PDA

View Full Version : Да напишем писмо до Дядо Коледа :)



aBeP4eTo
12-01-2004, 13:58
От тайни източници разбрах, че Дядо Коледа проверява нашия форум редовно :lol: Но понеже е под прекритие аз ще пусна една тема заради него :lol: Слушахте ли тази година ? А какво искате дядо Коледа да ви донесе ? :lol:

Delancey
12-01-2004, 14:15
hehe.. mi mislq che slushah dostatychno..
Iskam samo i edinstvenno zdrawe,shtastie,lyubof i kusmet
i da mi se sluchwat samo hubawi neshta i sichko
nai nai nai nai...

fikserr
12-01-2004, 14:30
mercedes sl55 amg

P1ra71nQ
12-01-2004, 14:38
aBeP4eTo много ме накефи тая тема
Тази година много учках и много слушах.
Ми аз си пожелавам здраве,щастие,късмет,гадже ,любов и може-би mp3 player :P

fostenkata:)
12-01-2004, 14:44
mmmmmm super temichka mi i az slushkah:)mi i az nai-veche iskam zdrave,kysmet,shtastie,liubov obache i neshru materialno ne bih otkazala v momenta nai-iskam da ida dr uchebna god(2005/2006) i t.n. da ida da ucha v bs awe nqma zn.kakvo ama dqdo Koleda ne me zabravish az sam tvoita priqtelka ot moreto pomnish li?? :lol: :lol: :wink:

amy lee
12-01-2004, 14:50
slu6kah.ama mnogo.iskaaaaaaaaaaam.....taka q sega da vidim:linkin park da doidat v bg(ei,basi qkoto 6te e ako stane).iskam po cql den da si marzeluvam i da ne zubkam(koeto to4no sega e nevuzmojno :( )i iskam .....awe nz kvo iskam,mnogo ne6ta sa oba4e sa ne moga da se setq

Dobrina
12-01-2004, 15:34
Искаааам... много неща :)
Много любов и щастие
Нова работа ;)
И успех в ученето
Материалното мисля сама да си го набавя

Tiffany
12-01-2004, 15:42
Аз тази година също много слушах :arrow: попитайте мама и тати :wink:
А бих си пожелала,както всички казаха много,много любов,здраве,щастие,късмет. ..и хайде тази година да открия голямата си любов :wink:

{sexy_boy}
12-01-2004, 16:08
Emi az bqx BAD BOY ama tva ne pre4i pak da mi donese podarak :edna ekskyrziq do Xavaite 6ot tyka zimata 6te e mnogo stydeno :} :wink:

black_heart
12-01-2004, 16:27
Mili Dqdo Koleda malko sam nahalna i 6te ti poiskam mnogo ne6ta.Tazi godina ne bqh mnogo dobra,no za otplata mi se slu4iha mnogo lo6i ne6ta.Iskam nqkolko ne6ta:
1.mnooogo zdrave,6tastie,mir i liubov,iskam na6ite da se razbirat,a i az s tqh,iskam da ne mi lipsva zdrave,pari i liubov,iskam da sam zaobikolena ot po malko zloba i pove4e priqteli.Ne iskam ve4e da mi se slu4vat gadosti
2.pazi semeistvoto mi
3.dai mi razum da si vzema ispita v 11 klas i da se mahna ot Bg,da ne piq,pu6a i pravq gluposti i da uspeq
4.a v malko po materialen plan..ami az mai vsi4ko si imam...donesi mi nqkoq i druga dre6ka,mnogo mnogo sladki6i i 6okolad,plodove,nqkoi i drug vau4er,mmm i drugi takiva,no aidi stiga.Kot dade6,se 6te go vzema,nali podarak ne se vra6ta...
Dqdo Koleda mersi,a i ni6to da ne mi donese6 nqma da e problem.Blagodarq i za tova koeto imam.Da si jiv i zdrav.Mnogo celuvki na teb,djudjetata i Baba Koleda:)))))))))))))))

