PDA

View Full Version : Приятелски секс, секс с приятел.. приятелство след секс?!!?!



Nalaa
11-30-2004, 18:01
Хмм.. сигурна сам, че някаде има такава тема, но нищо не открих?!:(
Значи мисълта ми е какво мислите за секса между приятели? Разваля ли по някакав начин приятелството?Възможно ли е да има пак силно приятелство след секс?? :roll: Какво разбирате под "приятелски секс"? :?

11-30-2004, 18:06
хахах доста добро приятелство между мъж и жена задалжително трябва да има секс иначе не е приятелство. Секса още повече засилва приятелството !!!

Princ_of_Love
11-30-2004, 18:25
Mi opredeleno sled kato spite nqma da e sa6toto kakto predi, neznaq dali 6te zapazite priqtelstvoto si no spored men edva li, nai mnogo dastanete gadjeta sled vreme, no opredeleno nemislq 4e e dobre da spite sega sled kato ste samo priqteli,ako ima6 nujda ot polova blizost s nqkoi po dobre sinameri gadje

teddy_bear
11-30-2004, 18:36
mnogo zavisi ot harakterite.Moje tova da zadulbo4i pove4e priqtestvoto a moje i da go susipe. :roll: Prosto vsi4ko zavisi ot tova kak shte se durjite sked tova,ako se slu4i nai-dobre da pogovorite i da vzemete zaedno reshenie kakvo shte pravite po-nanatuk.Moje puk i da stanete neshto pove4e ot priqteli :wink:

miskin
11-30-2004, 18:42
Абе няма такъв филм, аз един път за малко да направя тая грешка на пияна глава и пак стана фал:(. С едно много добро другарче, виждахме се всеки ден, сега се чуваме по телефона веднъж в месеца, много ни е неудобно и на двамата.
Виж, ако ми е през...ушите за това приятелство(по-скоро познанство) ще се хвърля с рогата напред.
Какво значи да се задълбочи приятелството? Да станете гаджета?

Inzaghi
11-30-2004, 18:47
ami 4uval sum 4e ima priqtelstvo i sex-a ne pre4i na tova ne6to!po princip ima hora koito sa priqteli pravat sex 4esto i pak sa su6tite priqteli!mislq 4e ima priqtelstvo sled sex s edna duma

suzanna
11-30-2004, 19:20
eh...i dvamata trqbva da sa super nepukisti ako sa dobri priqteli che da go pravqt tova i da ne im se otrazqva na otnosheniqta...a i poznavam dosta takiva dobri priqteli no obiknoveno ediniqt e vliuben v drugiqt a toi ne znae :D no inache ako sushtestvuva takova priqtelstvo zvuchi super :)

Nejno^cvete
11-30-2004, 19:38
Mi nemoga da ne kaja 4e vaprosa e dosta interesen i me kakra da pomislq dosta predi da tragna da davam sobstvenoto si menie. Ima nqkolko vazmojnosti prez koito bi mogal da mine6 za da stigne6 do to4no tozi "priqtelski seks". Poprincip e trudno da ima voob6te priqtelstvo mejdu maj i jena, za6toto vinagi, ama absolutno vinagi simpatiite na ediniq sa po golemiq ot kolkoto na drugiq. Moje nqkoi pat sami da se ogledate i da zabelejite tova, ne kazvam 4e simpatiite trqbva da sa seksualni. Zabelqzvali li ste i drugo kak se darjat priqtelska grupa maje ili priqtelsa grupa jeni savsem razli4no ako grupata e smesena. A i vinagi priqtelite mej i jena se svalqt, ne vqrvam na tozi koito kazva 4e ne e taka i 4e nikoga ne e svalql nqkoi na koito e vikal priqtel/ka. Sega kam temata predstavete si 4e skasate s gadjeto si ima dosta golqma veroqtnost da se obarnete za otgovor ili savet to4no kam priqtel ot drugiq pol. V takav moment 4ovek obiknoveno se 4ustva kofti usobenno ako e obi4al tozi s koito e skasal, 4ustva se sam i gaden i estestveno iska da useti sigurnost i blizost da mu kajat ne gadna/en ne e v teb vinata. Utehata svar6va v legloto moje bi v pove4eto slu4ai usobenno ako to4no 4oveka ot drugiq pol e imal nqkakvi nadejdi ili 4ustva, to4no tozi s po silnite simpatii. Natam moje i sami da prodaljite s razmislite.
Sega kam drugoto "priqtelstvo sled seks". Shtom si go napravil edin pat edva li 6te se svar6i samo sas tova edno, a i 4esno krainata cel seki pat 6te e da stignete do legloto. Dori i da zapo4nete da govorite nqkak se 6te stigate do tam.
Moga da dobavq i o6te edna vazmojnost vrazkata vi e svar6ila si4ko e bilo dobre daje super oba4e po nqkakva pri4ina tq e svar6ila. Re6ili ste 4e darjite mnogo edin na drug i iskate da ostanete priqteli. Sre6tate se edin dva, tri pati i se nqkak si ne moje da zabravite tova koeto e imalo pripomnqte si ot vreme na vreme nqkoi momenti i edin den si kazvate kakvo pak tolkova!!! I zavar6vate pak v legloto.Zatova moje bi e i super tapo seki pat kato se razbedelq6 s nqkoi da kazva6 "nqdqvam se da si ostanem priqteli", za6toto tova ne stava taka ako e krai naistina trabva da e krai.
Eto go i moq KRAI
nai nakraq !!!!!

pinK_Baby
11-30-2004, 20:30
spored men e tvyrde trudno da se prodylji takova priqtelstvo...ako ne6tata stanat po seriozni i te dvamata trygnat...no spored men v edno priqtelstvo ima obi4 kogato se dobavi strastta i seksa ve4e govorim za liubov tova e moeto mnenie... :oops: :)

11-30-2004, 20:41
Mi az s edna priqtelka si govorim za t'va, ama sme na mnenie 4e sled t'va 6te e gadno i za dvama ni, taka4e maii sega e po-dobre. Ama zavisi ot 4oveka, moje i da ima polojitelna nasoka sled tova :P

air_J
11-30-2004, 20:55
mi az sym go pravil i ne popre4i na priqtelstvoto ama i ne beshe samo 1 pyt :twisted:

ogan
11-30-2004, 21:42
ami az da kaja chestno sam i za i protiv seksa mejdu priateli,zashtoto mi se e sluchvalo,imax priatel s koito na maitap vsichko tragna i pochnaxme uj kato proateli da se zadovoliavame edin drug,a i dvamata si imaxme gadjeta, i nakraia kakvo stana-razbraxme che mngoo se obichame i biaxm e zaedno 8-9 meseca,no vsichko si ima krai,no mislia che ako xorata se razbirat tova shte bade mnogo gotino,prosto si zavisi ot xaraktera i na dvamata

AMG-to
11-30-2004, 22:06
spored men razdelq i oshte kaka ,,,,,gledate razli4no edin na drug

baby947
11-30-2004, 23:12
Ще си преебеш приятелството само

megan
12-01-2004, 08:18
ami ne e mnogo hubava razvrazkata posle vinagi 1 shte iska neshto pove4e ot drugiq.Moqt savet e da si ostanete priqteli priqtelstvoto e nai vajno

Leonardo^
12-01-2004, 10:04
Ami az li4no nqmam ni6to protiv priqtelskiq sex,no naistina toi ponqkoga moje da razvali priqtelstvoto m/y dvama dy6i!no puk ot dryga strana moje i da prevurne tova priqtelstvo v edna mnogo krasiva LUBOV

SeXy^GiRl
12-01-2004, 12:32
Izpitala sym go na sobstven gryb i smeq da tvyrdq,che ima priqtelstvo sled sex .. no mn zavisi ot horata est

KeiTh
12-01-2004, 16:02
Аз лично НИКОГА не бих правила секс с приятел ... Мойте friendz от мъжки пол са ми като братя ... Тва е супер тъпо ...според мене !!!! :?

sladyrana_88
12-01-2004, 19:30
ne. opredeleno nqma da e su6toto . spah s priqtel ( za koeto stra6no mngo sujelqvam ) ii sled tva vsi4ko be6e suvsem razli4no . sega pak sme si priqteli no po dryg na4in :( vremeto nemoje da se vurne

amdor
12-02-2004, 09:08
sexa mejdu prqteli e nai-hubav :wink:

Baccara
12-02-2004, 13:17
Важното е да има секс!

raffy
12-02-2004, 15:38
ами скоро четох една статия на тази тема - и заключението беше, че секс между приятели може да има при условие, че нито един от двамата не се влюби. помислете си какъв е шанса за това? (имам предвид при наистина мноооого близки приятели) аз съм била на косъм от това, но се радвам, че не се случи. достатъчно много се влюбих и без секс.... истинското приятелството е само приятелство и такова трябва да си остане.

macka123
03-05-2006, 15:27
spored men ne e pravilno
za6toto posle nqma da e su6toto
vse pak toi e bil vutre v teb(ili ti vutre v neq)

TiA_MaRiA
03-05-2006, 15:45
mi az sym go pravil i ne popre4i na priqtelstvoto ama i ne beshe samo 1 pyt :twisted:

i az sum go pravila vednuj i tova ne popre4i na piqtelstvoto ni, naprotiv stanahme po-blizki, no mislq 4e ako tova stane pove4e ot edin put ne6tata stoqt suvsem po razli4en na4in

ProstoAz
03-05-2006, 18:01
Стара тема!