PDA

View Full Version : skinovete



GreenLadyM
12-05-2004, 19:28
ne znam dali ima takava tema do sega...no mi e mn lubopitno kakvo mislite za skinovete i spored vas ima li gi izobshte v BG?Vidqh 4e vuv foruma ima nqkakuv,koito se opitva da se pravi na takuv...Tova e tema,koqto adski me vulnuva taka 4e iskam da vidq i vasheto mnenie...

Ri4i^
12-05-2004, 19:33
Mnoo me kefqt pi4ovete. Poznavam takiva deto sa super to4ni.

Josefinne
12-05-2004, 19:33
Скинове в България има и още как. Това са хора силно повляни от нацизма. Само че това е една жестока идеология, която макар и дълбоко в основите си, като всяка идеология, да е с чиста идея, се е изродила до немайкаде и...знаете какъв е резултата от това. Лошото е, че скиновете не проповядват онази чиста идея, ами изродената, в основата на която лежи национализмът, доведен до краен шовинизъм. Много мразя такива хора! Уважавам правото им да вярват в каквото си искат, но не и това, което правят! Мислят се за Господ и какво ли още не! Това, кеото правят са жестокости и нищо друго.

Murderdoll
12-05-2004, 19:35
тоя дето беше в форума е нацистко позьорче:)
в България са супер малко истинските скинове,които
са наясно с идеите си и знаят кво искат,повечето са
като оня НСпич-нацистчета или позьорчета.
лично аз съм много против нацистите...скиновете
по-стават,макар че също ме дразнят :x
абе...пънковете рулз:)

united_colors
12-05-2004, 19:36
Mraza skinovete, za mene te sa hora deto i maikite si ne obi4at!
Niama smisal 4ovek da tai tolko omraza v sebe si! :x

miskin
12-05-2004, 20:15
Не познавам лично такива хора, но съм тотално скарана с идеологията им. Расисти, нацисти, ционисти и други "исти" не са от мойта партия.

redstar
12-05-2004, 20:20
Te naistina sa nacionalisti i samo te se borat za dobroto ime na taa durjava zaslujavat mnogo uvajenie za6toto imat smelostta da se opul4vat.E priznam 4e go praviatpo dosta stranen na4in no puk go praviat evala.ina4e moite ubejdenia se razli4avat ot tehnite

techCandy
12-05-2004, 20:21
mainata im
nqmam dumi s koito da izrazq otvra6tenieto si ot tiq "hora"
PYNKU NEMA UMRE!

Murderdoll
12-05-2004, 20:23
mainata im
nqmam dumi s koito da izrazq otvra6tenieto si ot tiq "hora"
PYNKU NEMA UMRE!
ти го каза:))))))

п.п. ама пънко верно нема да умре:)

AMG-to
12-05-2004, 20:31
heheheh ti da ne si ciganka a? ;_))
4esno kzano neme interesyva ,,, nashte deto se pravqt na skinove sa sme6nici no kakto kaza Ri4i ima i mn to4ni sred tqh

DeaTHroW-ReC_F
12-05-2004, 20:35
ми.....както има рапъри..чалгари..метъли....... рейкъри..така има и скинари....що да не ги уважавам...до ся не са ми пречили............

LunaTriCk
12-05-2004, 20:38
С две думи :arrow: болни мозаци

ali g
12-06-2004, 06:59
predi nqkolko godini nqkolko takiva obitavaha kvartala mi
prosto takiva izrodi sa i s tiq peperudki i boksove mogat da te ubiqt za 0 vreme
ima6e edin slu4ai kogato edni takiv "6uvinisti" izpili po 2 biri i hvanali nekav na 16 i go bqh prebili - mom4eto leja nqkolko sedmici v bolnica
ne ni trqbvat takiva tuka - dostaty4no sme si zatynali

hip_hop_mace
12-06-2004, 07:37
е кво хора като нас,с малко странна психика.

KGW
12-06-2004, 07:53
Aide puskaite burzo MTV,gledaite BLINK 182 i PINK,pravete svirki na niakoi piklio sus smuknati gashti i kosa na bodlichki i si povtariaite,punko nema umre,ama mai e punko nema zaide.Ama vie s vashte 14 godini trudno shte go razberete tova.Ako niakoi ot vas tuka izobshto slusha istinska punk muzika i e naiasno s neshtata,shte si otreja ushite...punkari ste kolkoto shapkata mi.

IF THE KIDS ARE UNITED - THEY WILL NEVER BE DIVIDED
PUNKS AND SKINS UNITED !

Devilsplaymate
12-06-2004, 08:00
no comment! :!: :evil:

Murderdoll
12-06-2004, 08:02
hahaah punks and skins united и чак тогава ше стана чалгарка :lol:

Devilsplaymate
12-06-2004, 08:08
xaxaxaxaxxaxaxa az li?!

NO`SURRENDER
12-06-2004, 09:27
Скиновете в България са доста и бих казал, че са едни от най-верните на вярванията си .... Лично аз познавам доста, не съм фашист, но националист по може. Мразя турци, цигани, либиици, гърци, иракчани ... Мога да ви уверя, че скиновете са супер точни ..... и ако някой смята, че не съм прав първо да се запознае с 40-50 скина и тогава да ми спори ....

amy lee
12-06-2004, 10:22
mainata im
nqmam dumi s koito da izrazq otvra6tenieto si ot tiq "hora"
PYNKU NEMA UMRE!
ти го каза:))))))

п.п. ама пънко верно нема да умре:)absolutno saglasna :wink:

©@|)@|\/|@®73®1
12-06-2004, 10:54
Има ги,но са сравнитено малко. Когато ре6ат,4е си против тях или им пре4и6 с нещо са опасни. Ина4е са мн то4ни мом4ета. Но все пак не е желателно да се забърква6 с тях,защото като се напият си4ко може да им хрумне,а са организирани и имат мн възможности. Факти4ески то4но това ги прави опасни. На4ина,по който налагат идеите си не ми харесва, но с мнението си няма да променя нищо. Не може6 да ги убеди6 да се променят. Следват неотлъ4но целите и идеите си.

