PDA

View Full Version : Svetoven den Za Borba Sas SPIN !!!



12-01-2004, 16:09
Dnes re6ih da vi pitam ne6to... Za vas po-dobre li e da pravite sex bez prezervativ? Ne razbiram za6to pove4eto hora kazvat, 4e se nadqvat priqtelqt/kata im da gi pazi... Ne znam za6to smqtat 4e e taka, pak i dori da e taka, neka da se prezastrahovat. Vie kak smqtate...dobre li e da ima6 priqteli bolni ot HIF\SPIN , i smqtate li 4e e po-dobre za vas da otbqgvate takiva hora??? Az li4no ne smqtam da se "pazq" ot takiva hora, a bih im pomognal, ako moga, vse pak nqma kak da me zarazqt samo ot edin razgovor.
Nadqvam se da shvanahte kakva mi e misalta i da izkajete svoeto mnenie :)

baby947
12-01-2004, 16:39
За себе си мога да кажа, че никога не съм чакала някой да ме "спаси", "пази". Човек трябва да разчита само и единствено на себе си.
А колкото до болните от синдрома на придобитата имунна недостатъчност хора... Мисля, че не познавам такива, но не бих ги отбягвала, напротив, щях да направя каквото мога, за да ги накарам да се почувстват по-добре.

12-01-2004, 16:49
bRavo i az taka, samo deto pove4eto hora ne znaqt k'av e problema i ne se interesuvat

pinK_Baby
12-01-2004, 17:23
zadyljitelno vinagi s prezervativ osven ako ne hodim ot po dylgo vreme togava hap4enca...a ina4e osobeno ako e s nov 4ovek zadyljitelno sys prezervativ...ne samo za bremennostta nai - ve4e bolestite kato SPIN a sy6to mislq 4e vsqko edno sebeuvajava6to se momi4e trqbva da si nosi prezervativi a ne da raz4ita na mom4eto...posle mom4eto li 6te nadue korema...taka si e... ina4e ne bih prekysnala kontakti s nqkoi bolen...toi po nikakyv na4in ne moje da mi navredi osven ako ne iska razbira se..mislq 4e e glupavo te vse o6te sa hora... :oops:

12-01-2004, 17:48
pinK_Baby, za6to sled kato hodite dalgo vreme, 6te raz4ita6 samo na hap4etata? T'va ne proumqvam...za6to bez prezervativ, hap4eto ne te spasqva ot SPIN. Za6toto mu vqrva6 li go pravi6??? :(

12-02-2004, 00:14
Ми според мен трябва да се прави сеск с презерватив(поне в началото на дадена връзка) секса без презерватив трябва да стане вече като се позанват много добре двамта партньори . А не веднага да тичате да се ебете без презерватив щото сте си внушили че било по яко усещането е напълно същото много сте зле!!! Или примерно да се ебете с някъва пичка/пич на някъв купон и да е без презерватив ей това вече са курвенските изпълнения и от двата пола. Аре и това верно е много гадно с тези болести предавани по кръвен или по полов път(най-често) :(

pile
12-02-2004, 06:22
spored men vinagi s prezervativ da se pravi za6toto kato cqlo ideqta na Ok e da ne izpolzvat sred tineidjyri(vypreki niskodoziranite)no az mai ve4e ne spadatm kym tqh.a bez prezervativ-nikoga!!ne znam za kakvo udovolstvie govorqt nqkoi,no pritesnenieto i naprejenieto 4e si bez prezervativ i trqbva da se vnimava ibuva jelanieto
otnosno horata bolni ot SPIN-ne poznavam.tezi koito znaqt za bolestta si v pove4eto slu4ai se samoizolirat(kato ne vklu4vame kurvite i prostitutkite nai ve4e cigankite-za6toto te si imat lepnatoot vsi4ko )Hubavo e da se pomogne vinago na bolni kato cqlo,no tezi koito vse o6te ne znaqt za bolestta si(kup neobrazovani i slabointeligentni) i zarazqvat partniorite si-ne izpitvam nikakvo sy4uvstvie kym tqh.vseki e dlyjen da se izsledva i da znae dali na kakyv risk podlaga partiora si

12-02-2004, 06:55
Eto k'vo pi6e NSpi4: секса без презерватив трябва да стане вече като се позанват много добре двамта партньори." I kato se poznavat, k'vo, moje pak da go e strah da ti kaje 4e ima SPIN ili ne6to predavano po polov pat i da ti go lepne. Za6to se nadqvate partniora da e 4este. Otkolkoto i vreme da ste zaedno (sajelqvam 4e 6te go napi6a) nemoje da si vqrvate tolkova. Pak ima risk. Ne e samo SPIN. T'vo 4e toii/tq ne hodi po k*rvi ne zna4e ne ne e bolen:(

estelle
12-02-2004, 09:10
est 4e trqat prezervativite ....... mislq 4e horata koito pravat bezrazboren sex bez prezarvativi za po skoro bezotgovorni i qvno sexualnata im kultura e dosta niska ....

http://www.netplusdb.bg/sexedu/

http://www.hiv.bg/

БоецСрещуСпин
02-15-2007, 21:33
Ко стана, преборихте ли се със спина, нищо не казвате?! :D :D :D