PDA

View Full Version : Спорт - травми



опа
12-03-2004, 17:00
Здравейте,
има ли тука такива, които не са заковани пред пс-тата и си спортуват редовно ???
въпроса ми е ако има такива и евентуално ако са имали травми.... свързано със стави и т.н.
да са зимали някакви медикаменти за ставите или за ставния хрущял по-точно ?.... :)
Леко глупавичко, но ще се радвам, ако някой каже нещо

{sexy_boy}
12-03-2004, 17:14
Ami imal sam takiva problemi.Otiva6 v aptekata i im kazva6 da ti dadat ne6to za stavi ili raztegnati syxojiliq i te 6te ti predpi6at.

miskin
12-03-2004, 20:04
Ооо, травми да искаш;). Имам 4-ри операции само на единия крак:)).
Я ти първо кажи за коя става говориш? Щото ако става дума за менискус, можеш с хепароид да се мажеш примерно. Задължително слагай наколенка/налакатник/накитник или стягай травмираната става с каквото намериш за добре. Пак питам- коя става те боли, да ти кажа какво да правиш.

опа
12-03-2004, 21:00
ами не ме боли ... а пука при определени движения... за раменните 2те това е от фитнеса ... чува се леки (незнам пукане или по скоро както на китките понякога нали знаеш как е ) на това

Devilsplaymate
12-03-2004, 22:06
fastum gel ispolzvai! xexe neznam... predpolagam 4e pomaga:)

bestbg
12-04-2004, 07:09
от това което спортувам и като падна имам травно. При по-студено време немога да си меся дясната рака... и на капачката на крака става по същия начин.. не съм ходил по лекари , но приятели ми казваха за Фастум Гел че помагал. Един приятел и той се изтърси супер злобно и 2 месеца още неможе да му се оправи ръката от полу-разкъсано сухожилие на ключицата.. абе пробвай фастум гел-а

paco
12-04-2004, 08:27
ами не ме боли ... а пука при определени движения... за раменните 2те това е от фитнеса ... чува се леки (незнам пукане или по скоро както на китките понякога нали знаеш как е ) на това

ami towa pukane e normalno no samo w na4aloto.I az kogato zapo4nah da se zanimawam s fitnes w na4aloto ramenete mi mnogo trakaha sk1rcaha i si4ko kakwoto se seti6.No s uweli4awaneto na staja i na muskulnata masa twa otminawa.Tka 4e bl1skai 6tangi i da ne ti puka :wink:

miskin
12-04-2004, 09:43
Щом не те боли просто загрявай добре, можеш да го намажеш с фастум-а, но внимавай, че можеш да си свалиш кожата- ако прекалиш пари ужасно.

eNigMaTic^
12-04-2004, 10:08
Ами в момента съм със травма.Значи по физическо играхме волейбол и аз първо си набих безименния след това средния пръст и сега много ме болят :x Сега се мажа с Фастум гел ама трябва да се мажеш редовно за да има ефект .. :roll:

miskin
12-04-2004, 14:50
За да има ефект, просто слагай лед на пръстите си. И ги залепяй заедно с лейкопласт, когато играеш физическо.