PDA

View Full Version : problem pri sexa HELP ME !!!



kilara_87
12-03-2004, 14:25
zna4i iskam da spodelia edin problem s po opitnite.zna4i pravil sam sex sas momi4e no vinagi sam imal edin problem.mnogo me e sram 4e triabva da go kaja oba4e problema kasae vlizaneto na penisa v momi4eto.ne se kordiniram mnogo kato stava vapros za tova.daite niakakvi saveti kak po lesno moga da vkaram penisa,da go priplazna za po lesno ili neznam.kajete niakakva po takava poza za da svikna s tova ne6to.

WaKo
12-03-2004, 15:17
abe to vlizaneto e trudno samo pri dva sluchaq - ako tq e suha ili ti ne mojesh da ucelish dupkata. Za purvoto trqbva da q povuzbudish poveche, a za vtoroto - e trqbva si opit - i az biah kato teb v nachaloto, ama sega nqma nujda nito da gledam nito da se nasochvam s ruka, akto ponatrupash opit i neshtata sami she si stanat. A inache spored men nai-lesno se pronikva ot zadna prashka - v taq poza e po-trudno da ne ucelish otkolkoto da ucelish - puk i vijdash kude mushkash. Aide uspeh

12-03-2004, 15:26
.... tq moje i sama da te `koordinira` :) shte svikensh WaKo kaza kakvoto drugo imashe da se kazva po vaprosa

kilara_87
12-03-2004, 15:48
.... tq moje i sama da te `koordinira` :) shte svikensh WaKo kaza kakvoto drugo imashe da se kazva po vaprosa

a kakvo da i kaja ? 6toto malko me e sram

12-03-2004, 15:51
Ne e nujno da kazvash nishto, prosto q celuvai ...zapochnete lubovnata igra i tq sama shte go napravi kogato e dostatuchno vazbudena...pak i po vreme na akta ako izezne pak tq shte trqbva da `koodinira`...ako ne e devstvena shte znai kakvo da pravi... :wink:

e4o
12-03-2004, 16:51
Ne e nujno da kazvash nishto, prosto q celuvai ...zapochnete lubovnata igra i tq sama shte go napravi kogato e dostatuchno vazbudena...pak i po vreme na akta ako izezne pak tq shte trqbva da `koodinira`...ako ne e devstvena shte znai kakvo da pravi... :wink:suglasna sum i as s tva mnenie :wink:

adams
12-03-2004, 20:36
abe sloji si nqkoi lampa na hu*a ili nqkakvi radari de da znam :D

BABY_SEXY_GIRL
12-03-2004, 21:56
Misionerskata, ili nqkoq pri koqto krakata i sa po-raztvoreni - togava vlagali6teto e po-6iroko :wink:

12-03-2004, 22:19
No`1 Misionerskata :) davai nqma kakvo da 4aka6 :P

12-03-2004, 22:52
pi4 nai-lesnoto koeto moje6 da napravi6 e da si hvane6 onaq rabota i da si go namesti6.ako ne uspee6 v kraen slu4ai dokato si darji6 kura s drugata raka napipai vhoda i deistvai.neee mnooo trudno.spoko nqma na4in da ne stane.A i gledai da e mokra otdolu 6toto parvo moje malko da q zaboli i vtoro po trudno vliza.
SPOKO PI4 6A SA SPRAI6;)

12-05-2004, 20:47
pi4 nai-lesnoto koeto moje6 da napravi6 e da si hvane6 onaq rabota i da si go namesti6.ako ne uspee6 v kraen slu4ai dokato si darji6 kura s drugata raka napipai vhoda i deistvai.neee mnooo trudno.spoko nqma na4in da ne stane.A i gledai da e mokra otdolu 6toto parvo moje malko da q zaboli i vtoro po trudno vliza.
SPOKO PI4 6A SA SPRAI6;)

Хааха, туй беше яко...и като са му заети ръцете и двете ко праи?- май само си ги представяш нещата, незнаеш за кво става въпрос.

Относно координацията- можеш да си го хванеш леко в горната част и като опънеш 1 или 2 пръста напред да усетиш къде е дупката..после приближаваш, свиваш пръстите, махаш ръката и си INSIDE without Of Problem!!!

Kia
12-05-2004, 22:50
Хааха, туй беше яко...и като са му заети ръцете и двете ко праи?- май само си ги представяш нещата, незнаеш за кво става въпрос.

Относно координацията- можеш да си го хванеш леко в горната част и като опънеш 1 или 2 пръста напред да усетиш къде е дупката..после приближаваш, свиваш пръстите, махаш ръката и си INSIDE without Of Problem!!!
i bulgarskiq malko mek i angliiskiq gre6en :wink:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Моля, пишете по зададената тема!
Благодаря!

12-06-2004, 06:22
[quote]
i bulgarskiq malko mek i angliiskiq gre6en :wink:

Ама важното е да ме разбере за какво става въпрос, нали? :-)

Anonimno
12-06-2004, 06:35
Nomera mu e v praktikata.Seki e bil taka ne si pyrviq nikoi ne go e pochnal nauchen.Na teoriq moje i da go zne ama praktikata si e drugo.Skoro shte mojesh i bez da gledash bez race:}}}Spoko shte se nauchish.Otnosto pozatada zadna prashka e dobre zada vijdash kakvo i kade pravish :}}}

dj Javor 'crazy-idiot'
12-06-2004, 16:16
ХХХ правил си секс и кво не можеш? Абе ти да не си го правил със затворени очи и да си си помислил, че ебеш? Иначе, за да не ми се сърдят модераторите, те съветвам : практика и с отворени очи!

mira_
12-06-2004, 16:24
още една добавка от мен-когато сте в мисионерската можеш да й сложиш една възглавница под кръста.Иначе мисионерската не я препоръчвам, освен ако момичето не е добре възбудено, тъй като наистина трудно се порниква.И аз с моят приятел съм имала проблеми от същия характер.Успех! 8)

SanDRo
12-06-2004, 16:35
.... tq moje i sama da te `koordinira` :) shte svikensh WaKo kaza kakvoto drugo imashe da se kazva po vaprosa

a kakvo da i kaja ? 6toto malko me e sram
ami kaji i neshto ot tozi sort i to s visok ton :
ARE MA PACHA, NE VIDISH LI, CHE NE MO`A DA TI GO NABUTAM KVO SEDISH KATO MARDA ?!

baby947
12-06-2004, 16:52
Misionerskata, ili nqkoq pri koqto krakata i sa po-raztvoreni - togava vlagali6teto e po-6iroko :wink:

Съгласна съм

Sadas
05-05-2007, 20:15
Mи пич ВЪЗБУДИ Я !!!Като я възбудиш няма да имаш проблем с вкарването ще си влиза ехтра иначе координирането,брато то секи в началото е имал такъв проблем в малка или голяма степен спох ще свикнеш не се коси ;)

koalka
05-05-2007, 21:08
Гледайте датите!