PDA

View Full Version : Едва ли някой ще ме чуе



iliqna
12-02-2004, 10:14
Не искам да критикувам никой,знам,че преди време имаше един период,в който всеки заплашваше,че ще си тръгне.Знам,че не съм толкова важна за този форум и потребителите му,но искам да изкажа възмущението си,не мисля,че в някои други форуми би се позволило такова държание :!: Преди нямах нищо против NSpi4,^S^ и скинарите,но не мисля,че на-малкото някакви непознати ще ме обиждат и ще ми казват дали съм к*рва,проста и не знам си още какво.Сигурно на друг няма да му дреме особено,ако така го обидят и както казах в един мой пост - този форум е за всички тийнове,той трябва да им помогне,но освен грубияни,каквито са те,има и по-чувствителни хора,които ги боли от подобни епитети.Единствено LadyDi я уважавам,защото е супер свестен човек и заради нея влизам,но не смятам повече да го правя,аз искам да споделя мнение,а не да ме обиждат.
Успех на сайта :!:

Eliiiiii-sexito
12-02-2004, 10:21
probvai-a otnosno toia NSpi4 toia verno acki mnogo psuva i t.n,ako se pravi na naiden niama da uspee.6toto pone ned prai ebati kuponite i siakvi iaki gluposti :)

Inzaghi
12-02-2004, 10:33
ne moje li toq nspi4 da prestane be toq e ebati draznitela.......ako ne mu e priqtno tuk da ne vliza........a ako iska da pomaga da pomaga a ne da psuva i da se podigrava

Murderdoll
12-02-2004, 10:39
пета(или шеста)тема за НСпич...не разбрахте ли
че няма да го изгоните по тоя начин!!не разбирам как може
да се връзвате на простотиите на човек който дори
не познавате!бас ловя че тоя е някф комплексиран
пубер,то от писанията му си личи ама няма кой да зацепи че е
така...откакто си писах ЛС с него...почнах да го съжалявам..
кво да се прави..човека е имал трудно детство(или все още
го има),нали трябва някъде да си избие комплексите :roll: :roll: :roll:

baby947
12-02-2004, 10:45
пета(или шеста)тема за НСпич...не разбрахте ли
че няма да го изгоните по тоя начин!!не разбирам как може
да се връзвате на простотиите на човек който дори
не познавате!бас ловя че тоя е някф комплексиран
пубер,то от писанията му си личи ама няма кой да зацепи че е
така...откакто си писах ЛС с него...почнах да го съжалявам..
кво да се прави..човека е имал трудно детство(или все още
го има),нали трябва някъде да си избие комплексите :roll: :roll: :roll:

:P

Dharma
12-02-2004, 11:49
ne mislq 4e trqbva da spira6 da vliza6 vuv foruma 6a6toto nqkoi te e obidil, e osven ako ne ti e super nepriqtno tuk :roll: navsqkude ima takiva hora, koito dori bez da te poznavat te ocenqvat zle....taka 4e spoko :D prosto ne im obru6tai vnimanie, te ne go zaslujavat :wink:

miss_qgodka
12-02-2004, 15:48
ne moje li toq nspi4 da prestane be toq e ebati draznitela.......ako ne mu e priqtno tuk da ne vliza........a ako iska da pomaga da pomaga a ne da psuva i da se podigravaevalata!!!

hip_hop_mace
12-02-2004, 15:57
ei iliana ne im se vrazvai na tiq deto te obijdat te to4no tva celqt da te draznqt.predstavq6 li si kak 6e se nakefqt ako verno ne vliza6 pove4e v foruma.ne im pravi toq kef pls.aaa na nspi4 ne mu obra6tai vnimanie toi si takav

amy lee
12-02-2004, 17:27
пета(или шеста)тема за НСпич...не разбрахте ли
че няма да го изгоните по тоя начин!!не разбирам как може
да се връзвате на простотиите на човек който дори
не познавате!бас ловя че тоя е някф комплексиран
пубер,то от писанията му си личи ама няма кой да зацепи че е
така...откакто си писах ЛС с него...почнах да го съжалявам..
кво да се прави..човека е имал трудно детство(или все още
го има),нали трябва някъде да си избие комплексите :roll: :roll: :roll: hubavo!imal e trudno detstvo i taka natatuk......mi da mu se nevidi,i az sam imala trudno detstvo i ti mnogo dobre znae6,za6toto sum ti razkazvala,ama da sum trugnala da psuvam horata vav foruma???

