PDA

View Full Version : Imidja vi???



Sunny_stz
11-28-2004, 22:10
Mislq 4e tazi tema ne e spomenavana v tozi sait ,iskam da vi popitam kakuv e imidja vi???Iskate li da go promenite?Ako iskate kak???Drehi,pri4eska???Mnogo 6te mi e interesno da razbera kakuv vi e imidja sega i kak go iskate v bude6te 8)

11-28-2004, 22:28
Не такъв какъвто съм - изрод

bibonda
11-28-2004, 23:52
moq imidj si me kefi...sq sum s nova pricheska no tova opredeleno shte se promeni otnovo no proletta.....oshte po kusa kosa iskam...i moje bi shte q boqdisam ama tva ne e sigurno...iskam piercing na ezika...za drehite imidjut mi e kolkoto se moje pove4e 4erno po mene tolkova po dobre :) i nai vajnoto "i'm only wearing black until they make something darker" tva mi e deviza :P hahaah :))) iskam pove4e poli4ki i 4orapki do kolenete ;) moje i pove4e lilavki dreshki :) ....i t.n. sq me marzi da pisha

Murderdoll
11-29-2004, 09:07
ми...аз съм си аз важното е да не копирам
никого и всичко си е ок:)))ходя със
широки дрехи най вече,имам пиърсинг на долната
устна(хаха и съм втората в града с такъв) :lol:
с дълга коса съм,нямам намерение да я правя къса
може би ще я боядисам зелена ама лятото:P~~
не бих си променила имиджа,така си се кефя
да ме гледат бабичките странно по улицата :lol:
ей така ме гледат: :shock: :? :shock: :? :shock: :? :shock: :? :shock: :? :shock: :?
хахахахахаха яко а:)

ridin'spinnaz
11-29-2004, 10:03
losh chovek :lol:

Devilsplaymate
11-29-2004, 10:16
mi imija mi... kefi si me melez sporto-eleganten stil na obli4ane... abe divane sam nemam vreme sq da pi6a! divane sam si:) 8)

11-29-2004, 14:02
Не такъв какъвто съм - изрод
xa-xa-xa-xa

11-29-2004, 14:07
БрЪмМм бе мен всички ме знаят, че понякога прегрявам и просто полудявам. По принцип ходя кЪт рапЪрче, понякога сЪм по фешЪн, абе винаги различно. Не копирам нищо от никой, ходя си кат пич в Петък с жЪлти маратонки, хич не ми пука, просто сЪм човек сЪс собствен стил на обличане, на дЪржане и всичко :)))

artbaby
11-29-2004, 14:17
mi az ne bih promenila absolutni nishtichko v imidja si ;)
mm ot kude da pochna ;) ... piersing na ezika i na pup4eto .... sportno eleganten stil na oblichane ;) ....o4ite mi sa kristalno sini , a kosato mi e bila koito cvqt vi doide na uma i rodevno sum s nqkva nova pri4eska vse pak "guzariqta nqma po4iven den " .... a i nai vajnoto NIKOGA KATO NQKOI DRUG ( zakakvoto i da bilo)
a kato na4in na vuzpriemane , za tia koito me poznavat sum si liglichka (ama ne precakvam priateli-NIKOGA) ..puk ot strana na tezi koito ne me poznavat sum 4uvala 4e mnenieto e - naduta merfantilna ku4ka :roll:
aa aide stiga che se gubqt komichnite izcepki pri zapqneto kato se zapoznavash s nqkoi ;) :lol:

Absconding
11-29-2004, 16:24
napravi mi vpe4atlenie 4e vsi4ki kazvat 4e ne kopirat ot nikoi i 4e si imat sobstven unikalen stil, no dali naistina e taka? Mnogo maimuni na klona a nakraia 6e se okaje 4e seki gleda v pani4kata na drugia i zavijda. Puk i what's-that-image-thing-anyway..... Kak taka vsi4ki v toia forum sa sas sobstven stil puk kato vurvi6 po ulicata gleda6 plisirana poli4ka do plisirana poli4ka? Ni6to protiv poli4kite de :D ... ama ve4e po4vam da si mislia 4e kato sam se registrirala tuka sam propusnala da mina na konkurs Imate-li-sobstven-stil-? :evil: za da me priemat i da stana 4ast ot na6eto sploteno "unikalno po stil" ob6testvo. Tolkova mnogo stilove i si4kite razli4ni.. emi kajete ne6to ot stilovete si 4e da kopna i az.. da stana ne-6ablonna .. nali mai si4ki se stremiat kam tova puk v kraina smetka malcinstvo sa tezi s sobstven stil i obiknoveno na tiah se gleda s edno takova poznato prenebrejenie i nadsme6ka.
Ako niakoi si napravi truda izob6to da pro4ete post-a mi, neka da ne otgovaria ostro tui kato ne viziram nikoia konkretna li4nost v nego. Prosto se nadiavam 4e vi e stanalo iasno, 4e ot si4ki koito kazaha 4e sa stilovo unikalni, vse ima edin koito ne e. i s tozi post se nadiavam toi da se seti 4e e po dobre da se doblijava do bol6instvoto po stil, ot kolkoto da e prosto porednata poza.

