PDA

View Full Version : Моля ви помогнете ми- как да оправя нещата?



skiipar
12-03-2004, 13:06
Здравейте!Сигурно ви е писнало от такива теми ,но моят проблем е наистина много гаден..то да беше само един...Добре ето какъв е : Най-добрата ми приятелка започна да се събира с едно момиче от класа,с което не се разбираме и не се харесваме.И те станаха неразделни,постоянно са заедно и всички мислят че те са станали ужасни.Аз преди не мислех така,но сега сам на савсем друго мнение-те двете заедно приличат на курви!Държат се с другите така сякаш те(другите) са по-маловажни,по-низши.Постоянно обиждат другите и се мислят за номер1 :x .Имам чувството.че никой не ги търпи.Няколко пъти говорих с приятелката си за това...и... на другия ден сякаш нищо не беше станало :cry: .А аз не искам да загубя наи-добрата си приятелка и не мога да я накарам да избира.А пък без нея ще съм сама - нямам други приятелки!Тя е най-близкото,което имам.А вкъщи е още по-зле - постоянно се карам с майка си,сестра ми е станала отвратителна-започнала е да пие! И не мога да я понасям!А баща ми болен от нещо - постоянно пие някакви хапчета,отказва цигарите и никой нищо не иска да ми каже :cry: Да не говорим че най-добрия ми приятел е станал наркоман и ме мисли за някаква идиотка :( Вече не знам какво да мисля .МОЛЯ ВИ кажете ми как да оправя нещата. Понякога имам чувството че няма място за мен в тоя шибан живот :cry:

BaT_GirL
12-03-2004, 13:22
За приятелката ти колкото и да й говориш сякаш не те чува.Вярвай ми и аз се опитах да предпазя едно момиче но не успях е надявам се да съжалява поне че ме изгуби.Остави приятелката си знам че много боли да я гледаш такава но си намери друга тя оная ще съжалява и също така един ден ще осъзнае че я мислят за курва.За приятелят ти които е наркоман немога да ти помогна но ти давам съвет:Не се доближавай до него!Знам че е трудно но както напоследък ти е гадно може и да посегнеш към наркотици.За семейството ти нормално е да се караш с майка си и баща си и аз го правя но не ми пука та те не ме разбират аз съм тинейджър все пак.За баща ти може да е нещо да но не насилвай да ти кажат какво е да не знаеш в случая е по добре иначе ще се притесняваш повече вярвай ми!

Devilsplaymate
12-03-2004, 22:38
sorry nz kak da ti pomogna... :cry: :( :roll:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
II.Задължения на потребителите
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)

V.Санкции при нарушения на потребителите
1.Нарушения от ПЪРВА СТЕПЕН - санкционират се с предупреждение при
системно неспазване на точки 1,6,7,9,10 от раздел "Задължения на
потребителите"

baby947
12-04-2004, 09:52
Може би в приятелката ти това просто е било "заложено" и е било въпрос на време...
А пък и щом се държи като "курва", едва ли компанията й би ти била полезна.
За най-добрия ти приятел, станал наркоман... Много,много, много неприятно, казвам го от личен опит.
:(( Чакай, ще ти пиша ЛС.

eNigMaTic^
12-04-2004, 10:28
Ами явно приятелката ти от дума не чува така че най-добре я остави сама да си реши.За френдата ти наркоман-кажи му, че ако продължава да се друса ще го зарежеш и ако държи на теб ще спре.Със сестра си също поговори за щетите от пиенето.А до колкото това, че се караш с ваще-ами то и аз се карам.Напълно нормално е за наща възраст.А за болеста на баща ти-споко ще ти кажат,когато преценят.Може би го правят за да те предпазят.
Успех :wink:

aBeP4eTo
12-04-2004, 10:34
Пубертет...Тва са детски неща ! А приятелката ти щом е такава ами то въобще мене ако питаш тая не заслуважа приятелството ти ! По-добре си намери други приятелки които ще държат на теб и ще се разбирате ! НЕ разбирам как човекът които наричаш все още "приятелка" може да постъпи така с теб ! Може би ти трябва малко промяна нови приятели, нова обстановка ! Случва се при всички нормално е ! А тая просто я за*би ... някакси тя не заслужава приятелството ти ! Остави я някoй ден ще осъзнае защо си я съветвала, но ще бъде много късно ! Тай, че не се трови ! :wink:

Dobrina
12-04-2004, 20:34
Не разбирам, как може да не се интересуваш от това, че баща ти е болен, и взема някакви лекарства, а на теб нищо не ти казват??? Според мен трябва задължително да разбереш какво има! Настоявай да ти кажат, нали все пак си част от семейството! На колко години си, че не можеш да осъзнаеш колко ценни са родителите ни??
За приятелите ти вече ти казаха...

draganka
05-19-2006, 23:35
Spored men 6e e po dobre da si nameri6 druga priqtelka i tq da ti stane nai dobra no neznam Zavisi kak se darji tvoita nai dobra priqtelka s teb

ProstoAz
05-19-2006, 23:37
Стара тема!