PDA

View Full Version : Ей,момчета,споделете какво мислите...



Венета
12-03-2004, 17:38
Исках да попитам момчетата тук в този форум дали се притесняват да бъдат чувствителни и нежни,защото май не е много прието да бъдат такива(което според мен е глупаво).Например,струва ли ви се смешно,ако някой филм успее да ви разчувства?Мислите ли,че ако споделите,че имате нужда от любов,от топлина и разбиране...ще ви сметнат за "женчовци"?Кое е по-важно за вас -да бъдете себе си и да отстоявате принципите си ИЛИ да се харесвата на останалите,без значение,че изневерявате на своята същност?И наистина искам много да разбера,дали наистина толкова много ви харесва секса без чувства ( както твърдят много,е не само момчета,но…),толкова ли са вжни циците и задника,че да “засенчват” други по-ценни чери в характера на един човек? От няколко дни много често си задавам тези въпроси,защото имам един съученик,който е много мило,чувствително и сладко момче и повечето му “приятели"” се подиграват с него,защото той не иска да рита някое кученце на улицата или не подсирква след някоя яка мадама,или пък не смята,че да се напиеш като казак е нещо героично и велико.Аз много го уважавам и не искам да се комплексира само защото е на по-горно ниво от някои индивиди,които си мислят,че света е в краката им.Прсто като че ли е прието от обществото,че момчетата трябва да бъдат “мъжкари”.Не съм съгласна с това и имам приятели,които разбиват този мит.Честно казано много се дразня,когато някой дели двата пола по отношение на любовта,секса и прочие.Разбира се има характерни черти,които различават момичетата от момчетата,но когато става въпрос за чувства смятам,че е неуместно да се говори общо.Всеки от нас е толкова различен.И аз отказвам да приема,че момчетата са едва ли не грубияни,сексманияци и…същества,които не са способни да изпитват истински чувства.Според съседката ми ( Цветелина) е точно така.Определено има и такива,но не ми харесва всички момчета,или момичета да се слагат под общ знаменател.
Ако някой мисли като мен…,или е против думите ми,моля да сподели мнението си.

dfha
12-03-2004, 17:43
hahahahahahaha
myjete sa si myje be,kato im se e*e...6to da ne go prawqt bez 4uvstva?i mnogo qsno,4e takiva kato syu4enika ti sa jen4ovci i pedali.toq da ne se pravi da nekyv svetec 6tom i alkohola ne priznava?hahahaha takiva da gi nqma ili pone da ne mi se mqrkat pred o4ite,za da ne si izpatqt

myself
12-03-2004, 17:52
hahahahahahaha
myjete sa si myje be,kato im se e*e...6to da ne go prawqt bez 4uvstva?i mnogo qsno,4e takiva kato syu4enika ti sa jen4ovci i pedali.toq da ne se pravi da nekyv svetec 6tom i alkohola ne priznava?hahahaha takiva da gi nqma ili pone da ne mi se mqrkat pred o4ite,za da ne si izpatqt

и кво като се напиеш, като прасе чак тогава ли ти става яко бе келеме ??? пие се до едно положение да ти се оцъклят малко очичките, да ти стане веселко, леко да ти паднат задъжките, да забравиш цялата простотия, която те заобикаля и да се порадваш малко !!! а не да се налеееш като руски казак и да се чудиш зад кой храст да повърнеш и да се правиш на мъжага
Венета един голям % от мъжете сме под този знаменател, но и мма и малка част, която са различни .... аз и аз незнам къде съм нито към едните, нито към другите на границата някъде .... и да показвам чувствата си без да се съобразявам с другите, макар че не е много приятно да се разчувстваш пред доста голяма част от женска аудитория ... бе това момче, за което говориш е малко още или е по-скромно ... аз съм си на 18г. и като гледам някои 15-16г. сега ми иди не просто да ги заритам ами да обърша пода с тях !!!. аман от Келеши !!!

{sexy_boy}
12-03-2004, 18:09
Ami poprinsip mnogo malko mom4eta sa takiva, koito izrazqvat 4yvstvata si. No ne mislq 4e tova e lo6o .A tez ot tvoq klas sa golemi balasi 6tom s tva pokazvat svoqta majestvenost kat se podigravat na mom4eto.

paco
12-03-2004, 18:10
Ami kakwo da ti kaja 90% ot mom4etata sme wulgarni prostaci, 5% sa kato onowa mom4e ot twoq klas a ostanalite sme zlatnata sreda.Az li4no mnoo sa nerwaq na nekwi 6mesnici det mi sa praqt na golemi katili.Takiwa samo boi gi opraa.

LoRinSeR
12-03-2004, 18:17
Аз лично мога да си призная, че съм емоционален. Няма лошо!

manq4kata{P}
12-03-2004, 19:33
Исках да попитам момчетата тук в този форум дали се притесняват да бъдат чувствителни и нежни,защото май не е много прието да бъдат такива(което според мен е глупаво).Например,струва ли ви се смешно,ако някой филм успее да ви разчувства?Мислите ли,че ако споделите,че имате нужда от любов,от топлина и разбиране...ще ви сметнат за "женчовци"?Кое е по-важно за вас -да бъдете себе си и да отстоявате принципите си ИЛИ да се харесвата на останалите,без значение,че изневерявате на своята същност?И наистина искам много да разбера,дали наистина толкова много ви харесва секса без чувства ( както твърдят много,е не само момчета,но…),толкова ли са вжни циците и задника,че да “засенчват” други по-ценни чери в характера на един човек? От няколко дни много често си задавам тези въпроси,защото имам един съученик,който е много мило,чувствително и сладко момче и повечето му “приятели"” се подиграват с него,защото той не иска да рита някое кученце на улицата или не подсирква след някоя яка мадама,или пък не смята,че да се напиеш като казак е нещо героично и велико.Аз много го уважавам и не искам да се комплексира само защото е на по-горно ниво от някои индивиди,които си мислят,че света е в краката им.Прсто като че ли е прието от обществото,че момчетата трябва да бъдат “мъжкари”.Не съм съгласна с това и имам приятели,които разбиват този мит.Честно казано много се дразня,когато някой дели двата пола по отношение на любовта,секса и прочие.Разбира се има характерни черти,които различават момичетата от момчетата,но когато става въпрос за чувства смятам,че е неуместно да се говори общо.Всеки от нас е толкова различен.И аз отказвам да приема,че момчетата са едва ли не грубияни,сексманияци и…същества,които не са способни да изпитват истински чувства.Според съседката ми ( Цветелина) е точно така.Определено има и такива,но не ми харесва всички момчета,или момичета да се слагат под общ знаменател.
Ако някой мисли като мен…,или е против думите ми,моля да сподели мнението си.

радвам се,че има хора като теб,хора,които да мислят по този начин :) напълно съм съгласна с теб за всичко казано.и аз мисля ,че ако едно момче е емоционално и не се пр да изразява чувствата си,в тва няма абсолютно нищо лошо.а и мисля,че също е супер тъпо да слагаш хората под един общ знаменател(имам предвид ,че по принцип повечето правят точно така)напълно те подкрепям за начина,по който мислиш :wink:

П.С.въпреки че не съм момче,реших да си кажа мнението.просто не се сдържах :lol:

Cyberdyne_101
12-03-2004, 19:58
и кво като се напиеш, като прасе чак тогава ли ти става яко бе келеме ??? пие се до едно положение да ти се оцъклят малко очичките, да ти стане веселко, леко да ти паднат задъжките, да забравиш цялата простотия, която те заобикаля и да се порадваш малко !!! а не да се налеееш като руски казак и да се чудиш зад кой храст да повърнеш и да се правиш на мъжага
Венета един голям % от мъжете сме под този знаменател, но и мма и малка част, която са различни .... аз и аз незнам къде съм нито към едните, нито към другите на границата някъде .... и да показвам чувствата си без да се съобразявам с другите, макар че не е много приятно да се разчувстваш пред доста голяма част от женска аудитория ... бе това момче, за което говориш е малко още или е по-скромно ... аз съм си на 18г. и като гледам някои 15-16г. сега ми иди не просто да ги заритам ами да обърша пода с тях !!!. аман от Келеши !!![/quote]

Напълно съм съгласен. Аз също съм изумен колко простаци има сред тийновете (и не само сред тях ) :evil: :evil: :evil: .( dfha
мен ко питаш си някой 15 годишен пикльо дето се мисли за големия "мъж". Ай връщай се от дето си изпълзял :evil: ) Да изразяваш чувствата си не означава че си педал. Хмм по скоро означава че си човек, а не поредния изрод. То имаше и такава поговорка "Хора много, човеци малко". Така че кажи на този приятел да не се притеснява :D :D

Ак-47
12-03-2004, 20:22
Исках да попитам момчетата тук в този форум дали се притесняват да бъдат чувствителни и нежни,защото май не е много прието да бъдат такива(което според мен е глупаво).Например,струва ли ви се смешно,ако някой филм успее да ви разчувства?Мислите ли,че ако споделите,че имате нужда от любов,от топлина и разбиране...ще ви сметнат за "женчовци"?.

Ми не нямат да ме мислят за женчо! Направо ще ми подарят една поля или рокля да си носа навсякъде!!!
offtopic: Хахаххахахаххахахахаххаха хахахаххахахахаххахахахах ахаххахахахаххахахахахаха ххахаха.

Така без вулгарни думи във форума да кажа така... тези които са мекушави и са от мъжки пол са хомос***уалистите демек п*далите!!!
Ти как мислиш
Например,струва ли ви се смешно,ако някой филм успее да ви разчувства?"?.
... не смешно нарпаво унизително!!!

myself
12-03-2004, 20:35
Исках да попитам момчетата тук в този форум дали се притесняват да бъдат чувствителни и нежни,защото май не е много прието да бъдат такива(което според мен е глупаво).Например,струва ли ви се смешно,ако някой филм успее да ви разчувства?Мислите ли,че ако споделите,че имате нужда от любов,от топлина и разбиране...ще ви сметнат за "женчовци"?.

Ми не нямат да ме мислят за женчо! Направо ще ми подарят една поля или рокля да си носа навсякъде!!!
offtopic: Хахаххахахаххахахахаххаха хахахаххахахахаххахахахах ахаххахахахаххахахахахаха ххахаха.

Така без вулгарни думи във форума да кажа така... тези които са мекушави и са от мъжки пол са хомос***уалистите демек п*далите!!!
Ти как мислиш
Например,струва ли ви се смешно,ако някой филм успее да ви разчувства?"?.
... не смешно нарпаво унизително!!!

Явно не си узрял, за да започнеш да мислиш, като голям човек! или по-скоро те е страх да покажеш това, което си всъшност, защото незнаеш как ще реагират другите или по-скоро да не си помислят същото, което ти в момента си мислиш. Един вид си влязъл в образа на големия мъж, който му е нужно само 1 кило ракия, една курва, на която краката й да са на 90градуса и това е, и да псуваш като селски кравар наляво и надясно ! Знаеш ли ти си жалък ! Ако има начин да поумнееш с 10г и да се видип в момента то ще разбереш колко близо си се принизил по умствени възможности до едно прасе !! ДА ТИ СЕРА НА МУСУРАТА КЕЛЕМЕ ... сигурен съм че освен да лъскаш бастуна си друго не правиш... защото не си разбрал що е любов и що е обич (топлина)

cheshire_cat
12-03-2004, 21:40
Ob6to prietoto mnenie e, 4e edin maj ne mojelo da pokazwa 4uwstwata si, 4e ne trqbwalo da pla4e, 4e bilo nedopustimo toj da pokazwa otkrito obi4ta si. Hora, jiveem (ili pone si mislim, 4e jiveem) v XXI wek, predpolaga se, 4e ne sme tolkowa konserwatiwni i tesnoskroeni kato onowa wreme, kogato majat e trqbwalo samo da e**, a jenata da si stoi w kuhnqta.
Mislq, 4e hora s podoben na4in na mislene sa baq izostanali s umstwenoto i emocionalnoto si razwitie i sa meko kazano, ograni4eni i kompleksirani - 6tom obwinqwa6 drugite za ne6to, koeto e priznak edinstweno i samo na 4owe4nost, zna4i ti si tozi, kojto ima problem.
Ne wsi4ki maje sa takiwa, no wse pak, takowa e mnenieto na stadoto, s koeto kakto we4e kazah, ne sum saglasen.

piiiiip
12-03-2004, 22:31
badi takav kakavto si.prava si mn se sramuvat,mn si kriqt 4ustvata.ima gi vsqkakvi.az moje bi da se kaje 4e sam bil na mqstoto na tvoq sao4enik.bqx popadnal v nenormalnici i seki den im gledax prostotiite.postoqno se ebavaxa s men,no na men ne mi puka6e.az sam si az 4ustvata sa si moi.izlizax si piex si i sam si normalen.obeden sam 4e vsqko 4ove6ko sazdanie ima 4ustva i ima sarce samo 4e nqkoi ne znaqt kak da go izpolzvat tova sarce.ne govorq za ne normalnite.problemat e 4e nie balgarite sme si takiva seki gleda na drugiq v kan4eto i samo gleda da se prismiva 4e e jen4o 4e e pedal 4e neznam si o6te kakvo i da go ebava.v 4ujbina sam ve4e 3 godina i nito vednaj ne sa mi kazali ne6to da me ubidqt ili ne6to ot sorta v daskalo vsi4ki sa edinni i tova me mn kefi.kakto kaza edin ot fenovete az sam na granicata.i taka trqbva da bade.ni6to ne se postiga kato se pravi6 na bezz4ustven izrod i da ne ti puka ot ni6to,no vsqkakvi gi ima.a tiq deto sa kato tvoqt sau4enik tiq sa nai pe4eni i nai 4ove4ni.a tiq deto se pravqt na pove4e ot majki piklyuovci da varvqt da se 6ibat

Венета
12-04-2004, 09:33
Благодаря на всички,които са изказали мнение.
manq4kata{P},много мерси,че и ти си споделила какво мислиш,нищо че не си момче :wink: Все пак се радвам,че има хора (и те не са чак толкова малко),които споделят моето виждане.
myself,благодаря ти и на теб.
С този си пост исках само да разбера и да се уверя,че в обществото има някакъв общоприет начин на поведение и е трудо да се разчупи заблудата,която съвсем ясно демонстрира Ак-47.
Все пак е нормално да се притесняваш,ако се разчувстваш пред много хора,но това в никакъв случай не е повод за подигравки,клюки и просташки обиди.Струва ми се адски глупаво да показваш мъжките си качества по толкова брутален начин.А и той е унизителен само и единствено за тези,които го използват.Май...заобиколена съм точно от такива хора.И не става въпрос само за момчетата.Всеки 2-ри се стреми да се прави да велик,могъщ и всезнаещ,да се харесва на всеки,да му се мазни,а после да говори зад гърба му и да гледа да извлече някаква изгода от него.В някои случаи и аз съм била голяма лицемерка,но преди да говоря нещо за някого първо имам навика да му казвам всичко което мисля право в лицето.Поради тази причина нямам и много приятели.Не мога да си мълча,ако нещо не ми харесва,или е против принципите ми.И се дразня,защото всеки приема различното за нещо лошо.Щом някой е по-различен от теб,трябва да стои на страна и е обект на подигравки и шушукания.Вече не ми се ходи на дискотека,защото постоянно някой се бие,чупят бутилки от бира в краката ми,някакви пияни вършат поредната си глупост,прибирам се вкъщи с дупки по дрехите ми от цигари,а в някое по-скрито сепаре е истински бардак.А след като кажа,че това не ми харесва значи съм ЗАДРЪСТЕНА и едва ли не се правя на светица.Е,хора,щастлива съм точно защото съм задръстена.Предпочитам да съм такава,да ме мислят за лоша,тъпа и т.н.,отколкото да се съобразявам с някой,който 1-во,че не го заслужава и 2-ро не съм длъжна да го правя,за да имам "приятели",които са с мен само за купона,пък после...кой от където си е.
Вендъж един пиян,като счупи една чаша на масата до мен за малко да пореже лицето ми с парче стъкло.Еми...дали си заслужава риска?
Не знам.Иска ми се толкова неща да са различни,но аз не съм никоя и сама не мога да ги променя.Хората сме прекалено безрасъдни,нямаме чувство за отговорност( не всички,разбира се) и почти винаги гледаме само и единствено себе си.Е,дори да е така нямаше да е толкова лошо,ако с действията си не наранявахме всички около нас.
Не знам какво удовослтвие може да ти достави да разбиеш някого от бой ( най-често по-слаб физически от теб),да се напиеш и да не знаеш на кой свят си,да обиждаш,да псуваш хора,които не го заслужават ( на мен понякога като не ми издържат нервите започвам да нареждам "благословии",ама...то като ти дойде го гуша така става и не го правя без причина или само за да покажа колко съм "печена"),да оценяваш хората и да си избираш приятелите по материалното им положение или социалната им среда,без да ти пука за личността,която седи пред теб.
Стига съм писала,че и без това едва ли някой ще бъде толкова заинтересован да го чете :roll: А и света не е толкова черен,както изглежда след написаното от мен.Най-добре да се опитвам да седя настрана от всичко,което не приемам.Е,поне доколкото е възможно това!

LuDaCrIs
12-04-2004, 10:52
Iz4etoh vsi4ki mneniq i kakvo si napisala ti Veneta.Mi naistina sama ne moje6 da promeni6 ni6to.Ako p1k e v1zmojno napravi go i ne se drazni za takiva ne6ta.Taka samo si s1sipva6 nervite.Horata opredeleno sme prekaleno razli4ni.Na men mi se e slu4valo da se napivam,ama ne 4ak tolkova,4e da pravq razni gadosti.Protiv nasilieto s1m i se opitvam da uvajavam horata.I az se draznq na hilqdi ne6ta,samo 4e zapo4nah da se u4a da jiveq s tqh i da ne gi vzemam tolkowa nav1tre.Moje bi tova e gre6ka,za6toto edin vid predavam sebe si v nqkoi situacii { kakto kazva6 ti },ama p1k e po-lesno.Mnogo ne6ta s1m vidql i horata kato teb gi ima,no nqkoi ot tqh se opitvat da b1dat drugi,za6toto e trudno da se 4uvstva6 razli4en i othv1reln.Siguren s1m,4e me razbira6.Az s1m edin ot tezi hora.Ti qvno si smelo momi4e i az ti se v1zhi6tavam.Prodyljavai vse taka !!!!! Trqbva da si vzema pouka ot teb :oops: Ve4e na 19 godini stanah i e vreme da se zamislq

dido_en
12-04-2004, 11:18
Венета първо да те успокоя че това което си написала не е нарпазно. Аз те разбирам и напълно те подкрепям. Наистина ми е кофти понякога да си призная но аз също съм доста емоционален. Естествено така наречените "мъжкари" веднага ще извикат "ГЕЙ!!!" . Но това е навсякъде и до болка познато на всички. Аз се стремя да съм далеч от побоища, от насилие и най-общо казано да съм далеч от това което не ми харесва. Не съм възпитан да се примирявам лесно независимо дали това е за добро или зло. Не се правя на такъв какъвто не съм само и само да изглеждам добре в очите на някого. Поради тази причина сигурно и не се имам с около 80% от класа ми. Не ми харесва това което правят, не ми харесва начина по които се забавляват, темите за които говорят и ред други неща. Просто ми изглеждат елементарни. Не бих се принизил до тяхното ниво само и само да съм им изгоден. Не искам да се смесвам със стадото. Не искам да съм този DAS MAN (ако не се лъжа се учеше за него по Етика) който не обича да се задълбочава в нещата около него, който търси сензация, който търси клюки. Предпочитам да си излизам с двама-трима но хора които ми харесват като начин на мислене, а не да се приобщавам към селяшки групички пияници само и само да не ме сочат с пръст. Това е. Бъдете такива каквито сте и не изневерявайте на принципите си защото по този начин загубвате своята индивидуалност! :wink:

12-04-2004, 12:48
mene nikak ne me e sram da sum 4ustvitelen
i da si priznaq 4e imam nujda ot lubov i to istinska
samo deto
zasega vsi4ki momi4eta na koito razi4tah nai mnogo da mi q dadat tazi lubov to4no te me predadoha
taka 4e posle ne se 4udete za6to nqkoi mom4eta sa takiva idioti

Венета
12-04-2004, 14:44
Венета първо да те успокоя че това което си написала не е нарпазно. Аз те разбирам и напълно те подкрепям. Наистина ми е кофти понякога да си призная но аз също съм доста емоционален. Естествено така наречените "мъжкари" веднага ще извикат "ГЕЙ!!!" . Но това е навсякъде и до болка познато на всички. Аз се стремя да съм далеч от побоища, от насилие и най-общо казано да съм далеч от това което не ми харесва. Не съм възпитан да се примирявам лесно независимо дали това е за добро или зло. Не се правя на такъв какъвто не съм само и само да изглеждам добре в очите на някого. Поради тази причина сигурно и не се имам с около 80% от класа ми. Не ми харесва това което правят, не ми харесва начина по които се забавляват, темите за които говорят и ред други неща. Просто ми изглеждат елементарни. Не бих се принизил до тяхното ниво само и само да съм им изгоден. Не искам да се смесвам със стадото. Не искам да съм този DAS MAN (ако не се лъжа се учеше за него по Етика) който не обича да се задълбочава в нещата около него, който търси сензация, който търси клюки. Предпочитам да си излизам с двама-трима но хора които ми харесват като начин на мислене, а не да се приобщавам към селяшки групички пияници само и само да не ме сочат с пръст. Това е. Бъдете такива каквито сте и не изневерявайте на принципите си защото по този начин загубвате своята индивидуалност! :wink:
Олекна ми още повече на душичката,след като прочетох написаното от теб dido_en.Сега ще ми е всело поне два дни.Благодаря ти ! :wink:
Много,много,ама много се радвам защото още един човек доказа че е именно ЧОВЕК.
А на Госта искам да кажа,че любовните разочорования не са причина момчетата,а и момичетата да се превръщат в идиоти.И аз съм преживяла много болка заради любов,но това не ме е озлобило към света и към момчетата.Дори и да се отчая с времето всичко минава.След като накой те е предал не значи,че всички останали ще са като него,нали?Ако мислим така...не знам какво бъдеще ни очаква.

Ak-47
12-04-2004, 15:23
Исках да попитам момчетата тук в този форум дали се притесняват да бъдат чувствителни и нежни,защото май не е много прието да бъдат такива(което според мен е глупаво).Например,струва ли ви се смешно,ако някой филм успее да ви разчувства?Мислите ли,че ако споделите,че имате нужда от любов,от топлина и разбиране...ще ви сметнат за "женчовци"?.

Ми не нямат да ме мислят за женчо! Направо ще ми подарят една поля или рокля да си носа навсякъде!!!
offtopic: Хахаххахахаххахахахаххаха хахахаххахахахаххахахахах ахаххахахахаххахахахахаха ххахаха.

Така без вулгарни думи във форума да кажа така... тези които са мекушави и са от мъжки пол са хомос***уалистите демек п*далите!!!
Ти как мислиш
Например,струва ли ви се смешно,ако някой филм успее да ви разчувства?"?.
... не смешно нарпаво унизително!!!

Явно не си узрял, за да започнеш да мислиш, като голям човек! или по-скоро те е страх да покажеш това, което си всъшност, защото незнаеш как ще реагират другите или по-скоро да не си помислят същото, което ти в момента си мислиш. Един вид си влязъл в образа на големия мъж, който му е нужно само 1 кило ракия, една курва, на която краката й да са на 90градуса и това е, и да псуваш като селски кравар наляво и надясно ! Знаеш ли ти си жалък ! Ако има начин да поумнееш с 10г и да се видип в момента то ще разбереш колко близо си се принизил по умствени възможности до едно прасе !! ДА ТИ СЕРА НА МУСУРАТА КЕЛЕМЕ ... сигурен съм че освен да лъскаш бастуна си друго не правиш... защото не си разбрал що е любов и що е обич (топлина)

Понеже ти почна с обидите добре ще ти го кажа така:
Имам си приятелка която ми "лъска бастуна" както ти се ирази
като ти си такова келеме иди в казармата и се разплачи да видиш
калко топло ще те приямат!!! Особено като те пратат граничар
по сръбската граница и ше видиш тогава!!! Но сигурно не си ходил
на казарма защото там НЕ ПРИЕМАТ п*дали като тебе дето по цел
ден реват!!! Е пия и к`во от това и си имам момиче където си го
обичам много ,но не рева като малко детенце!!!!
(кулруно сам ти отговорил за да видиш ти какво прасе и простак си
, а и не искам да ме изгонат от форума иначе да сам пр*псу*ал 1000
пъти!)

12-04-2004, 15:26
Извинявам се за грешките който сам допуснал явно от бързане ,но ко да се прави!!!
ДАНО ОНОВА КЕЛЕМЕ ДА Е РАЗБРАЛО ЗА КО СТАВА НА ВЪПРОС!!!

ali g
12-05-2004, 13:07
tova 4e si vidqla 5 lainqri deto sa se napivat vinagi kato praseta i koito gi e strah da zagovorqt normalno jena i za tova praqt kvi li ne gluposti ne zna4i 4e vsi4ki muje sa taka
a za seksa za 1 no6t - ne vijdam ni6to lo6o v tova
ne na vseki mu se zanimava da se obvyrzva i tn
ponqkoga prosto ti trqbva seks

otnosno cicite i zadnika - hubavoto tqlo e bilo i e vajna 4ast ot predstavata za hubava jena i ako si misli6 4e nqkoi muj 6te trugne sus sumistka samo zaradi haraktera i mn se luje6
vse pak mislim s onaq si rabota hahaha :wink:

Tabasko
01-08-2005, 01:12
Венета тук прочетох някои постове но не можах да продължа, щото е голям кенеф цялата работа.
:evil: този дрисльо <<dfha>> да ходи да се перфорира на градския перфоратор, да се навира в миша дупка и да си трае, или най-добре да се напие и да се събуди 10 дни след това след клизма в изтрезнителното на системи :twisted:
:arrow: Та по темата: обичам да показвам чувствата си, не се крия, това съм аз, неповторим и единствен, и аз мога да се напия като гъз, но ТИ идиот такъв дето пиеш като за последно и пушиш по 3 цигари наведнъж не можеш да бъдеш като мен. Никога няма да изпиташ истинската любов, да те обичат за това че си човек а не да ти се кланят зомбитата затова че си препикал входа на народния театър например.Такава паплач има сред тийновете - жална ний майка! :!:
:idea: Що се отнася до секса за една нощ, понякога просто ти се приисква да се "изклатиш" - природа, нагон...
За щастие досега не съм намирал партньорка за една нощ, после ще ми е гадно!

Stilgar
01-08-2005, 01:25
muahahah kazarmata:)

a koe e po-vajno ot cicite i zadnika (osven razbira se da gulta koeto nesumneno e nai-vajnoto)?
ama razbira se che triabva da sme chuvstvitelni
men naprimer pornoto mnogo me razchuvstva vinagi

P.S. kude e kurvata s kraka na 90 gradusa?

ВлюбеН
01-08-2005, 09:41
muahahah kazarmata:)

a koe e po-vajno ot cicite i zadnika (osven razbira se da gulta koeto nesumneno e nai-vajnoto)?
ama razbira se che triabva da sme chuvstvitelni
men naprimer pornoto mnogo me razchuvstva vinagi

P.S. kude e kurvata s kraka na 90 gradusa?
Иха ! Браво ! Примерно след 10 години ще те питам кое е по-важно от циците и от задника.Живей така,искай само това от живота и като му се наситиш ще осъзнаеш,че не си живял,а просто си съществувал и не си изпитал нищо истинско,което да разтърси душата ти.Пожелавам ти порното да продължава да те "разчувства" и някой ден наистина да си кажеш "а бе,какво постигнах аз в този живот,харесвах само цици и задници и те бяха най-важни за мен".Ако не си безнадежден случай и пълен кретен...след време ще съжаляваш за тези си думи,от мен да го знаеш.
А по темата...Венета,всичко зависи от човека.Аз съм момче,не се притеснявам да кажа,че се е случвало да плача.И това не означава,че в казармата съм "женчо"(както е според някои)Ти си написала в постовете си толкова вярни неща.Аз ще те поздравя и ще ти кажа,че ме радваш адски много,също и хората,които мислят като теб.Продължавай да бъдеш себе си и не обръщай внимание на повърхностни неща,които заблуждават адски много хора.Могат да се осъзнаят,но само ако го искат.Най-трудното нещо на този свят е да бъдеш човек.Несъмнено е така.И определено само тези хора,които са чувствителни и емоционални живеят истински и пълноценно,защото изпитват щастието и нещастието без да си спестяват нищо.Те са направо ЕКСТРЕМИСТИ.
ali g,да си добър човек не означава,че трябва физически да си грозен или да имаш безброй недостатъци.Това схващане е отвратително.Ясно ми е какъв си,щом мислиш повече с "оная си работа".Ама и на теб ще ти кажа,че ако не се заинтересуваш от по-висши неща,след някой ден ще се почувстваш празен.Е,освен ако не предпочетеш цял живот да си я караш заблуден.То това е най-лесно,повярвай ми.Само безволевите и страхливи същества си избират най-лесния път.ФАКТ !
Венета,дано повече хора прочетат всичко написано от теб и се надявам да разберат,че не е страшно,смешно или глупаво да отстояваш принципите си,да не се притесняваш от чувствата си,да вярваш,да обичаш,да плачеш и "циците и задника" да не са приоритет в живота ти.

WayneStatic
01-08-2005, 22:45
Чак се чудя на акъла на тия хорица, които си мислят, че като се напиеш като свиня, като свиеш някоя цигарка или като се направиш на голям наистина са пораснали...
Аз съм на 18 години, не пуша (никога не съм, няма и да пропуша), пия нормално, за настроение, бих казал, че се отнасям нормално с жените... в смисъл не обиждам нарочно или нещо такова, обаче всяко правило си има изключения... например, предполагам всички ще се съгласят, че ако някой, независимо от пола те изкарва извън нерви, трябва да се отговори по някакъв начин. Не ме разбирайте погрешно, никога не съм удрял момиче. Аз предпочитам интелигентния начин - спора. Може би е възможно да се разчувствам на някой филм (гледам предимно ужаси)... Струва ми се смешно човек да прикрива чувствата си. Наскоро преживях доста силен емоционален стрес, който ако го бях прикрил сигурно щях да лежа в затвора в момента, защото съм от типа "когато на мен ми е зле, на враговете им е още по-зле". Обичам искренността и говоря пряко, затова доста хора ме ненавиждат. Колкото до момента със секс-а и женската физиология... признавам, че и мен ме привлича външния вид, но винаги гледам умствения багаж. Безразборен секс не правя. Дори бих казал, че съм моногамен.
Някои споменаха казармата... хм, ами много хубаво, че си ходил там, аз искам да ида, за да гледам разглезените богаташчета как се гърчат по цял ден... Ама такива като тебе, дето не издържат без секс какво ли са правили??? Ясно ми е откъде си толкова навътре в нещата с гейовете.
Искам кажа на всички, които след това ми изявление, ще кажат, че съм "мека китка" - който ме познава, знае какъв съм, който не ме познава - губи.
Мисля, че отговорих на всички теми, ако не е така, моля питайте. Само знайте - по света има и нормални ХОРА!

LiL_Juliete
01-08-2005, 23:47
hahahahahahaha
myjete sa si myje be,kato im se e*e...6to da ne go prawqt bez 4uvstva?i mnogo qsno,4e takiva kato syu4enika ti sa jen4ovci i pedali.toq da ne se pravi da nekyv svetec 6tom i alkohola ne priznava?hahahaha takiva da gi nqma ili pone da ne mi se mqrkat pred o4ite,za da ne si izpatqt


Tebe samo noja ta opraa !!!
evalarka na momcheto !

neizvesten_x
01-09-2005, 07:16
mmm az sma chustvitelennnn prosto kato se zamislqi za neshto tajno i moiq da se razplachaa.. na vilma velichieto na hana 681 se razplakahhhh am losho nemaaa ama idwa i drughata chast nejen sam i zdarjan dokato ne mi se oopynat nerviteeeeeeeee sam mnogo nedejn i zdarjan dori mee strah da se zbiq s nqkoi zashtot moga da go naranq.noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooo
ako toi 1 vi me udari mi pada perdetoooooooooooooo iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dawammu nai mnogo 1-2 min da izdarji i e na zemqtaa padnal po grybb ........... mmm alkohol si piq no pak sam nejen.. kick box treniram no pak sma nejen tva si e do sitoaciqta !!!

Ashley88
01-09-2005, 10:09
ama to vse o6te sa6testvuva li istinski hora , kato da ne povqrva6 . bravo veneta . horata sa zagubili svoqta emocionalnost i svoqta li4nost to4no zaradi nqkakvi takiva nalojeni prostotii . nqkoi 6tql da mu kaje gei ili ne6to takova . super tapo no az se nadqvam malko kato pootrasnat da im doide akala v glavite i da badat sebe si . kato varvi6 po ulicite vijda6 samo nqkakvi razvrateni prostaci , malko sa teq koito sa naistina svqstni . taka 4e hora osaznaite se !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

atlas
01-09-2005, 18:07
Значи, виждам, че темата е много оспорвана и всеки я приема по различен начин, което е нормално защото хората са различни. Но - има разлика от отва да притежаваш нежни маниери при контактите си с всички хора и да бъдеш внимателен по време на секс или общуване с човека който е до теб. А мерило за това дали си достатъчо мъжествен или не неможе да бъде нито алкохола, нито мъжкаренето нито факта, че си едновременно двете неща плюс това да плачеш когато филмът свършва тъжно. И какво общо има това дали един мъж е чувствителен с неговата сексуална ориентация? Че ако знаете колко фитболисти има, които са гейове, а по време на мач изхвърлят толкова псувни, че всички заедно във форума не сме чували. Още един антипример за мъжественост - метал идолът на много поколения Rob Halford e гей, но си прави концертите супер яки. Докато пък има съвсем свястни мъже, които се занимават с професии подобаващи само на женската част от човечеството. Изобщо, реално погледнато факторите, които влияят върху това дали един мъж трябва да е нежен, груб, емоционален, затворен и прочие са твърде относителни и оспорвани. Всички сме различни и всеки един от нас има своите плюсове и минуси. В едно отношение сме по изразени, а в друго по заседнали. Лично аз поздравявам Венета за темата, защото така се виждат най-различните мнения по въпроса. От най-нормалните реакции до най-пресилените. Темата е полезна за всеки, защото предоставя възможност да сравним начина на мислене и възприятие на нещата. А вече дали еди си кой си там предпочитал да си вее меките китки пред хората или да гали приятелката си когато са заедно с тях си и друг въпрос... :)

Ashley88
01-09-2005, 19:03
bravo i na teb atlas :))) kefi6 me !

01-09-2005, 19:20
ami kvo da kajq po taq tema purvo razbira se 4e 6te gledam moq potencial posle si4ko ostanalo aa kolkoto do ostanaloto li4no za men ne vajno da gledam kolko i sa golemi gardite ili kuf zadnik ima ili ima strahtno tqlo za Sex az slu6am surceto si tova nai-vajnoto za men i go zapomnete si4ki 4e taka trqbva da e da slu6ate surceto a ne da mislite s onaq si rabota 8) :lol:

^efas^^
01-09-2005, 21:19
Да ве мамка му тия дето се мислят за мн велики са всъщност големи комплексари и мишоци. Ебати съучениците имаш дето мислят за огромно геройство да сритат някое малко кученце на улицата що не дойдат да ми сритат каракачанката да видят после как 1 месец няма да моат да си седнат на смръдливите гъзове ебати. Всички са такива пиклйовци, които смилат от бой по малките и после се хвалят и се мислят за крале, а като им дойде некой дето е с 1 глава над тях и веднага пълнят гащите. Няма нищо лошо в това да си чувствителен и да си показваш чувствата. И естествено, че няма да се опитвам да бъда някой друг за да се харесам на заобикалящите ме. Мразя да подражавам аз съм си такъв какъвто съм.
Няма пиша поече щот ми се спи мноо.

gfw_cyclone
01-10-2005, 23:56
po princip az sum vutre6no dosta emocionalen, no gledam da ne pokazvam 4uvstvata si, za6toto sum zaobikolen ot xora, koito NE GI ZASLUJAVAT!!! vsi4ki okolo mene sa golemite gangsteri!!! znaete li koq e edinstvenata replika koqto upotrebqvat 60% ot mom4eta v moq klas po 5 puti na den nai-malko? "poli, iskam da te 4ukam!" emi smetnete ot kfi prostaci sum zaobikolen!!! za6to da pokazvam 4uvstvata si pred xora, koito nqma da gi priemat kato takiva a samo 6te mi se prismivat a?! kolkoto do pove4eto momi4eta, kato se durji6 nejno s tqx, te te priemat samo kato priqtel 6toto sa sviknali da gi svalqt samo s replikata "are sled 7-miq 4as da xodim v kenefa da te opuna!!"...no comment... :x :evil:

guest
01-11-2005, 00:41
абе деца мои! наистона в сегашно време повечето момчета са като животни. не мислят и не чустват. аз лично си изразявам чуствата пред всеки който заслужава да ги научи. много се радвам че има и момичета които харесват това у момчетата. аз имах едно интересно преживяване с едно момиче преди известно време. ми тя мислешя за секс повече от някои момчета. никви чуства нямаше в нея. принципно мажете са саздадени по-силни. това не значи не не можем да плачем например. я жсички момчета да си представят че някои близак роднина почине. няма ли да се разплачете и то за дълго време, а? то в интерес на истината точно така става в живота. някой си мисли че е ''мъж'' и че е много силен. и като стане нещо такова живота му се обръща на 180 градуса. недейте да предизвиквате садбата! бъдете хора! чуствайте! показвайте любов на другите! всяко нещо е сатворено с любов в този Свят. а любовта е Чувство! така че чувствайте! и на мен ми са се подигравали понякога че сам като другите. да ви кажа радвам се за това и знам че постъпвам правилно. историята ще покаже кой кой е.

bulgarche
01-11-2005, 12:46
"Жените харесват мъжа защото е силен,но го обичат заради неговата слабост!" Аз не се притеснявам да споделям чувствата си. За момчетата които СМЕ груби (и аз в това число) не го правим от кеф (повечето пъти), аз за да направим впечатления. Аз само като се ядосам прявя глупости, като това което каза за "кученцата" например.
Мога и да бъда мил, нежен... иго правя, но рядко, само кодато съм много...като показвам истинските си чувства на човека който обичам...

TheDevilTwin
01-11-2005, 19:17
Има моменти, в които пия като казак, псувам, държа се вулгарно, карам хората да ме мислят за глупак и комплескар - признавам си.
Това обаче е в много, ама много редки случаи.
Въпреки, че на пръв поглед не приличам на чувствителен човек, понякога се разчувствам и то без основателна причина :?
Не ме е срам от това, не ме е срам и да го демонстрирам, защото човек без чувства няма - има такива, които не ги показват :wink:

favor_91
03-03-2006, 12:15
suglasen s ostanalite :)

03-04-2006, 13:21
Браво на Венета за хубавата тема.Аз съм момче.Въпреки,че съм много чувствителен държа всичко в себе си и се правя,че не ми пука толкова въпреки,че някога от бъзиците и подсмихванията на някой направо излизам от релси и ме удря на агресия.Иначе попринцип съм тих.Ако правя нещо по селяндурско го правя с цел да ме забележат,но въпреки това си имам граници.Не съм и предполагал,че може да има толкова чувствителни момчета,затова вървя и с тълпата.Това ме обнадежди,че има и други като мен.А не споделям почти изобщо с познати хора да не се стигне до момент,когато да ме усмиват заради това и да го използват срещу мен.

InHell
03-04-2006, 15:59
Ще пробвам да бъда възможно най-кратък и ясен. Някой по-нагоре каза, че 90% от момчетата са идиоти. Аз мисля че са 99%. От къде тръгват нещата - келешите се опитват да подражават - правят се на лоши момчета, гангстери и т.н.(въпреки че на някой такъв трябва да му отпера само един шамар). Имам и пресен пример около себе си - брат ми(въпреки че не е толкова зле). Всеки вътре в себе си е чувствителен и можеш да го засегнеш много лошо, независимо на какъв се прави, напипаш ли му болното място, няма начин да не се разплаче :P. Много се отплеснах в глупости.
По принцип съм емоционален....даже доста, случвало ми се е да вървя по улицата и да си мисля за нещо и да ми потекат сълзи...не знам как става. Истината е, че за да можеш да си позволиш да си емоционален, първо трябва да си заобиколен от хора със сходни с твоите разбирания.
Това за напиването и имиджа на "лошо момче" са само пози, правят го хора, които не могат да намерят друг начин да изпъкнат и да бъдат забелязани.
За грубостта и обръщането на внимание - повечето мъже са груби просто защото не им пука, или защото така им харесва(а сега де?). Аз съм груб, когато някой ми се прави на тарикат, и честно казано мога да унищожа някого само с думи, юмруци не са ми нужни(на млади години получих лоши натъртвания и ако сега ударя някой, мен ще ме боли много повече). И аз нямам много приятели, но съм заобиколен от такива на които мога да разчитам. Те си ме познават достатъчно добре и знаят, че ако нещо не ми харесва, ще го кажа направо без да правя физиономии или да говоря зад гърба на някого. От предходното възниква още един проблем - почти всички са лицемери (без значение от пола), няма какво да се лъжем, така е.
Да се върна малко по-нагоре - отностно глупостите които правят момчетата - и аз съм ги правил, няма какво да се лъжем. Причините ми са малко по-различни - понякога просто искам да усетя че живея, че не съм се слял с пасмината около мен(един път вървях по парапета на моста във Варна). Проблемът е там, че всеки гледа да се докаже пред някого си. Истината е, че трябва да се доказваме сами пред себе си.

Отностно отворкото AK-47 - келеш, научи се да пишеш на български (отнася се и за всички останали, включително и за тези пишещи на kirilica). Не се пише "ко" а се пише к`во(в слушай че се опитваш да пишеш на жаргон)
Както казва един мой колега и много добър приятел "Акъла е като мензиса. Ако не ти дойде на време, изобщо не го чакай!"
Много се увлякох, ако се сетя нещо ще пиша пак.

03-05-2006, 12:57
Spored men trqbva da se nameri zlatnata sreda. Edno mom4e ne trqbva da e super jen4o ili pylen prostak. Ne moje mom4etata da pla4at za 6tqlo i ne6tqlo, kakto pyk da se napie6 i da fuka6 s tova e mnogo golqma prostotiq. Ne mu blaziram na mom4eto ot klasa ti, no pyk ne haresvam i da ima tapaci, koito kato se napiqt si mislqt 4e sa super. Trqbva da se dyrjim s momi4etata po-nejno ot kolkoto s nqkoe mom4e. Q probvaite da kajete na edno momi4e "Mara. Ko staa?" ili "666, brat, are na kafe". Ne stava taq rabota.

AssShot
03-05-2006, 12:57
I az taka mislq.

KOKOKKK
03-05-2006, 16:48
E mislq 4e mom4etata koito razkrivat 4uvstvata si i 4uvstvata im sa spodeleni sa po 6tastlivi ot taka nare4enite "mujkari"

ProstoAz
03-05-2006, 18:04
Темата е стара!!!