PDA

View Full Version : Gro i Ned sa veche vyn! FAKT



lover4e
12-04-2004, 20:22
Kakvo shte kajete po vyprosa za izgonvaneto na Groshi i Naiden?? Syglasni li ste s reshenieto? Mislite li che vota v posledniq moment beshe promenen umishleno!? :evil:

Devilsplaymate
12-04-2004, 20:24
nz znam samo 4e 6e e mnou typo bez tex! :( :evil:

Murderdoll
12-04-2004, 20:25
http://teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2257
nemoja li da pogledne6 pyrvo dali ima takava tema!!!!! :x :x :x

Nalaa
12-04-2004, 20:28
абе без тях ше е тъпо :cry:

AMG-to
12-04-2004, 20:29
nego gledam 4esto predavaneto no se radvam 4e gi izgoniha .. bati prostacite i glavno Naiden a Greoshi mrusen selski alkoholik

DiEsEl_GiRl4eTo
12-04-2004, 20:30
mi az napisah veche v drugata tema, typo shte e bez tqh opredeleno!

P1ra71nQ
12-04-2004, 20:37
http://teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2257
nemoja li da pogledne6 pyrvo dali ima takava tema!!!!! :x :x :x :!: Хора не станаха ли малко прекалено много темити за Big Brother :evil:

12-04-2004, 20:40
tapaciiiiii sa tia koito gi izgoniha.verno 4e praiha mnogo prosta6tini,ama beha pi4ove
sa bez tiah e ebati skukata :?

amy lee
12-04-2004, 20:43
gro be6e super.ned me drazne6e,oba4e sega razbiram kolko be6e pe4en.da be tva be6e nqkvo naglaseno,kak tolkova burzo se promeniha rezultatite :evil: SA V BIG BROTHER BEZ TQH 6TE E BASI TUPOTO

Traffic
12-04-2004, 21:04
http://teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2257
nemoja li da pogledne6 pyrvo dali ima takava tema!!!!! :x :x :xауу, някой е станал със СДГ-то нагоре тая сутрин... :!: :lol: :lol: :lol: голямата работа като има и друга такава тема. все едно е за първи път някой да не прегледа темите преди да пише. :roll:

Murderdoll
12-04-2004, 21:06
http://teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2257
nemoja li da pogledne6 pyrvo dali ima takava tema!!!!! :x :x :xауу, някой е станал със СДГ-то нагоре тая сутрин... :!: :lol: :lol: :lol: голямата работа като има и друга такава тема. все едно е за първи път някой да не прегледа темите преди да пише. :roll:
hahahahahahahahha
ми дразня се вече ко да прая..още повече другата такава тема
е на същата страница 2-3 теми по надолу :evil: :evil:

Traffic
12-04-2004, 21:07
http://teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2257
nemoja li da pogledne6 pyrvo dali ima takava tema!!!!! :x :x :xауу, някой е станал със СДГ-то нагоре тая сутрин... :!: :lol: :lol: :lol: голямата работа като има и друга такава тема. все едно е за първи път някой да не прегледа темите преди да пише. :roll:
hahahahahahahahha
ми дразня се вече ко да прая..още повече другата такава тема
е на същата страница 2-3 теми по надолу :evil: :evil: ми и мене ме дразни, ма кво да напрая. зех да свиквам с еднаквите теми. добре, че има и други такива теми, та тая няма да се притесняваме да я превърнем в чат и офтопик.... :lol: :lol: :lol:

Murderdoll
12-04-2004, 21:07
http://teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2257
nemoja li da pogledne6 pyrvo dali ima takava tema!!!!! :x :x :xауу, някой е станал със СДГ-то нагоре тая сутрин... :!: :lol: :lol: :lol: голямата работа като има и друга такава тема. все едно е за първи път някой да не прегледа темите преди да пише. :roll:
hahahahahahahahha
ми дразня се вече ко да прая..още повече другата такава тема
е на същата страница 2-3 теми по надолу :evil: :evil: ми и мене ме дразни, ма кво да напрая. зех да свиквам с еднаквите теми. добре, че има и други такива теми, та тая няма да се притесняваме да я превърнем в чат и офтопик.... :lol: :lol: :lol:
хмм...е ти не ми ли се сърдиш бтв?

Traffic
12-04-2004, 21:09
http://teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2257
nemoja li da pogledne6 pyrvo dali ima takava tema!!!!! :x :x :xауу, някой е станал със СДГ-то нагоре тая сутрин... :!: :lol: :lol: :lol: голямата работа като има и друга такава тема. все едно е за първи път някой да не прегледа темите преди да пише. :roll:
hahahahahahahahha
ми дразня се вече ко да прая..още повече другата такава тема
е на същата страница 2-3 теми по надолу :evil: :evil: ми и мене ме дразни, ма кво да напрая. зех да свиквам с еднаквите теми. добре, че има и други такива теми, та тая няма да се притесняваме да я превърнем в чат и офтопик.... :lol: :lol: :lol:
хмм...е ти не ми ли се сърдиш бтв?хм, ми вече не. току-що това казах и на amy lee. :wink:

Murderdoll
12-04-2004, 21:13
хм, ми вече не. току-що това казах и на amy lee. :wink:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Traffic
12-04-2004, 21:14
хм, ми вече не. току-що това казах и на amy lee. :wink:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :Dе то се виждаше още в по-горния пост, където използвах "СДГ" за обръщение. :oops: :roll: :lol: :wink:

Murderdoll
12-04-2004, 21:14
хм, ми вече не. току-що това казах и на amy lee. :wink:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :Dе то се виждаше още в по-горния пост, където използвах "СДГ" за обръщение. :oops: :roll: :lol: :wink:
е да де...и аз така си помислих :P :P :P

Traffic
12-04-2004, 21:16
поздр те с Бай Мангау. като знам какво слушаш, предполагам те кефи. :roll: :wink:

Murderdoll
12-04-2004, 21:20
hahaah emi ne me kefi:)))
pozdr te s Nightwish - Nemo
znam 4e te kefi:)
p.s. Imam bahti ugrizeniqta na syvestta zaradi taq 4at-tema... :oops: :oops: :oops: :oops:

P1ra71nQ
12-04-2004, 21:20
Traffic, Murderdoll тва пък хора съобразявайте се малко за чат си има ЛС.Все пак......... :roll:

Traffic
12-04-2004, 21:23
Traffic, Murderdoll тва пък хора съобразявайте се малко за чат си има ЛС.Все пак......... :roll:бе кво ти дреме на тебе? първо, има още няколко теми за бай брадър, така че тая може да отпадне и да бъде изтрита. и понеже точно в тоя сайт няма форум, в който да може да се чати през темите, реших да се възползвам. а ти ако си нямаш друга работа и п*шка да си играеш, продължавай да се заяждаш. :roll: :lol:

Murderdoll
12-04-2004, 21:25
ahhahahaha e ne taka de...i az nqmam p*6ka da si igraq
uaaahttp://www.bgteen.us/forums/images/smiles/088.gifhttp://www.bgteen.us/forums/images/smiles/088.gifhttp://www.bgteen.us/forums/images/smiles/088.gif

Traffic
12-04-2004, 21:25
:lol: :lol: :lol:

Murderdoll
12-04-2004, 21:26
ахаххахаха
абе не тряяше да махат найден и гроши :D

Nekasa4a
12-04-2004, 21:59
Pove4e nqma da geldam nTV i Calbel tel Manma mu na big brother :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :evil: :evil: :evil: :evil:

iv4e_f
12-04-2004, 22:27
mi zna4i az mislq 4e niki kan4ev im se qdosa vednaga 6tom gi napraviha teq prostotii ,toi ne moge da si pozvolqva da gubi ne6tata ot kontrol i za tva moge i da e sabotiral vota,za da spla6i i drugite !mislq 4e e adski pravilno 6toto kakto kazaha oneq deto bqha za izgonvaneto na ned i gro tehnite postapki vliqqt zle na teen-ovete,vse pak to vsi4ko deto e po TV-to se kopira posle i te ne mogat da si pozvolqt da gi obvinqt 4e nqkoi e ubil nqkoi zarad BIG BRODER nali! :?: :?: :?:

LunaTriCk
12-04-2004, 22:47
Така първо искам да кажа, че ББ вече е лишен от смисъл и зрители. Другот което искам да кажа е че може Найден да е идиот, простак и недорасло лапе, но правеше нещо различно, правеше това което иска. Да, прекаляваше с простотиите, но поне не стоеше на канапето цял ден и не обсъждаше държавата, съквартирантите си, футбол или коя как е боднал. Това за подражанието му от неговите "фенове", беше просто смешно изказване. Сякаш сега няма такива неща. Сякаш това слага началото на една тъмна ера от простаци, идиоти и недорасли пубери. Винаги си е имало такива. Каква е разликата кой им е подстрекателя :?: Някое известно лице, което виждат по ТВ-то или Гошо Репата от съседната махла или блок :?: Просто си представям следващите предавания. "12:30 Виктор, Джани и Тишо си приказват за космоса. 13:30 Здравко месе пита. 14:30 Здравко омеси питата. 15:30 Здравко изяде питата. Очаква ни 24 часа само спек! Едно толк шоу както каза Найден преди да си тръгне. Просто да им седна на лицата на всички които са гласували против тях :!: :!: :!:

amy lee
12-05-2004, 02:01
Traffic, Murderdoll тва пък хора съобразявайте се малко за чат си има ЛС.Все пак......... :roll:oooooooo,kvo ti puka???4udo golqmo :lol:

12-05-2004, 05:35
Може да не е толкова тъпо без тях... Нали сега ще вкарат двама нови участници...

bestbg
12-05-2004, 07:05
Аз се кефех само на Найден.... гледах го супр рядко , но само заради него... вече няма да гледам.... Найден трябваше да остане... снощи както бяхме на кафенце и като ми сео бадиха и ми казаха че са ги изгонили и цялата компания и стана кофти... щото към 10-на души бехме за оставането им..... а и като знам колко форума са приърженици на Найден..... е сега поне ще чакам да вле в един друг форум и да се запозная с него :lol:

LunaTric - много точно го каза!!!! за това бях и за Найден

moviemaker
12-05-2004, 07:08
Тъпаците от Биг Брадър отново показаха,че са рядко прости хора...
Манипулацията на вота беше тотална ... убеден съм ,че ако нямаше намеса,те двамата щяха да останат,но уви...ББ реши,че не трябва да подстрекават подрастващите да правят глупости..все едно всичките "подрастващи" са кретени без собствен мозък и правят това , което видят ... МАЛОУМНИЦИ ...

Хаха Big Brother - глистосер...

aBeP4eTo
12-05-2004, 11:22
Да ! Факт е навънка са вече и защо? Оставиха най-големите убитаци ! ББ се гледаше масово заради глупостити на Нед И кво излезе, защото точно си е по-различен по-интересен от другите! Според мене Найден и Гроши си бяха някви адски освободени бяха себе си не се притесняваха от нищо въпреки, че това не е хубаво така де понякога може би прекаляваше не, че ги защитавам ама всеки понякога изпуска нервите си... И сега кво ще гледаме банда идиоти дето само се правят на много знаещи дървени философи много размишляват, а са безкрайно тъпи и скучни ! Чудя се защо вече да гледаме ББ?

BABY_SEXY_GIRL
12-05-2004, 11:34
...Mislite li che vota v posledniq moment beshe promenen umishleno!? :evil:

DA! Naro4no go napraviha, za6toto nqma da e 4estno sprqmo drugite da spe4eli 4ovek kato Ned ili Gro 200 000 lv. Puk i vota sko4i s 5% Za tqh, i po-kasno sko4i s 5% PROTIV tqh :roll: A i predi kazaha, 4e 1 % e okolo 500 glasa :shock: E, kak spored vas tezi 5% se poqvqvat za 10min. :?

e4o
12-05-2004, 11:47
http://teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2257
nemoja li da pogledne6 pyrvo dali ima takava tema!!!!! :x :x :x :!: Хора не станаха ли малко прекалено много темити за Big Brother :evil:dam naistina ve4e stanaha dosta temi4kite :roll:

air_J
12-05-2004, 14:41
koteta prekaleno ste naivni za da si mislite 4e nqkoi shte dade na nekvi puberi da reshavat sydbata na 200 bona (tva beshe sms dnes po cable tel i smqtam 4e beshe syvsem na mqsto) prosto v BB doide edin deputat i kaza tezi sa prostaci i trqbva da bydat izgoneni i vijdame kakvo stana a sega ako spe4eli i o4ilatiq mnogoznaiko dramata shte byde pylna
Zdravko (makar da e podstrekatel) i Zara ot ostanalite nai me kefqt neka edin ot teh spe4eli
P.S.> vota naistina se manipulira i dnes edna se obadi v predavaneto "Sporten svqt" kydeto bqha gosti naiden i groshi i go kaza tova i krum savov i kaza 4e v posledniq moment sistemata blockirala ot smsi okolo 10 hilqdi protiv naiden i groshi sa se polu4ili ta tova beshe oshte po smeshno ostavashe pa da kaje 4e sa manipulirali vota tolko smeshno mi stana kato go gledah kak se opravdava ama are izgoniha showto a sega da gledat visokointelektualni "razgovori" kakvito vie deto gi izgonihte iskahte da gledate
P.S.2> nqkoi shte mi kaje li dnes na kakva tema si myl4aha sykvartirantite 4e neshto mi e mnogo liubopitno za kakvo si myl4aha dnes ? :roll:

SanDRo
12-06-2004, 15:42
Тъпаците от Биг Брадър отново показаха,че са рядко прости хора...
Манипулацията на вота беше тотална ... убеден съм ,че ако нямаше намеса,те двамата щяха да останат,но уви...ББ реши,че не трябва да подстрекават подрастващите да правят глупости..все едно всичките "подрастващи" са кретени без собствен мозък и правят това , което видят ... МАЛОУМНИЦИ ...

Хаха Big Brother - глистосер...
Ti si po golqm maloumnik!*&*@#!
Shte gi eba v kenefite, sednaha li si edno hubavo na liceto... E sq pone shte vkarat dve macki da gledame dupeta malko, kvo shte im gledam na oniq kreteni mutrite ... Puk otnosno tova, che mnogo hora im podrajavat si e napulno vqrno i gi syjalqvam... Shtoto ne gledat samo teen-ove, koito mogat da mislqt, a i po maloumni takiva, kakto i sum siguren, che gledat i 10-11 godishni deca...

SanDRo
12-06-2004, 15:44
...Mislite li che vota v posledniq moment beshe promenen umishleno!? :evil:

DA! Naro4no go napraviha, za6toto nqma da e 4estno sprqmo drugite da spe4eli 4ovek kato Ned ili Gro 200 000 lv. Puk i vota sko4i s 5% Za tqh, i po-kasno sko4i s 5% PROTIV tqh :roll: A i predi kazaha, 4e 1 % e okolo 500 glasa :shock: E, kak spored vas tezi 5% se poqvqvat za 10min. :?
1% moje da e i 1 glas, zavisi ot tova kolko hora sa glasuvali obshto! V sluchaq 1 procent e mnogo po-malko, shtoto mai imaha vreme samo okolo 1 den za da glasuvat, a glasuvaneto za eliminacii gi praqt po poveche, ne znam kolko tam 1 sedmica li neshto ot sorta, are stiga s toq tup big brother da go duhaaaaa

12-07-2004, 12:42
абе без тях ше е тъпо