PDA

View Full Version : Моля ви..само умни отговори?? :(



Potrebitelchy
11-27-2004, 23:37
ta edin obsht vupros 1vo..
kvo da napravq..za da me zabeleji edno momiche ..da q vpechetlq po nqkuf nachin (bez da mi kazvate druj se estestfeno i milo s neq..) tfa si go znam
neshto po razlichno..kogato me gleda.. ili kat se vidim nqkude..
da napravq neshtoo?? da mi oburne vnimanie.. da q zainteresovam..da q nakaram da se zamisli shto za chovek sum..
v smisal..da se durja estestfeno no i..nesho da q pitam..nesho nestandratnoo..da napravq neshto..znam li mnogo mi e stranno..
ta haresvam edno momiche azz.. ii nali v dobri otnosheniq sme..govorim si..ala-bala.. noo iskam da q vpechetq po nqkuf nachinnnn.. za da se zainteresova kum men.. i po kusnichko da ischakam.. i da q pokana na kafe..ala-balaa...ttfa mi e vuprosa..ta..otgovorete mi po nqkuf nachin pl3?????????????????

11-27-2004, 23:44
казах го и на друг и на теб ще ти го кажа, за да разбереш дали има някакви чувства към теб. Извикая я настрани примерно в тоалетната или някъде където да сте сами свали си гащите и и го покажи ако ти го потупа и тръгне да духа значи те е харесала и те обича ако пък ли не направи така я удари с всичка сила в носа !

Silver_Blade
11-27-2004, 23:49
nesho da q pitam..nesho nestandratnoo..pl3?????????????????
-
Питай я кой номер обувки и сутиен носи, определено ще е нестандартно :P

blqsu4ko
11-28-2004, 09:10
казах го и на друг и на теб ще ти го кажа, за да разбереш дали има някакви чувства към теб. Извикая я настрани примерно в тоалетната или някъде където да сте сами свали си гащите и и го покажи ако ти го потупа и тръгне да духа значи те е харесала и те обича ако пък ли не направи така я удари с всичка сила в носа !
братле ти май си травматизиран от малък ? баща ти да не те е насилвал ? или ти е чудно защо приличаш на съседа ? и си го изкарваш на нас :D

11-28-2004, 09:12
казах го и на друг и на теб ще ти го кажа, за да разбереш дали има някакви чувства към теб. Извикая я настрани примерно в тоалетната или някъде където да сте сами свали си гащите и и го покажи ако ти го потупа и тръгне да духа значи те е харесала и те обича ако пък ли не направи така я удари с всичка сила в носа !
братле ти май си травматизиран от малък ? баща ти да не те е насилвал ? или ти е чудно защо приличаш на съседа ? и си го изкарваш на нас :D
Не първата жена с която бях беше майкати мисля че е от това :D

blqsu4ko
11-28-2004, 09:17
казах го и на друг и на теб ще ти го кажа, за да разбереш дали има някакви чувства към теб. Извикая я настрани примерно в тоалетната или някъде където да сте сами свали си гащите и и го покажи ако ти го потупа и тръгне да духа значи те е харесала и те обича ако пък ли не направи така я удари с всичка сила в носа !
братле ти май си травматизиран от малък ? баща ти да не те е насилвал ? или ти е чудно защо приличаш на съседа ? и си го изкарваш на нас :D
Не първата жена с която бях беше майкати мисля че е от това :D
а братче или сестриче имаш ли си или не стана щото си оцелил
неподходяща седмица ? :lol:

