PDA

View Full Version : 12lv. kv.Drujba 2



!LL
12-02-2004, 09:35
Stoli4ani , q izrazete mnenie za kv.dryjba 2 , ako go znaete de :] , a koito mi kae kfo moesh da si kypish za 12lv. my kaam evalata i ae si zememe na partiq ...

12-02-2004, 09:42
да знам го ми има яко мангали там. Ми можеш да си купиш амфети мога да ти намеря и бонбон за 12 лв(екс)

!LL
12-02-2004, 09:48
eee ne pozna ... otgovora e edno malko heroin :] axaxax s heroina se slavi kvartala ... awe nqma tolko mnoo cigani otkolkoto v dr.1 brato bl.6 tam e obetovanata zemq na shpingite ....

12-02-2004, 09:51
хероина е гадно а и е много долно в Бг няма чист хероин тука всичко са лйна даже пъхат стрихинин вътре да еба копелетата пробвал съм да пуша хероин и е много гадно не се занимавай с това това са лайна няма смисъл да друсаш :)

hip_hop_mace
12-02-2004, 16:02
kak pa to4no 12 kinta opredeli we?
a i naistina e tapo da se drusa6

Jamalska
12-03-2004, 07:46
Axaxaxa Drujba 2 Rulezzzzzz!!:)...I q oswetli ot kogo toq heroin:)A za 12,50 moje da polu4i6 holandec...:)Iskam da znam kwo stana s Wasetooo...
Da gorkoto ni kwartal4e cqla sf go znae kato kwartala na narkomanite.....hmmm:)

Jamalska
12-03-2004, 07:51
A da i dokato ne sym zabrawila...4oweko,osyznai se be!!!!Kfo stana s tebe...Nqmam ni6o protiw bydi si dobro trewoman4e ama.................................. :oops: :evil: :cry: :evil: :evil: :evil: :idea: :evil: :evil: :arrow:

12-03-2004, 08:28
A da i dokato ne sym zabrawila...4oweko,osyznai se be!!!!Kfo stana s tebe...Nqmam ni6o protiw bydi si dobro trewoman4e ama.................................. :oops: :evil: :cry: :evil: :evil: :evil: :idea: :evil: :evil: :arrow:
Аз пък ще ти дам Холандец за 6лв от Емил Марков(не е Фирмен) !!!

©@|)@|\/|@®73®1
12-03-2004, 08:34
а ве върти ми се нещо в главата, 4е там има яко скинове, ама може да бъркам кваратала. а ина4е трева, норкитици и пр са последните неща, които ще си купя, независимо за кви пари. Който иска да си трови здравето - негов избор

Jamalska
12-03-2004, 08:54
а ве върти ми се нещо в главата, 4е там има яко скинове, ама може да бъркам кваратала. а ина4е трева, норкитици и пр са последните неща, които ще си купя, независимо за кви пари. Който иска да си трови здравето - негов избор
AMi byrkah kwartala mai...I slawa bogu:)...
A da i ewalata...

©@|)@|\/|@®73®1
12-03-2004, 09:03
еми сигурно,ама аз нали голямо ЦСКАр4е и си4ко с футбол свързвам :lol: а то покрай футбола са и скин4етата. А ве някъв кв с Д запо4ва6е бе6е с най-голяма концентрация на такива субекти, ама а де де като не го помна...
10х за евалата, ама то ако разсъждава6 трезво и разумно никога не би тръгнал да се друса6. Тва е за компексирани хора, които или не могат да си направят кефа без това или нямат воля да се борят с проблемите си и търсят спасение,ама нещо са объркали мястото ми се струва. На момента наистина може да е яко,ама след време какви последствия има... ама то и на вас ще ви дойде акъл някога. Въпроса е,4е в тая държава секи си прави квото иска и такива тийн4ета, които търсят разнообразие, без да мислят за последствията, могат да го правят без особен проблем.

DeaTHroW-ReC_F
12-03-2004, 09:28
хм..ми аз съм от дружба..ма 1......(в края...) и съм на 3минути от 2..и там съм отраснала едва ли не..щото там учех до 7 клас и т.н...много си го обичам квартала..скинари доколкото знам няма....те са малко.......имам метали...то и при нас има метали...(то не че има общо де...) иначе по надолу в дружба 1...има мангали.......има и скинари(логика...) и вече мангалите не са толко много.......(пак логика що... :roll: ) :)

©@|)@|\/|@®73®1
12-03-2004, 09:32
еми да, то скинари и мангали или скинари и рапъри са несъвместими понятия. Ама ще ме покани6 някой път в дружба и ще поразгледаме за скинари хихи къв съм нахален ;) ще питам фен4етата, дето ходим по ма4ове за кой кв става дума,ама се ми се 4ини 4е дружба бе6е :)

ridin'spinnaz
12-03-2004, 10:39
evala be stoli4ani.koi s kvot nameri drusa.az karam na slivensko piko
napravo pred teb ti pravqt kristala 4udno e

12-03-2004, 10:56
eee ne pozna ... otgovora e edno malko heroin :] axaxax s heroina se slavi kvartala ... awe nqma tolko mnoo cigani otkolkoto v dr.1 brato bl.6 tam e obetovanata zemq na shpingite ....



Хаха а ти знаеш ли кво е в Младост 1, 1а и Младост 2???

©@|)@|\/|@®73®1
12-03-2004, 11:08
Хаха а ти знаеш ли кво е в Младост 1, 1а и Младост 2???

а ве и в младост, и в надежда, и в дружба, и в центъра - навсякъде е зле. Мисли6 ли,4е при теб е най-ло6о,защото познава6 толкова добре само твойто кв и в него си се сблъскал. Просто времената са такива, 4е секи гледа да се напу6и, защото така правят другите и ти трее се води6 по акъла на стадото, ина4е не те приемат в обкръжението. Притрябвали са ми такива обкръжения. Трябва, когато прави6 нещо да знае6 защо го прави6, а не просто защото др го правят. Същото е и с цигарите - пита6 някой тийнейджър защо пу6и, а той "Еми, харесва ми", ама не може да каже защо. А всъщност е за да се направи6 на нещо,което не си пред другите, защото вси4ки в компанията правят така и пр. Някои дори не осъзнават, 4е е така или не искат да си го признаят. Спрете със сякви такива зависимости ве хора, бъдете свободни! Имайте собствено мнение и го отстоявайте! Със здраве!

DeaTHroW-ReC_F
12-03-2004, 16:18
еми да, то скинари и мангали или скинари и рапъри са несъвместими понятия. Ама ще ме покани6 някой път в дружба и ще поразгледаме за скинари хихи къв съм нахален ;) ще питам фен4етата, дето ходим по ма4ове за кой кв става дума,ама се ми се 4ини 4е дружба бе6е :)
аз съм раперчи....не съм много сигурна че искам... :roll: въпреки че уважавам..скинарите(ако си такъв де...).........зависи с кви намерения си към изсулените..

Jamalska
12-03-2004, 22:27
axaxa az moga da garantiram 4e i w drujba se namirat raper4eta...
!LL speciqlno...ne6o takowa se wodi:)...w smisyl..pone ne hodi kato pederas...