©@|)@|\/|@®73®1
12-01-2004, 16:28
поне малко любов от 1 определен 4овек

Devilsplaymate
12-01-2004, 16:32
iskam si4ko nai-nai:)

playful_girlll
12-01-2004, 16:42
temichkata e super;) ami az si pojelavam nai-ve4e lubov,tq dava smisul na vsi4ko ...

teddy_bear
12-01-2004, 17:01
Emi slushkai to to mnogo :D
Minalata godina mi obeshta da mi donesesh kola,ama neshto....Ama tazi godina iskam i X-box .... e i kolata oshte si q iskam,i ako si zabravil shte ti kaja kakva po-to4no( Opel Tigra ako moje da e 4ervena ,e ako e 4erna nqma da ti q vurna ama vse pak :lol: )
Aide i do godina da ne se nalaga 3 podaruka da nosish! :cry: Da ne se izlojish i tozi put,4e dogodina samo losha shte buda :x

Eliiiiii-sexito
12-01-2004, 17:06
ne slu6ag mnogo-dage iZob6to
taka 4e toi da si re6i kvo da mi donese
ako iska moge donese dalgo bialo iake :lol:

mnogomili4kata-sf
12-01-2004, 17:31
ami az bqh gore dolu dobra,no za vseki slu4ai v sravnenie s minalata godina sam bila napravo prekaleno poslu6na:))) taka 4e....dqdo koleda da ne me zabravi6!!!!:))) znae6 4e zaslujavam podarak,pak bil i toi ne 4ak tolkova golqm:)

B_i_G
12-01-2004, 17:36
az iskam snejanka :twisted:

Ri4i^
12-01-2004, 17:41
Ами аз май не слушах много, ама искааам да имам адските оценки и да се забавлявам по цяла нощ, а да и да нямам толкова много отсъствия...вече са около 100.

C-I-A-R-A
12-01-2004, 18:36
az iskam zdrave shtastie i kasmet

techCandy
12-01-2004, 18:39
mi az ne slu6kah, mnogo
fifti fifti ako trqbva da bydem to4ni
of ni6to ne 6ta, podari podarycite i hubavite raboti na nqkoi drug

GeRyTo
12-01-2004, 19:35
Аз пък тъй като бях много послушна сега ше кажа какво искам пък Дядо Коледа да чете внимателно :)
1.Искам аВеР4еТо да бъде при мен зимната ваканция(поне)
2.Искам нова музикална уретба
3.Искам един мноооооооооооого як плазмен телевизор дето си харесах
4.Искам розови чаршафи
5.Искам големия жираф в магазина за играчки дето е..или може и големия мечо пух от другия магазин
6.И последно искам да спечеля шестица от коледния тираж на тотото за да си взема сичко друго което искам :)

lover4e
12-01-2004, 19:36
Аз мисля, че си бях добричка, но ще оставя това да си го прецениш ти Дядо Коледа:) Пожелавам си много здраве и любов... за мен и всички около мен! Пожелавам си едно много сладинко гадженце, нов телефон.. и такива работи.. аз нищо не отказвам :wink: и да не ме забравишш ейййй :D

eNigMaTic^
12-01-2004, 19:47
Аз мнооого слушах.И искам да ми донесеш много здраве, щастие, любов и късмет на изпитите.И много те моля на изпита да се падне "Маминото детенце" и по математика да са лесни задачките.Искам яко гадже и една Нокиа 6600 и ако може Evanescence да дойдат в България.ЛП вече си ги пожелаха :twisted: Ако може много шоколад, бонбони и т.н. и един голям Мечо Пух и засега е това.Но не се безпокой и още ще измисля :P

Iliqn4eto
12-01-2004, 19:56
hehe mnogo qka temi4ka;)
mi az iskam mnogo ne6ta,no nai-ve4e zdrave,6tastie kasmet i lubov,a i malko po silni ocenki v u-6te,razbiratelstvo v sem.,edno super qko gadje, i edna 6-ca ot tototo... mi tova mi stiga;))) a moje i nqkoq ekskurziika...:P -mnogo slu6ah tazi godina,heh s izklu4enie na nqkoi dni :)

LunaTriCk
12-01-2004, 20:02
Чудя се да кажа ли световен мир и да участвам в Мистър Свят :wink:
Какво искам всъщност незнам...сега ще помисля малко...може би бих си пожелал нещо банално от рода на здраве, късмет, любов и нещо материално...но не, прекалено е банално и изтъркано. Бих си пожелал да ме приемат някаде след 12 клас и на матурата ми да няма число, което повдигнато на 2-ра степен прави 4...но това не става ей така, а с усилия. Така че няма да си пожелая джакпота, холова гарнитъра или телевизор, а един кроасан, две кифли с шоколад, едно кафе и една кола(като безлкохолното) :D

iib
12-01-2004, 21:00
dasfsshfbkjb;b g,,a gad

dope_boy
12-01-2004, 21:02
q porasnete, be nai-nakraq :? 8)

12-01-2004, 21:03
Аз пък тъй като бях много послушна сега ше кажа какво искам пък Дядо Коледа да чете внимателно :)
1.Искам аВеР4еТо да бъде при мен зимната ваканция(поне)
2.Искам нова музикална уретба
3.Искам един мноооооооооооого як плазмен телевизор дето си харесах
4.Искам розови чаршафи
5.Искам големия жираф в магазина за играчки дето е..или може и големия мечо пух от другия магазин
6.И последно искам да спечеля шестица от коледния тираж на тотото за да си взема сичко друго което искам :)
Heh..pojelavam ti da si s aver4eto si zimnata vakanciq...a bqh ostanal s vpe4atlenieto 4e iskash da si s priqtelq si 8) ..i da znaesh 4e ne se pishe yreTba a yredba...

SunnyG
12-02-2004, 08:16
Засега неискам нищо материално!Ако ше искам по добре да ми дадат пари и сама да си взема!За сега искам само здраве,щастие,любов и както до сега приятелите ми да са до мен :)

12-02-2004, 08:48
да те отнесе на облаците и да ти разкъса шундрата и да я направи на кюфте и да ми я даде щото си много тъпа както темата ти !!!

bestbg
12-02-2004, 09:56
Дядо коледа при мен подрани със около 1 месец :P ... със Sony Cyber Shot W1 5.1MP :lol: ... друго неща :P

Allicia
12-02-2004, 11:30
Аз слушках много!
Исакм просто всичко с мен и семейството ми да е наред, искам приятеля ми да ме обича все така ( Anonimno, ако четеш да знаеш, че ако ти си пожелаеш да те обичам все така, подарък няма да получиш, защото с всеки изминал ден те обичам все повече и повече!!!). А и Дядо Коледа....искам морско свинче( и на зайченце съм навита)...ами мисля че е това...материалните работи...мисля че с тях ще ме снабдят мама и тати, пък може и самата аз:) А ако се сетя още нещо...пак ще пиша!!!:)

Dance_princess
12-02-2004, 14:52
Така че няма да си пожелая джакпота, холова гарнитъра или телевизор, а един кроасан, две кифли с шоколад, едно кафе и една кола(като безлкохолното) :D

:D Хаха- тези желания и аз бих ти ги изпълнила :D

Аз и тази година бях много послушна :wink: така че може би заслужавам награда. Искам много щастие, любов, здраве и приятни емоции за мен и за близките ми. Искам да се науча да живея пълноценно всеки един миг от живота си, да не се ядосвам за глупости и да не ми пука толкова много.
В материално отношение- може би някоя дрешка или хубава книга. Не бих отказала почти нищо, стига да е от сърце :wink:
Дано Дядо Коледа наистина прочете и сбъдне всичките ни желания :wink:

e_l_i_z_a
12-02-2004, 15:07
amiiiiii pone kap4ica vnimanie ot 1 opredelen 4owek... :P

iv4e_f
12-02-2004, 17:03
ami mislq 4e bqh dobro momi4e!mnoo raboti iskam ama nai-ve4e zdrave i 6tastie 6toto s pari ne moge6 da si gi kupi6-nali? :) :) :)

monka
12-02-2004, 17:20
ami az opredeleno bqh poslu6na :lol:
takaaaaaaa,kakto kaza niakoi v predno mnenie iskam Linkin Park da doidat v Bulgaria...........auuuuuuuuuuuu
tova 6te e nai-hubavata mi Koleda,ako tova se sbadne....

amy lee
12-02-2004, 17:25
ami az opredeleno bqh poslu6na :lol:
takaaaaaaa,kakto kaza niakoi v predno mnenie iskam Linkin Park da doidat v Bulgaria...........auuuuuuuuuuuu
tova 6te e nai-hubavata mi Koleda,ako tova se sbadne....tva go bqh kazala az.male,a az si misleh 4e sum edinstvenata koqto moje da iska ne6to tolkova absurdno :lol:

Djursi
12-02-2004, 17:33
здравей Дядо Коледа :)
Тази година не слушах много много, но се пробвах да стане ...
Надявам се тази година ти да ме слушаш :)
Искам ... много неща искам :)
Искам Лъчо (доведи ми го)
Искам да уча в НСА (вземи ми испитите)
Искам ... голям плюшем мечок ... Искам самсунг е300 :) Искам парфюма на Армани (червения) Розовото яке от БЕСТА и това общо взето :)
Мерси от сега ! Много си добричък :)

12-02-2004, 17:44
Вчера го еба в дебелия гаден гъз !!! и каза че ще ви ебе майките

DeaTHroW-ReC_F
12-02-2004, 19:42
не ми четете мнението...много е лично...и е изпълнено с надежди...
:roll: ..
дядо коледа,ти...който винаги всичко си изпълнявал..отдели ми минутка..поне прочети писмото ми...искам надежда...че всичко ще си е както преди 2 години..искам всичко да се върне..върни ми тези спомени..преди 23 юли.....2002 година...върни ми и последните мигове с предишния клас...промени ме..искам капка любов..капка внимание.....искам...капка милост....и надежда..и не само за мен..искам една сълза....от този,на който съм най големия враг...и една усмивка....от любимия ми човек........искам нежност...искам...здраве..гос поди;( това най искам...(даже не господи..прощавайте ме..ами дядо,коледа...)
и моля те..дари ме с всичко най хубаво...
тва бяха мечтите ми...а сега реалността.....искам....искам. .........пари..не за себе си........а за другите....за тези..които се нуждаят от поече материални средства..спрямо мен.....а мен сега ми трябва само.......здраве....
тва е..

aBeP4eTo
12-02-2004, 21:05
Скъпи Дядо Коледа

Ти поне знаеш колко много дадох за любова, а тя не ми отвърна :cry: Искам тази година да открия някой който ще си ме обичка много и ще държи на мен ! Другото което е моля те не ми отнемай приятелите ! Искам всички които обичам да са весели, щастливи и най-важното здрави ! Искам....нещо материално примерно искам дискмен който да чете Мp3-ки :lol: Аммм не искам дрехи :lol: Искам зимната ваканция дори и за малко да отида при ГеРиТо Моляяя Теее :!: :wink:

Айде Целувки Дядо Коледа и ще чакам отг. или направо да ми излълниш желанията !

P.S Пропуснах искам отличен успех !

12-02-2004, 21:08
Скъпи Дядо Коледа

Ти поне знаеш колко много дадох за любова, а тя не ми отвърна :cry: Искам тази година да открия някой който ще си ме обичка много и ще държи на мен ! Другото което е моля те не ми отнемай приятелите ! Искам всички които обичам да са весели, щастливи и най-важното здрави ! Искам....нещо материално примерно искам дискмен който да чете Мp3-ки :lol: Аммм не искам дрехи :lol: Искам зимната ваканция дори и за малко да отида при ГеРиТо Моляяя Теее :!: :wink:

Айде Целувки Дядо Коледа и ще чакам отг. или направо да ми излълниш желанията !

