PDA

View Full Version : "za neq"



Devilsplaymate
12-02-2004, 19:07
a hora kakfo mislite za pesenta na Black Slap-za neq ?
mislq 4e e mnou sladka :P

12-02-2004, 19:14
Много е тъпа !!1

amy lee
12-02-2004, 19:19
ne sum q 4uvala.nqkoi moje li da dade link :oops:

Devilsplaymate
12-02-2004, 19:23
amy sorkas dadoxa mi q prez mIRC... :oops:

DeaTHroW-ReC_F
12-02-2004, 19:24
ами...да жестока е...аз преди..(кат не бях разе*али форума) бях пуснала тема за нея... http://rack6.free.evro.net/marshal3/Marshal's/Fisoliny_Feat._Black_Slap_-_Za_Neq.mp3

{sexy_boy}
12-02-2004, 19:33
Ami men pone ne mi xaresva koi znai kolko mnogo. No 6tom teb ta kefi bravo .

CeKooooooo
12-02-2004, 21:23
eeeeeeeeeeeeeee tva e nai qkata pesennnnnnnn KInGSIze-za neq lelelleel nai qkata naprao kat q chuq nastrahvam!

Jamalska
12-03-2004, 06:44
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=829
8) :wink:

©@|)@|\/|@®73®1
12-03-2004, 09:44
Нз защо я 4увам 4ак сега, но мисля 4е трябва да се замислим над това което се пее. Мн поу4ителна и смислена песен, но ако вникне6 в нея,а не с лека ръка да каже6 "майната и, любов бла бла". Мен ли4но също ме е страх от любовта или по-то4но от болката, която я сапътсвта, но не мога да спра я искам, да копнея за нея и да ми е стра6но болно, 4е не я полу4авам. Сам съм се убедил, 4е тя носи пове4е мъка, защото хубавите мигове минават бързо, а когато има проблем той се обмисля и преживява мн пъти. Въпреки това и аз нз защо продължавам да я търся, да се боря за нея, просто това е моя потребност - да бъда оби4ан. Любовта е най-4истото и свято 4увство, което някой може да изпита. Може да си се целувал, да си спал с мн хора, но дори само един миг, една прегръдка, едно сливане на устните с любимия 4овек може да обезмисли вси4ко преди това и да даде смисъл живота ти. Навсякъде около нас се говори за любов. Хора пла4ат, радват се, правят невероятни неща само и единствено в нейно име. И при това положение ако ти си сам, ако не намира6 любов от любим 4овек, а има6 адска нужда от нея, това е най-жестокото наказание. Защото дори хора, които мислят за любовта както за нещо банално, изтъркано и пр след време осъзнават колко мн зна4и тя за си4ки. Просто може още да не са я изпитали или да са страдали прекалено мн,за да вярват в нея. А има и такива, които го прикриват, за да не излязат слаби или др основателна за тях при4ина. Но едно и сигурно - любовта е важна за всеки 4овек, а дали той самия го осъзнава е въпрос на интелектуално развитие. Няма смисъл да се спори с хора, които я отри4ат, защото те дори няма да направят опит да те разберат. За тези хора е срамно и глупаво да каже6, 4е си плакал, заради любов, да каже6 какво си преживял и каква мъка си изпитал. Оставете ги да си живеят в техния студен свят, където рано или късно ще осъзнаят, 4е липсва нещо мн фундаментално. Не трябва да ни пука от мнението на другите - стига комплекси! Важно е мнението на приятелите ни, но истинските такива, защото те са малко.
Не трябва да променяме мисленето и действията си само, заради някакви подмятания от хора, които не са в състояние да се поставят на мястото на другия. Бъдете себе си! Оби4айте и бъдете оби4ани!

-=Denito=-
12-04-2004, 13:43
Ami az moga da vi kaja che sam ot Jambol a i King Size sa ottam :]"Za neya " im e naj yakichkata pesnichka:}

Devilsplaymate
12-04-2004, 20:16
brad4edke mnou se fali6 bre! :PP

SeXy^GiRl
12-05-2004, 10:41
Много хубава и смислена песен .. една от песните,които най-много обичaм !

Anyone
12-18-2004, 18:08
-=Denito=- песента не е на KingSize, а на Fisoliny & Black Star