PDA

View Full Version : Дали NSpi4 ще се промени...



^HoT^KisS^m^
11-30-2004, 15:19
... след тази (http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2039) тема? Малко вероятно, но се надявам , твърде много теми развали.Иначе пък мачкаш брато :).А дано , ма надали.И се промеени зарад момичето ей!

LunaTriCk
11-30-2004, 15:34
Силно се съмнявам. Надеждата е умряла при него, когато се е родил...

bad_baby_girl
11-30-2004, 15:38
Силно се съмнявам. Надеждата е умряла при него, когато се е родил...

saglasna sam :lol: :lol: :lol:

amy lee
11-30-2004, 15:46
Силно се съмнявам. Надеждата е умряла при него, когато се е родил...

saglasna sam :lol: :lol: :lol:i az

11-30-2004, 15:58
Това е същото като да ме питаш дали утре ще дойде нов ледников период...естествено, че не, но какво не му харесвате, веселяк е и от 12-20 часаму зачестиха умните теми....ЯКО !

Beyonce^^
11-30-2004, 16:02
Saglasna sam s bad_baby_girl!!!!!

11-30-2004, 16:05
Силно се съмнявам. Надеждата е умряла при него, когато се е родил...

saglasna sam :lol: :lol: :lol:i az

на вас намйкави в пу**ите lunatrick има превилегии на него на майка му в г*за !!

А по темата това е лично тя знае какъв съм и аз знам какава е все па ксе позанваме от супер много време и меджу нас няма тайни

Silver_Blade
11-30-2004, 16:08
Това е същото като да ме питаш дали утре ще дойде нов ледников период...естествено, че не, но какво не му харесвате, веселяк е и от 12-20 часаму зачестиха умните теми....ЯКО !
Тъжен съм без вафли, отчаян съм и затова не се регнах, иначе тъпия гост съм аз...а няма от любимите ми вафли в кварталните магазини...

amy lee
11-30-2004, 16:09
are sega kajete mi tva umno mnenie li e?govorq za mnenieto na NSpi4

11-30-2004, 16:15
are sega kajete mi tva umno mnenie li e?govorq za mnenieto na NSpi4
не виде ли че има цензура ве паляк

amy lee
11-30-2004, 16:18
vidqh!oba4e tva pak ne pre4i da ne e osobeno umno

B_i_G
11-30-2004, 16:20
awe NSpi4 skrii se v ko4inata ot kadeto si do6al we selqnin gaden. po golqm prostak ot tebe v toq forum nqma

bad_baby_girl
11-30-2004, 16:25
ufff VE4E savsem se ubejdavam 4e po PROST 4ovek ot NSpi4 ne sam vijdala i nqma i da vidq 100%
stiga si ni zanimaval s tvoite tapi prosta6ini ,na nikoi ne mu e interesno i vsi4ki qko ti se DRAZNQT !!! :twisted: Moje6 da bade6 siguren 4e 99% ot horata v foruma s nai-golqmo udovolstvie biha te izritali ot tuk i ne samo tva de :twisted:

11-30-2004, 16:26
awe NSpi4 skrii se v ko4inata ot kadeto si do6al we selqnin gaden. po golqm prostak ot tebe v toq forum nqma
ей палав emineme да ти го тура в устата и да ти се изпикая докато не можеш да гълташ !!!!Ама майче повето от тука не сте от София => вие сте селендурите !!!

amy lee
11-30-2004, 16:32
Ама майче повето от тука не сте от София => вие сте селендурите !!!daaaaaaaa!nqkoi mai si pokaza rogata.......za poreden put :x i qvno su6tiqt tozi nqkoi precenqva haraktera na horata po tova ot kade sa

moje6 da bade6 siguren 4e 99%ot horata v foruma s nai-golqmo udovolstvie biha te izritali ot tukemi ako pone malko ne promeni tova negovo napravo bezobrazno durjanie ne bih go izgonila ami i az ve4e nz kvo!!!!!!!!!!

11-30-2004, 16:34
и какво както гледам за никой друг няма 3 отделни теми мерси много за вниманието което ми обръщата очевидно е че съм повече от вас !!!
Мерси никой друг от вас не може да се похвали с 3 тема само за него мерси мерси :)

11-30-2004, 16:35
Ама майче повето от тука не сте от София => вие сте селендурите !!!daaaaaaaa!nqkoi mai si pokaza rogata.......za poreden put :x i qvno su6tiqt tozi nqkoi precenqva haraktera na horata po tova ot kade sa

moje6 da bade6 siguren 4e 99%ot horata v foruma s nai-golqmo udovolstvie biha te izritali ot tukemi ako pone malko ne promeni tova negovo napravo bezobrazno durjanie ne bih go izgonila ami i az ve4e nz kvo!!!!!!!!!!

интересно кой подхвърли думата за селяните

amy lee
11-30-2004, 16:36
и какво както гледам за никой друг няма 3 отделни теми мерси много за вниманието което ми обръщата очевидно е че съм повече от вас !!!
Мерси никой друг от вас не може да се похвали с 3 тема само за него мерси мерси :)emi 6to se otnasq za men predpo4itam da ne puskat nikakva tema za mene otkolkoto temi kato tazi

moviemaker
11-30-2004, 16:37
Аз съм от другия 1% ... NSpi4 просто леко остро реагира с/у някои които не са му приятни...

Вижте това и после някой да има наглостта да каже,че NSpi4 пуска само тъпи теми...той 1 се отзова на призива на помощ на другия user (http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2084)

NSpi4 rules...

11-30-2004, 16:38
Аз съм от другия 1% ... NSpi4 просто леко остро реагира с/у някои които не са му приятни...

Вижте това и после някой да има наглостта да каже,че NSpi4 пуска само тъпи теми...той 1 се отзова на призива на помощ на другия user (http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2084)

NSpi4 rules...
Мерси мерси :oops: :oops:

B_i_G
11-30-2004, 16:43
awe ei nqma li ban za toq idiot ta 6e se zanimavame s toq

11-30-2004, 16:46
awe ei nqma li ban za toq idiot ta 6e se zanimavame s toq
От вчера не съм ебал майкати и ти вече се ядосваш разбери нашата любов не може да продълва много е дърта за мене :)

LunaTriCk
11-30-2004, 16:47
NSpi4 пуска само тъпи теми. А какви привилегий съм имал, че аз да не знам за тях :?:

NSpi4 просто леко остро реагира с/у някои които не са му приятни...
ама много леко да, почти не се усеща...
А и аз не бих се гордял да има тема специално за мен в която ме обявяват за тъп...ама нищо. Нека се радва...

B_i_G
11-30-2004, 16:52
abe adminove are stiga spali we are banneto go toq

11-30-2004, 16:53
NSpi4 пуска само тъпи теми. А какви привилегий съм имал, че аз да не знам за тях :?:

NSpi4 просто леко остро реагира с/у някои които не са му приятни...
ама много леко да, почти не се усеща...
А и аз не бих се гордял да има тема специално за мен в която ме обявяват за тъп...ама нищо. Нека се радва...
Еми по хубу за тъп(къде видя че пише тъп ве ) отколкото никой да не ме знае като тебе мишок който се съгласява с всичко и с всички палячо много си ми смешен бих искал да се срещнем да ти се исера на лицето !!!

e4o
11-30-2004, 16:58
mi as ne vqrvam, ama sa kvo da se promenq, takuv si e 4oveka, raskreposten i tva mu e kef i tva si pravi, nie ne mojem da go promenim, puk kamo li ako puskame takiva temi protiv nego, pone tva e moito mnenie :lol: :wink:

moviemaker
11-30-2004, 17:01
абе админовете аре стига спали бе аре баннете го тоя

