PDA

View Full Version : ZA6TO????????



manq4kata{P}
11-28-2004, 19:58
ne o4akvam mn hora da mi otgovorqt na toq vapros,moje bi otgovora e v samata men,nz,nooo mi se iska da 4uq i drugi mneniq.za6to,kogato obi4a6 nqkogo i si gotov na vsi4ko za nego,imenno tozi 4ovek te naranqva nai-mn i sqka6 ne mu puka za teb.ne moga da razbera za6to 4oveka,koito si obi4al pove4e ot vsi4ko na toq svqt,pri polojenie,4e ste bili 6tastlivi zaedno i v edin "hubav"moment" te izostavq bez kapka sajalenie,bez da se zamisli za tova kolko mn maka 6te ti pri4ini... :cry:

11-28-2004, 20:06
ne o4akvam mn hora da mi otgovorqt na toq vapros,moje bi otgovora e v samata men,nz,nooo mi se iska da 4uq i drugi mneniq.za6to,kogato obi4a6 nqkogo i si gotov na vsi4ko za nego,imenno tozi 4ovek te naranqva nai-mn i sqka6 ne mu puka za teb.ne moga da razbera za6to 4oveka,koito si obi4al pove4e ot vsi4ko na toq svqt,pri polojenie,4e ste bili 6tastlivi zaedno i v edin "hubav"moment" te izostavq bez kapka sajalenie,bez da se zamisli za tova kolko mn maka 6te ti pri4ini... :cry:

Стига с тъпите ти теми научи са да пишеше на кирилица това е български форум.

На въпроса защо ще отговоря защото си едно голямо селско лайно !!!

Moderated by Aia
Molia,pishete po zadadenata tema i uvajavaite mneniata na ostanalite potrebitli!
Blagodaria za vnimanieto!!!

TSecret
11-28-2004, 20:13
mi znae6 li za6to za6toto horata sme mn egoisti4ni i mislim samo za sebe si po tozi na4in naranqvame drugite i nevijdame kakvo pri4inqvame s postapkata si-za tova!!!
ami da ti kaja i sam taka-obi4am go, napravila nevazmojni ne6ta za da go spe4elq i sega ne iska da me vijda-tova sa mujete{mom4etata}-bih dala jivota si za nego bez da mi migne okoto no........jivota e nespravedliv i po zakona na marfi ti se pada vinagi tova ot koeto bqga6 ili se strahuva6!!!
axmm taka e!

amdor
11-28-2004, 20:20
Naistina kofti rabota, no taka shte e dokato sreshtnesh istinskata lubov...Horata se subirat, razdelqt i tova produljava dokato vseki 4ovek ne sreshtne svoqta polovinka...Ot tova koeto pro4etoh, tozi 4ovek opredeleno ne e bil za teb, ina4e edva li bi ti pri4inil tova ! Koftito v takiva slu4ai e, 4e kogato obi4ash nqkoi istinski, gotov si da napravish vsi4ko za nego, tozi nqkoi tova ne go razbira i nakraq teb te boli nai-mnogo. Taka stava, kogato se vlubish v greshniq 4ovek, no za sujalenie kusno go osuznavash. No, hora razni, jivotut produljava, davai napred i da ne ti puka, vupreki bolkata koqto izpitvash v momenta ! Kakto kazvat vremeto lekuva...

AMG-to
11-28-2004, 20:29
za sujelenie taka stava

amdor
11-28-2004, 20:30
ami da ti kaja i sam taka-obi4am go, napravila nevazmojni ne6ta za da go spe4elq i sega ne iska da me vijda-tova sa mujete{mom4etata}-bih dala jivota si za nego bez da mi migne okoto no........

Ne sum sulgasen 4e tova sa mujete ili mom4etata, zashtoto az bih mogul da kaja sushtoto tova sa jenite ili momi4etata ! Prosto stavat takiva neshta, kogato popadnesh na greshniq 4ovek ! Vseki e izpitval bolka i razo4arovanie ot nqkoi, no da kajesh 4e tova satava edva li ne konkretno zaradi ednite...opredeleno ne sum suglasen :!:

manq4kata{P}
11-28-2004, 20:40
ami da ti kaja i sam taka-obi4am go, napravila nevazmojni ne6ta za da go spe4elq i sega ne iska da me vijda-tova sa mujete{mom4etata}-bih dala jivota si za nego bez da mi migne okoto no........

Ne sum sulgasen 4e tova sa mujete ili mom4etata, zashtoto az bih mogul da kaja sushtoto tova sa jenite ili momi4etata ! Prosto stavat takiva neshta, kogato popadnesh na greshniq 4ovek ! Vseki e izpitval bolka i razo4arovanie ot nqkoi, no da kajesh 4e tova satava edva li ne konkretno zaradi ednite...opredeleno ne sum suglasen :!:

така е,не мисля,че всички трябва да се поставят под един общ знаменател,тва е мн погрешно.ноо за съжаление повечето са така.. :?

