PDA

View Full Version : Dali moga da zabremeneq?



12-03-2004, 11:48
Vaprosa mi e sledniq:v4era pravihme sex s priqtelq mi..behse mi za parvi pat.napravihme go bez prezervativ,no toi ne svarshi v men....i drugoto koeto e, minali sa se samo 2 sedmici otkakto mi svarshi poslednata menstruaciq....ima li veroqtnost da zabremeneq i trqbva li da piq pustinor???
kajete..

12-03-2004, 12:04
Тая е забременяла от глупостта си..нека й ся... да и бъде за урок...че като и е за пръв път, сякаш неможе да забременее...хахахаха..Тоии не бил сварши...че зашо трябва да свършва бе курвенце такова, ако не свърши няма начи да ти надуе корема ли? Мухахахахахахаха

shtraker
12-03-2004, 12:05
Da vuzmojno e no verotnosta e mno malka .. mojesh zashtoto kakto ti kato se vuzbudish se podmokrqsh taka i toi kato te chuka izliza ot menisa mu mak edna "technost" koeto pak sluji za smqska i tam ponqkoga ima malko spermatozoidi a i sushto moje da e izhvurlil malko dokato te e chukal i kato go e izvadil da se e izpraznil vurhu tebe .. no kato cqlo sigurno nema da zabremenessh no si ima risk sledvashtiq put s prezervativ chuli ili ako sha go praite bes nachi zimai protivozachatachni i posle toi da se prazni na vun taka e pa izobshto nema da zabremeneesh !!!!! inache samo da otbeleja che vuv vlagalishteto ti ima takiva veshtestva koito obivat dosta golqma chast ot spermatozoidite takache ako e imalo malko primerno to moje da GONE .. ako mno se pritesnqvash moje piesh postinior za tvoe uspokoenie no moje i sichko da se razmine i znae za sledvashtiq put aeeee Yspeh :DDD

miskin
12-03-2004, 12:16
Абе не се спичай! Вероятността да забременееш е нищожна. Басси, има хора,които с години правят опити и нямат деца, това не е толкова лесна работа, вервай ми!

СребристоСияние
12-03-2004, 13:10
Veroqtnosta e malka no vse pak pii postinor! 4e ina4e samo 6te se terzae6 i 6te se pritesnqva6 do sledva6tiq cikul! sledva6tiq put prezervativa bye

dido_en
12-03-2004, 16:55
Da vuzmojno e no verotnosta e mno malka .. mojesh zashtoto kakto ti kato se vuzbudish se podmokrqsh taka i toi kato te chuka izliza ot menisa mu mak edna "technost" koeto pak sluji za smqska i tam ponqkoga ima malko spermatozoidi a i sushto moje da e izhvurlil malko dokato te e chukal i kato go e izvadil da se e izpraznil vurhu tebe .. no kato cqlo sigurno nema da zabremenessh no si ima risk sledvashtiq put s prezervativ chuli ili ako sha go praite bes nachi zimai protivozachatachni i posle toi da se prazni na vun taka e pa izobshto nema da zabremeneesh !!!!! inache samo da otbeleja che vuv vlagalishteto ti ima takiva veshtestva koito obivat dosta golqma chast ot spermatozoidite takache ako e imalo malko primerno to moje da GONE .. ako mno se pritesnqvash moje piesh postinior za tvoe uspokoenie no moje i sichko da se razmine i znae za sledvashtiq put aeeee Yspeh :DDD


Точно така!
Само дето не съм чувал за тия течности...Та нали жената се подмокря тъкмо за това че да олесни проникванети и пътя на сперматозоидите...Не знам...Може и така да е . :wink:

sh3_1s_7h3_0n3
12-03-2004, 17:31
Sega edva li si bremenna, no terzaniqta i pritesneniqta, koito izpitvash v momenta neka ti visqt kato obica na uhoto i da znaesh sledvashtiq pyt dali ne e po-dobre da izpolzvash prezervativ..... Ne poemai izlishi riskove..
Pyk ako iskash probvai sledvashtiq pyt pak bez prezervativ i vij dali ti si ot 'horata koito s godini pravqt opiti i nqmat deca'... Moje da ne e tolkova lesna rabotata, no ne se uspokoqvai s takiva gluposti.... :twisted: vednyj moje da stane i shte syjalqvash posle cql jivot.... Umnata :!:

e4o
12-03-2004, 17:43
mi moje da se zabremenee pri takava situaziq :?

