PDA

View Full Version : Убийство от Любов



12-02-2004, 21:06
Бихте ли убили човек от ревност ??? Примерно гаджето ви или жена ви се ебе с друг и вие ги заварите как бихте реагирали на това ??? Бихте ли им отнели живота ако много много обичате приятелката си и тя ви погоди тоя номер ? Бихте ли ги убили ?

12-02-2004, 21:11
Почвам да си мисля, че наистина си я убил с кирката дето те е оповращала..
по темата. Да. Щото то не се убива по желание, а по необходимост

baby947
12-02-2004, 21:11
Ми ако изперкам тотално, може би.
Даже мен повече би ме заболяло от психическата изневяра.
Абе бих му била шута 100%, баш до убийство незнам дали би могло да се стигне;)

redstar
12-02-2004, 21:20
ne we lud li si zaebava6 ia i tolko jeni dal gospod

АкулкА
12-03-2004, 06:50
Ми не! Това си е безумие. Никой досега в този свят не е заслужил да бъде причина за убийство. Любов? Идва и си отива. Толкова е повърхностно всичко. Като са ми изневерили, тегля една майна...Все пак аз не губя, а другият губи. Като не може да остиска сега, никога няма да успее, така че по- добре рано да ги хванеш, отколкото след време, през което си давал много от себе си, а не са го заслужавали. Пък дано да им се спука кондомчето....хихихи :twisted:

12-03-2004, 07:26
Ми не! Това си е безумие. Никой досега в този свят не е заслужил да бъде причина за убийство. Любов? Идва и си отива. Толкова е повърхностно всичко. Като са ми изневерили, тегля една майна...Все пак аз не губя, а другият губи. Като не може да остиска сега, никога няма да успее, така че по- добре рано да ги хванеш, отколкото след време, през което си давал много от себе си, а не са го заслужавали. Пък дано да им се спука кондомчето....хихихи :twisted:

Нестава дума просот за някакво глупаво гадже(поредното момиче или момче) Става дума ако наиситна го/я обичате и ви причини това?

miskin
12-03-2004, 08:56
Не, не бих го убил. Има по-гадни неща от смъртта, ей! Ако сме женени и имаме дете/ца, просто повече няма да си види децата, ако това не е наказание, здраве му кажи. Изневярата, не значи, че партньорът ми е спрял да ме обича, напротив, това е знак, че сме загубили връзка помежду си, не общуваме, не се стремим един към друг, но! Обичта остава! Как бих убила най-близкият си човек(при все, че ме е наранил). Това, което не ни убива, ни прави по-силни!
П.П. За провала на една връзка никога не е виновен само единия партньор.

Murderdoll
12-03-2004, 09:01
хе,ако го обичам наистина,просто..ще го оставя.
щом ми е изневерил,значи не е бил щастлив с мен :roll:

Грахче
12-03-2004, 09:26
Бихте ли убили човек от ревност ??? Примерно гаджето ви или жена ви се ебе с друг и вие ги заварите как бихте реагирали на това ??? Бихте ли им отнели живота ако много много обичате приятелката си и тя ви погоди тоя номер ? Бихте ли ги убили ?

Майсторлъка е не ти да убиеш тоз дет ти е направил мръсно, ами така да му напраиш живота,че той да иска да се самоубие :)

BaT_GirL
12-03-2004, 11:21
Ми ако изперкам тотално, може би.
Даже мен повече би ме заболяло от психическата изневяра.
Абе бих му била шута 100%, баш до убийство незнам дали би могло да се стигне;)
Е може ако осъзнаеш че е утрепка и без него хората ще са по щастливи.Не няма да убия тва се пак е една от 10-те Божи заповеди и гласи :"Не убивай"тъй че аз не съм безгрешна но това не е грешка а престъпление!

Anonimno
12-03-2004, 11:39
Am azlichno ne bih q killnal:}} Pyrvo ne sym sposoben na takova neshto.E imam kuraja da napravq neshto takova ama ako se naloji nqkoq mnogo po serioznoa prichina.Vtoro kakto kazaha ima mnogo po gadni neshta ot smyrta taka che bih predpochel tqh. :twisted: :twisted: :twisted:

Absconding
12-03-2004, 14:14
niama da go ubia, a 6te mu otreja pi6kata - taka niama da moje da izneveriava pove4e a i kvo 6te se zanimavam da go ubivam kato taka toi sam 6te se samoubie, za6toto 6te e sexualno nezadovolen i taka niama risk da me obviniat za ubiistvo :D

genious

АкулкА
12-03-2004, 14:54
NSpi4:

Ами да аз имах точно това предвид. Обичала съм един-единствен път в живота ми и любовта ми е още ужасно силна, но, когато човек не оцени какво му се дава, какво да правя аз?! Дали ще бъде изнвяра или нещо друго, всичко води до болка и нараняване. Но до убийство никога няма да се стигне, толкова ниско не бих паднала:-) Все пак ми остава едното достойнство и любовта към себе си и към семейството ми. Това е ...

nel-ly
12-03-2004, 16:30
Ми не! Това си е безумие. Никой досега в този свят не е заслужил да бъде причина за убийство. Любов? Идва и си отива. Толкова е повърхностно всичко. Като са ми изневерили, тегля една майна...Все пак аз не губя, а другият губи. Като не може да остиска сега, никога няма да успее, така че по- добре рано да ги хванеш, отколкото след време, през което си давал много от себе си, а не са го заслужавали. Пък дано да им се спука кондомчето....хихихи :twisted:

Нестава дума просот за някакво глупаво гадже(поредното момиче или момче) Става дума ако наиситна го/я обичате и ви причини това?

emi ako naistina go obichash zashto vuobshte shte iskash da go ubiesh :?: :?: :?: :!: :? :? :?

eNigMaTic^
12-03-2004, 17:34
Не бих убила човека, когото обичам, но бих убила за да бъда с човека, който обичам :?

DiEsEl_GiRl4eTo
12-03-2004, 21:36
Az pyk nikoi ne bih ubila, nito tozi, kogoto obicham, nito tozi, s koito mi izneverqva. Vse pak ne sym az choveka, koito ima pravo da otnema choveshki jivot!!!

dope_boy
12-04-2004, 00:32
ne bih ubil 4ovek za tva
no bih ubil nqkoi, koito posegne na horata, koito obi4am

HiP-HoP-MaX
12-04-2004, 03:09
dIrekno v skok v groba deba maIna :) :twisted:

spoonME_F
12-04-2004, 03:52
Kak moje i da si go pomislish daje! Pomisli za horata koito shte naranish za blizkite i rodnini,kogato edin 4ovek si otide si otivat i drugi s nego:( Trqbva da si bati psihoto da napravish takova neshto ne si zaslujava!

Djursi
12-04-2004, 06:12
Бихте ли убили човек от ревност ??? Примерно гаджето ви или жена ви се ебе с друг и вие ги заварите как бихте реагирали на това ??? Бихте ли им отнели живота ако много много обичате приятелката си и тя ви погоди тоя номер ? Бихте ли ги убили ?

Хехех да, ако имаше смисъл де :) Ама понеже няма смисъл и няма да го направя... Хехе па като им се ебе да си се ебат ... Хаха бе не знам :) Мен ми е се едно вече

Josefinne
12-05-2004, 20:50
Ми не...мисля си, че до там бих се овладяла, макар че страшно ще ме заболи... :cry:

nel-ly
12-07-2004, 12:17
moje jestoko da naranish niakoi bez da mu prichiniavash fizicheska bolka!

morsmordre
12-07-2004, 12:22
ne bih ubil 4ovek za tva
no bih ubil nqkoi, koito posegne na horata, koito obi4am

Така е!Напълно съгласен съм.Не бих убил заради изневяра, но бих посегнал на чужд живот, само ако той е застрашил живота на хората, които обичам!!! :x

tajni4koto_f
12-07-2004, 13:42
bih!!!opredeleno...6tom as 6a se opitvam da omiram za nqkoi i toi trqa strada...

Peace`
12-07-2004, 13:44
da ubie6 4ovek ot revnost..? vie mai mnogo gledate filmi..vliqt vi zle...moqt suvet e da posprete da gledate filmi s nasilie!

incheto
12-07-2004, 17:00
nikoga ne bih ubila 4oveka koito obicham..daje bih mu go prostila no nikoga nqma da se razdelq s nego

HiP-HoP-MaX
12-08-2004, 22:11
trepq na red :lol: 8) :D

gothic_angel
10-06-2007, 18:54
Тряяя да съм напълно луда за да го направя :P

koalka
10-06-2007, 18:59
Стара тема.