P.S Пропуснах искам отличен успех !

Ти тъпа ли си ве сама си пускаш теми и сама си отговаряш аре нали уж си мъртва отивай на облаците ма !!!

Murderdoll
12-02-2004, 21:45
мммм искам най после да те видя
бе дядо коледаааааааааа...
ок де...искам котка:)искам скейт...искам
по-често да ходя в софия...
искам да си намеря най-после някой
който да ме обича истински...
искам срещата с пича утре да не се провали...
и да стане нещо повече между нас...
макар че дядо коледа едва ли може да
направи нещо по въпроса :roll: :roll: :wink:

monka
12-03-2004, 09:30
ami az opredeleno bqh poslu6na :lol:
takaaaaaaa,kakto kaza niakoi v predno mnenie iskam Linkin Park da doidat v Bulgaria...........auuuuuuuuuuuu
tova 6te e nai-hubavata mi Koleda,ako tova se sbadne....tva go bqh kazala az.male,a az si misleh 4e sum edinstvenata koqto moje da iska ne6to tolkova absurdno :lol:

ooo,mila tova e edna ot nai-golemite mi me4ti......tolkova 6te e got,ako stane.....

©@|)@|\/|@®73®1
12-03-2004, 10:30
еми като сме тръгнали така - искам 30та титла за ЦСКА! И Купата по възможност! Да влезем до година в групите на 6ампионската лига или на УЕФА и най-ве4е проблемите в клуба да се оправят, щото сега е пълна мизерия. Любимите ми групи няма как да дойдат в БГ, защото ве4е не са заедно, но пък затова ще продължа да си ги слу6ам и да са с мен мислено. Но най-ве4е искам здраве и хубави мигове с приятелите ми, ако има някаква възможност и любов малко ми се иска. Искам свобода, за да прекарвам пове4е време с хората, на които държа. Това е :)

Anonimno
12-03-2004, 11:19
Ave Dqdo Koleda az imam li pravo da iskam neshto bqh li poslushen.E ako sym bil shte iskam togava.Sichko ne materialno v golemi kolischetva tal zdrave shtastie i tem podobni.Ot materialno gledna tochka moje edno PC che da ne obikalqm gadnite zali .Shto se otnasq do podaraka na Allicia Smisla che tq me iska v neiniq az iskam ot dqdo koleda sili i vyzmojnost da sy s neq vinagi.I Skypa stiga sme obryshtali sichkite temi se za nas :}}}

Traffic
12-03-2004, 12:49
От тайни източници разбрах, че Дядо Коледа проверява нашия форум редовно :lol: Но понеже е под прекритие аз ще пусна една тема заради него :lol: Слушахте ли тази година ? А какво искате дядо Коледа да ви донесе ? :lol: искам:
1. нов джи ес ем апарат, Т630.
2. мацка, която не отказва секс, по което и да е време на денонощието.
3. компютър с 3 гигахерцов процесор и нвидиа ге форс 5900 ултра.
4. секс, секс, секс....
5. същото като точка 4.... :oops: :roll:

devil4e
12-03-2004, 16:20
mi iskam obica na pup4eto i mn ama mnoooogoooooooooooooooo parcali :)

Solaris
12-03-2004, 16:35
Mili dqdo Koleda,
IZvinqvam se za cqloto si losho povedenie prez godinata.Znaq 4e az sym vinovna za pove4eto ot neshtata koito mi se slu4iha a syshto i za samotata si.Iskam samo da byda shtastliva .Tolkova li e mnogo?! Ima edna pogovorka koqto glasi: Vnimavai kakfo si pojelavash da ne vzeme da se sbydne.Az kakto pove4eto mi poznati iskah mnogo gadjeta i lubov.Sreshnah lubovta ,zagubih q za otricatelno byrzo vreme,imam ujasno mnogo obojateli....i kakfo ...shtastliva li sym??? ne mislq....
prosto sym samotna...ot4aqna...molq te ,mili dqdo Koleda ,prati mi shtastie !

КиТаРа
12-04-2004, 17:28
Кви са тея желания "искам по добри оценки и да нямам отсъствия и да си взема испитите и да ме приемат" и такива подобни. Това само вие можете да си го направите. Така че вместо да плавате в облаците стъпете на земята. Дядо Коледа не може да ви донесе нито здраве нито щастие нито добри оценки нито коли дрехи или телефони. Просто защото той не съществува. Крайно време е да порастнете.

Jamalska
12-04-2004, 17:41
axaxaxa da...Dqdo Koleda ne sy6testwuwa ama...koi iska da mi izpylni jelanieto...?!
iskam To6o s pandelka (To6o e...hmm edno mom4e ot moito daskalo)...
i mikrofon4e ama hubawo mikrofon4e...ama twa i ba6tata obe6ta da kupi:)

BG girl извън BG
12-04-2004, 18:03
Аз пък искам билет за България.Ама многооооооооооо го искам.Тва ми е единственото желание.......ее не единственото ама най-много го искам тва.Ама след сичките простотии дет ги направих няма да стане ама Дядо Колкода аз обещам да съм добре дете и няма да правя повече щуротии.

GirlzAreBitcheZ
12-04-2004, 18:14
Вие сте на Дядо Коледа,аз съм на Снежанка(поне ше иам полза от нея)

Josefinne
12-04-2004, 18:20
Аз искам, да започна да излизам хубаво на снимки :lol:

HaPpY_GiRl
12-04-2004, 18:23
Ами и аз си бях послущничка,за това искам екскурзия до Египет,не искам много :D

Eternal^^
12-04-2004, 18:29
DQDO KOLEDA NESY6TESTVUVA!!!


- По света живеят 2 милиарда деца (хора на възраст под 18 г.). Тъй като Дядо Коледа не обслужва мюсюлманските, индуските, еврейските и будистките деца, остават му към 15 на сто от всичките, или 378 милиона деца, за които да се грижи. При средно 3,5 деца на семейство, това прави 91,8 милиона жилища. Предполага се, че във всяко от тях има поне едно послушно дете (непослушните остават с пръст в устата).
Дядо Коледа разполага с 31 часа за работа по Коледа, благодарение на различните часови зони и въртенето на Земята, като се предполага, че пътува от изток на запад (което изглежда логично). Изчисленията показват, че му се падат по 822,6 посещения на една секунда. Тоест за всяко християнско семейство с послушни деца Дядо Коледа разполага с една хилядна от секундата да паркира, да скочи от шейната и да се спусне през комина, да напълни чорапчетата с подаръци, да излапа, каквито сладкиши са му оставили, да се изкатери обратно през комина, да се метне във впряга и да отиде до следващото жилище.
Сега да предположим, че тези 91,8 милиона посещения са равномерно разпределени по света (което, естествено, не е вярно, но да приемем така за целите на математическата задача). Това би означавало 0,78 мили на семейство или общо пътуването е на разстояние 71,604 милиона мили, без да се броят спирките за онова, което правим поне веднъж на 31 часа. Това означава, че впрягът на Дядо Коледа се движи със скорост 650 мили в секунда или 3000 пъти по-бързо от скоростта на звука. Само за сравнение - най-бързото превозно средство, създадено от човек, е космическата сонда "Одисей", която се движи с жалките 27,4 мили в секунда, а конвенционалният северен елен изминава едва 15 мили в час.
Товарът в шейната добавя нови интересни щрихи. Ако предположим, че всяко дете не получава нищо по-тежко от комплект "Лего" (2 паунда), то шейната вози товар от 321 300 тона, без да се брои самият Дядо Коледа, който неизменно е описван като здравеняк. По суша конвенционалният северен елен може да тегли не повече от 300 паунда. Дори да приемем, че "летящият елен" съществува, макар че подобен вид не е забелязан от друг, освен от Дядо Коледа, и че той може да тегли 10 пъти по-тежък товар от нормалния, работата не могат да свършат осем и дори девет елена. Трябват ни цели 214 200 северни елена! Това увеличава общото тегло - дори без да смятаме теглото на шейната - на 353 430 тона.
И отново за сравнение - това е четири пъти повече от тежестта на яхтата "Кралица Елизабет".
353 430 тона, пътуващи със скорост 650 мили в секунда, създават огромно въздушно съпротивление, което ще загрее елените по същия начин, по който се нагорещяват космическите кораби, връщащи се в атмосферата. Целият впряг елени ще бъде изпепелен за 4,26 хилядни от секундата.
Междувременно Дядо Коледа ще бъде подложен на центробежни сили, 17 500, 06 пъти по-големи от гравитационните. И един примерно 250-паундов Дядо Коледа ще бъде закован на облегалката на шейната със сила, равна на 4 315 015 паунда.
С други думи, ако Дядо Коледа изобщо някога е тръгнал да раздава подаръци, той светкавично е бил изпепелен!

Dance_princess
12-04-2004, 19:45
Ще се повторя, но все пак искам да видите едно много хубаво писмо, което е точно по тази тема- има ли Дядо коледа
http://margaritta.dir.bg/praznichen/pismo.htm

Absconding
12-04-2004, 20:19
iskam 3 ne6ta (SAMO) :D .. ama Diado Koleda - MNOGO GI ISKAM.. plz pone 2 jelania mi uzpulni :D
1. goldan retrivar ili labrador, mujki, na 2 meseca
2. ekskurzia do singapur
3. koncert na Cypress Hill v Sofia

please please please :D

p.s. az biah mnoooooogo dobro dete diado Koledaaaaaaaaaaaa :P

bigfish
12-04-2004, 20:24
iskam priyatelite si i hubavite emocii...
iskam nai-hubavoto si lyato...
iskam da spre gadnata bolka i da sym shtastliv...
iskam otnovo da moga da se usmihvam...

Traffic
12-04-2004, 21:00
Вие сте на Дядо Коледа,аз съм на Снежанка(поне ше иам полза от нея)мда, румънеца и енчев, а и аз също смятам така:
Снежанка е жената, тя ще е елхата
и с моите топки украсявам й листата
Свети ли звездата, няма ги децата,
а подаръците мисля да ги скрия под полата
Карам си шейната, това е готин живот
карам си шейната, това е моят живот
аз съм дядо Мраз и съм супер... газ,
а дойдеш ли у нас ще ти пусна джаз

Подаръци ще има за всички от сърце
Казах ли, че Снежанка много се...(стига,бе!)
Аз съм малко джудже, но с голяма глава
и за Коледа, Снежанка ще я просна на снега
Тоя дядо Мраз май не е във час
супер секс героят не е той, това съм аз
Снежанка ще е моя, хващаме ли бас
преди 12 да удари ще бъда с нея аз

С 8 еленски сили влизам в задния ти двор,
а от чувала със елхи ти извади бор
Джуджето и стареца забравиха за мен
Аз съм осмият елен и съм супер надарен
и ми писна да влача на стареца шейната,
а той да прави лази-буба на Снежанка по краката
Снежанка ще е моя, залагам си рогата,
а после на стареца ще бръснем брадата

Аз съм Снежанка и устата ми е пълна със снежанка
Дядото ме клати като камбанка
Надарения елен не спира със рогата
леко да надига ми полата,
а малкото джудже с голямата глава
още щом ме види ме просва на снега

Тази година в българсия радио ефир
се случи люта зима и затова Снежанка
реши да опита със трима.