BaT_GirL
11-28-2004, 11:01
Бъди себе си.Т'ва е най-ефикасното и се усмихвай.Примерно ако имате физическо и те играят с топка и някое момче ритне топката и я дай с усмивка.Ако някой тръгне да се заяжда с нея иди и кажи:Стига уе невиждаш ли че е момиче!Или просто го направи с някой твой приятел:
Предлагаш му да се заяде с нея и когато се заядат Отиди и му кажи:
Абе оставия Извини го!И се усмихни!Все ще те забележе! :wink:

paco
11-28-2004, 13:50
naprawi muskuli

VeShti4kAta
11-28-2004, 15:46
Mi obryshtai i poveche vnimanie, otkolkoto na drugite momicheta, hodi pri neq, kogato vidish, che e sama. Namekni i, che q haresvash, ako ne go e razbrala veche, zashtoto nie momichetata lesno gi razbirame tiq neshta. Osven tova vsqko momiche se kefi na misylta, che e haresvana, taka che po tozi nachin 100% shte i privlechesh vnimanieto. :wink:

Silver_Blade
11-28-2004, 15:47
naprawi muskuli
ДА ВЕ ! НА МОМЧЕТО ЕДВА ЛИ МУ СЕ ЧАКА ТОЛКОВА ВРЕМЕ...Пък и през зимата как ще му ги види, ще отиде при нея и ще каже "Ей, маце, виж ми мускулите, пипни ги ! М/у другото аз съм ЕДИ КОЙ СИ "
Хареса ми онзи вариант...направи точно както каза тя, разиграйте сценката с някой...ако не стане така поне ще се издигнеш в очите и ...

Black_Sun
11-28-2004, 15:55
бъди себе си...
и просто обръщай внимание...говори си с нея във всеки удобен момент!!! и скоро ще си проличи дали ще се получи нещо!!!Успех!!!

The Goodbye Girl...
11-28-2004, 19:40
Да ти кажа за пореден път дръж се естествено, няма да мина. Само ще ти разкажа нещо. Когато настоящото ми гадже ми каза, че ме харесвал или там нещо подобно, се бяхме виждали точно три пъти и бяхме разговаряли веднъж и то за неговото бивше гадже. А той дойде и ми каза: 'Може ли да те прегърна'. Така де. Идеята ми е да действаш направо. Няма смисъл да увърташ. :wink:

AMG-to
11-28-2004, 20:37
ami ti znaesh 4e trebe da si estestvon ko da ti kaja pove4e

incheto
11-29-2004, 15:49
postavqsh mnogo usloviq...a othvarlqsh nai vajnoto..da badesh estestven..tova e nai dobroto koeot mojesh da napravish..popitai q kakvoto ti doide na uma..a ne se podgotvqi predvaritelno!!!

Miss_K1LLer
11-29-2004, 16:23
Naistina ne moga da te razbera da si estestven e nai vajnoto moje da ne e dostatu4no za da i privle4e6 vnimanieto no ne mislish li 4e ako se pravish na kakuvto ne si nqma da izdurjish dulgo vreme vse pak obrazno kazano 4ovek moje da e licemer do izvesno vreme posle si pokazva su6tnostta i mn hora ostavat iznenadani ta osven 4e trq da si sebe si na 100% moje da prou4i6 kakvi sa interesite i kade i s kogo obi4a da izliza da q pokanish na nqkoe lubimo neino mqsto ..i takiva strandartni ne6ta ...ne e nujno da pravi6 nqkvi hiper ne4ove6ki izguzici za da i privle4e6 vnimanieto ...da si estesven e nai sigurno pyk i nai krasivo ,....

^S^
11-29-2004, 18:17
Az 6e ti go kaja nai to4no.
Vseki iska tova koeto ne moje da ima. Veroqtno ti i hodi6 pod guza i prikazva6 mili4ko. Tova nai golqmata ti gre6ka. Nikoi ne goni tova koeto e prinego. Bqh gledal edin film v koito kazaha mnogo umno ne6to "Lubovta e kato tangoto. Pravi6 kar4a napred, atq nazad. Pravi6 kara4ka na zad, a tq napred". POkaji i 4e slabo te intresuva. Kogato q vidi6 neo4kavano ne zagovarq purvi, napravise na odaren, 4e ne q vijda6 ili i kimni s glava samo, no ne se spirai da si prikazavate. Druj se malko po nadmenno s neq. Momi4etata sa elementarni su6testva i lesno se manipolirat stiga da znae6 kak. Trqbva da is durji6 nervite i da si u4udva6to spokoen.
Taka se polu4ava vinagi.............
POSLU6AI ME...!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8)

