PDA

View Full Version : Ако имам проблем, но не искам да ...



s problem
11-27-2004, 23:36
разбират всички към кой и как да се обърна ? :) 10х предварително

dope_boy
11-28-2004, 00:16
dude, govori spokoino, be
parvo ti ne si se reg-nal
i nikoi ne te znae koi si
vtoro zavisi ot problema ti, kam koi da se obarni6

СребристоСияние
11-28-2004, 06:13
taka du6a davai smelo... ako si 4el foruma 6te vidi6 kakvi li ne temi... ne boi se x)) davai smelo =))

s problem
11-28-2004, 07:47
нарочно не съм се регнал :lol: страх ме е, че това което напиша може да бъде прочетено от момичето за което става въпрос и тя да се сети :D защото историята е доста unususal :) поне според мен

11-28-2004, 08:03
ми обърни се към църквата по искай да станеш монах те ще те разберът и ще ти помогнат :)

blqsu4ko
11-28-2004, 08:12
свържи се с Миглена Ангелова :lol:

Black_Sun
11-28-2004, 08:29
e haide kaji kakvoto ti e na sarceto,a nie shte se opitame da pomognem!!! :lol:

Devilsplaymate
11-28-2004, 08:38
mi da ! kaji spokoino a pyk ako istoriikata e hubava ni6to nqma da i stane na lubimata ! :P aide 6e pomagame , za kfo sa xorata tyka ?

s problem
11-28-2004, 08:43
момичто, което харесвам сега, ме харесваше в 8 клас но тогава аз не я харесвах и постепенно започнах да я харесвам. Говорихме си всеки ден и т.н. после отидохме на море и тя ме одразя няколко пъти (9клас)
като ми каза, че иска да си истанеме само приятели въпреки, че ме харесва и идва адската глупост, която аз направих :( тръгнах със сестра й :lol: :lol: :lol: но не с цел да я нараня или нещо такова просто тя започна да ме закача и така :lol: 2те сестри се скараха :cry: и сестрата с която аз ходех на морето започна малко по малко да ме държи на страна и да се дърпа и т.н (още на морето) :D и
аз я питам какво става и тя ми каза, че всичко било ОК но според мен не беше и затова се разделихме :lol: и оттогава аз съм влюбен във първата сестра :( но само се дразниме един друг и нз какво става :( (10клас) проблема е, че не съм сигурен дали съм "влюбен"(не съм сигурен) или не и тя дали ме харесва или само ме дразни като си говори с другите момчета и им прави комплименти и нз какво да правя :( дали не е само увлечение ? 10х

11-28-2004, 08:46
момичто, което харесвам сега, ме харесваше в 8 клас но тогава аз не я харесвах и постепенно започнах да я харесвам. Говорихме си всеки ден и т.н. после отидохме на море и тя ме одразя няколко пъти (9клас)
като ми каза, че иска да си истанеме само приятели въпреки, че ме харесва и идва адската глупост, която аз направих :( тръгнах със сестра й :lol: :lol: :lol: но не с цел да я нараня или нещо такова просто тя започна да ме закача и така :lol: 2те сестри се скараха :cry: и сестрата с която аз ходех на морето започна малко по малко да ме държи на страна и да се дърпа и т.н (още на морето) :D и
аз я питам какво става и тя ми каза, че всичко било ОК но според мен не беше и затова се разделихме :lol: и оттогава аз съм влюбен във първата сестра :( но само се дразниме един друг и нз какво става :( (10клас) проблема е, че не съм сигурен дали съм "влюбен"(не съм сигурен) или не и тя дали ме харесва или само ме дразни като си говори с другите момчета и им прави комплименти и нз какво да правя :( дали не е само увлечение ? 10х

ми тогава направете тройка еби ги и двете :)

11-28-2004, 08:51
когато чуя нейното име само се услушвам и се оглеждам за нея , по време на час непрекъснато я гледам и си мисля за нея :( ако седя до нея не мога ди си представя, че няма да я докосна, настръхвам и се отдръпвам :( опитвам се да не й показвам, че я харесвам много :lol: и затова я избягвам защото иначе е мъчително :( нз тя как се чувства и ако я попитам ме е страх от отговора "не" :cry:

11-28-2004, 08:52
момичто, което харесвам сега, ме харесваше в 8 клас но тогава аз не я харесвах и постепенно започнах да я харесвам. Говорихме си всеки ден и т.н. после отидохме на море и тя ме одразя няколко пъти (9клас)
като ми каза, че иска да си истанеме само приятели въпреки, че ме харесва и идва адската глупост, която аз направих :( тръгнах със сестра й :lol: :lol: :lol: но не с цел да я нараня или нещо такова просто тя започна да ме закача и така :lol: 2те сестри се скараха :cry: и сестрата с която аз ходех на морето започна малко по малко да ме държи на страна и да се дърпа и т.н (още на морето) :D и
аз я питам какво става и тя ми каза, че всичко било ОК но според мен не беше и затова се разделихме :lol: и оттогава аз съм влюбен във първата сестра :( но само се дразниме един друг и нз какво става :( (10клас) проблема е, че не съм сигурен дали съм "влюбен"(не съм сигурен) или не и тя дали ме харесва или само ме дразни като си говори с другите момчета и им прави комплименти и нз какво да правя :( дали не е само увлечение ? 10х

ми тогава направете тройка еби ги и двете :)
направо и майка й да викна ? :wink:

s problem
11-28-2004, 08:53
аз бях гостенина :)

Devilsplaymate
11-28-2004, 08:56
s problem : da ti kaja samo 4e ma ti ne q obi4a6 a e samo uvle4enie... ama nz prosto otbelqzvam

11-28-2004, 08:57
аз бях гостенина :)

тя не си пада по малки пишки и двте сестри ми споделиха тоя проблем че стардаш от липса на кур боклук смачкан

11-28-2004, 09:00
аз бях гостенина :)

тя не си пада по малки пишки и двте сестри ми споделиха тоя проблем че стардаш от липса на кур боклук смачкан
това за малката пишка може да е само твое мнение щото аз с тях не съм спал ;)

s problem
11-28-2004, 09:03
s problem : da ti kaja samo 4e ma ti ne q obi4a6 a e samo uvle4enie... ama nz prosto otbelqzvam
и аз мисля така, но смятам, че може и да стане по силно от само желание :( ако продължава да ме държи на страна :( и не се убедедя :( има и още нещо :lol: за нея не мисля като за другите момичета с които имам сексуални представи :) по съвсем друг начин си ни представям :(

Black_Sun
11-28-2004, 09:37
според мен трябва просто да събереш смелост и един ден да я дръпнеш настрани и да я попиташ дали има някакви чувства към теб.Успех!!!

BaT_GirL
11-28-2004, 09:48
e haide kaji kakvoto ti e na sarceto,a nie shte se opitame da pomognem!!! :lol:
Съгласна съм!

11-28-2004, 09:59
e haide kaji kakvoto ti e na sarceto,a nie shte se opitame da pomognem!!! :lol:
Съгласна съм!
вече написах :wink:

s problem
11-28-2004, 10:02
според мен трябва просто да събереш смелост и един ден да я дръпнеш настрани и да я попиташ дали има някакви чувства към теб.Успех!!!
дано сполуча но ако каже "че иска да си истанем само приятели" кофти :(

BaT_GirL
11-28-2004, 10:28
момичто, което харесвам сега, ме харесваше в 8 клас но тогава аз не я харесвах и постепенно започнах да я харесвам. Говорихме си всеки ден и т.н. после отидохме на море и тя ме одразя няколко пъти (9клас)
като ми каза, че иска да си истанеме само приятели въпреки, че ме харесва и идва адската глупост, която аз направих :( тръгнах със сестра й :lol: :lol: :lol: но не с цел да я нараня или нещо такова просто тя започна да ме закача и така :lol: 2те сестри се скараха :cry: и сестрата с която аз ходех на морето започна малко по малко да ме държи на страна и да се дърпа и т.н (още на морето) :D и
аз я питам какво става и тя ми каза, че всичко било ОК но според мен не беше и затова се разделихме :lol: и оттогава аз съм влюбен във първата сестра :( но само се дразниме един друг и нз какво става :( (10клас) проблема е, че не съм сигурен дали съм "влюбен"(не съм сигурен) или не и тя дали ме харесва или само ме дразни като си говори с другите момчета и им прави комплименти и нз какво да правя :( дали не е само увлечение ? 10х
Честно?Нз аз се закачам и дразня момчетата които харесвам.Обаче да тръгнеш със сестра й!!!Просто си нямаш представа колко си я наранил.
Аз го знам защото момче което аз съм харесвала е ходил с приятелката ми а да ходи със сестра ми е тва вече е отврад!Нз просто тя те е одрязъла ама ти си тръгнал със сестра й.Кой го е боляло повече? Май нея...

s problem
11-28-2004, 11:19
лошото е, че не мога да го пременя и знам, че е много оплетено има и още една случка :) просто стана The Bold and The Beauty :) ( ако го е прочела вече се е сетила 100 пЪрСента)момчето, което тя е харесвала и са ходили ( към 6 клас ) е мое причтелче с, което се запознахме в последствие ( 8 клас ) та тя много го е харесвала (действието се развива на морето-там са се запознали)и в когато са се върнали от морето той се е преместил да живее на друго място и са загубили връзка и тя го е търсила - тя ми беше казала, че още го харесва(сега твърди обратното) :) и с това момче се запознахме към края на 8 клас но аз не знаех, че той е момчето. което тя толкова е харесвала :lol: и наскоро разбрах и казах на една нейна приятелка да й каже :lol: и тя много се е учудила - аз съм спокоен щото той каза, че отдавана не я харесва :) но за нея нз :(

s problem
11-28-2004, 11:26
а колкото до сестрата - малии, опааа ... , едно приятелче, което си ходи с тях(2 сестри- пребират се заедно) каза, че цяло лято и е поватарял,(на сестрата с която ходих)че съм искал само да я на**а което въобще не е вярно и той го знае, но се е ебавал а тя е момиче и нз как го е възприела :cry: и просто ужас :(

Black_Sun
11-28-2004, 14:41
приятел какво да ти кажа ...ако бях аз ...щях да те отрежа. въпросното момиче трябва или мн да те обича или да е мн наивна ,за да ти каже да!добре си се постарал,за да се оплетеш така...

blqsu4ko
11-28-2004, 14:45
приятел какво да ти кажа ...ако бях аз ...щях да те отрежа. въпросното момиче трябва или мн да те обича или да е мн наивна ,за да ти каже да!добре си се постарал,за да се оплетеш така...
кофти е като ти кажат истината, но и аз така си мислех :( аз съм s problema :) но ще пробвам ако не ще изчакам и така 10х много :lol:

hatercrew
10-27-2007, 17:21
4ovek 4esno oba4e ti si egati balyka :lol: :lol: :lol: :lol: sq moje da e malko kofti ma si okykal raota :lol: :lol: :lol: :lol: s sestra li i be ????? :lol: :lol: :lol: nema trygnete ma nikoga absurt e prosto
tva e istinata
nikoga ne bih trygnala s nqkoi det se e natiskal s sestra mi dori zaradi samiq fakt :shock: :shock: :shock: :shock: sork ni6to nema stane

koalka
10-27-2007, 17:24
Стара тема!