PDA

View Full Version : nz kfo da praq :(



tedi{P}{P}{P}
12-05-2004, 09:39
na4i problema mi e sledniq...xaresvam si edno mom4e...s koeto moje da stane ne6to,oba4e o6te obi4am biv6iq si priqtel s koito xodix godina i polovina...razdelqli sme se stra6no mnogo pyti oba4e posledniq be6e nai zle.. :cry:
mislex 4e ve4e nqma nikakfi 4uvstva kam men(poneje taka mi kaza)...
i zapo4nax da se zanimavam s drugo mom4e...za koeto spomenax 4e go xaresvam...
sno6ti oba4e polu4ix sms ot biv6iq mi...
pi6e6e:Izgubix te i me boli za6toto moje bi obi4a6 nqkoi drug nali>no kakfo li ot tova ni6to ne bi moglo da se promeni.TEDI GADNO E ZA6TOTO AZ VSE O6TE TE OBI4AM NAISTINA ZNAM 4E NE MI VQRVA6 I IMA6 PRAVO.IMA LI NA4IN VS DA SE OPRAVI,KAJI MI ISKAM PAK DA SAM S TEB.MN MI LIPSVA6 OBI4AM TE I TO MNOGO!
i sega nz kakfo da pravq... :?
ako otnovo se vyrna pri nego me e strax 4e vsi4ko 6te e kakto predi i pak 6te se skarame...
ot druga strana pyk nz kakfo da kaja na tova mom4e koeto sega xaresvam :roll: :(
ae mn slojni istorii...
nqkoi ko moje da kaje kak da postypq 6e sam mu mn blagodarna :roll:
10x predvaritelno... :)

mnogomili4kata-sf
12-05-2004, 11:44
Еми миличка, т`ва са доста сложни ситуации...Значи помисли си дали пак искаш да продължавате с караниците, от т`ва само ще страдаш според мен...може би е по- добре да продължиш напред с другото момче...може би просто си свикнала с бившия си приятел...все пак 1 и половина сте били заедно и затова да ти е трудно при избора....но за да го обичаш според мен, ще значи да искаш да бъдеш само с него, а не да се чудиш кой от 2-мата да избереш...ееее ми, че то и аз имам такъв проблем и ето,че чрез този отговор си го реших.....хехехе! Айде желая ти успех и ти благодаря,че чрез тая тема ме накара да се замисля как и аз да постъпя...

СребристоСияние
12-05-2004, 12:15
men ako pita6 varni se pri biv6iq ako go obi4a6!!!

Josefinne
12-05-2004, 12:23
Ами аз си мисля, че вие с бившето ти гадже може и да сте създадени един за друг, но явно характерите ви са много различни. Каквото и да правите ще продължавате да се карате, защото различята между вас си казват думата. Ако се съберете пак ... в началото може и да е супер обаче после пак ще се изпокарате и всеки ще държи на своето и ще е дори по-жестоко. Мисля, че трябва да си остането приятели и...да продължиш напред. Все пак в една връзка не е важна само любовта, макар че тя е основната съставка. За по-продължителна връзка най-важно е да се разбирате, а при ва явно това не се пролучава. Продължавай напред.

Inzaghi
12-05-2004, 14:37
mnogo slojna situzciq no moqt suvet e opitai s mom4eto koeto haresva6 sega!imam predvid ako se vurne6 pri staroto gadje kolkoto i da se e promenil vse pak 6te se skarate otnovo 4ovek ne moje da se promeni napulno i 6te strada6 pak a s tova novoto mom4e moje da si po 6tastliva

sladko_kotence13
06-27-2007, 16:29
Ako pita6 men po-dobre opitai s tova mom4e,koeto haresva6,6toto nqma da stane ni6to s biv6iq povqrvai mi i a zmn puti sum seopitvala sa se subera s nego,ama vse se karahme i ni6to ne se polu4i i za tova si ostanahme samo priqteli :) :) :) :) :) :) :)

sladi4ka_qni4ka
06-27-2007, 17:02
gadny e ii mn tyjno ;(((

fuklichka
06-27-2007, 18:28
ами миличка връщай се при бившия бе..няма кво да му омуваш..има разлика между това да харесваш и обичаш..този,който хар.ако наистина те обича или най-малкото ти е приятел ще те разбере..той би трябвало да иска най-доброто за теб,а ако не начи нищо не губиш..;)а пък ако продулжавате да се карате с бившия го остави този път завинаги..била съм доста пъти в такива ситуаций и мисля че това трябва да направиш..а пък за карането...кво като се карате..да не мислиш че при другия няма да е така...с бившия ти сте ходели достра време...познавате се доста добре..нормално е да се карате.. ;)

koalka
06-27-2007, 19:02
Стара тема!