Adminite разясниха,че не може да го баннат,защото други редовни потребителите са със същото IP (за което се радвам)


B_i_G пиши на кирилица,човек....е4о ако може и ти
Кампания АНТИ-ЛАТИНИЦА

B_i_G
11-30-2004, 17:03
nqmam klavietura s kirilica=>nqma da stane

©@|)@|\/|@®73®1
11-30-2004, 17:06
a we kuv e toq NSpi4? kat gleam ne6to mn nerven i psuva6t,vupreki cenzurata

DeaTHroW-ReC_F
11-30-2004, 17:06
докато правилата в форума са такива.....едва ли......кво му пречи да прее*ава темите..никой не му е забранил до ся нали?!ааа?..ми ко му пука на момчето..пич е баси......щом тей мисли..

moviemaker
11-30-2004, 17:12
nqmam klavietura s kirilica=>nqma da stane

Заповядай кирилица за ХР (http://www.data.bg/f.php?fid=376448)

Още 1 за всеки случай (http://www.data.bg/f.php?fid=4449552)

B_i_G заповядай , момче ...

LunaTriCk
11-30-2004, 17:15
отколкото никой да не ме знае като тебе мишок който се съгласява с всичко и с всички
ооооо, ама вярваш ли си сам, сега като го каза това :?:
А за срещата е невъзможно, щот сме на различни нива от еволюцията...

11-30-2004, 17:16
nqmam klavietura s kirilica=>nqma da stane

Заповядай кирилица за ХР (http://www.data.bg/f.php?fid=376448)

Още 1 за всеки случай (http://www.data.bg/f.php?fid=4449552)

B_i_G заповядай , момче ...

леле мерси много за защитата от твоя страна :)

Sunny_stz
11-30-2004, 17:25
Suglasna sum s B_i_G ,amylee i s vsi4ki drugi koito ne haresvat NSpi4!!!!!
Iska mi se da go izgonim da go bannem ot saita vuob6te da ne moje da vliza v toq sait,no az ..........ne opredelqm tiq ne6ta:))))

amy lee
11-30-2004, 17:37
Suglasna sum s B_i_G ,amylee i s vsi4ki drugi koito ne haresvat NSpi4!!!!!
Iska mi se da go izgonim da go bannem ot saita vuob6te da ne moje da vliza v toq sait,no az ..........ne opredelqm tiq ne6ta:))))ako nqma6e drugi useri sas su6toto ip,sas sigurnost dosega da sa go bannali

Silver_Blade
11-30-2004, 17:39
А някои ми говорят, че бил отпуснат тоя фрум...аз поне имам съвест...НЯМА ДРУГ ФОРУМ В БГ В КОЙТО ДА СЕ ПИШЕ НА ШЛЬОКАВИЦААААААААААА !!! Да сте ме видели до сега да пиша на латиница ? НИКОГА ! Пишете толкова неграмотно, а обиждате човечеца...на мен ми изглежда по-умен от доста от вас !!! :x

DeaTHroW-ReC_F
11-30-2004, 17:51
А някои ми говорят, че бил отпуснат тоя фрум...аз поне имам съвест...НЯМА ДРУГ ФОРУМ В БГ В КОЙТО ДА СЕ ПИШЕ НА ШЛЬОКАВИЦААААААААААА !!! Да сте ме видели до сега да пиша на латиница ? НИКОГА ! Пишете толкова неграмотно, а обиждате човечеца...на мен ми изглежда по-умен от доста от вас !!! :x
и аз съм тей...и то не аз го казах...ми ти..:)))) ти си пич;Р уважавам и НСпич....щото си изразява мненията.....тва което си мисля право в монитора.....неможе да има теми само игри и сериозни..и малко смях тряа да има ба* *и ма*ата.........:) уважавам те НСпич.............супер ноу:Р щото ти го заслужаваш:) и аз не съм писала толко тодавна на латиница че чак забраих ко е туй....;) ае братлета и братлетки....пийс и респект:Р

11-30-2004, 18:01
А някои ми говорят, че бил отпуснат тоя фрум...аз поне имам съвест...НЯМА ДРУГ ФОРУМ В БГ В КОЙТО ДА СЕ ПИШЕ НА ШЛЬОКАВИЦААААААААААА !!! Да сте ме видели до сега да пиша на латиница ? НИКОГА ! Пишете толкова неграмотно, а обиждате човечеца...на мен ми изглежда по-умен от доста от вас !!! :x
и аз съм тей...и то не аз го казах...ми ти..:)))) ти си пич;Р уважавам и НСпич....щото си изразява мненията.....тва което си мисля право в монитора.....неможе да има теми само игри и сериозни..и малко смях тряа да има ба* *и ма*ата.........:) уважавам те НСпич.............супер ноу:Р щото ти го заслужаваш:) и аз не съм писала толко тодавна на латиница че чак забраих ко е туй....;) ае братлета и братлетки....пийс и респект:Р
:oops: :oops: Мерси много за подкрепата :)

©@|)@|\/|@®73®1
11-30-2004, 18:19
a we ne go poznavam NSpi4,ama samo 6toto reagira po-ostro ponqkoga ne ozna4ava,4e e lo6 4ovek. I az si izkaravm nervite kato psuvam ponqkoga, 4ove6ko se pak. Vuprosa e da ne go pravi6 kogato ne tree

DeSsi
11-30-2004, 18:28
Mislq che ima shans da se opravi :wink:

aBeP4eTo
11-30-2004, 18:58
Определено с няколко поста няма да се промени ! А на въпроса защо все още няма бан айде аз ще отг. просто ако му сложат бан някой и от редовните потребители ще имат бан, защото имат еднакви ип-та ! Едва ли искате да загубим ценни потребители заради тоя тапак !? Оставете го не му обръщайте внимание !? Аз мисля, че такива хора не залужават грам внимание за това и пропускам постовете му :!: :twisted:

suzanna
11-30-2004, 19:00
ee..hora...ami vijte...po prostichko e otkolkoto izglejda...edni haresvat vuprosniq pich...za drugi e bezrazlichno a treti ne mogat da go ponasqt...no vsichko ima edna hubava strana...vse pak forumut stava dosta koloriten taka da se kaje..i tova vuzpriemane lichno na men mi pomaga...a i ponqkoga se razveselqvam...imashe edna tema negova v koqto stavashe vupros za kuche pogulnalo chlen..no negoviqt si bil na mqstoto..togava kato go chetoh mi ideshe da natrosha nevinnata si klaviaturata zaradi tova zashtoto nikak ne mi beshe den no dneska bqh v super nastroenie i kato se setih za tova se smqh MN :D ...i poneje tova za ban nqma kak da stane...prosto da se obrushta minimalno vnimanie dori na lichnite napadki..znam che e lesno da se kaje no...mislq che az uspqh da go postigna...a dori i da se qdosam e zamalko :D

DeaTHroW-ReC_F
11-30-2004, 19:00
Определено с няколко поста няма да се промени ! А на въпроса защо все още няма бан айде аз ще отг. просто ако му сложат бан някой и от редовните потребители ще имат бан, защото имат еднакви ип-та ! Едва ли искате да загубим ценни потребители заради тоя тапак !? Оставете го не му обръщайте внимание !? Аз мисля, че такива хора не залужават грам внимание за това и пропускам постовете му :!: :twisted:
аз пък мисля че секи пост е уникален по себе си и трябва да се чете и уважава.......(освен тези..ааа и аз така...или дааа,и моето мнение е същото и тем подобни...е тва са хора без мнение за мене..)

LiNkiN4eTo
11-30-2004, 19:03
ha ... poznaam avtora na temata (ne li4no) a ot irc

11-30-2004, 19:04
Определено с няколко поста няма да се промени ! А на въпроса защо все още няма бан айде аз ще отг. просто ако му сложат бан някой и от редовните потребители ще имат бан, защото имат еднакви ип-та ! Едва ли искате да загубим ценни потребители заради тоя тапак !? Оставете го не му обръщайте внимание !? Аз мисля, че такива хора не залужават грам внимание за това и пропускам постовете му :!: :twisted:

майче единствения тъпак е баща ти че те е направил курво тъпа ше те еба у смачканата слива !!!

А и много ме дразни никът ти доста селски е

П.П. местожителство на облачетата значи би трябвало да си мъртва а мъртвите не говорят затова затрай за винаги !!!

{sexy_boy}
11-30-2004, 19:05
Ave vqrno e 4e NSpi4 e balak i prai samo mizerii vav foryma.Naprao karti nervi ama nali trqaa da ima i malko raznoobrazie vav foryma.Tai 4e spored men ne trqaa my davate ban :wink:

aBeP4eTo
11-30-2004, 19:06
Определено с няколко поста няма да се промени ! А на въпроса защо все още няма бан айде аз ще отг. просто ако му сложат бан някой и от редовните потребители ще имат бан, защото имат еднакви ип-та ! Едва ли искате да загубим ценни потребители заради тоя тапак !? Оставете го не му обръщайте внимание !? Аз мисля, че такива хора не залужават грам внимание за това и пропускам постовете му :!: :twisted:
аз пък мисля че секи пост е уникален по себе си и трябва да се чете и уважава.......(освен тези..ааа и аз така...или дааа,и моето мнение е същото и тем подобни...е тва са хора без мнение за мене..)

оК права си може би, но ти какво намираш в неговите мнения? защото аз намирам само простотия която не е и забавна ! Някакси поне мненията му да бяха забавни, а те са безобразно тъпи :!:

ridin'spinnaz
11-30-2004, 19:31
аве мноо тъпи хора еи...тва че си4ки спи4ат от мом4ето не го прави лошо.мен супер мноо ме кефи.да няма всички да са запекани киборзи в тоя форум,които имат 'уж' компетентно мнение.всички метали & eminemi взели да се правят на гадове.тва никаде го няма.Я яжте к.р!!
Гади ми се от вас . като не харесвате кво пише не четете !ок??!

moviemaker
11-30-2004, 19:47
Ave vqrno e 4e NSpi4 e balak i prai samo mizerii vav foryma.Naprao karti nervi ama nali trqaa da ima i malko raznoobrazie vav foryma.Tai 4e spored men ne trqaa my davate ban :wink:

Ти си балък!!! ПИШETE НА КИРИЛИЦА

BABY_SEXY_GIRL
11-30-2004, 19:57
Силно се съмнявам. Надеждата е умряла при него, когато се е родил...

Napulno :!: :lol: Abe da se oparavq, ne zaslujava uvajenie i ne smqtam da se zanimavam s toq parcal :!:

Murderdoll
11-30-2004, 20:17
хахах а не мислите ли че му е мноу голям
кеф да чете тая тема и да се хили тука на кфот
сме писали? :lol: :lol: :lol: :lol:
бтв мразя го щот е нацистче миризливо...

11-30-2004, 20:46
хахах а не мислите ли че му е мноу голям
кеф да чете тая тема и да се хили тука на кфот
сме писали? :lol: :lol: :lol: :lol:
бтв мразя го щот е нацистче миризливо...
На майкати в позйорската путка ве ахаха ква анархияте гони ве смешна си ве даже не си и пъкнарка ахаха от 1991 ва ви ебаваме майките и пънковете яко го духате ахахах колко от вас осактихме за цял живот а ? колко от вас са на колички в момента а бройката е над 10 човкеа сладурано ама ти даже и един пънкар не познаваш 100 % хахах колко си зле я кажи кой е давид като толкоз много се правиш на пънкарка я ми кажи една пънк група освен Sex Pistols ве бил съм скпано нацистче поне да беше пънкарка като хората да се говори с тебе а ти си [size=24]ПОЗЙОР[/img] и няищо повече няма да бъдеш кой знай ква си била преди да станеш севдо пънкарче ахахах кой знай какава ще си след ч година може би рейвърка.
МАйкати да еба позйорска я ми кажи като си пънкарка кой познаваш от големите пънкове ве ахахах позйорче

