PDA

View Full Version : Кое ви кара да мислите, че обичате гаджето си?



morsmordre
12-01-2004, 18:58
Забелязах, че напоследък много се повтарят някои теми и затова реших да пусна ена тема, която не мисля, че някога е излизала във форума.След като е в този раздел, то е ясно, че ще бъде за любовта.Имам един много хубав въпрос, който ще ви накара да се позамислите.Самият аз много разсъждавах от около 3 дена насам и даже още разсъждавам по него.Ето какъв е той:
Кое ви кара да ОБИЧАТЕ гаджето си?Коя точно е причината да го обичате толкова много(гаджето)?Не говоря за обикновените причини "ами сладък/сладка е, итересен/интересна, умее да ме кара да се смея....".Не, не е това.А точната причина - нещата, които ви притеглят към този човек.Ето, аз например се замислих защо обичам това момиче и се опитах да си отговоря.Но не можах, така че може би вие ще успеете да разгадаете този въпрос :roll: :wink: :lol:

12-01-2004, 19:05
няма любов има само секс !!! не я обичам нито я мразя

TSecret
12-01-2004, 19:06
hm....temata e mn interesna!!!
sega i az se zamislih nad tova-ne moga da otgovorq to4no no mislia 4e vsi4ko e himiq-privli4aneto po mejdu ni.....
obi4am go za6toto...nikoga ne sam vijdala tolkova dobri 4erti v edin 4ovek i tolkova krasivi o4i sa4etani s golqma doza inteligentnost i 4uvstvo za humor i otgovornost!...
basi otgovora....xaxaxaxa..emi ne6to takova e...

svetla_88
12-01-2004, 19:40
ami naistina xubava tema ..interesen vapros ..no az nqmam otg prosto go obi4am toi sa6to i taka ve4e 8 mes.obi4am vs v nego ..mrazq tova 4e mn barzo pali tova 4e ponqkoga ne me razbira kakvo iskam da kaja ..no vapreki tezi ne6ta se obi4ame mn.. ima lubov ve4e povqrvax.

baby947
12-01-2004, 19:45
Прави ме щастлива.
Дава ми винаги най-правилните съвети, мисли реалистично, трезво...
Кара ме да плача понякога.
Разсмива ме.
Кара ме да се чувствам жива.

12-01-2004, 20:14
Privli4a me sas svoqta sliva

SnoW_GiRl_
12-01-2004, 20:50
pozdravqvam te za strahotnata tema!!!mnogo hybav vapros!
mislq 4e obi4am gadjeto si za6toto mnogo dobre se darji s men i me yvajava....podkrepq me i moga da spodelq vsi4ko s nego znam 4e nqma da me izdani dori i da se razdelim

{}Slanchiceto{}
12-01-2004, 21:06
Аз нямам гадже,но мога да кажа какво ме кара да мисля,че обичам момчето,за което купнея.
Той е най-страхотния,човек,който съм познавала някога.Съчетава всички качества,които харесвам.Той е просто човек с огромно и обичливо сърчице :D

megan
12-02-2004, 08:53
ami mno e gotinka temata naistina te kara da se zamislish ama az bez da se zamislq s raka na sarcheto moga da kaja za moq priqtel shte napravq absoliutno vsichko

morsmordre
12-02-2004, 09:15
pozdravqvam te za strahotnata tema!!!mnogo hybav vapros!
mislq 4e obi4am gadjeto si za6toto mnogo dobre se darji s men i me yvajava....podkrepq me i moga da spodelq vsi4ko s nego znam 4e nqma da me izdani dori i da se razdelim

Хах, мерси! :D :P Бях си го задал този въпрос преди около...2 седмици и с ваша помощ май успях да открия причината за моята любов!Предполагам, че защото ме кара да мисля, че този свят има смисъл, че има смисъл да живеем! :wink: Бях си задал по едно време и въпроса "защо сме тук?" и когато я срещнах осъзнах истинския отговор!

П.П.СЛед като ви харесва темата, продължавайте да пишете, много ще се радвам да видя много мнения по нея!!! :P :lol: :D

СребристоСияние
12-02-2004, 13:04
obi4am go... e vsa6tnost mai i az imam zatrudneniq v otgovora... toi... toi me kara da se 4uvstvam 6tastliva... mnogo problemi imah v semeistvoto si i toi be6e nasre6ta purvo kato priqtel a posle kato pove4e! obii4am go za6toto dori kogato pla4a zaradi nego se 4uvstvam sigurna 4e toi 6te iztrie sulzite mi, obi4am go za6toto osuznah 4e lubovta ne e samo 4uvstvo a na4in na jivot!

Allicia
12-02-2004, 13:14
Обичам го, защото е самия себе си и макар понякога това да ме вбесява просто съм щастлива, че до себе си имам човек, който не играе някакви роли, а е максимално естествен. Обичам го, защото няма миг, в който да не мисля за него, няма ситуация, в която да си помисля как би постъпил той, аз му се възхищавам, макар че никога досега не съм му го казвала! Всеки пък като го видя и нещо в мен изтръпва и знам, че искам да съм с него и незнам какво бих била без него. Просто го обичам, незнам дали тези неща които изброих са достатъчни аргументи, обаче това са нещата които мога да опиша с думи, другото просто го чувствам със сърцето си!...
Бтв: тази тема наистина ме накара да се замисля и да си дам сметка колко много наистина го обичам!

