PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Възможна ли е любовта от разстояние ?!



megan_bs
11-29-2004, 07:48
Zdraveite hora iskam da vi popitam za vasheto mnenie za liubvta ot rastoqnie.Mislite li che e vazmojno da sashtestvuva ?poneje az i moq priqtel sme na 150km raztoqnie edin ot drug i s evijdame malko rqdko no toi ne spira da rtvardi 4e tova ne mu pre4i i shte prodalji da me obicham i shte chaka denq v koito shte sme zaedno.Vie kak mislite vazmojno li e?

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

11-29-2004, 10:20
Не не е възможно 100 % има друга може да не ходи с нея но я използва за секс. Според мне и ти си намери друг

BaT_GirL
11-29-2004, 14:43
Хехе,възможно е да напълно нормално а й растоянието няма значение за чувствата може или да спрат(дори да живеете един до друг или на 150 км)или да станат по силни(защото сте по далеко) :P

Bubanata
04-08-2006, 19:19
moje da sushtestvuva samo ako si imate huper golqmo doverie edin na drug no mislq che moje da ima i drug!

n0mak
04-08-2006, 19:23
Zdraveite hora iskam da vi popitam za vasheto mnenie za liubvta ot rastoqnie.Mislite li che e vazmojno da sashtestvuva ?poneje az i moq priqtel sme na 150km raztoqnie edin ot drug i s evijdame malko rqdko no toi ne spira da rtvardi 4e tova ne mu pre4i i shte prodalji da me obicham i shte chaka denq v koito shte sme zaedno.Vie kak mislite vazmojno li e?

ne, osven tva seksa po 4ata, telefona, skype-a, webcam-a ne e ni6to kato - zi real thing

POLA^_^
04-08-2006, 19:27
Ами ето ти пример: Едни мои приятели ходиха два месеца,но на момичето се наложи да замине да живее във Варна(ние сме от Плевен)и се виждат с гаджето по един-два пъти в месеца,но поддуржат връзка(чатят,СМС-и,обаждания) и са заедно вече около година и един-два месеца....Прави си изводите!
Желая ти щастие!!!! :smt006

SLaDkO_Mi6Le
04-08-2006, 20:48
xaaxax защо да не може?? в момента аз съм в това положение,но растоянието не ми пречи!!макар и не много често да го виждам му имам доверие и така!ако си нямате доверие тогава за каква връзка говорим въобще?така че с малко доверие може да я има връзката не само да си мислиш с коя ли е кво ли прави а у!и защо пък да не може да има такава връзка нищо,че сте на 150 км :)УСПЕХ мацка и не се притеснявай всичко е възможно :)

mnogomili4kata-sf
04-08-2006, 20:59
Абе кво да ви кажа...възможно е,но много трудно се поддържа такава връзка...(пак да изходя от личен опит)моят човек реши тогава,че ще е мъчение и за двама ни и беше прав,защото наистина ние се виждахме има няма 2 до 3 пъти годишно...както той каза "ако ни е писано ще бъдем заедно" и със сигурност не го каза само и само да се отърве от мен,защото ние наистина се обичахме...
Иначе е имало хора,с които съм имала отношения от километри,с които обаче не сме били чак толкова близки....

Аз мисля,че е въпрос на това кой колко държи на любимия си...дали обичта е истинска,тогава вече има по-голяма вероятност тези отношения да се запазят,но пак има и още пречки,за които човек трябва да има достатъчно нерви,за да издържи на изпитанието

Cvetelina_sim
04-08-2006, 21:12
:roll: Разбира се, че е възможно. Ще изразя мнението си, чрез цитат от една много стара песен на Орнела: " Невиждани очи, не се забравят. А все се търсят и в Любов изгарят. Телата може да са разделени, ала сърцата не се разделят"
Аз също в момента съм в някаква подобна ситуация, само че с моя приятел ни делят 50 километра. Но това не ми пречи да го обичам безкрайно много, и да чакам с нетърпение денят, в който ще сме отново заедно. :roll:

flying_girl
04-08-2006, 21:18
Tvyrdq 4e e vazmojno....horata se jenqt prez okeani a pak ti se pritesnqva6 za nqkvi 150 km ..... davam primer maika mi 6te se jeni za maj koito jivee v amreika..na gaza na geografiqta i sam obedena 4e tova ne e nqkav materialen interes a istinska liubov 8)

sexy_dizzy
04-08-2006, 21:30
В случая е хубаво,но понякога е и лошо.
Хубаво е защото се обичате,и дори и разстоянието което ви раздели не пречи да се обичате и да мислите един за друг непрекъснато дори и да не се виждате често.
Лошо е,защото има моменти,в които ти се иска да го гушнеш а той не е до теб и ти става гадно че не се виждате всеки ден.Трябва да си много търпелив.
И аз съм имала връзка от разстояние и въпреки че имах силни чувства,накрая не издържах и скъсах с него.Въпроса е:Ще дойде ли ден в който ще бъдате двамата,само двамата,без да има какво да ви разделя??Ако отговорът е"да",трябва още да потърпиш и да изчакаш този момент.Надявам се,да имаш сили да издържиш! :smt008

Shantav^dakel
04-08-2006, 23:16
Темата е стара, но ще си кажа мнението.
НЕ, не е възможно поне за мен.
Без физически контакт спукана е работата. И не говоря само за секс, а за нормални взаимоотношения между една двойка - гушкане, целуване, боричкане понякога и секвите други там. Просто е загубена кауза.

misshha
04-09-2006, 09:10
DA TI KAJA IMA I TAKIVA deto te 4akakm cql jivot kadeto i da Otide6 no v tezi vremena deto momi4encata se razpe4atvat na 12 misli6 li 4e te 4aka neznam moje i ta e takf tip pojelavam ti da e takav za tebe 6te e po dobre no ima i takiva vraSKI ot raztonie i kadeto se 4akat i ne izneverqvam no pove4eto sa farsove samo pred momi4eto pak si imat nqkoq za seks ili te zarqzvat zaradi nqkoq marda
dano ti i gadjeto ti to4no va6ata vraska da e izkliu4itenie a ne fars
:)

Krem4eto
04-09-2006, 09:18
Аз няма да отговарям защото темата е от 2004 година!