PDA

View Full Version : Раних ли го...



BaT_GirL
12-02-2004, 17:03
Имали ли сте чувството някога че сте намерили човек с който ви е толкова приятно и се смеете и винаги има какво да си кажете.Историята е дълга но ще ви кажа само няколко думи.Намерих този човек но вече незнам не мога все когато започнем да говорим(той ми е най-добрия приятел)имам чувството че забивам нож в сърцето му.Аз му казвам за моите момчетата(тези които харесвам)и той осещам че започва да ме ревнува.Днес тази вечер пак говорехме и какво споменах едно момче на шега че си чатихме в един канал и се базикахме а той изведнъж си написа след ника"тъжен"и когато го питах какво му е.Уж батко му ми каза че бил до тоалетната и ся той бил на РС-то.Аз знам беше си той а не батко му но незнам имам чувството че го раних че забих нож в сърцето му.Та накрая излезе дори без чао.И не е за първи път.Вече почти всякога когато кажа нещо за някое момче.Толкова е мил с мене все ми повтаря че го кефя и че много даржи на мен!Незнам кажете ми какво да правя!?Къде сгреших с него?

{}Slanchiceto{}
12-02-2004, 17:19
Здравей,мила.Аз не мисля,че ти си сбъркала някъде.Ти се държиш с него както винаги.Просто той се е променил.Не в теб е вината,не и в него.Просто момчето е влюбено в теб.Заради това става тъжен,когато му говориш за други.Аз мисля,че ти го знаеш вече това.Просто недей да говориш за момчета в негово присъствие.Аз мисля,че той ще страда много/Казвам ти го от личен опит.Може би трябва да си поговориш с него,но не знам дали така няма да го загубиш.Наистина не знам какво да те посъветвам :( А много ми се иска да ти помогна.Само мога да ти пожелая успех

morsmordre
12-02-2004, 17:28
Ако никой друг от форума не е изпадал в положението на твоят приятел, може би аз тук ще ти помогна най-добре. :roll: Момичето, в което съм влюбен, първоначално често ми говореше за бившите си гаджета.Тогава аз само исках да станем гаджета и изобщо не подозирах, че ще я ОБИЧАМ!!!Когато започнах да осъзнавам чувствата си, тя май забеляза и веднъж ми каза "Извинявай, че само ти говоря за бившите", но аз я прекъснах и й казах, че няма проблем.Знаеш ли защо и кога според мен казваме така?Когато наистина започваме да държим на някого.Аз мисля, че на това момче РАЙСКИ МНОГО му пука за теб и е започнал да осъзнава истинските си чувства, като мен!Проблема не е в теб.Нито пък в него.Няма проблем тук, има само обич.Аз съм сигурен, че и на теб ти пука много за него(извинявай ако "пука" ти се вижда грубичко... :roll: ) и затова разбира си написала тази тема.Единственото, което можеш да направиш е да спреш да му говориш за другите момчета.Остави го сам да те пита за тях.Така направи тя с мен и сега на мен ми е интересно...
Айде, УсПеХхХХХ!!!
Знам, че ще се справиш.

П.П.Ако имаш много силни чувства към него, добре е да му го покажеш! :wink:

12-02-2004, 17:55
Еми обича те момчето и му е тъпо, че си к*рва и не му се връзваш на малката пишка

Dobrina
12-02-2004, 18:13
Предполагам че момчето е влюбено в теб, и естествено му е неприятно когато ти му говориш за други момчета, а неговата "кандидатура" изобщо не разглеждаш.
Ако го обичаш само като приятел ще трябва да си намериш някой друг, който да слуша историите ти, а с това момче си говорете за друго.
Успех!

12-02-2004, 18:22
ОФФФФФФФФ лично до теб да ти еба майката скапна на тъпата тема курво !!!

По темата много си тъпа ма ти си курва !!!

BaT_GirL
12-02-2004, 19:48
Много и може би прекалено много държа на него.Питах го какво мисли за мене и той ми каза цитирам:умичка си.след което една приятелка като и казах че съм очаквала деуг отговор ми вика:Ми какво очакваш да ти каже "нямам думи щото те обичам"и всички момчета с които съм била приятелка дори един от бившите дори на него не сам му викала миличко и душичке като нха това момче.Вече осъзнах че за него тва му харесва и мога да му викам такачувствам се свободна истинска различна с другите сякаш не се държа така..говорим си откровенно за всичко дори за секс а щом ми вика че чака лагера догодина с много търпение абе к'во да кажа мисля че и аз се влюбвам а малко ме е страх!

12-02-2004, 19:52
Аз пък с едно момиче постоянно си говорим за Sex ама поне не занимавам хората с т'ва

BaT_GirL
12-02-2004, 19:57
Аз пък с едно момиче постоянно си говорим за Sex ама поне не занимавам хората с т'ва
но не става въпрос за нея нали а за мене и моя най-добър прител.Ако темата не ти харесва не ми я урезилявай с мненията си ако не са свясни а за ся е точно обратното.Вместо да ми помагаш ми пречиш.Ясно?

Fancy^Man
12-03-2004, 09:54
Na4i vij sega.Toi ti e priqtel nali???Taka,znai 4e toi se e vlubil v teb i mn dyrji na teb.Mn se 4udq za6to ne ste ve4e gajeta.Az sym siguren 4e i ti go haresva6 a po vsi4ko si li4i 4e ne se vlubva6 v nego kakto kazva6 A SI VE4E VLUBENA.Taka 4e kaji mu vsi4ko i trygnete.Tka a6te ste 6tastlivi i dvamata.

BaT_GirL
12-03-2004, 13:10
Нямам сили да го направя.Него го е страх а знам че кажа ли му че имам чувства той ще ме отблъсне може вече и приятели да не сме.Може би трябва да изчакам него той да напави първата крачка!?

СребристоСияние
12-03-2004, 14:07
moqt savet e das mu pokaje6 4e4 go haresva6 a ne da mu go kazva6! vinagi ima risk i ako pita6 men e dobre da iz4aka6 3-4 dni! a dano se naredqt ne6tata smai4ki !no v karen slu4ai prosto go celuni :wink:

Г0ст
12-03-2004, 18:13
Zna4i nesum 4el prednite mneniq i neznam na kolko godini ste ti i tova mom4e, no ako 4aka6 toi da napravi purvata stupka moge da ne do4aka6.A moge i da do4aka6 , nese znae, no pri vsi4ki slu4ai 6te my spesti6 dosta muka, ako ti napravi6 purvata stupka nezavisimo dali go xaresva ili ne.Ako nego xaresva6, a iska6 prosto da ste si friend-ove my go obqsni, no gledai da e delikatno, za6toto spored men tova mom4e e naistina vluben v teb i naistina my e kofti kato my razkazva6 taka za vsi4kite mom4eta koito si xaresva6, a toi ne e sred tqx

BaT_GirL
12-03-2004, 19:03
Благодаря ви ще опитам да му намекна за сега...

HiP-HoP-MaX
12-04-2004, 03:55
n3nam kakvo da kajq zaboga :(((((((((((((9 :cry: :cry:

zerocool
12-05-2004, 09:07
Gledaj sega.....
Ako darjish na nego...Ako iskash da si snego...zabravi vsi4ki drugi momcheta.Absoljutno nikoga i za v badeshte ne govori za drugi momcheta s choveka s kogoto iskash da bades..ama nikoga.
Ti kak bi se pochuvstvala ako go haresvash i toj zapochne da ti govori za momicheta..kak gi e chukal....kak gi e lizal......??????Ama otvratitelno e...
Ili go reji ili ne mu trovi jivota...
Mi taka e....

LoRinSeR
12-05-2004, 15:38
Помисли се дали би могла да бъдете нещо по-сериозно от приятели. Помисле си преди да дейсваш

BaT_GirL
12-05-2004, 20:22
Ми вече неможем да бъдем нищо.Незнам кой и какво му е казал но от 4 дена се държи толкова хладно с мене.Каза вече да не му викам миличко и душичке просто вече не си говорим като различни сме сякаш това не е той а аз държа на него и го заговарям но той нищо и реших вече навярно той на мене вече не държи затова го оставям надявам се да го боли...

Josefinne
12-05-2004, 21:25
Ми, момчето е влюбено в теб, а ти всеки път му разбиваш сърцето. Като си му седнала на сърцето и малко да кривнеш и него го боли. Замисли се дали и ти не изпитваш нещо към него... Той се измъчва...Поне не му говори за други момчета, че съвсем ще му съсипеш влюбеното сърчице...

BaT_GirL
12-10-2004, 21:30
Става още по лошо поне така мисля.Чатих си с наша обща приятелка и защото той отново беше тъжен я питах какво му е защото са в един клас и тя ми каза момиче.Като я питах кое ми каза че била на лагера с тях но повече не може да ми каже.Незнам така ми го каза сякаш съм аз...

TheNewReligion
01-05-2008, 23:12
ne moga da ti kaja pitai go i pogovori otkrito s nego i az taka edin put kzah na biv6iq mi nai-dobur fr 4e tam si har edin i toi