PDA

View Full Version : MRAZQ KURVI-2



IVA_MARINOVA_KURVATA
12-02-2004, 07:39
Absoljutno sam saglasen s teb prijatelju.Za sajalenie momichetata do 20 godini sa absoljutni "mindili" v naj-loshija smisal na tazi duma.I znaesh li v koe e problema........Nie sme si vinovni.......da Taka e.Ne moje da se opitvash da i dadesh vsichko koeto pojelae,da i svaljash zvezdi,da i kazvash che ja obichash da i go pokazvash i da i go dokazvash,da padesh do neja kogato ima nujda,da i pomagash, da ja razbirash da i podarjavash podaraci i cvetja vinagi kogato iskash da i kajesh..."Obi4am te"............i sled tova da razberesh che vecherta tja se e naebala s drug.I saotvetno...replikata...."E kakvo ot tova".........
No naj loshoto e ako vapreki vsichko ti kaje....
.............."Mnogo Te Obi4am"..........
ZATOVA.............kakto e kazal njakoj.........

:twisted:
"CHUKAJ TAZI KU4KA I SLED NEJA NE TI4AJ..."
:twisted:
Svali ja....kaji i "obi4am te".......naebi ja..kato za posledno......i ne i se obajdaj pove4e...osven ako ne se napiesh mnogo i ne ti se priiska otnovo......."Marsha za vecherta"............

TRJABVA LI EDNO MOMICHE NA 18 GODINI DA SE NAEBE S 10 COVEKA ZA EDIN MESEC ZA DA RAZBERE KAKVO ISKA OT SEBE SI,OT MAJETE.. OT LJUBOVTA....OT JIVOTA.....
TRJABVA LI.....?????!!!!!!!

12-02-2004, 09:02
Tiq sa ujasni i ne6ta da imam ob6to s tqh. 6toto 6e gi zarpar4osam nqkoii den

^S^
12-02-2004, 09:07
Nqmam dumi da komentiram za6toto ako imah te 6tqha da sa kato tvoite. Suglasen sum, 4e do 20 godi6na vuzrast zdravo gi sarbi i gledata da se 4e6at na vseki 4ep i taka precakvat mnoo hora, koito sa imali seriozni namereniq kum tah.

SUGAR_F
12-11-2006, 15:41
i az poznavam i vseki den popadam `na takiva momi4eta,no ne zna4i 4e vsi4ki sa takiva!az naprimer ne sam takava i nqmam namerenie da stavam,zashtoto povedenieto na takiva e ot4aiva6to,napravo sme6no!i mom4etata za kvo gi izpolzvat-za sex i tva e posle seki si gleda patq!nikoi maj ne iska edin den da se ojeni i da ima deca ot edna k...a nali?ili pak za nqkoq narkomanka ili pu6a4ka.....

nasty_f
12-11-2006, 16:36
Еййй,я по-спокойно!Това,че си попаднал на курва въобще не означава,че всяко момиче е такова и че всяко момиче заслужава такова държание!!!
Не отричам,че днес курвите станаха прекалено много и то още от 5 клас-ужасна гледка,определено!И те заслужават такова държание,но мисля,че е безсмислено,защото ще им се върне някой ден,за това,че са се държали така!
П.П.-Я кажете сега така ли е модерно при момичетата в големите градове и най-вече в София,нали от там тръгват модите....Да са курви,а?Тц-тц,тия момичета не са добре!

I_ve7o
12-11-2006, 16:42
nasty_f syglasna sam tva 4e ste popadali na kyrvi na zna4i 4e si4ki momi4eta sa takiva..

Barbie
12-11-2006, 16:46
Някой много те е наранил. Явно не си го заслужил.
И въпреки това недей да генерализираш.
"momichetata do 20 godini sa absoljutni "mindili" v naj-loshija smisal na tazi duma"
Това е необмислено заключение. Както има момичета, които не знаят какво искат и не могат най-малкото да уважават любовта на човека до себе си, така има и девойки, дето обръщат света, за да направят партньора си щастлив. Никой не може да каже какво е съотношението. Освен това всеки допуска грешки, идеални хора няма.
А мъжете могат да бъдат не по-малко к***и от жените - като че ли няма много мъже, които биха пренебрегнали всеотдайността на приятелката си, за да изневеряват... Мъже, жени - няма какво да спорим кой крив, кой прав, не сме чак толкоз различни, всички допускаме грешки и нараняваме хората, които ни обичат.
Ти явно си попаднал на особено объркано момиче. Не се озлобявай, не я мрази...намери момиче, което заслужава чувствата ти. Твойта девойка все някога ще схване, че е сгрешила и че трябва да преосмили ценностната си система.
Логиката ти относно отношението, което заслужават жените, е безумно грешна. Какво? Използваш някое невинно момиче, което те цени...и се превръщаш точно в това, което в момента критикуваш! Каквото и да са ти причинили, това НЕ е извинение ти да го причиняваш на някой друг. Никой няма право така да си измива ръцете - "наранявам, понеже мен са ме наранявали." По този начин се получава затворен кръг и всеки е виновен.
Спри с обвиненията, яда, гнева...и просто забрави. Съжалявам, че са те наранили...но...случва се. Горе главата и успех...

Crafter
12-11-2006, 16:50
Да, всичките сте момини сълзи. Като пристъпите в църквата и иконите сами падат по земята.
"Аз не съм материалистка, аз не съм плитка, не се интересувам от парите...
Ах, гледай какво Ferarri!"
Но нали сте жени. Не може с вас, не може и без вас, не може и да ви накълца човек и да ви хвърли във фризера...

AliceSw
12-11-2006, 17:01
пффффффф, смешни сте - авторът или е мом4е, което някоя е прецакала супер гадно или е някоя, 4ийто мъж на ме4тите е предпо4ел някоя, която може да мине бързо пред нея

тъпо е, тва 4е някой ви е напрвил нещо не трябва да зна4и, 4е вс са такива, просто тва лепене на етикети е отвратително - ако гаджето ми има хубава кола или пари => материалистка/курва; ако реша да спя с него седмица след като сме тръгнали=> курва; ако съм готова да разделя двойка, защото съм луда по мом4ето => курва и накрая пък като съм пуша4ка никой няма да се ожени за мене и да имам деца :smt017

аз ли съм тъпа или не ви разбирам логиката, по която нари4ате вс второ моми4е, което не ви допада за нещо курва

teardrop
12-11-2006, 17:34
Стига, бе хора! Супер глупаво е да казваш "Тая е така, следователно всички са такива"! Осъзнайте се! Хората са общност, но преди всичко са ЛИЧНОСТИ! Отделни, индивидуални, неповторими ЛИЧНОСТИ! Както не всички момчета искат само секс, така и не всички момичета са курви, материалистки, кучки и т.н. Знам, че съм поредната, която го казва, но има страшно много свестни момичета, които не са нито едно от трите, изброени на предишния ред. Това, че не си попадал на такива, не значи, че няма! И тъпото твърдение, че всички до 20 години са курви - АБЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ?! Както и да е, не съм тръгнала да убеждавам никого в каквото и да било, но помислете поне за малко. Не казвам, че всички са "момини сълзи", както каза Crafter, но не всички са гадни. Проумейте го най-накрая!