The Goodbye Girl...
12-02-2004, 18:04
Да си призная, аз не мога да кажа, че обичам гаджето си. Просто не съм такъв човек. Не се влюбвам лесно, но пък се привързвам. А с привързаността идва и обичта. Сега ако се замисля, мога да кажа, че обичам две приятелки и семейството си. А гаджето, ами не го обичам. Това не ми пречи да го обикна един ден. Има време. Нещото, което ме привлече в него, е фактът, че ми се стори различен и ме накара да се замисля върху себе си. :wink:

BaT_GirL
12-02-2004, 20:02
Прави ме щастлива.
Дава ми винаги най-правилните съвети, мисли реалистично, трезво...
Кара ме да плача понякога.
Разсмива ме.
Кара ме да се чувствам жива.
И аз се чувствам така с моя де. :)

Gost
12-02-2004, 20:04
Moje bi naistina vsichko e vypros na himiq-na privlichane!!!
Toi e mnogo sladyk,prosto me kara da se smeq da se chuvstvam razlichno-obichana...Naistina e vypros koito zaslujava vnimanie nai-malko sedmica-truden e i izvodite sa mnogo i trudni...=) Taka e prosto,nqmam dumi tolkova si go obichkam i za pryv pyt izpitvam takova silno chuvstvo kym mom4e (NQMAM PREDVID CHE SYM BISEXUALNA ILI LESBIIKA GOVORA POPRINCIP)!!!!
Pozdravleniq za vyprosa

Fuck_me
12-03-2004, 12:52
Мислиш ли, че за любовта има оправдание? Тя идва ... незнайно някога си тръгва, но никой не може да си обясни кога и най-вече, защо идва тя. :o

morsmordre
12-03-2004, 15:01
Мислиш ли, че за любовта има оправдание? Тя идва ... незнайно някога си тръгва, но никой не може да си обясни кога и най-вече, защо идва тя. :o

Тука нещо не те разбрах...Тя че Любовта идва и си отива лесно е едно на ръка, но пък баш "кога и най-вече, защо идва тя" мисля, че лесно може да се установи.Аз лично установих кога е дошла моята!!! :roll: :P

nel-ly
12-03-2004, 16:44
mn vi se chudia zashto tolkova mn vi triabva da mislite za da otgovorite na tozi vupros? emi are sia eto go i moia otgovor:

emi vseki put kat go vidia mi se ucchestiava dishaneto, kara me da se usmihna kolkoto i da mi e gadno, razbira me po-dobre ot koito i da e...i vse pak tova ne otgovaria napulno na vuprosa. postoianno mislia za nego kogato go niama se chuvstvam ujasno iskam vinagi da sum s nego bez nego prosto imam chuvstvoto che ne moa da jiveia i chestno kazano toi e moia jivot ako go niama ne mislia che bih mogla da produlja! iskam vechno da govoria s nego da me kara da se usmihvam az da go karam da se usmihva ako mojeh shtiah da sum s nego postoianno i zavinagi.. no jivota e gaden i ne moga.. no vse pak si go OBICHAM poveche ot vsichko na sveta!

SeXy^GiRl
12-04-2004, 11:34
shte govorq za bivshiq si priqtel .. neznam dali sym go obichala,no izpitvah naistina mnogo silni chuvstva .. Dyrjeshe se s men vse edno bqh edinstvena na tozi svqt .. razlichen e ot vsichki,koito poznavam,misli razlichno dyrji se razlichno izglejda razlichno .. i znae kak da te nakara da se pochuvstvash shtastliva i edinstvena ! jalko,che vsichko svyrshi ..

Passion_baby
12-04-2004, 11:57
Neznam dali tova naistina e lubov , no sus sigurnost dosega ne s ebqh 4uvstvala taka!
toi e tozi koito me kara po cqla ve4er da 4akam na telefona da s eobadi
toi e tozi koito me razplakva kogato ne e do mne
toi e tozi koito zane to4no koga i kakvo da kaze
toi e razli4nia.....dosega ne sum mu kazala 4e go obi4am prosto za6toto neznam kakvo ozna4avat tezi dumi za men samata:(

morsmordre
12-04-2004, 12:49
[quote="nel-ly"]mn vi se chudia zashto tolkova mn vi triabva da mislite za da otgovorite na tozi vupros?[quote]

Ти го каза драга! :P :lol: Но забележи, сама не отговори точно на въпроса.Ти каза, че го ОБИЧАШ, каза ни как се чувстваш, но каква е причината да се чувстваш така?Това питах аз, не нещо друго.Вярно, отношението му към теб е много важно и то е голяма част от тази причина, но не мислиш ли, че има и нещо друго, което пропускаме...нещо, което ни кара да Обичаме...над това мислим толкова дълго :lol: :P :D :roll: :wink:

MaRiNkA_16
10-05-2007, 18:54
ami po princip koago sum s nego vinagi ne6ty me kara da se ysmihvam prosto otvutre mi idva da se 4ystvam 6tastliva,iskam da go dokosvam i da go yse6tam prosto do mene i vinagi kogato se razdelim e mn bolezneno.vseki edin mig s nego e prekrasen...

kiwii
10-05-2007, 19:08
uuu stara temi4ka ami
1. kato ne sme zaedno mnogo si mislq za nego
2. nqam jelanie da se vijdam s drugi mom4eta ili da se zaribqvam s nqkoi
3. kogato se celuvame i se gu6kame sqkash iskam da ostana taka zavinagi
ami ima o6te mnogo ama sega ne se se6tam :D

koalka
10-05-2007, 19:11
Гледайте датите, хора!