Murderdoll
11-30-2004, 21:07
да да и аз те обичам много

11-30-2004, 21:14
да да и аз те обичам много
ми явно те затапх яко а ? Щото си яко позйорче и нищо не знаеш за вашата история докато аз знам всичко що се отнася до Skin Heads и всичките му разновидности !!!А ти кво просто позйор !!!

^BellisiMa^
11-30-2004, 21:29
milq 4e u vseki "lo6" tvardo kazano moje da se nameri dobro ili pri4ina za negovoto povedenie.vlizam mn 4esto vav foruma i go razglejdam i sam vijdala nqkoi negovi otgovri koito naistina ne sa mnogo hubavi[meko kazano],no...ima nqkoi temi koito sa naistina za 1000000 pat povtarqni i na nego qvno mu e pisnalo da gi gleda.vie kazvate da se promeni ami toi moje poprincip da ne e takav az kazah v na4aloto 4e u vseki lo6 ili pone 4ovek koito pokazva nepristoino otno6enie moje da se nameri dobroto i pri4inata poradi koqto go prafi tva.ne mislq 4e moje sas ubidi ili tem podobni da predizvikane u NSpi4 da se darji super po dobre.spored men[TVA SI E LI4NO MOE MNENIE EST] samo s normalen 4ove6ki razgovor moje da se postigne ne6to...

P1ra71nQ
12-01-2004, 12:13
А някои ми говорят, че бил отпуснат тоя фрум...аз поне имам съвест...НЯМА ДРУГ ФОРУМ В БГ В КОЙТО ДА СЕ ПИШЕ НА ШЛЬОКАВИЦААААААААААА !!! Да сте ме видели до сега да пиша на латиница ? НИКОГА ! Пишете толкова неграмотноАбе така ли не разбра че не всички имат възможност да пишат на кирилица.А що се отнася до темата-PEACE.Разберете се с мир,и на мен не ми е приятно да чета тъпи теми,ама като не ви харесват-не ги четете.Все пак този свят е свободне и всеки може да приказва каквото си иска.Пък и той ще се умори все някога.PEAСE PEOPLE

fostenkata:)
12-01-2004, 13:36
Силно се съмнявам. Надеждата е умряла при него, когато се е родил...

saglasna sam :lol: :lol: :lol:i az
apsoliutno!!!

Delancey
12-01-2004, 13:45
haha.. tupo tupo ta chak vdlubnato..

DeaTHroW-ReC_F
12-01-2004, 16:45
амхм...а дали му трябва да се променя?! :wink:

©@|)@|\/|@®73®1
12-03-2004, 11:10
Според мен единственото, което трябва да промени е в изказа си. Всеки си има разбирания и затова е разли4ен, нормално е. Но трябва да защитаваме аргументите си културно, без излищни псувни. Наистина понякога 4овек има нужда да изпсува едно хубаво, за да се оттърси от напрежението, но не трябва това да е основното, което говорим. Някои ще кажат "Е какво като се изразявам така?Хубаво е 4овек да е разли4ен", но то4но с проста6ки изказвания ли искате да сте разли4ни от другите?

Sunny_stz
12-03-2004, 12:29
Hmmmmmmmmmmm puk i moje tuka da se pravi na takuv kakuvto ne e!!A dano da e po-dobre v deistvitelnost 6toto.............mnoo zle za mom4eto :cry:
Tuka moje bi iska da stane izvesten!!!NSpi4 tova nqma da ti pomogne mom4e :wink: ,,VERVAI MI!!!!!''