paco
11-30-2004, 07:53
Az 6e ti go kaja nai to4no.
Vseki iska tova koeto ne moje da ima. Veroqtno ti i hodi6 pod guza i prikazva6 mili4ko. Tova nai golqmata ti gre6ka. Nikoi ne goni tova koeto e prinego. Bqh gledal edin film v koito kazaha mnogo umno ne6to "Lubovta e kato tangoto. Pravi6 kar4a napred, atq nazad. Pravi6 kara4ka na zad, a tq napred". POkaji i 4e slabo te intresuva. Kogato q vidi6 neo4kavano ne zagovarq purvi, napravise na odaren, 4e ne q vijda6 ili i kimni s glava samo, no ne se spirai da si prikazavate. Druj se malko po nadmenno s neq. Momi4etata sa elementarni su6testva i lesno se manipolirat stiga da znae6 kak. Trqbva da is durji6 nervite i da si u4udva6to spokoen.
Taka se polu4ava vinagi.............
POSLU6AI ME...!!!!!!!!!!!!!!! 8) 8) 8)

e twa e istinata

{}Slanchiceto{}
11-30-2004, 08:03
Бъди себе си.Т'ва е най-ефикасното и се усмихвай.Примерно ако имате физическо и те играят с топка и някое момче ритне топката и я дай с усмивка.Ако някой тръгне да се заяжда с нея иди и кажи:Стига уе невиждаш ли че е момиче!Или просто го направи с някой твой приятел:Предлагаш му да се заяде с нея и когато се заядат Отиди и му кажи:
Абе оставия Извини го!И се усмихни!Все ще те забележе! :wink:
Напълно съм съгласна.Ако не я познаваш,запознайте се.Ако ли пък я познаваш я заговаряй по-често.Разпитвай я за нея.Абе такива неща.Айде и УСПЕХ[/color]

dj Javor 'crazy-idiot'
11-30-2004, 08:08
Значи викни некой по - якичък приятел и го накарай като я види да й каже - ей, маце или нещо такова. След това го спукай от бой(ама предварително се разберете да не те отупа). А и се надявай друг да не я закача след тва. Ако не успееш по тоя начин и вече си го направил не се опитвай повече нищо да правиш с нея. Леле изпушихххххххххххх

^S^
11-30-2004, 08:54
Значи викни некой по - якичък приятел и го накарай като я види да й каже - ей, маце или нещо такова. След това го спукай от бой(ама предварително се разберете да не те отупа). А и се надявай друг да не я закача след тва. Ако не успееш по тоя начин и вече си го направил не се опитвай повече нищо да правиш с нея. Леле изпушихххххххххххх

ei tova ne e mnogo to4no 6toto ima veroqtnost tq posle da razbere za ugovorkata vi i da ti se razvalqta ne6tata okon4atelno. Taka 6te i zagubi6 doverieto i interesa.

danger4343
10-23-2007, 12:33
Ami badi vnimatelen s neq, pokani q nqkade na kafe, ako vidi6 4e ne6to ne e v nastroenie otidi pri neq i q popitai kakvo i e i se opitai da i pomogni6, no razbira se nai vajnoto e da bade6 estestven.Uspeh!

yuyuto
10-23-2007, 12:41
Позаинтересувай се от нещата, които знаеш, че тя харесва. Така би могъл да й направиш някакво впечатление, а и ще имате обща тема на разговор. :wink:

GregoryHouse
10-23-2007, 13:01
Пръсни си мозъка определено ще те забележи и ще го запомни...най вероятно за цял живот...

hristowow
10-23-2007, 14:35
Въпросът ти е толкова широкообхватен, че отговорът му би могъл да бъде много страници. Да можеш да се харесаш на хората си е цяло изкуство. Но както и да е. Ще се опитам по-накратко да ти отговоря.

Ти питаш, какво трябва да направиш, за да те забележи. Всички познаваме хора, които цял живот се блъскат насам-натам, като се опитват да накарат другите хора да проявят интерес към тях. Това обаче не дава плод. Хората не искат да знаят за теб, не искат да знаят и за мен. Занимават се със себе си, сутрин, обед и вечер. Защо хората ще се занимават с теб, ако ти пръв не проявиш внимание към тях? Ако просто се опитваме да правим впечатление на хората и ги караме да се занимават с нас, никога няма да имаме искрени приятели. Затова - проявявай истински интерес към нея.
Също така, за да завладееш вниманието й можеш:
а) да проявиш чувство за хумор;
б) да я заинтригуваш или да възбудиш любопитството й;
в) да постъпиш неочаквано или необичайно в типична ситуация, да нарушиш типичното, шаблонно поведение (но не социалните норми).
г) да разиграеш роля.
д) да удовлетвориш чувството й за уникалност и единственост.

А относто коментарите преди мен:
1. Само с мускули нищо няма да стане, но без съмнение подобряването на външния вид ще ти е от полза.
2. Да "бъдеш себе си"... разбира се не се представяй за някой друг, но зависи от това какъв човек си, ако да "бъдеш себе си" за теб е горе долу равно на това да бъдеш привлекателен тогава - ДА - бъде себе си. Но ако например постоянно се оплакваш на момичето или пък непрекъснато и повтаряш колко я обичаш - тогава НЕ бъди себе си, защото нищо няма да постигнеш в тази насока, докато не се промениш.
3. "POkaji i 4e slabo te intresuva. Kogato q vidi6 neo4kavano ne zagovarq purvi, napravise na odaren, 4e ne q vijda6 ili i kimni s glava samo, no ne se spirai da si prikazavate. Druj se malko po nadmenno s neq." Предполагам, че целта на това е да я накара да ревнува. Но това няма да стане, ако тя не те харесва. Да се държиш надменно с нея е лоша идея, поради простия факт, че никой не харесва таково отношение и следователно тя ще те намрази - ще те възприеме като студен и надменен - сам прецени дали това е хубаво. Също така не се прави, че не съществува и не я забелязваш. И момичетата и момчетата могат да бъдат манипулирани. Но без никакво съмнение това е грешния начин за да манипулираш едно момиче да те заобича.
4. Напълно съм съгласен с мнението на yuyuto. Интересувай се от нещата които тя харесва и говорете за това, за което на нея й се говори, като я насърчавай да говори колкото се може повече и я слушай внимателно.
5. Съветите за показване на силата ти (спукване от бой и т.н) са наивни и може би пещерните хора са ги използавали, но така няма да я впечатлиш.

Разбира се има още много неща, които могат да се кажат, за това как трябва да се сваля едно момиче, но ако те интересува по-добре потърси в интернет.

ахам... и ако не беше luckygirl92 съмнявам се, че щях да напиша това. :)

-------------------------------- Ако искаш да си поговорим можеш да ми пишеш ЛС или на skype: ico_sf18 // На 15 години съм.

sasha_90
10-23-2007, 15:02
Винаги са ме привличали скромни момчета,държащи се естествено,имащи чаровна усмивка .

kael
10-23-2007, 15:07
ta edin obsht vupros 1vo..
kvo da napravq..za da me zabeleji edno momiche ..da q vpechetlq po nqkuf nachin (bez da mi kazvate druj se estestfeno i milo s neq..) tfa si go znam
neshto po razlichno..kogato me gleda.. ili kat se vidim nqkude..
da napravq neshtoo?? da mi oburne vnimanie.. da q zainteresovam..da q nakaram da se zamisli shto za chovek sum..
v smisal..da se durja estestfeno no i..nesho da q pitam..nesho nestandratnoo..da napravq neshto..znam li mnogo mi e stranno..
ta haresvam edno momiche azz.. ii nali v dobri otnosheniq sme..govorim si..ala-bala.. noo iskam da q vpechetq po nqkuf nachinnnn.. za da se zainteresova kum men.. i po kusnichko da ischakam.. i da q pokana na kafe..ala-balaa...ttfa mi e vuprosa..ta..otgovorete mi po nqkuf nachin pl3?????????????????ти тъп ли си къв си .... :D .... какво да направя ми де да те знам аз "дане съм тебе" още малко реч да ти напишем а

GregoryHouse
10-23-2007, 15:08
Мен пък ме привличат...интересни и същевеременно умни и забавни личности...съчетаващи интелект оригииналност и същевремнно да са отворени (в смисъл да не са сууупер притеснителни) ...което в днешно време е много рядка комбинация...въпреки че всяка 2ра претендира че ги притежава...

lafayette
10-23-2007, 15:15
Хаха, еми не, че нещо, ама темата леко е от 2004 :lol:

GregoryHouse
10-23-2007, 15:19
И кфо от това...става перфектно зяа спам тема :-D

kael
10-23-2007, 15:32
Хаха, еми не, че нещо, ама темата леко е от 2004 :lol: ._.

vodka_f
10-23-2007, 15:43
бах разклатихте представата на момчето той иска оригинални идейки за свалки :mrgreen:

nyx
10-23-2007, 15:54
brat az uspqh nqkolko pyti s tova...deistvam impulsivno,otpuskam se,govorq istini i sym iskren s tqh i po tozi na4in gi otpuskam...dokato ne stignat do tam ne6tata tq da pokaje simpatiite si i togava az da atakuvam primerno s ne6to ot sorta "mersi za razgovora i mnogo mi pomogna..dai mi edna priqtelska pregrydka" samo da ne se precaka6 i sled mesec da ti kaje "ama az te obi4am samo kato priqtel..." :smt013

nyx
10-23-2007, 15:57
a ako iska6 da e nestandartno...razberi kakvi ne6ta nikoi ne e pravil za neq, ama da e ne6to 6turo...(kato izklu4ime perverznite i/ti me4ti) i sled vreme go napravi taka sqka6 ti si go iskal a ne za6toto na neq 6te i e interesno...ako pi6a obyrkano nqkoi da mi kaje :-D

kael
10-23-2007, 15:58
2004 е темата стига писахте

bebok
10-23-2007, 16:34
ako ne se zasi4ate mn 4esto se starai da se asi4ate po4ti ili vseki den pone nqkade obru6tai i pove4e vnimanie i q za6titavai ako nqkoi i se zaqde ne6to budi mil i se starai vinagi da izglezda6 dobre ne budi sramejliv i si kupi parfiym koito da i haresa nqma na4in da ne te zabeleji :) yspeh

kael
10-23-2007, 16:35
ako ne se zasi4ate mn 4esto se starai da se asi4ate po4ti ili vseki den pone nqkade obru6tai i pove4e vnimanie i q za6titavai ako nqkoi i se zaqde ne6to budi mil i se starai vinagi da izglezda6 dobre ne budi sramejliv i si kupi parfiym koito da i haresa nqma na4in da ne te zabeleji :) yspeh О_О май никой не му пука да прочете другите страници ТЕМАТА Е ОТ ПРЕДИ 3 ГОДИНИ

bebok
10-23-2007, 17:05
murzela si kazva dymata :)

AFT
10-23-2007, 18:19
danger4343, дано да се задавиш, мамка ти! Темата е от 2004! :smt013

koalka
10-23-2007, 19:02
Стара тема!