Traffic
12-06-2004, 15:03
ne znam dali ima takava tema do sega...no mi e mn lubopitno kakvo mislite za skinovete i spored vas ima li gi izobshte v BG?Vidqh 4e vuv foruma ima nqkakuv,koito se opitva da se pravi na takuv...Tova e tema,koqto adski me vulnuva taka 4e iskam da vidq i vasheto mnenie...ми не са лошо нещо скиновете. разнообразяват ти играта и десктопа. даже в моя сайт съм качил няколко скина за уинамп на найтуиш: http://free.bol.bg/mazda_rx7/Nightwish/ :wink:

rosskata
12-06-2004, 21:51
:evil: Много мразя скиновете, вярно, че почти не познавам такива, но съм наясно с това в какво вярват и какво искат и тва меко казано не ми харесва.
:x Мразя всякакви форми на насилие и дискриминация и не мразя циганите, а расистите... Както и всички "исти" - фашисти, националисти, расисти, комунисти, и ебеш ли му майката какви още... :evil:
Живея в квартал с бая цигани и веднъж едни фиркани скинове решиха,че съм циганка.... Ако ме бяха настигнали, не ми се мисли какво щеше да ми се случи... :cry: Те просто се опитаха да ме смачкат с колата си , след което слязоха и ме подгониха, псувайки... Брр,още ме побиват тръпки... :shock:
@Всеки опит да ми се обяснява кви точни пичове са е излишен след тази случка. просто бях поставена от другата страна. :roll: Едно не мога да разбера до днес- как съм им заприличала на циганка- верно че беше тъмно, ама те или са били пияни като гъзове, или късогледи...http://img.photobucket.com/albums/v166/rossinant/ross.jpg

dope_boy
12-06-2004, 22:09
po-stra6no ne6to ot BG skinove sa American Police Department (teq biq mnogo)
kak i Blood-ovete (Bloods) i Crip-ovete (Crips), hora s koito ne trqbva i da si PREDSTAVQTE da si imate rabota

KGW
12-08-2004, 20:03
E ciganka ne si ama kato ti gledam drusanata mucuna,da te biaga sgazili. :twisted:

HiP-HoP-MaX
12-08-2004, 20:47
haha mnogo qsno 4e ima be ai nqma da prkeazvam pove4e samo LoKo pLoVdiV

bulgarche
12-08-2004, 21:00
ДА ама скиновете ще оправият държавата. Я кажете като ви е гадно че бият мангалите тогава обичате ли циганите от които ви е страх да се прибирата по-късно :?: Я кажете вие прайте ли боклук по улиците или в планината....а прибирате ли си фасовете в джоба..или направо на улицата, през прозореца и където намерите !?
Тез момчета не го правят защото обичат страната си

LoRinSeR
12-09-2004, 10:34
Никой от Вас не е точно запознат. Но е най-лесно да се обвинява :!:

rosskata
12-09-2004, 17:47
ДА ама ние Скиновете ще оправим държавата. Я кажете като ви е гадно че бием мангалите тогава обичате ли циганите от които ви е страх да се прибирата по-късно :?:
След гореспоменатата случка именно скинарите са тези, от които ме е страх. От 12 години живея в квартал пълен с цигани , а единствения случай да бъда нападната беше именно тогава... :evil:

Или пък колко от вас са в някаква природозащитна дейност :?: щото част от скиновете в стз сме там, в "Зелени Балкани" дето е по CITES и с единствен в БГ и най-големия ЦРРРВ (център за рахабилитация и размножаване на редки видове) на Балканския п-ов. МНоу хубу... защитавайте животните, а трепете хората... :x


Я кайете вие прайте ли боклук по улиците или в планината....а прибирате ли си фасовете в джоба..или направо на улицата, през прозореца и където намерите..[/
По въпроса виж тематами "Боклуциии", в която говоря именно за това. Аз Не ХВЪРЛЯМ нищо по улицата, никога... Но това не ми пречи да не харесвам скиновете... Не виждам кво общо има. Аз нямам нищо против теб заради това, че си скин,но не можешщ да ме убедиш че всички са като теб... Някои скинове членуват в твоята организация... МНого добре... Ама тва не променя нещата. :?

GreenLadyM
12-09-2004, 19:19
Za svedenie na tezi koito kazaha 4e sum ciganka-NE sum....iskah da vi popitam kakvo mislite za tezi hora zashtoto bivsheto mi gadje(koito e edin ot nai-dobrite mi priqteli,da ne kaja nai-dobriq) e neshto takova...i poneje az li4no ne poznavam istinski skinove,a spored men toi e edin strahoten 4ovek iskah prosto da znam kakvo mislite za tqh!A ako trqbva da si dam moito mnenie shte kaja 4e nishto ne razbiram...oshte pove4e 4e ne moga da proumeq vqrata im....no tova e suvsem druga istoriq....I vse pak si mislq 4e sa hora kato vsi4ki nas,zashtitavashti edna kauza,koqto za sujalenie v Bg nqma golqmo budeshte....no vseki 4ovek ima pravo na izbor :!:

bulgarche
12-09-2004, 19:37
Просто искаме в държавата ни да сме само българи. Те що не си имат държава и да с и стоят там...те само се бият и праят мизерия (не че българите неправят). Защо от ЕС ни дадоха толкова пари да си интегририме "РОМИТЕ", до си ги вземат в техтите дуржави и да си ги интегрират. На някои хора сме им странни, ама нека си мислят каквото искат. И аз преди като чуех "Хитлер" си мислих за някакъв тапанар, ама като ми казаха малко повече за него и идеята му (от къде се поражда) си промених мнението. Щото доста хора незнаят истината за него и причините за масовото избиване на евреи. Ама незнам кой руснак беше, е избил много повече (и не само хората му, а самият той) хора от колкото Хилер. Само дето това не е трябвало да се знае и се е покривало. Незнам ся..имаме си поставени цели и ако се усаществят ще е готини, само дето повечето хора не ни разбират, защото не се интересуват. Който каквото си иска да мисли не мога да го спра, а и не искам, той след време дано разбере за какво става дума.

air_J
12-10-2004, 10:44
:)

Drakaaaa
12-10-2004, 19:36
Ohh ko govorite kat ne razbirate nisho we .ne che az razbiram mnoo ama ot neshto koeto nqma gram ponqtie ne se obajdam we ! A taq Murderoll NSPi4 bil pozior smrudlooooo kvo govorish kat daje ne go pzonavash !!! tc tc ctc tc tc az poznaammm super mnoo skinove i sichkite sa super qkii i pecheni :P !

Satanas_daughter
12-12-2004, 08:53
mi razbirase che sushtestvuvat i lichno az kato pulna otkachalka za kakvato me misliat povecheto tuka shte kaja che skinovete ne sa tolkova loshi kato se zamislia kuv vsichkite hora koito sa sa mnogo gadni....cigani...molia vi pisnalo mie v hoda da niama lampa otvratitelni sa,evreite...blagoslovenia narod gluposti ot klasa i te sa gadni...turcite,te puk sa ni durjali tolkova m nogo vreme po robstvo..e kajete mi s kvo tolkova sa sviasni tia tri naroda

tedo_davis
12-14-2004, 12:14
To edin friend iskashe da me prai SKINar-4e ... pitam go " huu kato stana skinar kvo sha praq ? "
i toi mi kaza : " sha ta biqt, sha gi biesh , i sha hodim da piem bira"
e taka i ne se nau4ih da piq bira za da stana skinar4e :}
a i ne mislq da stavam.

bulgarche
12-14-2004, 20:10
mi razbirase che sushtestvuvat i lichno az kato pulna otkachalka za kakvato me misliat povecheto tuka shte kaja che skinovete ne sa tolkova loshi kato se zamislia kuv vsichkite hora koito sa sa mnogo gadni....cigani...molia vi pisnalo mie v hoda da niama lampa otvratitelni sa,evreite...blagoslovenia narod gluposti ot klasa i te sa gadni...turcite,te puk sa ni durjali tolkova m nogo vreme po robstvo..e kajete mi s kvo tolkova sa sviasni tia tri naroda

Супер си, много ме кефиш...:)

bulgarche
12-14-2004, 20:11
To edin friend iskashe da me prai SKINar-4e ... pitam go " huu kato stana skinar kvo sha praq ? "
i toi mi kaza : " sha ta biqt, sha gi biesh , i sha hodim da piem bira"
e taka i ne se nau4ih da piq bira za da stana skinar4e :}
a i ne mislq da stavam.

Аве тъпак, само с пиене на бира и бий ли стаа сичко ве олигофрен смотан :evil:

just
08-20-2005, 21:32
White power...


Не,аз не съм расистка...Нямам нищо против всички...освен циганите!!!Откакто изнасилиха една моя приятелка...и това ми било БЪЛГАРСКА държава!

just
08-20-2005, 21:38
Е да...ама като си помислиш че някой нечистоплътен мангал те е *** и ти става още по-гадно,нали!

just
08-20-2005, 21:41
Искам да ми е цисто!(чисто)

just
08-20-2005, 21:44
Трябва ли някой въобще да изнасилва въобще?!

just
08-20-2005, 21:47
Не...имаше една реклама с едно бебе дето събираше боклуци и просто се сетих колко е мръсно...абе нензма кво пиша

just
08-20-2005, 21:52
В даскало са българки,в часно съм!

Sapphir
08-20-2005, 22:10
Скиновете в България са доста и бих казал, че са едни от най-верните на вярванията си .... Лично аз познавам доста, не съм фашист, но националист по може. Мразя турци, цигани, либиици, гърци, иракчани ... Мога да ви уверя, че скиновете са супер точни ..... и ако някой смята, че не съм прав първо да се запознае с 40-50 скина и тогава да ми спори ....

mnogo si prav..

mary_jane_666
08-21-2005, 03:43
abeee ..
skinove ima ...
nqkoi ot tqh sa gotEni hora .....
pone tezi koito trepqt mangali ...
ama teq koito trepqt punkari ... nema se razberem s tqh ... ne 4e sym punkarka , ama ima takia det trepqt i metali ... ama si padam nazi ... awe rasistkite skinove na vlast ...

08-21-2005, 10:05
Абей дечица!
Писна ми от вашите глупости във вашия форум! Защо пишете по дяволите като въобще не сте на ясно със скинхед културата.
Някъде четох, че в България скиновете били много точни. Точни? Това да идете 5 човека и да разбиете бутилка бира в главата на скейтърче е точно ли? Или да идат 10 човека и да пребият един клошар ей така за кеф. Това ли е точно? Защото аз съм го виждал това и честно да ви кажа не е много ТОЧНО.
И по дяволите не знам кой ви е промил мозъците та смятате, че скиновете в България се борят за нещо по-добро. Какво добро? Да избият циганите и всички чужденци ли? Това ли е добро? Това ли е патриотизъм?
В България скиновете са като вашето момче Аз Съм Българче. Шибани позьори, дето съм 100% процента сигурен, че не знаят нито какво е Dr. Martens нито Fred Perry, ама са тръгнали да се наричат скинове. Поне ако сте фашисти отделете нужното време да се запознаете със шибаната си идеология, защото в България скиновете дори не знаят за какво се борят.

Аааай поздрав

Oi Polloi - Bash The Fash

08-21-2005, 10:44
Аз съм БЪЛГАРЧЕ,тоя руснак дето казваш че е избил повече хора от Хитлер се казва Сталин и ако незнаеш за тоя знак дето е със сърп и чук,почети малко история и ще разбереш кви хора е гонел Сталин и кви е избивал и ще чакам да пишеш тук..е питай там твоите скинарчета White Power за сърп и чук и за Сталин да видим какво ще напишеш :wink: и сподели какво за Хитлер са ти казали...току виж сме го заобичали и ние като теб :) всички са хора и при всички има добри и лоши!

just...отначало ми дойде на акъла да кажа че си пача,но явно ти се е спало и викам като се наспиш ти сама ще видиш кво си писала и ще се вслушаш в думите на exploitedteen
а това че вярата им е твърда и неможе да се промени не е така..защото живота променя човека.

[quote]KGW
IF THE KIDS ARE UNITED - THEY WILL NEVER BE DIVIDED
PUNKS AND SKINS UNITED !
Съединението прави силата :)

NO`SURRENDER
познаваш ли Сезо или Чаго? само че те не са от Асеновград,а от Пазарджик и все пак ти е близо

universal_dream
08-21-2005, 10:48
[quote="Анонимко"]Аз съм БЪЛГАРЧЕ,тоя руснак дето казваш че е избил повече хора от Хитлер се казва Сталин и ако незнаеш за тоя знак дето е със сърп и чук,почети малко история и ще разбереш кви хора е гонел Сталин и кви е избивал и ще чакам да пишеш тук..е питай там твоите скинарчета White Power за сърп и чук и за Сталин да видим какво ще напишеш :wink: и сподели какво за Хитлер са ти казали...току виж сме го заобичали и ние като теб :) всички са хора и при всички има добри и лоши!

just...отначало ми дойде на акъла да кажа че си пача,но явно ти се е спало и викам като се наспиш ти сама ще видиш кво си писала и ще се вслушаш в думите на exploitedteen
а това че вярата им е твърда и неможе да се промени не е така..защото живота променя човека.

KGW написа:
"IF THE KIDS ARE UNITED - THEY WILL NEVER BE DIVIDED
PUNKS AND SKINS UNITED !"
Съединението прави силата :)

NO`SURRENDER
познаваш ли Сезо или Чаго? само че те не са от Асеновград,а от Пазарджик и все пак ти е близо
е тва аз бях ако има някакви въпроси или отговори :) забравих да влезна...

08-21-2005, 13:05
abeee ..
skinove ima ...
nqkoi ot tqh sa gotEni hora .....
pone tezi koito trepqt mangali ...
ama teq koito trepqt punkari ... nema se razberem s tqh ... ne 4e sym punkarka , ama ima takia det trepqt i metali ... ama si padam nazi ... awe rasistkite skinove na vlast ...
значи ем си nazi ем мразиш скиновете дето бият пънкове???
Чакай те пънковете не бяха ли номер 1 врагове на наци скиновете, точно заради това, че пънковете са анархисти, а bonehead-овете - нацисти?

Ти си баси тъпата. Въобще не си наясно, ама седиш и говориш. Отиди и се застреляй някъде.

Good_Friend
08-21-2005, 13:32
Че ги трепем! 8)

tedo_davis
08-22-2005, 09:59
abeee ..
skinove ima ...
nqkoi ot tqh sa gotEni hora .....
pone tezi koito trepqt mangali ...
ama teq koito trepqt punkari ... nema se razberem s tqh ... ne 4e sym punkarka , ama ima takia det trepqt i metali ... ama si padam nazi ... awe rasistkite skinove na vlast ...
4uk-4uk ... kote ti BLONDINKA LI SI ? :mrgreen:
zna4i Nazi-tata voiuvat ... abre sreshtu vsi4ki ... daje sreshtu Skin-ove ... koeto e meko kazano - glupavo.
Drugo spored men ... typo e SkinHead's & Punx da voiuvat shtoto te sa proizlezli ot edno i sashto samoche kadeto ednite sa Anarhisti a drugite -ne ... ! :roll:

HouseMania
08-22-2005, 12:57
Мразя ги тия лешпери силни са когато са 10 на един иначе като са сами си траикат нали го имам един от моя вход такъв "скин" много луд бил ама го еба*а зад блока(в буквалният смисъл).Имат некфа измислена идеология такава супер глупава "Аз съм расист и не съм делтонист", "Мразим сичко що има повече акъл от мене" и некфи такива ми ги ръсят.А тия смотлите SofiaSkinHeadBabys толкова ме дразнят, че като ги видя получавам нервни пристъпи...Аз викам циганите да си седят скиновете да махнеме първо.. :wink: :wink:

tedo_davis
08-23-2005, 04:14
еми айде де...dam ... v BG bez NAZI-ta shteshe da e strahotno - pone chovek shte izliza bez strah navyn ... inache THE REaL SKIN HEADS ... da si ostanat :)

08-30-2005, 23:56
пънко е не е умрял само мирише на мърша.да си скин е модерно а да си пънк не е.ай извинявай.то ся вече кроуфиш и гриин дей повечето хора ги смятат за пънк и стават пънкари.разцепени изсулени шарения до шия.гердани гривни обеци насякаде.абе цирк.може да се изживяваш като пънкар до 18.после трябва да мислиш за други работи.
иначе за скинове тъпа работа.то наистина има много малко в Бг-то.Много обаче се изживяват.Те са някви пълни безделници дето се чудат кво друго да прават освен да си чешат топките.Иначе мен лично циганите ме дразнат.no tolerance за тях.подадеш им пръстче а те ти отхапят цялата ръка!В стремежа на държавата да не бъдат дискриминирани те ни се качват на главата,даже са по привелигированиот българите.Те са животни щото ако кондуктора не ги пусне да пътуват на аванта после ше го пребият на последна спирка в циганската махала.Тва не са нормални хора за мен...

08-31-2005, 17:28
Kogato vidq skin hi4 ne mu se kefia nekuv kompleksiram idiot k0ito samo misli kak da se sbie da se napie i da gleda fotbol za kvo za da se bie pone kogato si skin budi si skin ne moje da vidi6 nekoi koito e po-slad ot teb i da go spuka6 ot boi za6to za6toto toi ne ti haresva 4eren li e ciganin li e ne ama prosto trebva boi za kvo biite 4ernite i mangalite ne da hodite da djobite po malki ot vas deca i da si izbivate kompleksite. Nekoi si pi6lio 5 klas se prai na skin za kvo 6tot poznava nekuv bokluk 18 godini po-goliam ot nego i toia malkia stanal ve4e guze SKIN HEAD- DGD

lina15
08-31-2005, 18:28
v bulgaria niama istinski skinove tuka vsi4kite sa 6ibani bonehead-i i voob6te ne znaiat kakvo zna4i dumata "skinhead"

06-08-2006, 13:13
еxploitedteen zashto zashtitavash tapite mangali i turci.Ta te ni razbiravat durjavicata.Maika mi za 2 put q prejobvat i q tormozqt cigani i turci.Ta tova beshe pri4inata za da stana NAZI SKINHEAD.15-ta godina ve4e sum skin i ne mislq da se otkazvam.I pomni 4e NAZI SKINHEAD bqha edni ot purvite v bg da ne kaja purvite.

machoka
06-08-2006, 13:17
Тия с гребените, обеците по носа и езика и смъкнати, с вериги около джобовете пънкове ли са или скинари ?

К'ва въобще е идеологията на двата вида заблудени за мен хора /предполагам има и жени, принадлежащи на тези 'структури'/, допират ли се някъде и подобни...

:roll:

Голяма мъгла са ми, но външно, чисто обективно ми приличат на надрусани, не ми изглеждат чистоплътни, по цял ден се шляят май, чудят се кой да дръпнат и да го пребъркат/пребият, a като няма кой почват да налагат жените си.. не ги разбирам.

LoRinSeR
06-08-2006, 13:21
Тия с гребените, обеците по носа и езика и смъкнати, с вериги около джобовете пънкове ли са или скинари ?

К'ва въобще е идеологията на двата вида заблудени за мен хора /предполагам има и жени, принадлежащи на тези 'структури'/, допират ли се някъде и подобни...

:roll:

Голяма мъгла са ми, но външно, чисто обективно ми приличат на надрусани, не ми изглеждат чистоплътни, по цял ден се шляят май, чудят се кой да дръпнат и да го пребъркат/пребият.. не ги разбирам.

Тези с прическите нагоре са пънкове. Аз тях не разбирам. Но подкрепям изцяло идеологията на скинарите и националистите.

ПП: Който може да отиде да се подпише против звука на джамията, зад нея в една палатка на Атака :-D

Dr. Kazimbutt
06-08-2006, 13:24
и мачкаме боунхедс!!!
Така и трябва. :wink:


Това да идете 5 човека и да разбиете бутилка бира в главата на скейтърче е точно ли?
Преди години това беше любимото занимание на нацистчетата. Хубаво е, че вече тази мода отмина.

06-08-2006, 13:45
Първо,недейте да бъркате нацизъм с национализъм :!: Разликата е огромна.
Второ,в българия за сега (и слава богу) истински скинове няма,само отворковци.А "скиновете" у нас са само разни сме6ници с 4ервени боту6ки и голи тикви.А самата им философия е свръхтъпа.Някаде в отговорите про4етох,4е били като скейтърите и брейкърите и квито там о6те има.Не е вярно.Едните имат на4ин за забавление,превърнал се в на4ина на живот,а другите проповядват омраза към 2/3 от света.Открийте разликите

06-08-2006, 14:06
eminem sux.Истински скинове има в бг.Такива тапаци кат no problem си нямат на представа за кво става въпрос а седнал да ми определя 4е нямало истински скинове в бг

i'm so excited!
06-08-2006, 20:19
хайде да пуснем малко филмчета, които са далеч от холивудските измислици и да се пообразоваме (бих дал книги, ама се съмнявам, че някой ще гледа филмите, камо ли да тръгне да чете нещо..)

http://www.sunnybastards.de/shop/images/skin-att-pst-klein.jpg (http://free.data.bg/dragula/Movies/Skinhead%20attitude/) <-------Clicky :o

за съжаление другите филми, които исках да ви дам са изтрити, а този съм качил аз и още го има... :(

да.. наистина трябва да гледате тва филмче. ако знаете френски или английски или немски би било чудесно.
а карол е ебати симпатичната скинхед гърла(:

06-08-2006, 20:34
Мен пък ме е страх от нея. Ако ме добара ще ме спука от бой. Баси машината.
За гледане е хубаво да постнете линкове (ако имате) и към World Of Skinhead, който мисля, че е по-як и Oi! The Video, който е повече за музиката на движението.

Dr. Kazimbutt
06-08-2006, 21:03
за съжаление другите филми, които исках да ви дам са изтрити, а този съм качил аз и още го има... :(
Е, какво да се прави - Дата.бг... българската "свободна" зона.

Филмчето си го дръпнах.

06-09-2006, 10:14
мм кой са тези :-k е за това небях чувала

06-09-2006, 20:34
Не харесвам едно 90% от БГ скиновете, защото са някакви жалки позьорчета, които само гледат да се трепят по мачовете или да пребият някое 5 годишно цигане, защото по-голямо не смеят. Тези момченца са бивши чалгарчета, които някога са били тормозени от "скинове" пред чалгатеките и са им се възхитили. Обикновено нямат елементарни познания относно българска история, световна история, идеологии, евгеника и т.н. - всичко, което един уважаващ себе си националсоциалист трябва да знае. И най-важното - недопустимо е истински ариец (какъвто има претенции да бъде скинара) да употребява наркотици, да живее като последен прошляк, да слуша упадъчна музика и такава правена от цвернокожи. Нали все някак трябва да се покаже, че е по-различен от сганта, която мрази. Скинарът трябва да бъде нещо като съвременна интерпретация на древния воин, не поредния льольо, който се кефи на оня с мустаците...