amy lee
12-02-2004, 18:34
ДА ВИ ЕБА МАЙКАТА НА ВСИЧКИТЕ ТУКА ТИНЯЦИ ТОЛКОВА ЩЕ СМЕШНИ ЧЕ МИ ИДВА ДА ВИ СЕ ИСЕРЕМ В УСТАТА БОКЛУЦИ ГРОЗНИ СЕЛСКИ АРЕ ДА ГО НАБИЕМ НА БАЩИТЕ ВИ У ГЪЗОspokoino,be,4ovek.ne sa nujni izli6ni nervi.awe kvo im staa na vsi4ki tuka?!

iliqna
12-02-2004, 22:32
Ми аз досега не съм получавала обида лично от него,така че не мога да кажа,че ме е обидил,просто бях възмутена от 1 пост на ^S^,a те и двамата са расисти..
Murderdoll,аз не искам да гонят,който и да е,и целта на тази ми тема не подобна,просто исках да споделя,защото се почувствах адски обидена от тези думи на ^S^.Наистина не смятам да влизам,в смисъл от време на време ще чета статии нови,може би по-интересни теми,но аз не влизам в този сайт,за да ме обиждат,най-обидната дума,която съм си позволила да използвам за някой е "глупав",а те вместо да ме опитат да ме убедят в обратното ме нападат с обиди групи,много по-груби от думата "глупав".Много ми е болно,защото адски много се кефя на форумите и на хората,които направиха от този сайт нещо доста голямо :wink: ,но явно,че грешката независимо,дали е в мен или в някои други,само ме наранява и дразня други хора.

Murderdoll
12-02-2004, 22:36
ДА ВИ*******************НА **********АРЕ ДА*******
***********spokoino,be,4ovek.ne sa nujni izli6ni nervi.awe kvo im staa na vsi4ki tuka?!
ми точно тфа имах предвид под избиване на комплекси:)

amy lee
12-03-2004, 14:16
ДА ВИ*******************НА **********АРЕ ДА*******
***********spokoino,be,4ovek.ne sa nujni izli6ni nervi.awe kvo im staa na vsi4ki tuka?!
ми точно тфа имах предвид под избиване на комплекси:)emi tva mai 4e si e to4no izbivane na kompleksi.I TVA MNOGO ME DRAZNI :x

moviemaker
12-03-2004, 14:55
Хаха избиване на комплекси ... просто си псува човека , някои хора не са му приятни и той ги псува ...

http://free.bol.bg/moviemaker/flag.gif Уважавайте езика си ... Пишете на Кирилица ... Българи сте все пак.

amy lee
12-03-2004, 15:08
Хаха избиване на комплекси ... просто си псува човека , някои хора не са му приятни и той ги псува ...

http://free.bol.bg/moviemaker/flag.gif Уважавайте езика си ... Пишете на Кирилица ... Българи сте все пак.e mnogo umno nqma 6to.i na mene mnogo hora ne sa mi priqtni,ama ne sum trugnala da gi psuvam nali.S NIKOI NE SE ZAQJDAM

moviemaker
12-03-2004, 15:10
Ти -да , ама не си NSpi4 :D


http://free.bol.bg/moviemaker/flag.gif Уважавайте езика си ... Пишете на Кирилица ... Българи сте все пак.

12-03-2004, 15:42
Men pak mi e bezkraino smeshno kak moje da se vrazvate na toq user. Neka si psuva - ima si mods za taq rabota - da cenzurirat ili triqt takiva mneniq - maiche i za tova bqha modovete....nz ne im znam pravata na izust.

alex
12-03-2004, 16:34
NSpi4 беше изтрит като потребител от форумите ни. Прчина за това са разпространяваните от него фашистски, расистски и анти-човешки пропагандни материали (графика и текст) нарушаващи законите на република България.
TeenProblem.net няма да толерира подобни изяви в и чрез сайта. Всякаква информация (текст, звук, графика или видео) нарушаваща пряко или косвено законите на страна, накърняващи човешките права или добрият тон ще бъдат изтриавани. Като предупредителна мярка можете да считате изтриване на съобщение, текст, аватар или подпис. При констатиране на повторно нарушение потребителя ще бъде изтрит перманентно.

Държим да отбележим че сайта ние регистриран по закона за защита на личните данни според, който при констатирано нарушение ще съдействаме на органите на реда.

