PDA

View Full Version : KAK DA OTSLABNA



krassssi
12-03-2004, 15:02
zdraveite.
i az kato mnogo momi4eta imam seriozen problem.i toi e debela sam.nz kakvo da napravq.kakvo li ne sam opitvala no ne tapite kilca si stoqt.i nai vajnoto e 4e mom4eto koeto haresvam e kazalo 4e sam mn dobra i qka i ako ne sam bila taka ``palni4ka``6tql da tragne s men.HELP KAKVO DA NAPRAVQ ZA DA SVALQ MALKO KILCA ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????? :?:

12-03-2004, 16:20
e taka:
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=655

paco
12-03-2004, 17:18
ami pyrwo si dai merkite(viso4ina,kg)

12-03-2004, 18:46
Ami zemi vseki den da bqga6 ne po mnogo po kolkoto moje6 da izdarji6 no zadaljitelno vseki den minimym po 30 min . Ne o4akvai vednaga da vidi6 rezyltat toi 6te doide 4ak sled parviq ili vtoriq meses sled kato redovno ti4a6 sqka sytrin .Sa6to ne trqbva da qde6 opredeleni ne6ta ne kazvam da si na dieto no ne trqbva da qde6 mnogo sladko ,mazno i mini na 4eren xlqb . Sle 2-3 mesesa 6te si mnogo po dovolna ot van6niq si vid.
YSPEX !!! :wink:

Devilsplaymate
12-03-2004, 21:32
zdrasti girl-4e! emi samo da ti kaja da zapo4ne6 da sportyva6... imax i az problemi s kilcata , i zapo4nax da pluvam... v na4aloto mi be6e trudno ama sled kato organizmat mi svikna s natovarvaneto mi stana mnou got! taka 4e , fani se s hubav sport... aidi uspex i posle kaji kfo e stanalo! :P

blue_flower
12-03-2004, 21:47
Off skypa i az imam sy6tiq problem, mom4eto, koeto haresvam, sy6to mi e kazval podobno ne6to i az v momenta sam na seriozno otslabvane. Zna4i napravi si ne6to kato rejim za hranene taman edin mesec do koleda da se stegne6 malko. I ne znam v koi grad jivee6, az sam ot vn i v 4erno more hodq ve4e redovno po edin 4as, dva na edni airobiki i gimnastiki. Da ti kaja vseki pyt 6tom se izmori6, ogladnee6 ili ti dokrivee, 4e pravi6 takiva jertvi, si misli za nego i kak ste zaedno- pomaga. Pak ve4er predi lqgane i sutrin kat stane6 pravi po 30 koremni presi, ei tyi za tonus, ako te myrzi si kaji 4e pravi6 pyrvite dvadeset za nego, vtorite za nai typata slaba patka ot daskaloto, deto toi haresva i tretiq pyt po deset za tebe sa ve4e.:)) Aide ne6to ot toq rod si izmisli i trqq da se namali papkaneto samo sas sport ne stava i obratnoto sy6to. Ima ogromni rezultati da znae6. Uspeh

12-03-2004, 22:39
kaji my ai da pravim sex i ve4e nqma da sam debela :P

Nalaa
12-04-2004, 18:56
Аз се ходя на тае-бо от около месец и нещо- два и съм свалила 7кг. Без някви гадни диети, само малко ограничавам сладкото.А и тялото сега ми се е стегнало много хубаво;).Препоръчвам ти го, в началото е малко трудничко, но свикнеш ли веднъж после след тренировка се чувстваш страхотно.Успех!

iv4e_f
12-15-2004, 17:35
ot kade si?

_adi_
12-16-2004, 11:37
и с много кючеци става :lol: бъзикам се,ама от танците наистина се отслабва.Само не се подлагай на строга диета 6тот те супер много изнервят и ще се почувстваш гадно

hwarang
12-18-2004, 14:58
Abe hora vie ste mnooo zle , na4i po4vash koremni presi i ska4ane na vuje ili po4vash da ti4ash tfa e polojenieto koito ne iska si stoi kato razplut plujek!!!

playful_girlll
12-26-2004, 16:52
dieta i sport!tva e istinata ;)

viksssy
12-26-2004, 19:21
ami beibi znae6 li kakvo?i az sam debela i na men vsi4ki mi kazvat tiq ne6ta koito ti kazvat na teb ot voruma.taka 4e az vikam dai dvete da se hva6tame sus po-malko qdene i sport.brat mi kazva"ti4aneto po 10 minuti na den e universalno!stqga6 bedra,korem i svalq6!"puk i to kato ti4a6 10 minuti da ostane6 bez vuzduh ne ti se i qde de :wink: a i s ti4ane si spasqva6 sarceto ot bolesti!ahhhh kak si me4taq da otslabna... :cry:

sladkish4eto_f_sofiq
01-27-2005, 18:05
az mislq 4e nomera e mnogo lesen i az bqh pulni4ka no ve4e ne e taka hodeh pesh na daskalo razhojdah se po4ti vseki uikend navun po edin dva 4asa izpivah po 2 litra voda i sok na den zabravih za gaziranoto i sladkoto i testqnite neshta i za dva meseca stanah kato fidank stroina taka 4e madam oshte ot sega se zalavqte za dietata i na prolet shte ste s novo gadje a zashto ne oshte na sveti valentin kakvo shte kajesh az misllq 4e si suglasna ami aide zalavqi se

fucker
01-28-2005, 18:49
Закуска:
1во ястие: 4 варени яйца с бекон (на корем)
2ро ястие:6-7 добре препечени филийки с маргарин и сладко
3то ястие:Сладкиш от боровинки и шоколад поне половин тава
4то ястие:3-4 ябълки и 2 портокала
5то ястие:2 паници попара
Обед:
1во ястие:Една голяма салата от зеле,моркови и ряпа с много олио и оцет.(Без сол,не обичам сол)
2ро ястие:2 тигана пържени картофи
3то ястие:4 пикантни наденички с много подправки и гарнитура (по избор)
4то ястие:Още наденички :wink:
десерт:2 кила шоколадов сладолед и 1 кило ягодов (не обичам ванилов)
Вечеря:
Предястие:Суфри от салами,зеленчуци,кашкавал, ирене и др.Вървът с ракийка
1во ястие:Замръзен негърски език със сироп от бикски стомашен сок (Не съм го пробвал ама ти го препоръчвам)
2ро ястие:4-5 пекани пилета
3то ястие:7 свински паржоли (пикантни и мазнички)
4то ястие:Манджа с гъби и карначета
5то ястие:2 пекани прасенца
6то ястие:Тъй и тъй сме почнали с месото та за къде без агнешо.2-3 добре угоени агънца.
7мо ястие:2 тигана пържени кюфтета и лигена пекани кебепчета
1ви десерт:2-3 торти със ягодова и малинова заливка
2ри десерт:2 кофи сладолед (по избор)
3ти десерт:Плодова салата
4ти десерт:Крем-карамел (1-2 тави)
5ти десерт:Сладкиш по запазената марка рецепти на баба :wink:


Резултат:Ако успееш да погълнеш сичко това за 1 ден можеш спокойно да кандидатстваш за 2ри естествен спъник на земята.Само дето ще си толкова натъпкан че ако пръднеш ще издухаш сичкия пясък от Сахара в Атлантическия океан

01-28-2005, 23:17
ами истината е в това да ядеж колко можеш по малко , а ако случайно не можеш без ядене поне яж само зеленчуци и плодове и то пресни а не други.За пиене най добре от всичко е вода.И същото време някво движение не стой на едно место без да ядеж щото няма почти никъв ефект.А спец. за зеленчуците ти дават и някъв % към здравето , а не като американците да страдаш от половината болести на света на средна възраст и то от непрваилно хранене.

Djursi
02-01-2005, 18:13
Ами има един чай с който може да свалиш 4 килца от една опаковка. Казва се Anti-Adipose tea... само, че действа разхлабително и точно заради това се свалят. :) С тоя чай ти се прочиства стомаха и сваляш килца ... ама не е и само за това ... Тоя чай намалява мазнините и холестерина, понижава кръвната захар о кръвното налягане(ако са ти високи :) )регулира деиността на стомашно-чревния тракт....
За това е ... ама и се отслабва с него ;)

Buono_Il_Brutto_IlCattivo
02-01-2005, 19:55
Здрасти. С културизъм. Напускам.

;]
02-04-2005, 16:15
amii na4i .. az samo da popitam dali 6te ima rezultat da pravi6 uprajneniq vsqka ve4er da re4em okolo polovin 4as , imam predvid dali e dostaty4no i 6te ima li efekt?ili po-to4no ako samo togava pravq 6te ima li SKORO efekt?

MiRaCuLiXbb
02-04-2005, 16:20
Трябва си диета, без нея упражненията няма да имат почти никакъв ефект.

;]
02-04-2005, 16:45
dieta .. demek bez hlqb i sladko... hmm i kato vklu4im i dietata tezi uprajneniq dostaty4ni li sa?

mmaxx
02-04-2005, 18:56
]dieta .. demek bez hlqb i sladko... hmm i kato vklu4im i dietata tezi uprajneniq dostaty4ni li sa?
Абе не съвсем. MiRaCuLiX.bb ми изготви на мен една диетка.По-скоро някакъв правилен хранителен режим.И доколкото забелязвам въпроса е не какво да се яде или да не се яде , а кога и колко.И има разлика между ям и храня се :wink:

lunnoto_momi4e
11-02-2006, 14:13
verno e-s tanci baq svalq6 kila.Prez lqtoto bqh nager na Ahtopol i vs ve4er na diskoteka po 3-4 4asa za 10 slavih okolo 4-5 kila! \:D/

tainstvenata
11-02-2006, 16:04
Ами има един чай с който може да свалиш 4 килца от една опаковка. Казва се Anti-Adipose tea... само, че действа разхлабително и точно заради това се свалят. :) С тоя чай ти се прочиства стомаха и сваляш килца ... ама не е и само за това ... Тоя чай намалява мазнините и холестерина, понижава кръвната захар о кръвното налягане(ако са ти високи :) )регулира деиността на стомашно-чревния тракт....
За това е ... ама и се отслабва с него ;)

a kolko struva tozi 4ai?

machoka
11-08-2006, 18:11
Стара тема.