Devilsplaymate
11-28-2004, 20:43
za sajalenie si napylno prava :!: v edin moment horata sa cvetq , a v drug jivotni! :cry:

{}Slanchiceto{}
11-29-2004, 11:50
Znaesh li kakvo,mila?Kakto kaza Taina{} horata sme mnogo egoistichni,no ne samo momchetat ili majete i nie jenite sashto.Na pravo mqsto mislim za sebe si.Prosto si popadnala na choveka koito ne te obicha istinski.Ti moje da si gotova na vsichko za nego,no toi za teb ne.I zatova se e sluchilo taka.I tochno,zashtoto go obichash tolkova mnogo te boli tolkoz mnogo.Sigurno v edin moment ot tvoq jivot i ti shte popadnesh v takava situacia.Samo che ot stanata na choveka,koito shte narani.Spokoino shte ti mine.Moje da ne e skoro,no shte mine.Prosto vqrvai,che i ti shte sreshtnesh chove,koito nqma da te narani.Uspeh

morsmordre
11-29-2004, 12:04
В този свят перфектно или честно няма!Сякаш "някой" нарочно е решил да ти развали хубаво започнатия живот и изведнъж сичко се сринва пред теб.Това най-често е с любовта, какъвто е и твоя случай(ако е станало така).Хубаво е да се научиш, че много хубавото е прекалено хубаво, за да е истина...Това е нещо, за което първо трябва да помислиш преди да си успяла в някоя област(било то любовта, пратите...), и което ще те зарадва РайСки МногО.Тогава трябва първо да обмислиш лошите варианти, за да можеш да се предпазиш от тях в бъдеще и да не ти развалят живота :roll: :wink: :)

11-29-2004, 12:06
Цигани !!!

Dobrina
11-29-2004, 19:22
За Закона за световната гадост чували ли сте?...

united_colors
11-29-2004, 20:05
Ami zatova go nari4at "lubov" 6toto nikoi ne moje da si otgovori na teia vuprosi.... taka e i vseki se nadiava niakoga da sre6tne "istinskata lubov",.... e ako ima takava :lol:

11-29-2004, 20:35
Цигани !!!
На въпроса защо ще отговоря защото си едно голямо селско лайно !!!

11-29-2004, 21:43
aneD]
Цигани !!!
На въпроса защо ще отговоря защото си едно голямо селско лайно !!!
Това беше моя реплика :P :P

11-29-2004, 22:08
aneD]
Цигани !!!
На въпроса защо ще отговоря защото си едно голямо селско лайно !!!
Това беше моя реплика :P :P
ahahahaahaha :) da e!

02-10-2007, 22:14
ami da ti kaja i sam taka-obi4am go, napravila nevazmojni ne6ta za da go spe4elq i sega ne iska da me vijda-tova sa mujete{mom4etata}-bih dala jivota si za nego bez da mi migne okoto no........

Ne sum sulgasen 4e tova sa mujete ili mom4etata, zashtoto az bih mogul da kaja sushtoto tova sa jenite ili momi4etata ! Prosto stavat takiva neshta, kogato popadnesh na greshniq 4ovek ! Vseki e izpitval bolka i razo4arovanie ot nqkoi, no da kajesh 4e tova satava edva li ne konkretno zaradi ednite...opredeleno ne sum suglasen :!:

iiirish
02-10-2007, 22:19
отговора е прост - защото си била прекалено заслепена от любовта си към него, защото си му вярвала безгранично и не си поставяла никога неговите думи или действия под съмнение... затваряла си си очите за неговите грешки, за неговите може би съмнения, че иска да е с теб... може би той ти е давал някакви сигнали, но ти заслепена от любовта си към него, просто не си ги забелязвала или не искала да ги забележиш... и накрая - гръм от ясно небе, а със сигурнос не е било съвсем така ;)

Digital
02-10-2007, 22:21
Дам... винаги така става... освен при истинската любов. А дали тя съществува... ? Не знам. :?

ANGEL4E
02-10-2007, 22:24
NAPALNO TE RAZBIRAM za6toto i az sam v sa6toto polojenie i kolkoto i da go obijdam i da se opitvam da zabravq vsi4kite gadoriiki koito mi nagovori pak izlizat naqve hubavite ne6ta koito sme prejivqli...
tova e za6toto sme vlubeni...v tova nqma ni6to lo6o no vse pak nie si znaem 6te ni pboli malko no posle 6te ni mine iskreno se nadqvam da go zabravi6 i da se ogleda6 okolo teb za6toto sam sigurna 4e 6te nameri6 mom4eto na jivota si
a dotogava da ne obra6tame vnimanie na tezi koito ne ni ocenqvat... :roll: