PDA

View Full Version : sexa sled razdane



rumito
12-01-2004, 18:33
molia vi za pomo6t
na 17 sam i imam bebe na 2 meseca(ne mi se karaite za tova i moliavi ne mi kazvaite che sam luda da razdam tolkoz malka chuvala sam go hiliadi pati i mnogo me boli)
prosto stana gre6ka minalata godina i zabremeniah i re6ih da zadarza deteto za6toto abotite sa ne6to opasno i uzasno za men.

no otkato rodih ne mi se pravi sex izop6to.s priatela mi mnogo se obicame i otkato se rodi deteto ni chvstvata ni stanaha oshte po silni no neznam za6to no niamam nastronie za sex.molia vi da mi dadete niakakva idea kak da vazbuda priatelia si i sebe si i pak da imame trapka kogato go pravim:)
blagodaria vi predvaritelno

12-01-2004, 18:44
Neznam. Qvno si pritesnena i ne te e dosqrbqla slivkata

_Jessy_
12-01-2004, 18:54
Ami use6tam, 4e vie dvamata ste ot edna partiq, ama nqma6e nujda da napadate momi4eto, OSOBENNO SLED KATO E NAPISALA, 4E Q BOLI DA 4UVA \respektivno 4ete\ PODOBNI IZCEPKI !!!

A po temata - ami neznam, moje da probvate s ne6to drugo... naprimer sex igri, moje da probva6 da si se predstavi6 v drug imidj i da se pokaje6 pred nego s toq nov imidj... da promenite obstanovkata... ne6to takova... otidete nqkade na po4ivka...

miskin
12-01-2004, 19:08
Не се притеснявай, нормално е. Хормоните ти в момента са толкова объркани, че им е само до секс;). Сигурно си объркана, защото по време на бременноста си си имала желание за секс повече от обикновено- това също е нормално. Не насилвай нещата, недей да правиш любов с приятеля си, само защото му съчувстваш(примерно;)). Ако имаш разкъсвания, сигурно те е страх от болката, но и това ще мине. Ако кърмиш също е притеснително- кърмата потича неволно при възбуда и е неприятно. Всичко ще си дойде на мястото- помисли си само, колко се е променило тялото ти за 9-те месеца, когато си била бременна, най-малко толкова ще са ти необходими да се възстановиш отново, все пак ти още растеш...Още веднъж ти казвам- не се притеснявай и не насилвай нещата.

Levski
12-01-2004, 19:15
Weroqno wsickise si chuwstwa si nasochila kym bebeto ili stradash ot sledrodilna depresiq.
Probwaj da uwelichish shokoladite, qdkite, plodowete i razni drugi takiwa neshta.
Samo ne prekalqwaj, da ne prewyzbudish bebeto ;)
To ne te li wyzbuvda, dokato suche? Ako da ... pomisli si kyde byrkate i dwamata ...

12-01-2004, 19:18
Samo ne prekalqwaj, da ne prewyzbudish bebeto ;)
To ne te li wyzbuvda, dokato suche? Ako da ... pomisli si kyde byrkate i dwamata ...

Интересн въпрос и аз питам същото ?

miskin
12-01-2004, 19:19
Не я възбужда, естествено. Това няма нищо общо с любовната игра.

megan
12-02-2004, 11:12
obesnqvam si lipsvata ot nujda za sex s nqkakav vid strah i depresiq pogovori si s tvoq priqtel moje bi toi shte pomogne nai dobre

Baccara
12-02-2004, 11:14
Няма да се притесняваш,. Нека мине известно време и отново всичко ще с върне както е било преди.

12-02-2004, 14:49
майка ти да еба курво скапана да не си няква скапана мангалка майка ти да еба мръсна скапана ше ми имаш ти копленце на 17 години да умреш дано !!!

12-02-2004, 14:56
А ве тия са ибаси мангалите грозни скапани, мамка и скапана дано пукне преди да роди 6тото после 6те трябва да пребием и нещасника дато ще се роди от миризливата й мангалска шунда

СребристоСияние
12-04-2004, 12:54
Men ako pita6 jelanieto z asex se e oburnalo vav lubov kam bebeto! sega sigurno postoqnno misli6 kolko go obi4a6 nego a i ba6ta mu! prosto ve4e za teb ima smao nejnost:") vsi4ko 6te si dodie na mqstoto

e4o
12-04-2004, 14:48
ne se pritesnqvai, kato mine malko vreme 6te ti se doiska pak :wink:

Kia
12-05-2004, 23:28
майка ти да еба курво скапана да не си няква скапана мангалка майка ти да еба мръсна скапана ше ми имаш ти копленце на 17 години да умреш дано !!!

NQMA LI MODERATOR KOITO DA IZTRIE TAQ PROSTOTIQ?????? :evil: :evil: :evil:

Po temata...trqbva da opitate ne6to novo. Naprimer da posvetite 1 weekend samo na vas dvamata. 6te izlezete navun, 6te se zabravlqvate zaedno...ve4erta 6te hapnete, pusnete si otpuska6ta muzika, moje da si vzemete vana ili du6 zaedno ne6to takova. :D

kudravoto
03-20-2006, 17:03
abe glupako kak moje da i govori6 taka be
abort=ubiistvo
mi otdaite se pove4e na vas dvamata otidete nqkade na ekskurziq no spored men si4ko 6te si doide na mqsto beb4eto kato pootrasne sega trqbvat pove4e griji za malkoto suzdaniice
pojelavam vi da mu se radvate i da go obi4ate

ProstoAz
03-20-2006, 22:30
Темата е стара и вече не е актуална, за това ще бъде заключена!
Благодаря!