PDA

View Full Version : Красная Линия



Dobrina
12-01-2004, 17:21
От известно време искам да си купя шампоаните на Красная Линия, но никъде не съм ги виждала по магазините :(
Предполагам че всички сте гледали рекламите им по телевизията, но някой виждал ли ги е в продажба?
Аз мисля че шампоаните им са хубави, те ги произвеждат в България, но фирмата е доста голяма, продават се в различни страни... изобщо искам да си купя техен шампоан :)
Моля ви ако някой е виждал да се продават да ми каже :)

mima
12-01-2004, 17:24
mai gi biah vizdala v bonjur. ama bonjur mai go ima samo v sofia.ti ot koi grat si? probvai v niakoi magazin za kozmetika

Dobrina
12-01-2004, 17:30
От Варна съм
и тук имаме Бонжур, поне имаше по едно време, ще проверя там, благодаря!

XXX_f
12-01-2004, 19:13
ami az bqh skivala v edna parfuimeriq nqkade do garata .Tam ima edna uli4ka deto ima edin magazin "vsi4ko za 1 lev" tam nqkade be6e taq parfuimeriq :D

12-02-2004, 07:15
mai gi biah vizdala v bonjur. ama bonjur mai go ima samo v sofia.ti ot koi grat si? probvai v niakoi magazin za kozmetika
Ne si misli, 4e sofianci ste mn veliki...ne samo vie imate bonjur!

estelle
12-02-2004, 08:16
kakvi sa tezi krazsnaq liniq ...az ne sum 4uvala za tqh ....opbesnete mi malko pove4e ....dobri li si ? ...kvo proizvodstvo, bg?

Dobrina
12-04-2004, 10:42
Урааа най-сетне видях че се продават по магазините, цената е около 1,70 - 2,00 лв. - нормална цена за шампоан, произведен в България.
Обаче няма да си го купувам засега, защото си взех шампоан на Рефан, а не ми се сменят шампоани през ден.
Само мога да ви кажа, че шампоаните на Рефан са готинки :)

mi6uence
07-18-2007, 12:37
a nqkoi da e polzval prduktite na krasnaq liniq da kaje 'ubavi li sa :)

FairyNymph
07-18-2007, 16:36
Не е вярно...В Русе също има Бонжур....
Красная линия до колкото знам е руска фирма за козметични продукти.Серията предлага различни продукти като се започне от шампоани и балсами и се стигне до интимни гелове и кърпички..Аз искам да си взема интимен гел, но и аз не мога да намеря никъде...

bubbles2602
07-18-2007, 17:14
Не е вярно...В Русе също има Бонжур....
Красная линия до колкото знам е руска фирма за козметични продукти.Серията предлага различни продукти като се започне от шампоани и балсами и се стигне до интимни гелове и кърпички..Аз искам да си взема интимен гел, но и аз не мога да намеря никъде...
Провери в някой хипермаркет в Русе.Аз съм от Пловдив и не мога да те насоча съвсем точно,но тук ги има в голевите магазини като Метро,Била,Сани...Ако има клон на някой от тях в Русе,тичай да провериш :smt048