06-09-2006, 20:56
Хайде сега драги госте, тъй като така и не прочете в темата за какво става дума, удари си един шамар и се засили в най-близката стена.

06-10-2006, 18:00
Имах предвид наци-скинхедс или боунхедс , не другите. Знам за историята, ямайските младежи, докерите и т.н. Националсоциалисти все още има, но не всеки е длъжен да се интересува и да знае. Пък и както казах в България такова животно нема. Интересното, че повечето от тях не принадлежат към т.н. наци-скинхедс "култура", точно заради прекаленото много противоречия в това движение и цялата му история като цяло.

Communist
06-10-2006, 19:24
мм кой са тези :-k
Скиновете са едни пропаднали хора, упадъкът на обществото. :-D

Brrrrrrrrrrrrr
06-10-2006, 19:34
Аз иизобщо не харесваам скиновете. Не че са чак толкова отвращаващи....но просто това си е лично мнение.

Communist
06-10-2006, 19:40
прочети темата, както и тази-->http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=19965&highlight=%F1%EA%E8%ED%F5%E5%E4
Ясно, прочел съм го, но това какво променя? Знам че има различни видове скинхедс обаче просто не ми харесват, това си е мое мнение, не се дразни, знам че ти си такъв, но нямам нищо против теб :::

Communist
06-10-2006, 19:48
някак си е странно да не харесваш working class младежите...
ама... карай..
Това че са от бедняшки квартали не ги прави работническа класа, те самите работят ли нещо, незнам? :-k :-k

06-10-2006, 19:54
ам, тез пичове виждали ли са женско през живота си ? Без да плащат естествено...Щот признайте си...не са красавци :) Е тук там има някоя объркала се млада девойка ама...една за 30...гнусно става.

Communist
06-10-2006, 20:00
принципно скинхедс са били работници..
заводи, докове ;) от там произлиза цялото движение, начин на обличане и всичко...


в България са разни безделници и фашизирани лумпени, но те не заслужават да се нарекат скинхедс...


ти като си такъв комунист чувал ли си за redskins??? За Banda Bassotti, Brigada Flores magon, Angelic upstarts??
Да чувал съм, но не знам много за тях, има също и Red Punk
http://en.wikipedia.org/wiki/Red-Skinheads

Nationalist
06-10-2006, 20:41
Te naistina sa nacionalisti i samo te se borat za dobroto ime na taa durjava zaslujavat mnogo uvajenie za6toto imat smelostta da se opul4vat.E priznam 4e go praviatpo dosta stranen na4in no puk go praviat evala.ina4e moite ubejdenia se razli4avat ot tehnite
Tи какво каза :shock: И би ли ми дал пример за това което каза? Не е нужно да си скинар за да си националист!!! Едно време ДА наистина имаше ефект от Skin Heads, но в днешно време това движение за жалост замира.

i'm so excited!
06-10-2006, 20:49
малка вметка - SKINHEADS - една думичка

Empty
06-11-2006, 09:29
samo edno 6te kaja : `ako ymre edin nazi ,6te se rodqt o6te dvama , deaaba tqhnata mama!!!!


:smt068 :smt043


PunX NoT Dead

06-11-2006, 09:34
какво те топлят убежденията и културата, като си лягаш сам всяка вечер ? Предполагам и те са хора и те искат внимание и нежност.

06-11-2006, 09:35
Анти-фа! Анти-фа! ХА-ХА-ХА-ХА-ХА!
Макар тая фраза да се използва главно от боунхедс, не мога да не се съглася с нея.

Nationalist
06-11-2006, 15:35
Добре де айде вие анархистите опишете на кратко каква е вашата идеология, за какво се борите, какво искате да промените?

exploitedteen сподели как се казва този филм :D

empjori
06-11-2006, 15:39
Добре де айде вие анархистите опишете на кратко каква е вашата идеология, за какво се борите, какво искате да промените?

exploitedteen сподели как се казва този филм :D
Анархизмът е понятие, описващо разнообразни политически философии и обществени, които се борят за отстраняването на всички форми на йерархия, включително държавата. Тези философии използват „анархия“ в смисъл на общество на свободни личности без управление. Философско-анархистическата мисъл не се бори за хаос — под термина „анархия“ тя има предвид едно желано общество без държава.
Анархизмът заляга в основата на голяма част от съвременната младежка култура.

:smt005 :smt005 :smt005

06-11-2006, 15:54
Aз не съм разбрал някой във форума да е анархист ама както и да е.

Nationalist
06-11-2006, 18:40
Мисля, че не ме разбрахте...мене ме интересуваше какво точно е анархизма за вас. Не да ми copy/paste oт някой сайт :-D Защото гледам, че това движение се развива някак си "невидимо" за мене и то доста успешно. Това установих когато видях шествието на 1 май. Като цяло тълпата наподобяваше зле поддържани лумпени и наркомани(без да обидя никой), но имаше и нормално облечени и подстригани хора.

exploited*
06-11-2006, 19:17
мисля, че това което съм написал аз не е copy от сайтове...

доста четене е анархизма, а мен ме мързи вече да обяснявам 1000 пъти едно и също... потърси из форума вече съм го обяснявал...


за 1-ви май... такива е имало, има и други като мен, които не са наркомани ;)

06-11-2006, 20:06
А аз отново ще повторя, че анархист и наркоман не са синоними

06-11-2006, 20:07
Анархимза никога няма да го разбера. Като идея доста ми допада, но за какво да го вярвам, като осъществяването му е невъзможно? Пък и като знам какви са днешните анархисти...

Communist
06-11-2006, 20:11
Анархимза никога няма да го разбера. Като идея доста ми допада, но за какво да го вярвам, като осъществяването му е невъзможно? Пък и като знам какви са днешните анархисти...
Да прав си. По-добре си избери друга идеология, моята например :-D Знаеш какво представлява, даже и на практика си я виждал :-D

06-11-2006, 20:23
А не може ли да подам един дебел на всички политически доктрини и идеологии?

Communist
06-11-2006, 20:31
А не може ли да подам един дебел на всички политически доктрини и идеологии?
Ох, не бива така, идеологиите крепят света, за това живее всеки човек, да вярва в определени ценности.

exploited*
06-11-2006, 20:51
А не може ли да подам един дебел на всички политически доктрини и идеологии?
Ох, не бива така, идеологиите крепят света, за това живее всеки човек, да вярва в определени ценности.


ето затова съм анархист- защото знам, че няма да живея в този строй и анархията ще си остане една утопия за мен и няма да се разочаровам от него...

i'm so excited!
06-12-2006, 07:46
По-добре си избери друга идеология, моята например
ти как си избра твоята?
защото честно казано не съм избрала аз да вярвам в анархизма и да го следвам. той си избра мен...

shushe
02-11-2007, 07:46
mainata im
nqmam dumi s koito da izrazq otvra6tenieto si ot tiq "hora"
PYNKU NEMA UMRE!

АКО СКИН НЕ ГО УТРЕПЕ

Red.Chil
02-11-2007, 07:54
Тия скинове много лоши... :?

krisi_l@loka
02-11-2007, 13:37
тоя дето беше в форума е нацистко позьорче:)
в България са супер малко истинските скинове,които
са наясно с идеите си и знаят кво искат,повечето са
като оня НСпич-нацистчета или позьорчета.
лично аз съм много против нацистите...скиновете
по-стават,макар че също ме дразнят :x
абе...пънковете рулз:)
Хахах :) :wink:

shushe
02-11-2007, 14:00
mainata im
nqmam dumi s koito da izrazq otvra6tenieto si ot tiq "hora"
PYNKU NEMA UMRE!

АКО СКИН НЕ ГО УТРЕПЕ

тц тц тц... :smt010

Не се притесняай, скинове тука НЯМААаа. Така, че пънко нема умре, най-много да си изяде няколко яки тупалки :smt021

Red.Chil
02-11-2007, 14:07
Вечер докато остарявам
и като не ми е добре,
само тази мисъл ме сгрява:
Пънко,пънко нема умре! Йе,йее!!!
:mrgreen:

Cheesy
02-12-2007, 13:13
Според мене те не във всички случаи са националисти-а тва че отхвърлят по-различните от тях е тъпо.И аз не обичам цигани ама не ги мразя-а и се пак никой не избира какъв да се роди;)

ErinEverly
02-12-2007, 14:34
mainata im
nqmam dumi s koito da izrazq otvra6tenieto si ot tiq "hora"
PYNKU NEMA UMRE!

АКО СКИН НЕ ГО УТРЕПЕ

тц тц тц... :smt010

Не се притесняай, скинове тука НЯМААаа. Така, че пънко нема умре, най-много да си изяде няколко яки тупалки :smt021

Абе пънкът не е мъртъв, а и няма и да умре. Те пънкарите ще измрат, не стила. Ще стане като с рока - 1-2 класики като Rolling Stones и хиляди позьори :cry: :cry: :cry: :cry:

shushe
02-12-2007, 15:26
Според мене те не във всички случаи са националисти-а тва че отхвърлят по-различните от тях е тъпо.И аз не обичам цигани ама не ги мразя-а и се пак никой не избира какъв да се роди;)

Е аз ги мразя..Ама няа значение :) Та да, не всички са националисти, даже повечето, които претендират, че са скинове, обичат родината си и т.н и т.н правят точно обратното на идеологията. Пълни смешници са и вместо да пазят и бранят родината си я рушат и оплюват. Бият и убиват, напиват се и пушат като насрани, слушат си чалга като пичове, абе без коментар... Аз съм се събирала 2 години с такива изроди, верно че повечето ми бяха и още са ми приятели, ама някак си ги приемах по друг начин нещата тогава. Да не говорим, че половината от тях бяха скино 3-4 години и после айдееееее тресе ме гъзарията яко, с прическите, чалгата и смешните дрешки... Добре бе обичай си родината, ама не я превръщай в гробище и кофа за боклук..

Cheesy
02-12-2007, 17:15
Според мене те не във всички случаи са националисти-а тва че отхвърлят по-различните от тях е тъпо.И аз не обичам цигани ама не ги мразя-а и се пак никой не избира какъв да се роди;)

Е аз ги мразя..Ама няа значение :) Та да, не всички са националисти, даже повечето, които претендират, че са скинове, обичат родината си и т.н и т.н правят точно обратното на идеологията. Пълни смешници са и вместо да пазят и бранят родината си я рушат и оплюват. Бият и убиват, напиват се и пушат като насрани, слушат си чалга като пичове, абе без коментар... Аз съм се събирала 2 години с такива изроди, верно че повечето ми бяха и още са ми приятели, ама някак си ги приемах по друг начин нещата тогава. Да не говорим, че половината от тях бяха скино 3-4 години и после айдееееее тресе ме гъзарията яко, с прическите, чалгата и смешните дрешки... Добре бе обичай си родината, ама не я превръщай в гробище и кофа за боклук..
Тва последното е мн добре казано !

