PDA

View Full Version : Help!



12-02-2004, 10:45
S priqtelqt mi vodim polov jivot ot dosta vreme,no posledniq put go napravihme bez prezervativ,ne znam kakvo tochno stana,no predi 2-3dena trqbva6e da mi doide,no oshte go chakam,kogato kaja na priqtelq si toi se bazika s men,che shtqk da stava bashta,veche ne znam dali naistina se bazika ili....Iskam da popitam,tova stana predi 3sedmici...iskam da znam ako sum bremenna koga se poqvqvat simtomite,kakvi to4no sa te...i koga se zabelqzva naedrqvane pri jenata....i ako se naloji abort,kude moje da se napravi i koga ve4e stava kusno?Blagodarq vi predvaritelno....

deaznam
12-02-2004, 10:56
ami za ostanaloto ne znm tochno no po vaprosa s "bashtata" pogovori s nego i mu kaji che naistina se pritesnqvas i ne trqbva taka da se bazika s tova oste poveche ako ima i osnovatelna prichina za pritesneniq ...

megan
12-02-2004, 11:22
me4eto_bravo hefish pojelavam ti sashatat situachiq tapanar takav
po temata:milichka mnogo nepriqtno ami simptomite sa mnogo golqm apetit pri nqkoi jeni ima gadene no samo pri nqkoi nqma da ti se pushi ako si pushachka predpolagam de mnogo shte si razdraznitelna a tqloto na jenata pri bremennost zapochva da naedrqva pri sichki jeni razlichno .no abord sled tretiq mesec en mojesh d anapravish pojelavam ti kasmet

12-02-2004, 11:57
Az da ne sam takav ne6tasnik 4e da se 4*kam bez prezervativ. Vij mi temata det sam pusnal i togava govori ma, o*ca zaspala. I tq e bremenna, 6toto e K*urva i pravi kurvenski raboti

СребристоСияние
12-02-2004, 13:50
me4eto_ : lelee ti i NSPi4 ste ednakfi, mama vi deeba kfi ste tapi!
Po telata: mili4ko tova e mn lo6o deto e stanalo moqt savet e test za bremennost za6toto vsi4ko e otnositelno! Izob6to ne slu6ai toq kompleksar, tova 4e vednuj se e slu4ilo bez prezervativ nezna4i 4e si kurva! a otnosno "ba6tata" pogovori s nego! :wink: uspeh

Твърдия
12-02-2004, 13:59
pone kato sa ebete slagaite prezervativ na toq det va ebe shtom ste kurvi

Maverick
12-02-2004, 15:38
abe vsi4ki ste mnogo zle be!
Momi4etata ot edna strana. Kakvo q za6titavate. Trqbva da razbere 4e tova koeto e napravila e super tapo (to po-tapo ot tova prosot ne moje6e).
A mom4etata...kak moje da obijdate taka momi4eto be?? Tova 4e go e pravila bez prezarvativ ne zna4i 4e e kurva... a 4e e glupava i ne razbira za riska.

Kade ti e akala be?? 6te se bazika s teb priqtelq ti mnogo qsno, 6toto nego ne go ebe. :x

Po temata: nikoi ne moje da ti pomogne da opravi6 taq glupopst. Sama trqbva da re6i6 kakvo 6te pravi6 (ako vaob6te si bremenna)

hip_hop_mace
12-02-2004, 15:51
awe na kolko si?

Pikli4ka
12-02-2004, 19:32
Awe,slushaite kakvo,purvoro koeto e,az ne sum kurva ako bqh takava,nqmashe da imam priqtel ot 3godini,2to....tova che go pravq bez prezervativ si e moq rabota...i 3to priqtelqt mi ne se podigrava s men,a prosto vsichko priema na maitap...v tova ne vijdam losho,no tova e che az se pritesnqvam.........................ne razbirate liiiiii

Maverick
12-02-2004, 20:55
kazva6 4e e tvoq rabota da go pravi6 bez prezarvativ, da taka e i nas ne bi trqbvalo da ni interesuva. Zna4i ne bi trqbvalo da ni interesuvat i tvoite problemi i nema nujda da ne ti pomagame. 6tom e tvoq rabota, sama se opravqi

rikk
12-02-2004, 23:31
pile, zemi si edno testche i ne se pritesnqvai tolkoz. ako dade polojitelen rezultat togava ;) a na tiq malki nedoraslqci, az kato go pravq s priqtelkata mi samo bez prezarvativ kakvo??? verno poemame si riska ama i vnimavame. za 1 godina nishto ne e stanalo (da chukna na durvo). aman ot malki gastritcheta deto se mislqt za mnogo interesni!!!

Maverick
12-03-2004, 11:17
pile, zemi si edno testche i ne se pritesnqvai tolkoz. ako dade polojitelen rezultat togava ;) a na tiq malki nedoraslqci, az kato go pravq s priqtelkata mi samo bez prezarvativ kakvo??? verno poemame si riska ama i vnimavame. za 1 godina nishto ne e stanalo (da chukna na durvo). aman ot malki gastritcheta deto se mislqt za mnogo interesni!!!
aman ot tapaci koito riskuvat da stanat ba6ti samo zaradi ednoto 4ukane. Ili moje bi ti si ot teq "pi4ove" na koito kato im zabremenee gadjeto q zarqzvat i hi4 ne im puka.

miskin
12-03-2004, 12:23
Вземи си тест, примерно "Quick&Easy", вече може да даде верен резултат. Симптомите са гадене, чувство, че гърдите ще ти се пръснат, завишен апетит. Има и други, но не се сещам в момента. За твое успокоение ще ти кажа, че можеш да ги имаш всичките тези симптоми и пак да не си бременна, защото те важат и преди да ти дойде.

rikk
12-03-2004, 14:47
pile, zemi si edno testche i ne se pritesnqvai tolkoz. ako dade polojitelen rezultat togava ;) a na tiq malki nedoraslqci, az kato go pravq s priqtelkata mi samo bez prezarvativ kakvo??? verno poemame si riska ama i vnimavame. za 1 godina nishto ne e stanalo (da chukna na durvo). aman ot malki gastritcheta deto se mislqt za mnogo interesni!!!
aman ot tapaci koito riskuvat da stanat ba6ti samo zaradi ednoto 4ukane. Ili moje bi ti si ot teq "pi4ove" na koito kato im zabremenee gadjeto q zarqzvat i hi4 ne im puka.

dalech sum ot misulta, da stana bashta (pone v blizkoto budeshe). a tova zazarqzvaneto prosto nqma da go komentiram. no si dalech ot verniq put ;)

12-16-2006, 11:03
UP

{Poison}
12-16-2006, 16:41
2-3 дни не са нищо,не се шашкай,случва се