Благодаря на всички, които писаха в тази тема. Когато случайте са като описание по-горе с NSpi4 - можете да използвате всички възможни начини за всъзка с нас.

aBeP4eTo
12-03-2004, 17:32
Искам да ви кажа едноооо голямоооо БЛАГОДАРЯ безкрайно много ме дразнеше тоя потребител ! :(

DeaTHroW-ReC_F
12-03-2004, 17:54
хм... разочарована съм..
ше ви кажа само едно...единствените момчета от форума,които биха направили впечатление....на един юзер.......това е НСпич...и кадамартери(нещо такова...) общо казано....тези,които ми взимат вниманието...бяха джамалска...слънчице и те двамата.......те имат уникални мнения нали? изразяват тва което мислят...и не ми приличат на хора които лъжат......в форума се пускат безумни теми......супер глупави...защо да не се отговори с глупав отговор...това правеше и той..НСпич-а......за два -три дена..................макар и да не съм лафила на лична....хареса ми момчето.....расист? все едно е единствения...националист?.. ......че какво му е лошото.... неонационалист...(едва ли поечето знаят кво е....)...явно харесва само бялата раса.....и прави това,което правят сички скинари..верен е на тях нали........аз съм раперка....банете ме сега...че псувам.....чакам.....за тва го банахте него нали...сам ти каза...(алекс..):"Прчина за това са разпространяваните от него фашистски, расистски и анти-човешки пропагандни материали (графика и текст) нарушаващи законите на република България."
тийн форум беше това нали,или се промени?!.........има тийнчета чалгари......има тийнчета.....рапърчета....има тийнчета метали...има и скинари...и защото(както ми направи впечатление..>) вие мразите скинарите.....,за това ли трябва да го убиждате..или ся ще ми отговорите...че причината е,щото и той псувал...а нима ние,тийнчетата,в реалния живот не псуваме...нима?!.замислете се...мен вече той ми липсва....дали няма да залипсва и на вас...защото ,пак ще се повторя....в форума..не може да има само теми -игри..и сериозни теми....трябва и малко лигавщането....защото,всичк мои връсници се лигавят........а нима това не е форум за тях...нима?

iliqna
12-03-2004, 22:26
Е,DeaTHroW-ReC_F,
да,и аз нямам нищо против скинарите,металите (макар че съм пънк),но не искам да понасям обидите на някой :!: Може би с хората с които се виждам,някои от тях не ме обичат,но не ме и обиждат,както и аз не бих го направила.Не смятам това за лицемерие,защото иначе хората трябва да се избият.Освен това тук влизат и по-малки (13-14 годишни) и той на какво ги учи?На простотия и да са расисти :!: Не съм хипи,но мразя насилието,никой не е виновен заради цвета на кожата си,аз също псувам,говоря нецензурирано,но не обиждам хората,с които ми се налага да се виждам в даскалото нали?А ти нима ги псуваш за "добърден".Единствените теми по които той отговаряше коректно бяха теми свързани със как да забие някоя си там и т.н.,в смисъл всички останали теми му се виждаха смотани,а и глупави или не хората си имат проблеми и влизат във форума,за да ги решат,а не да им кажат,че имат глупав проблем :!:
Тъй че DeaTHroW-ReC_F,ако мислиш,че да убваш човек,за да те признаят за скинар е съвсем в реда на нещата заповядай и го защитавай :!:

12-03-2004, 22:36
iliqna, kakvo im se vprqga6 na glupostite? Te sa zle, nqmat elementarno vazpitanie, a ti si re6ila zaradi tova da izhvar4a6 ot tuk :( Gluposti! Za men kolko li ne se e izpisalo, i ls sa mi pra6tali s dumite, 4e sam k*rva, no az si znam 4e ne e taka i ne mi puka. Daje usera sam mi se izvini, za6toto mu obqsnih 4e si imam seriozen priqtel ot 1 godina i 2 meseca...I tema be6e puskana - smqh! Kefih se daje kak me za6titavat drugite! Gledai ot polojitelnata strana na ne6tata :wink:
PO-DOBRE DA PI6AT GLUPOSTI ZA TEB, OT KOLKOTO NI6TO (T.E. DA SA BEZRAZLI4NI :!: :!: :!:

BABY_SEXY_GIRL
12-03-2004, 22:38
iliqna, kakvo im se vprqga6 na glupostite? Te sa zle, nqmat elementarno vazpitanie, a ti si re6ila zaradi tova da izhvar4a6 ot tuk :( Gluposti! Za men kolko li ne se e izpisalo, i ls sa mi pra6tali s dumite, 4e sam k*rva, no az si znam 4e ne e taka i ne mi puka. Daje usera sam mi se izvini, za6toto mu obqsnih 4e si imam seriozen priqtel ot 1 godina i 2 meseca...I tema be6e puskana - smqh! Kefih se daje kak me za6titavat drugite! Gledai ot polojitelnata strana na ne6tata :wink:
PO-DOBRE DA PI6AT GLUPOSTI ZA TEB, OT KOLKOTO NI6TO (T.E. DA SA BEZRAZLI4NI) :!: :!: :!:

tova bqh az :wink: