PDA

View Full Version : Любовта и брака...?



aBeP4eTo
12-01-2004, 14:56
Сключването на брак и съвместният живот променят ли чувствата между двама, които са били лудо влюбени в началото?

BaT_GirL
12-01-2004, 15:06
Ми брака е доста голяма отговорност.Може би да по трудно е да се сахрани страстта от една връзка.

megan
12-01-2004, 15:58
i a zmn sam rasajdavala nad taq tema po princhip uj ne trqbva da gi promenq no neznaino zashto stava obratntata i horata se otdalechavat 1 ot drug moje bi gi ponasq jivota oshte po seriozno

GeRyTo
12-01-2004, 16:04
Мммм не мисля че брака би променил чувствата...та нали именно хората се женят заради тези чувства...и даже смятам че колкото повече са заедно двама души толкова повече се обичат и искат да бъдат заедно.. :roll:

Мария
12-01-2004, 17:15
Мммм не мисля че брака би променил чувствата...та нали именно хората се женят заради тези чувства...и даже смятам че колкото повече са заедно двама души толкова повече се обичат и искат да бъдат заедно.. :roll:
Много сладко мнение :wink: И според мен е самата истина.Не знам защо брака се възприема като нещо толкова страшно.Защо да е трудно да съхраниш страстта? Да,може би когато си с някой човек по-дълго време няма как да не се сблъскате с проблеми и трудности.Но това не означава,че брака трябва да се приема като отговорност или задължение.Разбира се,че е отговорност,но не отрицателна.Поне според мен.Може да свържеш живота си с човека когото обичаш и без да сключвате брак.Нали напоследък така е модерно.Но...може би след време ще мислите за деца и е по-добре те да не се считат за незаконни.Е,лично мое мнение.Честно казано мечтала съм за сватба още от съвсем малка и искам да изживея този вълшебен миг.
Определено не съм на мнение,че някакъв подпис може да промени чувствата на двама души,които се обичат истински.

12-01-2004, 17:47
пак ти помийо със тъпите ти теми еми да ще промени и двамата ще серем в един и същи кенеф

eNigMaTic^
12-01-2004, 18:38
Според мен ако се обичам истински 2 души след брака чувствата им едва ли ще се променят.Това повече ще ги сближи :roll:

sladyrana_88
12-01-2004, 19:14
emi nz , nqmam opit :)

Грахче
12-01-2004, 21:08
Естествено,че да :roll:

LunaTriCk
12-01-2004, 21:12
Променят се, но често към по-лошо...

{}Slanchiceto{}
12-01-2004, 21:18
Мммм не мисля че брака би променил чувствата...та нали именно хората се женят заради тези чувства...и даже смятам че колкото повече са заедно двама души толкова повече се обичат и искат да бъдат заедно.. :roll:
Много сладко мнение :wink: И според мен е самата истина.Не знам защо брака се възприема като нещо толкова страшно.Защо да е трудно да съхраниш страстта? Да,може би когато си с някой човек по-дълго време няма как да не се сблъскате с проблеми и трудности.Но това не означава,че брака трябва да се приема като отговорност или задължение.Разбира се,че е отговорност,но не отрицателна.Поне според мен.Може да свържеш живота си с човека когото обичаш и без да сключвате брак.Нали напоследък така е модерно.Но...може би след време ще мислите за деца и е по-добре те да не се считат за незаконни.Е,лично мое мнение.Честно казано мечтала съм за сватба още от съвсем малка и искам да изживея този вълшебен миг.
Определено не съм на мнение,че някакъв подпис може да промени чувствата на двама души,които се обичат истински.
Аз съм съгласна.Нали затова е брака.За да сплотява двама души,да ги свърже в свещен съюз

LunaTriCk
12-01-2004, 21:24
Брака всъщност си е една листовка с пет подписа. Нищо друго. Самите обещания за вярност и т.н идват от самата връзка между двамата стига да са сериозно. Един лист ли ще ви спре от изневяра :?:

12-01-2004, 22:12
пак ти помийо със тъпите ти теми еми да ще промени и двамата ще серем в един и същи кенефhahaha,tova mi haresa...az pokrai taq bludkava rozova tema moga da izmislq oshte 7-8 ot roda na:
1. stava li sexa sled jenitbata po sky4en
2. shte izneverqvate li
3.kak shte izrazqvate vse po narastvashtata si lubov kym polovinkata(hahhahahah)
4.na 5tata godina s polovinkata li shte iskate da prekarate po4ivnite dni okolo koleda ili s nai dobriq si priqtel/priqtelka
... i oshte mnoooogo takiva...ha sega zamislete se nad rozovite si otgovor4eta.. :twisted:

12-01-2004, 22:16
abe aBep4eTo ti shto ne si si napisala sled podpisa {} Gingi....ili stavame svideteli na nespodelena lubov... :roll: 8) :twisted:

LadyDi
12-01-2004, 22:37
Не мисля. Напоследък бракът е по-скоро нещо символично, за да докажат любовта си пред останалите. Могат спокойно да живеят и без брак, не вибдам как една хартийка би променила чувствата им.

LitTlE_BeBsIiI
01-11-2008, 17:41
Да!След брака почти винаги мъжете ги обгражда някфо чувство,че жените им са тяхна собственост и спират да ги зачитат както трябва.Затфа и няма да сключвам брак :?

kifla
01-11-2008, 19:33
Ми според мен би трябвало брака да засили тези чувства ,но както виждаме в повечето случей става точно обратното :?

sh3_1s_7h3_0n3
01-11-2008, 20:01
Откровено казано мен дори ме е страх да си помисля за брак на този етап. :neutral:

kelcie
01-12-2008, 05:44
ами като се умъжиш/ужениш (не съм сиг дали се пише така), любовта не е толкова сладка и след време се испърява, а когато нямаш брак със човека който мислиш че обичашвинаги като ти писне можете да се разделите, аз мисля така щото сън на 17, след 5 години може да мисля по др начин но за момента е така