baby947
12-03-2004, 20:57
Преди да свърши мъжът изхвърля бяла течност наречена предеякулационна(мисля), която също съдържа сперматозоиди... Аз бих пила Постинор. :!:

BABY_SEXY_GIRL
12-03-2004, 21:52
Ne se pritesnqvai, edva li si bremenna, pri tova koeto si napisala smqtam, 4e 100% ne si bremenna :)

Dog_Soldier
12-04-2004, 00:02
spoko be ne si bremenna.to ako stava6e taka vsi4ki pi4ki 6tqha da sa bremenni.spi spokoino no i da znae6 za sledva6tiq pat.Prezervativ i gledai da ne e ot oniq baloni za 30st 4e posle detskata koli4ka 6e ti izlezne prez nosa:)))))) bazikam se be

Въпросче
12-04-2004, 23:49
Искам да попитам а има ли вероятно да забременея ако приятеля ми се изхвърлил в мен но е с презерватив /мисля че не Нали?/

DiEsEl_GiRl4eTo
12-05-2004, 00:17
Ami nai-dobre pii, ima veroqtnost, obache e mnogo nishtojna. Ama za tvoq sigurnost vse pak.

dido_en
12-05-2004, 09:53
Искам да попитам а има ли вероятно да забременея ако приятеля ми се изхвърлил в мен но е с презерватив /мисля че не Нали?/



Ако презервативът не е наранен (претъркан, скъсан) няма страшно! :wink:

baby947
12-05-2004, 10:02
Искам да попитам а има ли вероятно да забременея ако приятеля ми се изхвърлил в мен но е с презерватив /мисля че не Нали?/



Ако презервативът не е наранен (претъркан, скъсан) няма страшно! :wink:

Дам.

NSpi4
12-05-2004, 10:22
Има вероятносот след като е наебла тебе да неабе и майкати и тя да е курвата която ще забременее

dj Javor 'crazy-idiot'
12-05-2004, 10:44
Абе сле 1 месец ша видиме...

Въпросче
12-06-2004, 12:55
Ми за презерватива нищо му нямаше и след половия акат минаха 48ч някаде и си направих тест за бременост и е отрицателен значи няма проблем :) може да сам спокойна но не сам пила пустинор

12-15-2006, 21:19
asysysysyасъсъсъсъсъс

panterata
12-15-2006, 21:32
абее ако не е свършил в теб недей да пиеш Постинор! няма смисъл за всяко нещоо , има вероятност но е минимална! и за напред с презерватив!

12-15-2006, 21:46
Basi tupite putki 4estno! Ovtse!

batkodoki
12-15-2006, 22:06
оффф....напоследък чак ги съжалявам бъдещите Ви съпрузи&кандидат бащи на децата Ви.

и ми е жал, като клепнете по коридорите на клиниката.

но не за вас! - за Момчетата, които сте лъгали, че не знаете какво е Постинор ми е жал!

Защото...бе я четете http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=1088429&highlight=#1088429

shizzle
12-15-2006, 22:23
Ми за презерватива нищо му нямаше и след половия акат минаха 48ч някаде и си направих тест за бременост и е отрицателен значи няма проблем :) може да сам спокойна но не сам пила пустинор

Доколкото знам, тестовете за бременност се правят доста по-късно след акта (5 дни, седмица..)

SINDEL
12-16-2006, 09:36
Ми за презерватива нищо му нямаше и след половия акат минаха 48ч някаде и си направих тест за бременост и е отрицателен значи няма проблем :) може да сам спокойна но не сам пила пустинор

Абе моми4е, тест за бременност се прави най-малко седмица след половия акт, за да си сигурна 4е резултатите ще са то4ни #-o
Мани, мани... нищо не разбирате пък секс сте ми тръгнали да правите ](*,)

Fallen_angel```
12-16-2006, 10:30
Само аз ли виждам че темата е от 2004 8-[

shizzle
12-16-2006, 12:46
hahaхах! Аз обикновено проверявам, ама, като видях batkodoki, че е писал наскоро, и се доверих просто ей така. :D Гледай как те предават хората :lol: