PDA

View Full Version : NSpi4 i me4eto_ sa bannati



{sexy_boy}
12-03-2004, 17:39
Ei xora za ko bannaxte NSpi4 i me4eto_ .Ne 4e gi xaresvax mngo no pone s tqx staa6e veselo i vinagi otgovarqxa na temite dori i da pi6exa prostotii. Predpolagam 4e mnogo xora ne gi xaresvaxa dori mene ponqgoga NSpi4 me vbesqaa6e no za ko ne im maxnete banna .

СребристоСияние
12-03-2004, 17:55
i a ztova trabq ot 1 4ass :cry: :cry: :cry: 6te mi lipsvat mn! i kogato se opitah da kaja en6to na teq deto gi mahnaha m iiztriha temata! AMA AZ NQMA DA S EOTKAJA! ISKAM DA MI GI VURNAT! TUPI GROZNI IDIOTI ISKAM SI GI OBRATNO!!!

12-03-2004, 17:56
Kazvash che adminite ne si znaqt rabotata li? :evil:

СребристоСияние
12-03-2004, 18:01
Da to4no tova s eopitvame da kajem!!!

amy lee
12-03-2004, 18:01
Kazvash che adminite ne si znaqt rabotata li? :evil:znaqt si q mnogo dobre daje.i trqbva6e da mahnat NSpi4.kraino vreme be6e

ceco
12-03-2004, 18:01
poradi mnogoto pusnati temi protiv tezi potrebiteli, te biaha mahnati. Tova deistvie e nevuzvratimo. Spored anketata 55% sa protiv tiah, tova sushto ozna4ava che zasujavat da gi niama.
СребристоСияние, molia da imash uvajenie kum nas, kakto i nie imame kum teb!

СребристоСияние
12-03-2004, 18:05
dobre izvinqvai ceco prosto sum qdosana 6oto takmo se spriqtelih s tqh i po4nah da gi ponasqm i hop mahnaha gi:((

amy lee
12-03-2004, 18:08
ceco,alex,naistina mnogo,ama mnogo sum vi blagodarna 4e gi mahnahte

mira_
12-03-2004, 18:12
простете първичната ми глупост, ама какво значеше "банвам"? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

amy lee
12-03-2004, 18:14
простете първичната ми глупост, ама какво значеше "банвам"? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:gonqt go ot foruma :wink:

DeaTHroW-ReC_F
12-03-2004, 18:20
хмм....сбогом..........даже тва неможах да им кажа.....е...дано някога влязат и го видят....това не е за админите не е за форумците...това е за тях:
"е братлета..уважаааам ви....... и да знаете че вие внасяхте настроение...ся пак ше си живееме в сивия свят..пак ше се хилиме...на простотии,дет немат смисъл....уважаааам ви..и лек ви живот........щото го заслужавате по своему!"

ceco
12-03-2004, 18:22
хмм....сбогом..........даже тва неможах да им кажа.....е...дано някога влязат и го видят....това не е за админите не е за форумците...това е за тях:
"е братлета..уважаааам ви....... и да знаете че вие внасяхте настроение...ся пак ше си живееме в сивия свят..пак ше се хилиме...на простотии,дет немат смисъл....уважаааам ви..и лек ви живот........щото го заслужавате по своему!"


E ne, tova veche naistina me razbi. Dai da gi proiznesem za nacionalni geroi i da napravim utre praznik v tiahna chest, a? :lol:

techCandy
12-03-2004, 18:43
хмм....сбогом..........даже тва неможах да им кажа.....е...дано някога влязат и го видят....това не е за админите не е за форумците...това е за тях:
"е братлета..уважаааам ви....... и да знаете че вие внасяхте настроение...ся пак ше си живееме в сивия свят..пак ше се хилиме...на простотии,дет немат смисъл....уважаааам ви..и лек ви живот........щото го заслужавате по своему!"
Halleluhja!!!
moga li samo da te popitam za kakvo gi uvajava6
za tva 4e se scepvaha da psuvat za 6tqlo i ne6tqlo
ili moje bi za pravilnite vyzgledi v/u jivota, i pravilnoto otno6enie kym ostanalite
vseki s prioriteti si, no ti normalna li si?

manq4kata{P}
12-03-2004, 18:45
хмм....сбогом..........даже тва неможах да им кажа.....е...дано някога влязат и го видят....това не е за админите не е за форумците...това е за тях:
"е братлета..уважаааам ви....... и да знаете че вие внасяхте настроение...ся пак ше си живееме в сивия свят..пак ше се хилиме...на простотии,дет немат смисъл....уважаааам ви..и лек ви живот........щото го заслужавате по своему!"

хах,а ве човек,ами тея простотии,които NSpi4 дрънкаше(за другия нз) не бяха ли простотии,които нямаха смисъл :?:

а честно казано се радвам,че са го махнали и хора като него трябва да се махат.само някои да не се обидят,тва си е мое лично мнение :)

DeaTHroW-ReC_F
12-03-2004, 19:33
хмм....сбогом..........даже тва неможах да им кажа.....е...дано някога влязат и го видят....това не е за админите не е за форумците...това е за тях:
"е братлета..уважаааам ви....... и да знаете че вие внасяхте настроение...ся пак ше си живееме в сивия свят..пак ше се хилиме...на простотии,дет немат смисъл....уважаааам ви..и лек ви живот........щото го заслужавате по своему!"
Halleluhja!!!
moga li samo da te popitam za kakvo gi uvajava6
za tva 4e se scepvaha da psuvat za 6tqlo i ne6tqlo
ili moje bi za pravilnite vyzgledi v/u jivota, i pravilnoto otno6enie kym ostanalite
vseki s prioriteti si, no ti normalna li si?
не не съм :cry: :cry: ..............и знаеш ли защо......различна съм от другите..но не в границата на нормалното..........не искам да излагам сичку лошо дет ми се е случвало...сичко което ме е карало да се замисля...различна съм..преча ли?....поне разбиране исках от вас...форумците..поне това...намерих ли го..не?...с един по малко...или в повече пак сте едно.....освен ако не загубите хубав фен...с хубави мнения....за фена-такава си бях...но за мненията.......вие ще кажете.......
преча ли..че харесвам хората които вие не..преча ли ви..изгонете ме..или сама да напусна........някога имаше хубави теми...ма само някога...единствената причина сичко да стане така е че с времето нещата се променят...и за жалост не става от по добре на добре....ами от зле на още по зле...какво сега..смеете ми се на простотата...защото аз съм за вас може би едно просто момиче......да,момиче съм..но съм със собствените си възгледи..и де съвпадаха с тези на двамата юзера..но аз за разлика от тях,нямах смелост да напиша мнението си по някои теми...и за това..за това ги уважавах..какво сега..като съм по различна.......да се махам така ли......?...е тогава чао ви......и да кажа може би кат за последно...
джамалска, слънчице.......кадамартери(нз нам доколко ,ако изобщо, съм ви напраила впечатление)........но аз и вас уважавах...и нали знаеш джамалска...някога,някой ден..щи се мярна пред блока...съседка си се пак,грях е да не се видим :wink:

П.П........явно сега си мислите че иам мек характер,но аз ще отрека...ще кажа просто че ........... понякога човек може да научка слабото място на друг...а този друг да е прекалено чувствителен..е не съм ли и аз такава..?

amy lee
12-03-2004, 19:43
хмм....сбогом..........даже тва неможах да им кажа.....е...дано някога влязат и го видят....това не е за админите не е за форумците...това е за тях:
"е братлета..уважаааам ви....... и да знаете че вие внасяхте настроение...ся пак ше си живееме в сивия свят..пак ше се хилиме...на простотии,дет немат смисъл....уважаааам ви..и лек ви живот........щото го заслужавате по своему!"
Halleluhja!!!
moga li samo da te popitam za kakvo gi uvajava6
za tva 4e se scepvaha da psuvat za 6tqlo i ne6tqlo
ili moje bi za pravilnite vyzgledi v/u jivota, i pravilnoto otno6enie kym ostanalite
vseki s prioriteti si, no ti normalna li si?
не не съм :cry: :cry: ..............и знаеш ли защо......различна съм от другите..но не в границата на нормалното..........не искам да излагам сичку лошо дет ми се е случвало...сичко което ме е карало да се замисля...различна съм..преча ли?....поне разбиране исках от вас...форумците..поне това...намерих ли го..не?...с един по малко...или в повече пак сте едно.....освен ако не загубите хубав фен...с хубави мнения....за фена-такава си бях...но за мненията.......вие ще кажете.......
преча ли..че харесвам хората които вие не..преча ли ви..изгонете ме..или сама да напусна........някога имаше хубави теми...ма само някога...единствената причина сичко да стане така е че с времето нещата се променят...и за жалост не става от по добре на добре....ами от зле на още по зле...какво сега..смеете ми се на простотата...защото аз съм за вас може би едно просто момиче......да,момиче съм..но съм със собствените си възгледи..и де съвпадаха с тези на двамата юзера..но аз за разлика от тях,нямах смелост да напиша мнението си по някои теми...и за това..за това ги уважавах..какво сега..като съм по различна.......да се махам така ли......?...е тогава чао ви......и да кажа може би кат за последно...
джамалска, слънчице.......кадамартери(нз нам доколко ,ако изобщо, съм ви напраила впечатление)........но аз и вас уважавах...и нали знаеш джамалска...някога,някой ден..щи се мярна пред блока...съседка си се пак,грях е да не се видим :wink:

П.П........явно сега си мислите че иам мек характер,но аз ще отрека...ще кажа просто че ........... понякога човек може да научка слабото място на друг...а този друг да е прекалено чувствителен..е не съм ли и аз такава..?ne!ne tova e pravilniqt na4in!nqma smisal da ni napuska6.ne mislite li 4e cqlata tazi istoriq sas NSpi4 ni otdale4i tvurde mnogo?!4e predi vsi4ki vav foruma bqhme v gore dolu dobri otno6eniq?!ima6e i nqkoi izklu4eniq,no tezi izklu4eniq ve4e ne narastnaha li tvurde mnogo?

Sunny_stz
12-03-2004, 19:52
Yeeeeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssssssssss!!!Na i-nakraq mamka mu mrusna mahnata go toq pedal!!!!Nqma ve4e da me izvervq tva gadno kopelence!!Ta taka momi4e nedei taka kak 6te se maha6 koi ti e kazal da se maha6!!nikoi nqma ni6to protiv tova 4e si razli4na!!Vs4iki hora sme razli4ni i vseki gleda razli4no na ne6tata!!No nie te popitahme kakvo haresva6 v tozi 4ovek i tova nari4a li se izrazqvane na mnenie???Tova ako e mnenie az sum..................NSpi4 hahahaahahaaaha
Naistina seriozno !!!!!!!! :!: :!: :!:

Sunny_stz
12-03-2004, 19:59
P.S. Da zabravim za toq glupak ve4e i da ne govorim za nego v drugite temi!!!
Moite subolez novaniq za NSPi4:))))))))))))):lol: 8) :D :) :wink: :twisted: :P

moviemaker
12-03-2004, 20:02
Една колоритна личност беше банната ...

Поклон ... :(

http://free.bol.bg/moviemaker/flag.gif

Devilsplaymate
12-03-2004, 20:13
abe nz... 4esno kazano se radvam 4e maxnaxa NSpi4...

Murderdoll
12-03-2004, 20:36
ооооооо даааааааааааааааааааааааа аааааа
най послееееее {{{{{{P}}}}}}}!
това беше най умното нещо,направено в тоя
форум от мнооооооого време :D :D :D
супер сте...
DeaTHroW-ReC_F...твой избор е дали да ни напуснеш
или не...аз казвам че няма смисъл...но както и да е...
ти казваш че си различна...че НСпич те кефи щот си
изразява мнението...аз пък казвам че тоя беше...някф
глупав комплексиран дечко...незнам дали ти е направило
впечатление,но почти всеки негов пост беше..."ти тъпа
селска к*рво"..незнам си кфо си...е извинявай ама аз не
съм в тоя форум за да ме псуват по тоя начин...

DeaTHroW-ReC_F
12-03-2004, 21:05
ооооооо даааааааааааааааааааааааа аааааа
най послееееее {{{{{{P}}}}}}}!
това беше най умното нещо,направено в тоя
форум от мнооооооого време :D :D :D
супер сте...
DeaTHroW-ReC_F...твой избор е дали да ни напуснеш
или не...аз казвам че няма смисъл...но както и да е...
ти казваш че си различна...че НСпич те кефи щот си
изразява мнението...аз пък казвам че тоя беше...някф
глупав комплексиран дечко...незнам дали ти е направило
впечатление,но почти всеки негов пост беше..."ти тъпа
селска к*рво"..незнам си кфо си...е извинявай ама аз не
съм в тоя форум за да ме псуват по тоя начин...
ейтооо ...а между друготоо...заради едното ми ти скапано мнение от един........... юзер дет не ме вълнува няма да се махна от форума.....исках просто се замисли че по тоя начин убижда.....:).......ейто....и ти не споделяш моето мнение,но поне не ми викаш дали не съм нормална или ненормална.....ето мамо бичккккккк:))

Murderdoll
12-03-2004, 21:15
радвам се че се вразуми:))
детето ми:)))ахаххаа

techCandy
12-03-2004, 21:22
ооооооо даааааааааааааааааааааааа аааааа
най послееееее {{{{{{P}}}}}}}!
това беше най умното нещо,направено в тоя
форум от мнооооооого време :D :D :D
супер сте...
DeaTHroW-ReC_F...твой избор е дали да ни напуснеш
или не...аз казвам че няма смисъл...но както и да е...
ти казваш че си различна...че НСпич те кефи щот си
изразява мнението...аз пък казвам че тоя беше...някф
глупав комплексиран дечко...незнам дали ти е направило
впечатление,но почти всеки негов пост беше..."ти тъпа
селска к*рво"..незнам си кфо си...е извинявай ама аз не
съм в тоя форум за да ме псуват по тоя начин...
ейтооо ...а между друготоо...заради едното ми ти скапано мнение от един........... юзер дет не ме вълнува няма да се махна от форума.....исках просто се замисли че по тоя начин убижда.....:).......ейто....и ти не споделяш моето мнение,но поне не ми викаш дали не съм нормална или ненормална.....ето мамо бичккккккк:))
hah slu6ai, ako sym tozi user, ne sym iskala da te obidq
ako nqkoga si 4ela moi mneniq trqbva da znae6 4e se izrazqvam po grubo ot srednostatisti4eskoto
kogato pisah posta ne sym imala jelanie da se opitvam da te nakaram da se mahne6...prosto ot mneniqta ti si bqh syzdala vpe4atlenie za po drug vid harakter, qvno sym gre6ala
vypros na li4en izobr, ne se vryzvai tolkova na vsi4ko

12-03-2004, 21:32
"NSpi4 i me4eto_ sa bannati" - SUPERRRRRRRRRRR :lol: 8) :D

LunaTriCk
12-03-2004, 22:02
интелигентноста възтържествува :!: :!: :!: :!:

DeaTHroW-ReC_F
12-04-2004, 07:44
ооооооо даааааааааааааааааааааааа аааааа
най послееееее {{{{{{P}}}}}}}!
това беше най умното нещо,направено в тоя
форум от мнооооооого време :D :D :D
супер сте...
DeaTHroW-ReC_F...твой избор е дали да ни напуснеш
или не...аз казвам че няма смисъл...но както и да е...
ти казваш че си различна...че НСпич те кефи щот си
изразява мнението...аз пък казвам че тоя беше...някф
глупав комплексиран дечко...незнам дали ти е направило
впечатление,но почти всеки негов пост беше..."ти тъпа
селска к*рво"..незнам си кфо си...е извинявай ама аз не
съм в тоя форум за да ме псуват по тоя начин...
ейтооо ...а между друготоо...заради едното ми ти скапано мнение от един........... юзер дет не ме вълнува няма да се махна от форума.....исках просто се замисли че по тоя начин убижда.....:).......ейто....и ти не споделяш моето мнение,но поне не ми викаш дали не съм нормална или ненормална.....ето мамо бичккккккк:))
hah slu6ai, ako sym tozi user, ne sym iskala da te obidq
ako nqkoga si 4ela moi mneniq trqbva da znae6 4e se izrazqvam po grubo ot srednostatisti4eskoto
kogato pisah posta ne sym imala jelanie da se opitvam da te nakaram da se mahne6...prosto ot mneniqta ti si bqh syzdala vpe4atlenie za po drug vid harakter, qvno sym gre6ala
vypros na li4en izobr, ne se vryzvai tolkova na vsi4ko
оо няма значение....и аз не те мислех за такава(незнам за каква...) не ми беше напраила такова впечатление..ма ди енд..

joro_tev
12-04-2004, 08:37
Най-накрая да ги махнат тези убитаци и да престанат се поизчисти фоума малко от тези ниско образовани господа или господинчовци. Стига с изразите от сорта на: "наври.....в.......работа", "На майкати в......" и всякакви такива простотии.

aBeP4eTo
12-04-2004, 09:22
интелигентноста възтържествува :!: :!: :!: :!:

Точно така ! Кво да ви кажа ще се пръсна от кеф, че ги няма :lol:

air_J
12-04-2004, 10:33
are tuka nekoi moderator administrator ili kvoto i da e nema li da se poqvi i da kaje koi beha tiq tolkova redovni potrebiteli koito syshto bqha bannati a? are interesno mi e da razbera koi pove4e nqma da vijdam vyv foruma? a kolkoto do NSpi4 s men nikoga ne se e dyrjal grubo a daje i nqkolko pyti mi razqsni nqkolko neshta koito ne mi bqha syvsem qsni okolo skinovete
P.S.> za matricata v Sofia pravila ne vajat koito pishe ot tam moje da si pravi kakvoto pojelae i kogato i kydeto vyv foruma pojelae moje da psuva na volq i moderatori i admini te prosto shte sa bezsilni :twisted:

СребристоСияние
12-05-2004, 11:06
MN sum happy 4e se vurna NSpi4:") vsi4ki se radvame:"))

Murderdoll
12-05-2004, 11:14
спокойно вече писах на цецо.
ше го банне пак :wink: :wink: :wink:

aBeP4eTo
12-05-2004, 11:28
спокойно вече писах на цецо.
ше го банне пак :wink: :wink: :wink:

Благодаря ти, че ми направи тази услуга !

alex
12-05-2004, 11:33
копирано от: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2163&postdays=0&postorder=asc&start=15

NSpi4 беше изтрит като потребител от форумите ни. Прчина за това са разпространяваните от него фашистски, расистски и анти-човешки пропагандни материали (графика и текст) нарушаващи законите на република България.
TeenProblem.net няма да толерира подобни изяви в и чрез сайта. Всякаква информация (текст, звук, графика или видео) нарушаваща пряко или косвено законите на страна, накърняващи човешките права или добрият тон ще бъдат изтриавани. Като предупредителна мярка можете да считате изтриване на съобщение, текст, аватар или подпис. При констатиране на повторно нарушение потребителя ще бъде изтрит перманентно.

Държим да отбележим че сайта ние регистриран по закона за защита на личните данни според, който при констатирано нарушение ще съдействаме на органите на реда.

Благодаря на всички, които писаха в тази тема. Когато случайте са като описание по-горе с NSpi4 - можете да използвате всички възможни начини за всъзка с нас.

air_J
12-05-2004, 14:35
are tuka nekoi moderator administrator ili kvoto i da e nema li da se poqvi i da kaje koi beha tiq tolkova redovni potrebiteli koito syshto bqha bannati a? are interesno mi e da razbera koi pove4e nqma da vijdam vyv foruma? a kolkoto do NSpi4 s men nikoga ne se e dyrjal grubo a daje i nqkolko pyti mi razqsni nqkolko neshta koito ne mi bqha syvsem qsni okolo skinovete
P.S.> za matricata v Sofia pravila ne vajat koito pishe ot tam moje da si pravi kakvoto pojelae i kogato i kydeto vyv foruma pojelae moje da psuva na volq i moderatori i admini te prosto shte sa bezsilni :twisted:
poneje e fact 4e sym unikalno umen i zatova shte si pozvolq da se samocitiram (qsno e 4e se citirat samo umni li4nosti i zatova citiram sebe si) ta nqkoi ot moderatorite ili adminite (gledam alex se zavyrta pokrai taq tema) nqma li da mi otgovori na syvsem qsno zadadenite vyprosi ot men ????? ako ne gi e vidql da gi povtorq
KOI BQHA TOLKOVA POTREBITELITE KOITO IZHVYR4AT I AKO PISHESH OT MATRICATA PRAVILATA VAJAT LI ILI NE ? nadqvam se kato ugolemih vyprosite da polu4a otgovor! :twisted:

12-05-2004, 17:53
ako na tva koeto go prave6e NSpi4 mu vikate propagnda ili kvo bilo tam....evalata...koi zakon na RP BG nay6ava tova?!BG e demokrati4na strana vseki ima pravo da misli kvoto si iska i da se izgovarq(znam 4e tova ne e dymata ama sega ne se se6tamm)svobodno!!!pf ibasi diskriminaciqta

air_J
12-05-2004, 18:53
be tva 4e go baniraha ne zna4i 4e nqma da se poqvqt novi i novi (sega geldam ima edno syshtestvo pishe se analnata) a tva se opitvam da vtylpq 4e pravila nqma za nqkoi a za nqkoi ima i zatova gledam dvoen standart se polu4ava a i NSpi4 ako tolkova dyrji da vliza vyv foruma moje da kaje na dostav4ika si (ako shie ot tqh de) da mu smeni IPto i da si plati za tova syotvetnata cena i pak she vliza taka 4e ..... :twisted:

e_l_i_z_a
12-07-2004, 11:14
Bravo!To4no taka!foruma trqbva6e rano ili kasno da se iz4isti ot tezi useri koito ne izkazvaha mnenie,ami samo trupaha psuvni...pone da bqha raznoobrazni no vyv vsqko "mnenie" na NSPi4 prisustva6e dumata
KURVA emi sega..4owek kak da ne se radva mene mi pisna da me obijdat

DeaTHroW-ReC_F
12-07-2004, 18:47
Bravo!To4no taka!foruma trqbva6e rano ili kasno da se iz4isti ot tezi useri koito ne izkazvaha mnenie,ami samo trupaha psuvni...pone da bqha raznoobrazni no vyv vsqko "mnenie" na NSPi4 prisustva6e dumata
k*rva emi sega..4owek kak da ne se radva mene mi pisna da me obijdat
не те обиждам..уважавам те..ма кво си мислиш...че твойте мнения за по стойностни?

e_l_i_z_a
12-08-2004, 12:02
Bravo!To4no taka!foruma trqbva6e rano ili kasno da se iz4isti ot tezi useri koito ne izkazvaha mnenie,ami samo trupaha psuvni...pone da bqha raznoobrazni no vyv vsqko "mnenie" na NSPi4 prisustva6e dumata
k*rva emi sega..4owek kak da ne se radva mene mi pisna da me obijdat
не те обиждам..уважавам те..ма кво си мислиш...че твойте мнения за по стойностни?
e sega s nikogo ne iskam da se karam
no prosto si kazvam mnenieto kakto vsi4ki drugi-i ne vijdam lo6o v tova...
a ako stava duma za stoinostni mneniq...vseki ima pravo da pravi i stoinostni,i nestoinostni,no s tova da ne pre4i na drugite..

GeRyTo
12-08-2004, 12:29
Абе бойс енд гърлс не знаете кво искате :evil:

amy lee
12-08-2004, 12:49
we nz az dali ne znam kakvo iskam,oba4e znam 4e me4eto_ pak se vurna.

alex
12-08-2004, 16:56
Ето кои закони нарушиха гореспоменатите потребители!

Наказателен кодекс

Чл. 108. Който проповядва фашистка или друга антидемократична идеология или насилствено изменяне на установения от Конституцията на Република България обществен и държавен строй, се наказва с лишаване от свобода до три години...

КОНСТИТУЦИЯ на Република България

Глава втора

Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин...

(2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността...

ЗАКОН за защита срещу дискриминацията

Чл. 4. (1) Забранена е всяка пряка или непряка дискриминация, основана на пол, раса, народност, етническа принадлежност, гражданство, произход, религия или вяра, образование, убеждения, политическа принадлежност, лично или обществено положение, увреждане, възраст, сексуална ориентация, семейно положение, имуществено състояние или на всякакви други признаци, установени в закон или в международен договор, по който Република България е страна...

Чл. 8. Лицата, съзнателно подпомогнали извършването на актове на дискриминация, носят отговорност по този закон.

1. По смисъла на този закон:

1. "Тормоз" е всяко нежелано поведение на основата на признаците по чл. 4, ал. 1, изразено физически, словесно или по друг начин, което има за цел или резултат накърняване достойнството на лицето и създаване на враждебна, обидна или застрашителна среда...

Има и още! Да ви ги дам ли?

Фъчка
12-17-2004, 11:06
poradi mnogoto pusnati temi protiv tezi potrebiteli, te biaha mahnati. Tova deistvie e nevuzvratimo. Spored anketata 55% sa protiv tiah, tova sushto ozna4ava che zasujavat da gi niama.
СребристоСияние, molia da imash uvajenie kum nas, kakto i nie imame kum teb!

има разлика между баннат потребител и изтрит.ако е изтрит -е това вече е необратимо ако е само с бан -независимо по IP или само по име това се оправя.много пъти съм им чела идеотските мнения но без тях е някак си...хм...що не ги върнете?айде....искаме идеотчетата :lol:

ай бай с уважения (ахахах ех че съм възпитана)

Momchence
12-17-2004, 18:08
Abe vie ludi li ste da iskate da se vyrne tfa kompleksirano lainence....kakvo hubavo e kazal toi 4e pusva6e vseki i za vis4ko i plqmpa6e vsqkakvi myrsotii.....saita ne e li za problemite na horata a temite za tova da pomagat...a avatara mu Hitler ??? aide molq vi se neka se uvajavame.....ve4e dori ne znaete za kakvo da hleni4ite......adminite mnogo dobre si vyr6at rabotata tfa 4e gi pomyrzqva za nqkoi ne6ta e 4oev6ko...ebasi temata 4esno :x