PDA

View Full Version : za6to sam v tova polojenie,kakvo stava...



^BellisiMa^
11-28-2004, 17:58
zdraveite.Zna4i problema mi e sledniqt...imah gaje -p1rvoto mi istionsko gaje koeto obi4ah dve godini[ot okolo 2 meseca ve4e ne izpitvam ni6to k1m nego samo sme si fr] .oba4e sega sled nego i makar 4e minaha okolo 10-11 meseca otkakto ve4e ne hodim rtolkova mn mom4eta mi predlagaha a az nz nqkak si..nz strah li me e ,nz kakvo izpitvam no vsi4ki sa mi haresvali[ili po4ti vsi4ki] malko ili mnogo a nq tragvam s tqh dori za savsem malko,nqkavi zadr1jki imam li nz i az strahuvam li se.....nz imam 4uvstvoto 4e taka ako karam nqma da moga pove4e da imam gaje nz za6to stava taka mn mi e gadno taka....
moje li nqkoi da mi obqsni na kakvo se d1lji ili v1ob6te nqkkavo obqsnenie da mi dade
p.s na 14-15 po4ti godini sam ...nz za6o kazvam...ei taka prosto.....
pls help me
blagodarq vi predvaritelno....

11-28-2004, 18:01
Споко ве млада си още да не ти пука ще имаш още много гаджета това да ти е проблема още си на 14 и се оплакваш айде нищо няма :)

svetla_88
11-28-2004, 18:32
abe mili4ka tva da ti e problema!ne se vprqgai mn mn ti si edva na 14,mn qsno 4e ne moje6 da se orientira6 ne ti e do6la slqpata nedelq.ima vreme za vs :lol: :wink:

{}Slanchiceto{}
11-29-2004, 11:27
NE se pritesnqvai,mila.Az kato bqh na tvoqta vazrast tvardqh,che nikoga nqma da imam gadje.Togava takiva bqha moite razbiranie,to ne che beshe odavna de samo predi 4 godini.No ot togava smenih nqkolko.Bez tova ne moje.Za vsichko si ima vreme.Shte mine malko vreme - mesec,godina,shte mislish po drug nachin.Spoko.

morsmordre
11-29-2004, 12:10
Ехеее да ти имах късмета на тебе!!! :P Ако аз бях момиче и толкова момчета да ми предлагат...лелеее....направ нема ко да се чудя - приемам веднага, щото на тази възраст започва живота, нали така!?Но аз съм реалист, а не момиче :cry: :lol: :P , така че ми остава да те посъветвам - ВЕДНАГА ДА ПРИЕМЕШ НА ПЪРВОТО МОМЧЕ, КОЕТО ТИ ПРЕДЛОЖИ, щото без забавление просто си отминава ли живота, отминаваа, отминаваа... 8)

LifelezZ
11-30-2004, 12:58
Емиии не може да тръгваш с всеки който ти харесва. :? Трябва да има нещо повече...да се влюбиш...Не мисля,че стават ей така работите..с първия симпатяга...Е то от теб си зависи де..ако търсиш нещо истинско.А ако не...значи просто не си забравила гаджето...Ако все пак толкова държиш да не си сама просто не отказвай на НЯКОЙ СИ от онези които те харесват..не е толкова трудно...Ама няма защо да бързаш според мен...Ще ГО откриеш все някога...и може би много по-скоро отколкото предполагаш :lol:

BaT_GirL
11-30-2004, 15:55
Споко ве млада си още да не ти пука ще имаш още много гаджета това да ти е проблема още си на 14 и се оплакваш айде нищо няма :)
Е за пръв път съм съгласна.Просто още го обичаш без да знаеш и ти...

Passion_baby
12-04-2004, 12:13
Spoko be macka!tova enormalno , vs epak si imala vruzka celi 2 godini !kakvoto i da si govorim tuk , ne moje tolkova burzo vsi4ko da mine!!prosto si o6te adski obvurzana , a i moje bi podsuznatelno svarnqva6 vsqko drugo mom4es biv6eto si gadje!...sega se otpulsi i si pomisli dali haresva6 nqkoi ot tezi koito sa ti predlagali dosega!dali 6te se 4uvstva6 dobre s nqkoi ot tqh-ako Da, togava ne mu misli a deistvai :wink:

TheNewReligion
01-05-2008, 22:23
ma ti ni6to neznae6 togava nie kakfo moje da znae6 :?

Are u sure?
01-05-2008, 22:25
dark_sw, май много ги обичаш старите теми, а?

ProstoAz
01-05-2008, 22:30
Темата е стара!