PDA

View Full Version : ubiistva



iv4e_f
12-05-2004, 01:07
za6to mislite 4e zapo4naha da za4estqvat ubiistvata napraveni ot teenove? :?: :?: :?:

Frankee^^
12-05-2004, 07:46
trydno e da se kaje...dori psiholozite o6te ne mogat sas sigyrnost da namerqt to4nata pri4ina...az su6to ne si obqsnqvam na kakvo to4no se dalji...moje bi na izkrivena psihika ... :roll: :roll: :roll:

playful_girlll
12-05-2004, 09:37
oh nz tova e mn bolna tema...i vseki put ,kogato se setq zatova mi stava mnogo tujno:( tezi deca opredeleno imat seriozni problemi!!!ne mi se iska da komentiram pove4e,no moje bi ob6testvoto trqbva da se zamisli v/u tova i da se opitame da otkriem nqkakvo re6enie na problema.

DeaTHroW-ReC_F
12-05-2004, 11:17
ми как що....сичку си зависи от семейството..от контакта с родителите и т.н...как няма да се зачестят...като родителите тряа да работят нямат време да си видят децата.......ми тийновете как няма са гневни кат немоат си намерат фриендс...и кат другите им се подиграват..немогат да сдържат ччувствата си..бе пука ми.....писна ми от такива...немоа само да съм съпричастна и да мисла само за тва коет става в страната ..нищо добро не съм видяла..не ми пука

12-05-2004, 11:20
Щото има много т*** п**** като тебе !!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

Josefinne
12-05-2004, 11:39
М да определено зачестиха. Семейната среда става все по-нестабилна. Днешните хора предпочитат да живеят на семейни начела, без да се женят, а това е много важно за едно дете, без то да го осъзнава. Барака създава някаква сигурност, някаква устойчивост, която е много важна за психиката на децата. Освен това всичко, което децата виждат по телевизията още от съвсем малки - убийства, секс, наркотици, кръв и жестокост, се отпечатва в невинните им мозъчета и те са склонни да следват този модел на поведение. Защото децата правят това, което виждат. Когато са малки те не могат да отделят правилното от неправилното, а дори и да могат, подобни сцени се запечатват в главите им те ги възприемат като възможен развой на ситуация, макар и краен. Всичко това обърква съвременния човек и той се пречупва, става по-податлив на престъпления. Освен това, макар че не съм особен привърженик на строгите сакрални ритуали на религията, трябва да принзая, че те имат особено значение. Ритуалите засилват вярата в Господ и страха от неговия гняв. Християнската вяра стимулира морала. Хората вече не се боят от злото и му се отдават. За това живеем в един по-лош свят. Днешните тийнове са бъдещи двигатели на света...

СребристоСияние
12-05-2004, 12:19
za4estiha hora nema spor:(( men ako pitate si zavisi ot semeistvoto kakvo 6te pravi deteto!

BABY_SEXY_GIRL
12-05-2004, 12:23
Da i zatova sa vinovni roditelite! Kogato teen4etata ne sa oblqni s lubov ot blizkite si hora, tova gi kara da se obezli4avat i var6at kakvoto im padne...ne znam to4no za6to. Su6to lo6oto vazpitenie i neobra6tane na vnimanie kum tqh vodi do tova :(

P1ra71nQ
12-05-2004, 15:13
Zachestiha te i kak....Spored men tova se dylji na semeistvoto,na roditelite,roditelite veche nqmat mnogo vreme za decata si,ama ne samo.Dyljise syshto i na televiziqta, :cry: na igrite syshto....Tyjno e no e fakt

united_colors
12-05-2004, 15:51
Za6toto ni poburkvat, misliat ni za nezna4itelni i poniakoga niakoi otka4a i pokazva kolko vajen moje da e, v lo6iat smisul za sujalenie!

eNigMaTic^
12-05-2004, 15:54
М да определено зачестиха. Семейната среда става все по-нестабилна. Днешните хора предпочитат да живеят на семейни начела, без да се женят, а това е много важно за едно дете, без то да го осъзнава. Барака създава някаква сигурност, някаква устойчивост, която е много важна за психиката на децата. Освен това всичко, което децата виждат по телевизията още от съвсем малки - убийства, секс, наркотици, кръв и жестокост, се отпечатва в невинните им мозъчета и те са склонни да следват този модел на поведение. Защото децата правят това, което виждат. Когато са малки те не могат да отделят правилното от неправилното, а дори и да могат, подобни сцени се запечатват в главите им те ги възприемат като възможен развой на ситуация, макар и краен. Всичко това обърква съвременния човек и той се пречупва, става по-податлив на престъпления. Освен това, макар че не съм особен привърженик на строгите сакрални ритуали на религията, трябва да принзая, че те имат особено значение. Ритуалите засилват вярата в Господ и страха от неговия гняв. Християнската вяра стимулира морала. Хората вече не се боят от злото и му се отдават. За това живеем в един по-лош свят. Днешните тийнове са бъдещи двигатели на света...
Ти го каза най-точно.И аз мисля като теб.Децата приемат всичко насериозно.Примерно виждат какво прави Найден от ББ и решават, че е яко и го правят :?

amy lee
12-05-2004, 16:02
spored men za4estiha.nepriqtno no fakt.i az mislq kato Josefinne

elinceto{pld}
12-05-2004, 17:41
Да.Това е ,мн. гадно ,но пазете си кожичките! :wink:

DiEsEl_GiRl4eTo
12-05-2004, 20:27
Zachestiha. Zashto li? Tochno obqsnenie ne moga da si dam. Prosto tes deca ne sa sviknali na trudnost, ne sa sviknali neshto da ne e na tqhnoto spored men. Ako imaha truden jivot i ako znaeha kolko e cenen jivota i ne sa te horata, koito sa dali na nqkoi jivot, che da mu go otnemat, moje bi shtqha da osyznaqt, che ubiistvoto e ogromna greshka. Qvno ne vsichki si davat smetka. Prosto pojelavam na nikoi da ne razbere kakvo da e ubiesh nqkoi!

monka
12-06-2004, 20:55
opredeleno za4estiha ubiistvata,osobeno ot strana na decata:(
spored men pri4inata ne e v TV i filmite s nasilie. prosto v stranata ni nastava strahotna anarhiq. semeistvoto sa6to e vinovno. triabva vka6ti pove4e da se govori za tezi ne6ta.......i ne mislia,4e skoro ne6tata 6te se opraviat

Devilsplaymate
12-06-2004, 21:22
emi za4estixa ubiistvata! i spored men roditelite sa vinovni za vsi4ko!
eto naprimer slu4aq s kristiqn i kristin ... onq obil drugiq 6ot bil mai samo s ba6ta , koito ne go obi4al! :cry: /pone taka si mislq 4e be6e/