PDA

View Full Version : Козметик



estelle
12-03-2004, 15:27
за тези,които са от София......
ходите ли на козметик?
къде?(някакъв адрес,телефон)
доволни ли сте?(много;не;горе долу)
айде мерси:)

ако имате желание ...напишете и за фризьорката си ...защото мойта напоследък нещо не ми прави косата както трябва

fostenkata:)
12-03-2004, 15:44
mi da ti kaja az ne sam ot Sofiq no ako ne vazrazqvash vse pak bih ti kazala che da hodq na kozmetik i sam dovolna nikoga ne e izlishno sahsnot to na men maika mi e frizior i kozmetik taka che...pone mi e bezplatno:)ima efekt tai che ne e losho ako si reshila otivai:) :wink:

estelle
12-03-2004, 16:55
mi da ti kaja az ne sam ot Sofiq no ako ne vazrazqvash vse pak bih ti kazala che da hodq na kozmetik i sam dovolna nikoga ne e izlishno sahsnot to na men maika mi e frizior i kozmetik taka che...pone mi e bezplatno:)ima efekt tai che ne e losho ako si reshila otivai:) :wink:

ne ne si me razbrala mai ;p az si hodq redovno i na kozmetik i na frizior ......prosto ne sum dovolna ne6to naposleduk i iskam da si gi smenq :) :wink:

12-03-2004, 18:35
otidi v prestiz.blizo do slaveikov e salona i e dosta gotin az licno sam mnogo dovoolna.

fostenkata:)
12-05-2004, 13:31
mi da ti kaja az ne sam ot Sofiq no ako ne vazrazqvash vse pak bih ti kazala che da hodq na kozmetik i sam dovolna nikoga ne e izlishno sahsnot to na men maika mi e frizior i kozmetik taka che...pone mi e bezplatno:)ima efekt tai che ne e losho ako si reshila otivai:) :wink:

ne ne si me razbrala mai ;p az si hodq redovno i na kozmetik i na frizior ......prosto ne sum dovolna ne6to naposleduk i iskam da si gi smenq :) :wink:
aaaaa e sorka nishtu aide :oops: :wink: emi nz kyde da idesh :oops:

bumperkid
12-06-2004, 02:54
a kvo ti praviat na kozmetik?

futbolist4e
12-06-2004, 18:54
Az ne s1m ot sofiq,a ot varna ,no mi e 4udno mnenieto na momi4etata za hodeneto na mom4etata na kozmetik za6toto az imam namerenie da da otida(nz to4no k1de)tam kola maska i mnogo iskam da si napravq nz koe e po-to4no manikur ili pedikur...imam predvid da mi oformqt noktite ama ne da me lakirat!:)I taka momi4eta kajete kakvo mislite nqma ni6to lo6o v tova mom4etata da si mahat kosmite po krakata primerno...nali?:)

Eclipse_bb
12-06-2004, 20:45
Здрасти! Не съм от София, но живея там и ходя на козметик. Студиото (ако може да се нарече така), което посещавах доскоро, се намира на Цар Шишман, номер 42. За телефон не мога да кажа.

Ходил съм там за почистване на лицети и кола и както казах, доста съм доволен.

sladi4koto909
09-25-2007, 07:56
Здр.ами аз ходя при една в Овча купел,от която сам мн ама мн доволна :D казва се Наташа и номера и е 0888551629 работи с мн добра козметика,заштото аз сам с чувствителна кожа,и маските и ми действат мн добре,ако имаш черни точки тя е точния човек :-) обади и се и си запиши час,тя щте ти обясни каде се намира,взима 20лв. но си заслужава,Успех :D

slan4iceto_n
09-25-2007, 11:59
козметик на цар Самуил1 казва се Еми козметичката мн е добра мн съм доволна