PDA

View Full Version : help



krassssi
12-03-2004, 15:00
zdraveite.
i az kato mnogo momi4eta imam seriozen problem.i toi e debela sam.nz kakvo da napravq.kakvo li ne sam opitvala no ne tapite kilca si stoqt.i nai vajnoto e 4e mom4eto koeto haresvam e kazalo 4e sam mn dobra i qka i ako ne sam bila taka ``palni4ka``6tql da tragne s men.HELP KAKVO DA NAPRAVQ ZA DA SVALQ MALKO KILCA ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????? :?:

hip_hop_mace
12-03-2004, 15:24
mm nz dali si zaslujava.ako mom4eto naistina te haresva6e 6te6e da ti se kefi i s kilcata.sled 18 h ne qj 6ot togava se lepqt kilata i zadaljitelno za zakuska plod.tva znam az pak si pomilsli zaslujava li si.uspeh dano da vzeme6 pravilnoto re6enie:)

mnogomili4kata-sf
12-03-2004, 18:36
Emi mili4ka az li4no sam mn protiv dietite...moje bi mn hora 6te kajat 6toto nqmam takav problem...E da ama ne!Prosto tva e izli6en tormoz na organizma.Ti hubavo 6te mine6 na dieta oba4e posle kato svar6i6 s dietata pak 6te stane sa6toto...za tova az li4no ti prepora4vam...sportuvai!!!Tova 6te te zarejda s energiq,a 4rez dietata tazi energiq 6te se gubi.Sportat e neveroqtno ne6to....prosto mn hora gi marzi,a kogato tozi marzel se preodolee e ve4e lesno da se spravq6 s kilogramite,povi6ava6 jiznenata si energiq,4uvstva6 se super...tova e moqt savet....zapi6i se na nqkakav sport,a moje i na tanci kakto az pravq...priqtno e pak i se poddarja6!Aide uspeh.....i na mom4eto moje da mu prati6 mn pozdravi ot men....6toto e mn tapo da kaje6 tova za 1 momi4e ako naistina ti haresva to!Napravi go zaradi sebe si,za da se 4uvstva6 uverena v sebe si,a ne zaradi nqkav si tam! :D Uspeh!

09-16-2007, 11:11
Ходи на фитнес и спортувай всеки ден \:D/ ,не яж много,но не прави и диети,можеж да практикуваш колоездене,плуване или някакъв друг спорт,ходи по често на разходки,пий повече вода,отколкото безалкохолни напитки като фанта,кола и т.н. Успех \:D/ !

krem4et0
09-16-2007, 11:22
Темата е много стара!