PDA

View Full Version : Нов треньор на ЦСКА?



©@|)@|\/|@®73®1
12-03-2004, 11:03
Понеже 4ета всякакви неща, а този въпрос ме засяга ре6их да го обсъдя с хората, които ги засяга, ако има такива. Мислите ли, 4е Ферарио Спасов заслужава да е в отбора на ЦСКА след като не успя да спе4ели срещу Левски, след като воде6е 2:0? След като не успя да бие Локо Пд и се изложи с Омония. Ами финала за купата с Литекс? Да обърне6 ма4а от 0:1 на 2:1, докато си с 4овек пове4е през пове4ето време, след което да допусне6 гол в последните минути, да изкара6 2мата най-добри дузпаджии и накрая да се налага вратаря да бие дузпа не е ли престъпление срещу нас феновете? От друга страна скоро футболистите не бяха проявявали подобен характер, какъвто имаха в ма4а със Стяуа,но защо те го проявяват, когато ве4е ситуацията е крити4на? Според мен този треньор няма манталитет на победител, не може да нахъса игра4ите, да им вдъхне увереност, а то4но такъв 4овек трябва на на6ите футболисти. Достатъ4но време и доверие му дадохме,за да промени нещо. Пък и публиката не го оби4а, а това е мн важно. И ако смятате, 4е Феро трябва да си ходи кой предпо4итате да дойде? Какво мислите за спряганите имена на Жан Франсоа Жодар, Жак Сантини, Пламен Марков, Миодраг Йешич, Павел Дочев? Въпреки си4ко мисля, 4е ръководтството не постъпва правилно - трябва да се каже в о4ите на Феро, 4е не са доволни него и 4е ми търсят заместник, а не да го правят зад гърба му. Дължат му това уважение, дал е все пак нещо на ЦСКА. По статистика отбора върви добре, но на практика на4ина на игра в големите ма4ове не се нрави на хората, които оби4ат този отбор. Предпо4итам да паднем с 2:3, след като сме водили с 2:0 и да ми е гадно, но да сме атакували до последно, да виждам желание в мом4етата, отколкото да поведем с 2:0 и да заиграем плахо и защитно и да свър6им наравно. Няма го духът на ЦСКА и трябва да се намери 4овек, който да го възроди!

HiP-HoP-MaX
12-04-2004, 03:08
hahahahhahahah hahahhahahhahaha hjahahhahahhahahha hahahahhaha nqma kvo da ti kajq bate osven edno nito nqma da kajq tuka az po toq vupros ama sha ti kajq drugo TheBesT LoKo PlovdIv maIna :)