PDA

View Full Version : ЕБАХТИ ДИСКРИМИНАЦИЯТА!!! МНОГО ВАЖНА ТЕМА!!!



11-30-2004, 15:15
Абе тия дни си смених ника в чата и помолих един от админите ( майче са 2ма или 3ма ) да ми го смени и тука и какво ми каза той:


sorry bratle, no ako smenia tvoia shte ima i drugi koito shte iskat i shte stane kasha.
sorry

Днеска влизам в една от темите които пуснах и понеже нямаше ново мнение, а преди няколко часа влизах да видя мненията и си бяха все толкова, но този който беше сложил последното мнение беше с друг ник. Е мерси, ква е тая дискриминация, сега найстина заслужавате всеки да започне да писка за ник, какви са тия неща???

Тук или има яка дискриминация, или другя админ нещо не знае правилата ( явно има такива, след като става така, че да не искат да ги сменят никовете )

И искам да видя как ще постъпите, защото явно няма да ви изнесе това, ще делнете темата и явно ще ми сложите бан.

Ми хубаво, а тогава защо е този раздел? Точно затова !!!

e_l_i_z_a
11-30-2004, 16:34
emi sorry pi4,ne moga ni6to da napravq...
znaesh li kakvo mi hrumna?
popitai pak
btw ti kum kogo se obarna?

11-30-2004, 17:26
Kво да опитам пак? То не виждаш ли кво каза? Искам да видя кво ще направят по въпроса ... защото след като тях ги мързи да сменят никове ( явно ) има една опцийка в Админ панела която пита дали е разрешено сменянето на никовете от Профил!!!

ceco
11-30-2004, 18:24
shte se radvam ako ni predostavish konktretnia slu4ai, tui kato nikove moga da smenqm samo az i kategori4no ne sum pravil takova neshto.
zatova mi e interesno da vidia za kakvo govorish
mersi

Murderdoll
11-30-2004, 20:53
аха а Цоки(бившия Бенито) понеже
е модератор и сичко му е позволено и той
затфа си смени ника нали...

ceco
11-30-2004, 21:47
ami mislia che niama kakvo da komentirame za tozi slu4ai, tai kato toi e moderator ima pravo
a predstavi si ako vsi4ki po4nat da si smenqt nikovete i v edin moment kak shte znaete koi koi e, a ? ne ste li se zamislqli??

Murderdoll
11-30-2004, 22:04
ми ше си пишем кой кой е...толкова ли е трудно....
в краен случай по аватарите ше се познаем...
ама не мислиш ли че е някфо..де да знам..нечестно...
цоки е модератор се едно е някъф бог и само той
може да си сменя ника...а ние нормалните потребители
не можем...
се пак или сички да могат или никой да не може...

11-30-2004, 22:16
ami mislia che niama kakvo da komentirame za tozi slu4ai, tai kato toi e moderator ima pravo
a predstavi si ako vsi4ki po4nat da si smenqt nikovete i v edin moment kak shte znaete koi koi e, a ? ne ste li se zamislqli??

P1ra71nQ за тоя ник ти говоря ...

Замисли се малко. Администратор и Модератор има голяма разлика. Модераторът не може сам да си смени ника, както и ние другите. Ти можеш а и + тва и Алекс е администратор, ако не го знаеш погледни в екипа на Админчетата!!! Тъй че и той може да сменя никовете!!!

Ае мерси направо си е дискриминяция тука, един може друг не може ... е нали гледате всички да пишем с удоволствие ... е мерси, в чата по 10000 пъти ме питат кой съм, защото ник-а ми е различен ..

GeRyTo
12-01-2004, 12:59
И кво ако ника ти не е същия като в чата?!

12-01-2004, 13:23
И кво ако ника ти не е същия като в чата?!


Ми омръзна ми все да ме питат кой съм ...

Не виждам и нищо лошо в това, да сменят никове, нищо не им пречи. Работа за няма и 3 минути да ти смени ника, нищо не му коства. Като го мързи, да отключи опцията да може да се сменя ник от Профил и готово, всички ще сме щастливи!!!

amy lee
12-01-2004, 16:32
аха а Цоки(бившия Бенито) понеже
е модератор и сичко му е позволено и той
затфа си смени ника нали...kvo?ama tva toi li bil?a az puk predi vse se 4udeh koi e toq coki :lol: e,dobre de na4i na moderatorite e razre6eno,na nas-ne.ne e 4esno ne mislite li????

DeaTHroW-ReC_F
12-03-2004, 09:44
аха а Цоки(бившия Бенито) понеже
е модератор и сичко му е позволено и той
затфа си смени ника нали...kvo?ama tva toi li bil?a az puk predi vse se 4udeh koi e toq coki :lol: e,dobre de na4i na moderatorite e razre6eno,na nas-ne.ne e 4esno ne mislite li????
аааааааааааааааааа може ли да псувам?! не ми отговаря никой....явно да.... е*а *и ма**та на.... и т.н......нерва се феее...кво е тва..бахти у форума..първо че е позволено се пише на латиница ме нерви тва...в кой друг форум е така..бе тва е баси прее*ания форум заклеам се..