raffy
11-29-2004, 16:33
ами по принцип хората казват, че съм човек, който постоянно се смее, а аз съм ревличка :) не, сериозно, в зависимост от настроението ми изглеждам доста различно. иначе за дрехите и прическата - Мразя екстраваганстни неща! имам си свой стил и не ме е еня за модата, пък който каквото ще да мисли. доста хора ми се изненадват на вкуса по отношение на много неща - веднъж съм супер консерва, друг път направо изненадвам с напредналото си мислене.
като цяло не мога да се определя по един начин. но съм си аз, дори и да съм доста различна от другите :wink:

Eliiiiii-sexito
11-29-2004, 17:59
emi az se obli4am mnogo gotino spored men-danki,sli4ar-ama ne takav goliam i debel,iake,ot tova 4ernoto nakraa sas stesneni rakavi,iak kolan bial ili 6aren.a moge i s kasa pola ,bluza s goli ramene ,pusnata kosa moliv za o4i i tva e .vagnoto e da se haresvam i drugite da me haresvat razbira se :mrgreen:

_Jessy_
11-29-2004, 18:03
Ami... az... kato na4in na obli4ane - 4ERNO, 4ERNO I PAK 4ERNO - vsi4kite aksesoari, obuvki, qketa, kolani, prostotii... obeci, bijuta, kvoto vi doide na uma e 4erno, samo dynki - sini \vinagi nosq dynki, ot godini nasam drugo ne priznavam kato pantalon\ Grim - SUPER mnogo 4eren moliv, razbira se :) iii... 4ervilce svetli4ko, ama v nikakyv slu4ai da nqma ni6to podobno na rozovo v 4erviloto !
Kvo bih iskala da promenq... amo moje bi da si boqdisam i kosata 4erna :P Ama go obmislqm o6te :)
Ina4e kato harakter - pove4eto hora me mislqt za zlobna i za ku4ka... ina4e priqtelite mi znaqt, 4e sym uj dobro dIte :) Dokato nqkoi ne me precaka :twisted: Togava stava lo6o...

P1ra71nQ
11-29-2004, 18:04
Mi az poprinzip mnogo rqdko si smenqm pricheskata.Tva lqto se nakylcah i si kynosvam kosata cherna(tq po princip e kestenqva)Inache za drehi-nz ne kazvam che ne gledam kakvo nosqt drugite.Az sym si napylno normalna-dynki,teniska,maratonki,beli pantaloni......Predi nqma i mesec si produpchih uhoto i smqtam skoro oshte edna obica da si napravq.Imidja skoro nqmam namerenie da si go promenqm.

11-29-2004, 18:38
Mislq 4e tazi tema ne e spomenavana v tozi sait ,iskam da vi popitam kakuv e imidja vi???Iskate li da go promenite?Ako iskate kak???Drehi,pri4eska???Mnogo 6te mi e interesno da razbera kakuv vi e imidja sega i kak go iskate v bude6te 8)
Откакто се сплетох за първи път(преди 1 1/2 месеца) имиджа ми е на 100 %, всичко живо ме зяпа като.... Абе лудо е...направо се чувствам известен....Аз се обличам според случая...Понякога скейтър(имам един върховен суичър Reebok...черен и няколко чивта яки черни доста широки панталони и едни яки кецки Converse All Star 2004 кожени ...така най-много ми отива на прическата :) )
Друг път съм с по-нормални дрехи...с някое яко Custo или Diesel...
Бе зависи с кой и къде ходя...

11-29-2004, 18:42
Откакто се сплетох за първи път(преди 1 1/2 месеца) имиджа ми е на 100 %, всичко живо ме зяпа като.... Абе лудо е...направо се чувствам известен....Аз се обличам според случая...Понякога скейтър(имам един върховен суичър Reebok...черен и няколко чивта яки черни доста широки панталони и едни яки кецки Converse All Star 2004 кожени ...така най-много ми отива на прическата :) )
Друг път съм с по-нормални дрехи...с някое яко Custo или Diesel...
Бе зависи с кой и къде ходя...
БИХ ПРОМЕНИЛ ЦВЕТА НА КОЖАТА СИ, ИСКАМ ДА СЪМ МУЛАТ !!!
-
*Голема реклама направих на някои фирми, но това предимно присъства в гардероба ми...

Dobrina
11-29-2004, 19:05
Брей... не знаех че имиджа е това, как се обличаш или гримираш...
Моя имидж е на светица, монахиня - всички ме имат за много мило и добро момиче, а то може би наистина е така :) Създавам такова впечатление най-вече с начина по който се държа, гледам да помагам на всички, усмихвам се и др. Разбира се и се обличам по-скромно, макар че доста често нося къси поли и опънати дрехи, но много рядко нося ярък грим, даже редовно си ходя без грим - така се харесвам.
Според сестра ми както и да се облека, моето невинно изражение на лицето винаги издава каква съм :)

Silver_Blade
11-29-2004, 19:08
Откакто се сплетох за първи път(преди 1 1/2 месеца) имиджа ми е на 100 %, всичко живо ме зяпа като.... Абе лудо е...направо се чувствам известен....Аз се обличам според случая...Понякога скейтър(имам един върховен суичър Reebok...черен и няколко чивта яки черни доста широки панталони и едни яки кецки Converse All Star 2004 кожени ...така най-много ми отива на прическата :) )
Друг път съм с по-нормални дрехи...с някое яко Custo или Diesel...
Бе зависи с кой и къде ходя...
БИХ ПРОМЕНИЛ ЦВЕТА НА КОЖАТА СИ, ИСКАМ ДА СЪМ МУЛАТ !!!
-
*Голема реклама направих на някои фирми, но това предимно присъства в гардероба ми...

-
Ако познаете кой е тъпия гост....

eNigMaTic^
11-29-2004, 20:24
Ами възможно по-широки дрехи без грим.Косата ми е къса и не смятам да я пускам дълга.Може би изглеждам добричка ама не съм :twisted: Иииииии искам да се нося в стил готика ама нз още не съм се решила :roll:

LiNkiN4eTo
11-29-2004, 20:53
sega - otka4alka ....
v bude6te .... - pak otka4alka :wink: 8)

united_colors
11-29-2004, 21:32
Mi nai otli4itelnoto za mene e 4ervenata kosa, e to sa seka 2-ra e s 4ervena kosa, ma az sam taka ot 5 godini.
Tva niama6e da e tolko interesno ako se biah boiadisala v 9 ili 10ti klas, ma sega nikoi ne znae kav mi e estestvenia cviat na kosata, dori i az.V moia klas samo az sam s 4ervena kosa i tva me otli4ava!
Stila na obli4aneto mi e sportno-eleganten, no anti-comersialen, v smisal mrazia da se obli4am ot konfekcia.
Drugu neznam!

Josefinne
11-30-2004, 21:10
Моя имидж е на постоянно еволюиращ човек и самия ми имидж си еволюира почти нон-стоп, така че не знам сега трябва ли да отговоря с "не", защото не искам да се променям и да продължа да еволюирам или "да", защото по принцип постоянно си го сменям :lol:

DeaTHroW-ReC_F
11-30-2004, 21:33
изсуленячка...въпреки че да си призная..понякога когат искам да напрая впечатление на първа среща с момче се обличам по нормално ,нп вонаги с кецки :!: :!: :!: закон :!: :!: :!: :)) много си ги обичкам..имам три чифта...се оригинални му се не види....те са ми страстта...първата ми любов са едни глоубки...ааах колко са ми красиви още...скоро имаха РД:)) на 1 годинка са вечи..иначе широки джинси...суичери..понякога по мене........хубави гащички:Р аххаха...нее...те рядко ми се виждат...:) пък и не съм тип..цинго минго...с смъкнатите дънки и високо дигнати прашки...:)) тва е:Р няма сменям нищооо

monka
12-01-2004, 12:23
ami az hodia vinagi s 6iroki drehi, kecove,imam piersing na papa,no iskam da si pravia i na bradi4kata ili na ustnata:)
haresvam si imidja:)
jivea v mnoooooooogo malak grad i horata sa po-zadrasteni
poniakoga horata me gledat vse edno sam padnala ot mars....
no tova e gotino

Slipaway
08-30-2005, 21:38
Миии не знам къф ми е имиджа :lol:

Atika
08-31-2005, 02:01
Ami az lichno nqmam tochno izgraden .. mrazq da izglejdam ednoobrazno .. 4esto si smenqm na4ina na obli4ane(kakto si hodq sas sportnite pantaloni,taka utre shte sam s kasa poli4ka i tok4eta),cveta i pri4eskata na kosata, ne obi4am trainite neshta po men, edinstvenoto neshto koeto vse oshte mi haresva a i trqbva da mi haresva za vinagi(shte se nadqvam :D ) e tatosa ..