PDA

View Full Version : спичане...



dork
12-01-2004, 15:45
незнам защо, но много често, или поне така си мисля, не мога да завържа свестен разговор с момиче. и си мисля, че вината е в мен, но...? по принцип съм човек с чувство за хумор, винаго усещам кога да пусна някой хубав лаф, и как да го кажа.определено не съм душата на компанията и естесвено, не винаго се получава...пък и вицове немога да разказвам хбаво. но съм забелязал едно: кгато съм с пичовете от класа, махалата и т.н., винаги ми е яко, забавно, винаги има майтап. същото е и с някое момиче от класа. но понякога, когато излизам на среща с момиче, което искам да забия, нещо ми става. не мога да я расмивам често, не завързваме почти никакъв смислен разговор. верно, момичетата трябва да се оставят да говорят, в това отношение ме бива, добър слушател съм, ама все нещо не се получава. не знам дали е в мен причината или не. какво да направя?!
освен това и да се запозная не мога. уж трябва да се държиш естесвено и непринудено, но да идеш и да и кажеш може ли да се запознаем е малко...как да кажа...кофти :?
дайде накакъв съвет! що да правя? не, че не мога да живея без момиче до мен, ама мисля, че ще е добре да си намеря някой, който да обичам, пък и който да ме обича. пък и като се помисля, че съм на 16 пък още не съм ходил с момиче... :( (надявам се, че не съм единствения в тва положение, че смешно...може би ви изглежда тъпо това (на 16 пък още не имал някви по-специално итношения) и навярно ше си пмослите: "що за тъпак е тоз тип?!", ама пък ще ви кажа, че имам приятели, които разчитат на мен и никога не биха ме изоставили. освен това съм чувал или са ми казвали, че съм бил точен и такива разни работи. пък сега до колко е врно...не знам.).
предварително мерси. със здраве.

megan
12-01-2004, 15:53
zdavei imash mnogo seriozen problem s obshtuvaneto:)moqt savet e prosto badi sabesi ili probvai kato si sam s momicheto da si predstavqsh 4e sreshtu tebe sedi nqkoi tvoi priqtel

dork
12-01-2004, 16:07
ми виж сега. спомянм си за последната, скоято се пробвах. седяли сме с часове на пейката пред техния блок и си спомням как се заливаше от смях. това станва преди година. от тогава (понеже много кофти ме одряза) съм излизал само с едно момиче, която е с две години по-голяма от мен и всъщност тя ме покани. целта не беше да се зарибим, ами просто така. тогява тя се държа бая тъпо (иначе е много точна и винаги ми е помагала като ме види в кофти настроение) и, нали разбираш, като не те предлазположат за разговор не се плучава. има една от нашия клас, която много ми харесва. опитвам се да я заговоря на някаква тема: един път се получава, друг път не. на мен това ми говори, че явно не е в мен причината. искам да се запозная с едно момиче, но не знам как. като ида при нея какво да и кажа; нищоне ми идва на акъла. може би щото до сега не съм го правил, пък и ме е страшно срам. по принцип съм доста срамежлив, когато съм в нова компания и не познавам никой или пък когато трябва да завързвам нови връзки с някого.

baby947
12-01-2004, 16:34
Тя сигурно вече знае, че си притеснителен, така че няма да очаква да говори с някой оратор ...

12-01-2004, 16:37
Ne slu6aii medan !!! Az sam sa6tiq kato teb, i ne mislq 4e t'va e problem. Nemoga da lafq sas jenski, no pone sam imal gajeta. Ama ne se ot4aiivaii samo sam IMAL, zna4i ne sme si dopadali, po-dobre kasno otkoloto rano i s razdqla. 6te si nameri6 pi4ka, problema e tam 4e vsi4ki te imat za adski mnogo dobar priqtel i ne te priemat kato obekt na jelaniqta si. Spoko, i az sam taka. Az ot izvestno vreme hodq po-4esto po palatki i tam s mom4etata si darpame demoii4eto koeto sme si haresali i si govorim kato legnem da spim (samo deto ne spim). Ne trqbva da ti puka ot ne6to, same ne iskam sq da se nadaha6 i utre da se izloji6 mnoo qko. Az ne mislq da si tarsq momi4e postoqnno, 6toto nqma smisal. Vse ne tarsq i vse ima nqkoq, dano i p[ri teb da e taka. Ne e nojno da q tarsi6 navsqkade, tq 6te se poqvi i ti 6te si gotov da q omaq6 zdravat :D Are brat po-smelo q karaii i uspeh

dork
12-01-2004, 16:39
ами няма от къде да знае. напълно непозната е и нямам познати, които да познават някой от нейния клас. абе напълно непонзата. :)

BaT_GirL
12-01-2004, 17:23
Тя сигурно вече знае, че си притеснителен, така че няма да очаква да говори с някой оратор ...
И аз така мисля!

12-01-2004, 17:26
да не ти пука изобщо не трябва да се сдухваш от тъпите путки(всички жени) ! Разбери че т са много по низша форма на живот от нас(и в библията го пише )

dork
12-01-2004, 18:50
бе не, че се сдухвам, ами...просто искам да се променят нещата. ако седя и чакам някое момиче да дойде при мен нищо няма да стане. пък и сега те са малки още (аз както съм 10 клас, единствено момиче 8-9 клас би ми пуснало) и не знаят много кво искат, разбираш ли?

1234
12-01-2004, 20:27
айде бре, говорете! :)

dork
12-02-2004, 14:07
Никой друг ли няма да каже нещо? Айде моля ви се. Кажете къде според вас е проблема? Как да се запозная с това момиче. Нищо не ми идва на акъла, освен стария и изтъркан начин.

Мария
12-02-2004, 17:06
За какъв проблем говориш? Не мисля,че имаш проблем.Всеки има различен характер,а и повечето момичета и момчета са притеснителни,дори понякога да не си го признават.А това,че на 16 години не си бил с момиче не е изобщо смешно.Поне според мен.Винаги ще се намери някой,който да ти се подиграе.Е,хич да не ти пука.Хората сме прекалено различни.
Щастливец си щом имаш толкова добри приятели и те уважават.
Сигурна съм,че си чул,прочел и видял всички възможни начини да се запознаеш с момиче,или да му покажеш,че го харесваш.Толкова ли нямаш идея? Не мисля,че е така.Понякога е по-добре да рискуваме и да дйстваме така както се чувстваме на момента.И разбира се,че трябва да се държиш естествено и непринудено.Има една мисъл "Усмивката е най-краткия път до сърцето на човека".Ако изпитваш симпатии към даден човек можеш да му покажеш чувствата си по много начини.С поглед,с жестове,с усмивка...Няма как да не осъществиш контакт.Пробвал ли си да бъдеш искрен,ама наистина искрен?Когато ти е притеснено и ти е трудно да завържеш разговор...просто го сподели с човека до теб.Кажи,че се притесняваш,просто обясни какво изпитваш в момента.Така предразполагаш и себе си и този,с който говориш.Получава се един спонтатне разговор и дори не усещаш как бариерите започват да падат една след друга.И всичко е много сладко.Ако искаш да кажеш нещо...направи го без да се тревожиш от реакцията на останлите.Ако те приемат,ще знаеш че им допадаш такъв,какъвто си.Нищо не губиш,нали?И да знаеш,че ако някое момиче има интерес към теб ще го усетиш.Просто си личи.
Бъди малко по-самоуверен и не си задавай толкова много въпроси.Е,това в никакъв случай не означава,че трябва да действаш безрасъдно и прекалено импулсивно.Опитай се да намериш "златната" среда.Аз ти пожелавам късмет !

dork
12-03-2004, 05:33
Ще опитам :)

РсК
06-02-2007, 02:25
Tova 4e do sega si nqmal gj ti e otdelen plius ... gotov si zza seriozna vrazka...do tuk nevidqh v nikoi ot komentarite da se spomenava kak da se zapoznae6 s nqkoe momi4e!Nai-4esto sre6tanoto zapoznanstvo e 4rez priqtel :"A:Poznava6 li tui momi4e,,,B:da,za6to...A:simpati4na mi e.6te ni zapoznae6 li.....B:razbirase problem nqma6"
Sled kato se zapoznaete trqbva da vidi6 dali tq vijda nesto intr v tebe ili prosto tova za neq e porednoto zapoznanstvo...sled koeto se opita6 da namerite ob6ti temi(moje da zpo4nes s tova kade u4i na kolko godini e ot kade poznava tozi koito vi e zapoznal iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ot tam ve4e ako momi4eto e snosno to 6te te predrazpoloji kam druga tema na razgovor).Ima momi4eta koito obi4at da im se govori no te samite nemogat da govorqt,mogat no na opr temi!
A3 sam imal slu4ai s edno momi4e (predstoe6e da mi bade bade6tete gj ,no tq skasa s men... :smt004 )stoqhme v edna staq svetlinata be6e zagasena ,,,tq mi be6e qdosana za6toto me haresva6e mn pak az tancuvah s dr momi4e i q vidqh kak vliza v tazi staq razo4arovana i otidoh pri neq i q pitam ko stana i tq po4na da mi se nervi sled koeto az neospqh da namerq tema za razgovor ...no stoqh tam 25 min i tezi nmqkolko min nqma da gi zabravq bqha nezabravimi ...na4ina po koito se gledahme ===vs4iko palna romantika ;D

Vikitooo
06-02-2007, 03:10
Izpadala sum v situaciq, v koqto mom4eto sre6ty men NE znae kakvo da mi kaje,i vse az trqbva da "butam" razgovora..Mnogo nelovko se po4ustvahme i dvamata...Kato go pitash otgovorq,a inache si malchi...Sram li e neznam kakvo e...A inache na vtorata, tretata sreshta..vsi4ko beshe normalno, sqkash iskashe parvo da me opoznae ,da prou4i terena.. :-D Moga da ti kaja, che Srama ne vodi do progres..Ne samo v lubovta...Opitai se da se optpusnesh i da pokajesh svoeto AZ..Takav kakavto si.Vesel, pich ot vsqkade, s chustvo za humor.. :D

06-23-2007, 22:29
ебаси аз съм твое копие бе.и аз съм на 16 иаз съм в същото положение