PDA

View Full Version : Veche nZZzz



Shmatka
12-01-2004, 10:34
Iskam da begam ot nas veche poneje sichku e nogu shibanu..tatko mi ne me puska navanka prez sedmicata a em znae che si imam gadje i trqq da se vijdame...on vika nemate kasmet...ebati shibaniaka..i snoshti uj me pusna pone na mahalata...sleznah i sled 1 chas...kum 22 chasa bez neshu mi zvani pak pribirai se...ebati...tfa ne e normalnu...nema nikfa logika..tfa e da si plosak pak trqq da ti prishtraka che imam nujda da izlizam!!!!! ..Btw pribrah se kum 23 vmestu kat mi zvanna...i sq mi ze GSm-a kaza che nema da izlizam veche i petak i sabota pak kamoli prez sedmicata...da ne si prava iluzii...sega mislq da spa u edna pr...taq vecher che u doma ne mi se pribira tam...sha umra!!!!

SeXy^GiRl
12-01-2004, 12:07
a btw na kolko godini si ?

suzanna
12-01-2004, 12:09
waa..i az imam podoben problem...pisna mi veche..i si praveh nqkakvi planove za bqgstvo no kato znam kakuv e bashta mi..namerili me shte mi tegli korshuma...ujass...postoqnno probs za tva izlizane..i az imam ogromna nujda da izlizam...normalen chovek ne bi izdurjal po drug nachin...no zamisli se izbqgash li kakvo shte stane po natatuka...pri men shtoto rabotata e qsna :D

СребристоСияние
12-02-2004, 19:45
da pomisli si za posledicite posle! ina4e i az sum "za"bqganeto i skoro 6te e no moeto po druga pri4ina! no puk ot druga strana bqgai i glei da ne te namert za da ne stane lo6o

{sexy_boy}
12-02-2004, 20:50
Az sam go pravil bqgal sam ot vka6ti za edna ve4er. Skaraxme se s ba6tami i az teglix maina na si4ki i 4ypix ot vka6ti.Yverqvam vi po4yvstvax se stra6no dobre. I az predi tva si vikax 4e nqkoga 6te go napravq no tova idva na momenta kogato veje si mnoogo besen ili prosto ne moje6 da izdarji6 y vas.
Trqbva da se napravi vednaj i roditelite 6te vi obarnat vnimanie,6te vi 4yqt kakvo iskate .Ne se pritesnqvaite ako izbqgate kiade da otivate v nqkoi priqtel ili prosto v nqkoq kompytarna zala te sa otvoreni ve4er i se prebirate na sytrinta. Ako vi stiska napravete go

KyKJlu4KaAa
05-18-2007, 20:11
i pri men e taakaa :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

Hri$
05-19-2007, 09:11
Аз съм се карал с наще много пъти и съм бил на крачка да кажа "Вървете на майната си!Писна ми!" но не знам защо все още не съм го правил това нещо.Сякаш в последния момент успявам да си задържа гнева.Макар че сигурлно един ден няма да мога и тогава вече ще стане каквото ще става...

GossipGirl89
05-19-2007, 10:34
Аз съм се карал с наще много пъти и съм бил на крачка да кажа "Вървете на майната си!Писна ми!" но не знам защо все още не съм го правил това нещо.Сякаш в последния момент успявам да си задържа гнева.Макар че сигурлно един ден няма да мога и тогава вече ще стане каквото ще става...

И аз така...Никога не съм се разбирала с нашите, но от 1 година насам вече отношенията ни тотално западнаха. Постаянно се караме и то най-вече за тия излизания. имам чувството, че колкото по-голяма ставам толкова повече се опитват да ме ограничават :shock: Само че преди като ми кажеха нещо караме се, караме се и накрая отстъпвах, но сега съм далеч от това. Решила съм да си отстоявам моето до последно ако ще да не си проговориме... Не мога да разбера как не осъзнават, че не сме толкова малки вече и можем да разсъждаваме и да се пазим ако не от всичко поне от повечето неща.

За бягството - много пъти ми се е искало, но не знам защо не ми стиска... Може би ме е страх, че ако ме намерят ще стане още по-зле. Макар че ако 1 път го направя сигурно ще ме чуят като говоря и ще почнат да проявяват малко повече разбиране...Сега вкъщи е война...През 5 минути скандали...Ако ме вбесят много може и да се усмеля да си хвана чантичката и да си замина... :-s

Presley
05-19-2007, 11:37
Абе хора ,темата е от 2004 година...

05-19-2007, 22:59
ei?

05-19-2007, 23:00
(toest E, i???) :::