея се изпраха доста мръсни пари, а обикновенните хорица още повече затъпяха.
C-I-A-R-A,leko glas v pustinq :roll: ... No absolutno sum suglasna s teb!Mislq,4e nqma smisul ve4e pove4e da se raziskva tozi vupros za ili protiv 4algata..edva li nqkoga 6te ima primirie m/u dvete strani,taka 4e...

amy lee
12-28-2004, 15:03
za6to tolkova mnogo se nervite??? i az ne haresvam vaob6te 4algata!!! koito ne q haresva da ne q slu6a,koito q haresva da si q slu6a!vsi4ki sme razli4ni i s razli4ni vkusove....To4no za tfa govorimeee 4e nqkoi sa PRINUDENI da q slu6at!!!!6to puk PRINUDENI?!?!?!
Abe zlenca takiva,4etete i mneniqta,postnati predi va6ite...amy_lee,cukni na 4ta str i 6te vidi6 za6to PRINUDENI.DOBRE DE NE E NUJNO DA MI SE KARA6.

Momchence
12-28-2004, 15:32
Emi ne e nujno ama pyk e typo da pita6 ne6to koeto ve4e e izqsneno tq ne ti se kara tq te podse6ta ... :P

amy lee
12-28-2004, 15:36
e,dobre ne sum vidqla.ebasi podse6taneto :roll:

lady_bird
12-29-2004, 13:41
Mrazq q ,a na vsi4koto otgore edna susedka neprekusnato q slu6a!Priemam suboleznovaniq!Otvratitelno e! :( :x :( Tolkova me e qd na neq,4e prosto kogato q vidq mi kipva!

11-24-2005, 20:04
Чалгата не е музика, тя няма абсолютно никакви музикални достойнства. Това е ясно. Но защо я обсъждаме? Просто я игнорирайте. Няма смисъл да И се отделя внимание. Чалгарите нека да си я слушат.

Ако няма подобни помии, няма да се отличават хората, които знаят какво е изкуството, нали? Ако всички слушат стойностна музика, тя ще се превърне в помия, нали? Вече са факт доста неща, включително пиърсингите и гребенът, които се изчалгариха и станаха помия...

`Death`Whore`
11-24-2005, 20:05
Чалгата не е музика, тя няма абсолютно никакви музикални достойнства. Това е ясно. Но защо я обсъждаме? Просто я игнорирайте. Няма смисъл да И се отделя внимание. Чалгарите нека да си я слушат.

Ако няма подобни помии, няма да се отличават хората, които знаят какво е изкуството, нали? Ако всички слушат стойностна музика, тя ще се превърне в помия, нали? Вече са факт доста неща, включително пиърсингите и гребенът, които се изчалгариха и станаха помия...

Това бях аз!

TSecret
11-24-2005, 20:55
Ne razbiram 6to za tupa tema vse edno da pusna tema 4e metala e dolnoprobna muzika-vseki slu6a tova koeto mu haresva a drugite niamat pravo da mu kazvat kvo da slu6a i kvo ne! toq forum e palen s metli(s izvineniq) i ako mi kajete 4e na taq muzika mojete da se zabavlqvate - Bravo...ostavete si horata da slu6at kvot si iskat i tva e -imam 4uvstvoto 4e toq forum e palen samo s izrodi i vsi4ki se praat na bogove-obra6tam stranata pisna mi da davam poojitelni mneniq
ps ne priemam obidi-napisanoto po gore si e li4no moe mnenie i ne iskam komentari

Стеснителната
11-24-2005, 20:58
И точно затова ни харесва :twisted: .

gia_bs
11-24-2005, 21:05
Ne razbiram 6to za tupa tema vse edno da pusna tema 4e metala e dolnoprobna muzika-vseki slu6a tova koeto mu haresva a drugite niamat pravo da mu kazvat kvo da slu6a i kvo ne! napisanoto po gore si e li4no moe mnenie i ne iskam komentari

Съжалявам че коментирам.. но съм НАПЪЛНО СЪГЛАСНА С Теб... суПЕР ТЪПА ТЕМА... ИМА СИ ХОРА ЗА ВСИЧКО... НИКОЙ НЕ ВИ КАРА НА СИЛА ДА СЛУШАТЕ ТОВА ИЛИ ОНОВА.. ЗА БОГА АЙДЕ СЯ ДА СЕ ИЗБИЕМ... ЯЯЯ..ГОЛЕМИ ХОРА ЛИ СТЕ ИЛИ НЯКВИ ДЕЦА...ТЦТЦТ :cry:

TSecret
11-24-2005, 21:08
to imalo i normalni horaaaaa....
gia_bs Respect! :P

11-24-2005, 21:17
Добре,прочетох мненията,които сте дали и не съм съгласна с повечето от тях.
Казвате,че хората,които слушат чалга са тъпи и ограничени,че те неразбират от музика и са се затворили в своя илюзорен свят-да ама не!Аз слушам чалга,не постоянно,не съм и върла фенка,но все пак слушам.В сушото време съм луда по ретрото и хауса.Следователно не съм ограничена стилово.За това дали съм тупа-ми немисля.А и неможете да ме убедите че умственният багаж се изгражда от стила музика.
Но най-абсурдното,което прочетох беше,че Бг народ е затъпял в следствие на чалгата!!Е скъпи мои мисля ,че това е заради скапаната ни образователна система,средата,в която децата се развиват,държавата,личният пример на родителите и още хиляди неща,но не и заради чалгата.Защото тя не учи на нещо лошо,освен ако за вас любовта не е такава,тя не подстрекава към убийства и насилие,нали?
Съгласна съм че чалгата не е най-извисеният стил,но това незначи че е долна и мръсна,нали?

`Death`Whore`
11-24-2005, 21:27
Отчасти си права. Аз съм на мнение, че не е музика просто. Няма значение, няма да спорим дали е музика или не е...


Защото тя не учи на нещо лошо,освен ако за вас любовта не е такава,тя не подстрекава към убийства и насилие,нали?

Виж сега...текстовете са еднотипни. Да, повечето не са за банани, но се пее абсолютно едно и също. Певиците...признавам, има и такива, които могат да пеят, но окепазяват гласа си с тези извивки, с които, впрочем, пеенето е по-лесно...логично е да ги използват. 99.(9)% от певиците не могат да пеят.

А клиповете са чисто порно. Голи жени и мъже, доста пъти и секс. На най-бездарните певици се правят най-скъпите клипове и хората ги харесват. Това не е ли ограничено?

FlowerinesS
11-24-2005, 21:29
Добре,прочетох мненията,които сте дали и не съм съгласна с повечето от тях.
Казвате,че хората,които слушат чалга са тъпи и ограничени,че те неразбират от музика и са се затворили в своя илюзорен свят-да ама не!Аз слушам чалга,не постоянно,не съм и върла фенка,но все пак слушам.В сушото време съм луда по ретрото и хауса.Следователно не съм ограничена стилово.За това дали съм тупа-ми немисля.А и неможете да ме убедите че умственният багаж се изгражда от стила музика.
Но най-абсурдното,което прочетох беше,че Бг народ е затъпял в следствие на чалгата!!Е скъпи мои мисля ,че това е заради скапаната ни образователна система,средата,в която децата се развиват,държавата,личният пример на родителите и още хиляди неща,но не и заради чалгата.Защото тя не учи на нещо лошо,освен ако за вас любовта не е такава,тя не подстрекава към убийства и насилие,нали?
Съгласна съм че чалгата не е най-извисеният стил,но това незначи че е долна и мръсна,нали?
Съгласна съм с теб.Ми те шофьорите от гр.транспорт кога са били умни , че да затъпеят?!Но сега се сещам за друго..Много жени като гледат тея певици как изглеждат по Тв-то и се комплексират.Защо не изглеждам като нея?и т.н.А на живо тея 'певици' са ми казвали , че изглеждат отвратително.На тв-то с 13424 ФДТ-на ,2 тона грим,издължяват ги нз си кво и ХОП перфекта е на екрана ми!аз самата по едно време като слушах чалга имах такъв момент.Че са тъпички-тъпички са :D ма кво да правят..една като я гледах 2 думи не можеше да свърже :D

Стеснителната
11-24-2005, 21:29
А клиповете са чисто порно. Голи жени и мъже, доста пъти и секс. На най-бездарните певици се правят най-скъпите клипове и хората ги харесват. Това не е ли ограничено?
Ти гледай клипа на Азис как боли и тогава говори. Тоя клип е по добър от всичко досега давано по МТВ и къвто и да е канал :wink: .

`Death`Whore`
11-24-2005, 21:30
Азис е друга стока. Него го признавам като глас.

Стеснителната
11-24-2005, 21:32
Ми тогава, то чалгата 90% верно не струва, разни Мариани Петрани и секви силянки фанати на панаира. От чалгата единствено признавам Глория Анелия Преслава и Азис :wink: (и сите цигански оркестри ама тва е само за джангър парти :lol: дееба тея хора разбират от ритъм 8) )

`Death`Whore`
11-24-2005, 21:36
Абе...тези Анелия и Преслава са ми антипатични. Пускали са ми песни и на двете..Преслава е с добър глас, но се вживява като соул певица...с чалга елементи в пеенето...и се получава леко смешно. А на Анелия извивките са досадни и не са нищо особено...

11-24-2005, 21:39
И с двете горни мнения се съгласявам напълно.Наистина любовта е основно(и единственно)възпята в песните,но има значение и начина,по които е написан текста и смисъла,които се влага в понятието любов.Има много хубави песни за любов,но има и такива,които като ги чуя чупя монитора!
Относно външният вид -напълно подкрепям!!Не мисля че това е начина да изградиш у едно момиче представа за света и външния вид.За това има толкова случаи на анорексия и болимия-просто не може да бъде обяснено,че идеала,които момичетата гонят всъщност е фалшив и непостижим.
Това вече е и до манталитет,защото един разумен човек веднага би разбрал сушността на нещата.

11-25-2005, 00:19
Пръц :oops:

SyLZaTa
11-25-2005, 06:20
haha STESNITELNATA e izkrala vsi4ko ot tuk i e napravila drugite 2 temi ... POSERRRRRR :lol:

assassingirl
11-25-2005, 06:35
ave koito kakvato muzika iska takava da slu6a!ne slu6am 4alga...ma koit iska si q slu6a men tfa ne me byrka..4e e pomiq pomiq e ma si ima i hora za taz pomiq..

mil4eto_
11-25-2005, 07:39
С тази тема не искам да се карам с никой, а просто искам да ви покажа, че поп-фолка не е много качествена музика, и искам да чуя вашено мнение по въпроса.

Очаквам да се апази добрият тон, и да бъде отговаряно по културен начин, без заяждане и по възможност - по-изчерпателно.


1. Текстовете на пестие в поп-фолка са на ниво разговорната реч. А по принцип, музикалните текстове трябва да са поетични и възвишени. А и езказът е доста опростен.-защо е задължително да са зъзвишени?ти нима говориш на "възвишен" език всеки ден?нали текстовете трябва да стигнат до сърцата на хората.

2. Темите, засегнати от текстовете са едни и същи - или любов или изневяра - трето положение няма! Защо само с това се изчерпват? Защо не пеят за по-възвишени неща??? -ами ок тфа си е вярно но пак ти кзвам какво разбираш под "възвишени неща"

3. Начинът на пеене: тези извивки на гласа направо дразнят ухото. А като се прибави към това и липсата на гласови данни у 90% от певиците, нещата стават плачевни. -ще кажа само няколко имена:Глория, Анелия Деси Слава, Емилия ,Азис, софи Маринова ,Песдлава ,Ивана-АКО ВЪОБЩЕ НЯКОГА СИ СЛУШАЛ ТЕХНИ ПЕСНИ МИ КАЖИ ЧЕ НЯМАТ ТАЛАНТ!

4. Аранжиментите са повече от аматьорски - нещо като хармонично тракане, комбинирано с йоника!!!-не е точно така-има си и изключения.

5. Всички мелодии в поп-фолка са изплагиатствани - правата не са откупени, а са буквално откраднати!!!повечето са откупени.

6. Външен вид: няма да се занимавам с дрехите им, които комбинират всички взаимно най-несъчетаващи се цветове. Ще коментирам това, че всички до една ходят с многоцветен и ярък грим, поставен по доста нехармоничния начин. А за капак на всичко - силикон!!! Сякаш първото и най-важно нещо за една чалгарка е да има голям бюст и неестествено огромни устни! Защо изобщо е този култ към синтетичната красота??? -се едно поп изпълнителките не са изкуствени?!!!

7. Видео-клиповете: освен да снимат гърдите и устните, друго не показват. Това се парви с цел отвличане вниманието на зрителя - така човек забравя да мисли за песента, а се заглежда по формие на дадената изпълнителка, и качеството на музиката остава на заден план.-клиповете наистина не са особено хубави но в България рядко може да се види наистина добър видео клип.

8. Интелекта на певиците: няколко пъти във телевизионната игра "Вот на доверие" са канили чалга/поп-фолк-певици и всички виждат, че не са много интелигентни. Спомнете си например Бони - тя само на тото играеше. Тая седмица пък имаше една друга - Елена Паришева. Тя освен да се подиграваше на другото момиче за малкия й бюст, друго не правеше!!! Това не мисля, че е нормално поведение. :shock: :shock: :!: .във "Вот на доверие" не ходят най-интелигентинете хора на страната ако не ти е направило впечатление.там целта е хората не да покажат знанията с а да стагане шоу

LiNkiN4eTo
11-25-2005, 08:19
що да не пеят за възвишени раоти бе ?
във всяка втора чалга песен се пее за любов , тва ако не е възвишено , кое е ?

Breakaway``
11-25-2005, 08:59
От цялата тема съм най-съгласна със следното мнение:
Пръц :oops:
:lol:
Абе не можете да поставяте всички изпълнители и песни под един знаменател. Например в текстовете не се пее само за любов - примери - Вероника - Скандал, Ивана - Ние сме номер 1, Азис - Автомонтьор :lol: За повечето неща съм съгласна всъщност - най-вече за аранжиментите и изкуствения вид :)

11-25-2005, 11:01
Евалата!

S8K
11-25-2005, 11:19
мразя чалгата...peace :!:

11-27-2005, 15:36
Ha ha ha!Temata 6te stane to4no na edna godina sled broeni minuti!