HardcorE_AFA
02-12-2007, 17:37
ne znam dali ima takava tema do sega...no mi e mn lubopitno kakvo mislite za skinovete i spored vas ima li gi izobshte v BG?Vidqh 4e vuv foruma ima nqkakuv,koito se opitva da se pravi na takuv...Tova e tema,koqto adski me vulnuva taka 4e iskam da vidq i vasheto mnenie...Тема която те вълнува!??!!?Аз съм човек който е попадал при такива хора.Сега особено последната година,да си скин е по модерно и от тва да си чалгар!То за тва сега гледаш в някакво училище примерно момчета 8-9 клас с пречупени кръстове се разнасят,само като ги питам "къв си ти бе,наци ли си,или поза?" и просто се насират от страх и започват едно "аз не съм нацист,бла бла".А и тея по дребните колко са скинове никои не знае,Странно ми е и винаги ще ми бъде.Те са скинари нали,е може ли да слушат чалга?!?!?като говоря с някой познат(скин)на тая тема те немогат да обеснят.момиче/момче...не ти трябва изобщо да се занимаваш с цялата тази култура.Не е работа това,аз сега толкова много съжалявам че някога съм се занимавала с такива хора.
Но иначе по един от въпросите,има скинове в БГ,както пози така и наистина знаещи за "кво става въпрос" не се занимавай с тая простотия [-( [-X [-( [-X [-(

:smt068 Фък ю Наци :smt067 !само с тези три малки думички мога да изкажа цялостното си мнение по въпроса(но това все пак си е мойто мнение и знам че ще се направат сега,нази-потребителите.Ама всеки си има своите предпочитания.Но знам също,че един нацист няма такива!

http://www.punksearch.org/graphics/antifa@antifa/medium_nazi_pos.jpg

HardcorE_AFA
02-12-2007, 17:49
mainata im
nqmam dumi s koito da izrazq otvra6tenieto si ot tiq "hora"
PYNKU NEMA UMRE!

АКО СКИН НЕ ГО УТРЕПЕ

тц тц тц... :smt010

Не се притесняай, скинове тука НЯМААаа. Така, че пънко нема умре, най-много да си изяде няколко яки тупалки :smt021

Абе пънкът не е мъртъв, а и няма и да умре. Те пънкарите ще измрат, не стила. Ще стане като с рока - 1-2 класики като Rolling Stones и хиляди позьори :cry: :cry: :cry: :cry: Как ще умрът бе....недей така,аз може да съм от по малките но я гледай колко дърти пънкари са останали...живи!Няма да стане така,има си хора които ще се погрижат това да не стане и хора които искаме да сме пънкари до край!Тези хора пазят тая култура.Защото както сте забелязали в БГ няма много пънкари,50% са момичета и 45% от тея момичета са пози...за жалост.Аз не се слагам към позите защото знам много неща и на цялата тая култура съм се учила от много умни и знаещи персони...Например Вили :).Но както от пънкари съм се учила и от нацисти,от тях разбирах все повече и повече,че идеята им не струва!Мове от пънкарите 70% да са пози но за нацитата тези проценти са нищо при тях процентите са много повече...можеби малко повече от 99%

иначе от каде идва фразата "наци позер" хаха има от каде

Ziezi
02-12-2007, 18:26
Ей деба,така като почнете се чудя да се ядосвам ли,да се смея ли...Нацитата били "позери" и не знаели нищо за идеологията в която вярвали...Ами що вие не сте ли "позери"?И какво вие знаете за анархизма?Първо,като оставим на страна пълната некомпетентност по въпроса какво точно е анархизъм и ако вземем вашата версия за това понятие пак изглеждате смешни!Защото според вашите представи обществото пак има същите ограничения и правила,които трябва да спазва дори и да няма власт!Така,че хайде по-полека...

bulgarche
02-12-2007, 19:27
Ziezi, няма смисъл да се ядосшваш, кактп и да се пъхаш между шамарите. Стой, гледай и се смей, както правя и аз. Виж какви смешни изказвания правят.
Да се мислиш за пънкарка, да претендираш че си такава, а в същото време да ходиш с момче което е нацист...интересно нещо, което не важи само за момичето. Или пънк да се обажда на скин за да се видят и да си поприказват, защото на пънкчетата им било интересно на нацистчето.
Аз за някой който е пънкар и да не е "позер" не мога да коментирам, понеже не познавам такъв. Познавам водещите се "пънкари" в Пловдив, където има само един който да си има някаква идея. Има и още 3-ма, но тях не ги познавам и само съл слушал от пловдивските скнове.
Не че между "нацитата" няма същите, нито твърдя че са малко. Изцепката че сега било модерно да си скин, повече даже от това да си чалгар е смешно. Минаха годините, когато скиновете бяха модерни, или по-скоро са било модерни.
Знаете някои места и дати на които се събират въпросните скинове или пък хипита, а някой ще спомене ли кога и къде се събират пънковете от цяла България по случай някой "празник"?

Red.Chil
02-12-2007, 19:32
Пънковете се събират на един празник - Свети Попийко. :wink: Той е всеки петък и всяка събота. :-D

HardcorE_AFA
02-12-2007, 19:45
Стой, гледай и се смей, както правя и аз. Виж какви смешни изказвания правят.

И мислиш че с това твоя изказване,показваш колко си компетентен и разбиращ или? :smt011

bulgarche
02-12-2007, 20:31
Пънковете се събират на един празник - Свети Попийко. :wink: Той е всеки петък и всяка събота. :-D
Давай все така. Скоро ще наваксаш мненията ;)



Стой, гледай и се смей, както правя и аз. Виж какви смешни изказвания правят.

И мислиш че с това твоя изказване,показваш колко си компетентен и разбиращ или? :smt011
Не съм имал за цел нещо подобно

Екс, казах че от всички които познавам само един не е позер, а другите не познавам. И нормално да съм имам що-годе прителски контакти само с позерите, но не и с дъртите. В предния си пост по-скоро казах че има от ваще, а не обратното.

bulgarche
02-12-2007, 21:01
а то какво означава позер??
Пртедполагам че е риторичен въпрос, но все пак:

... са пози ...за жалост
Мове от пънкарите 70% да са пози
...фразата "наци позер" хаха има от каде ...

само като ги питам "къв си ти бе,наци ли си,или поза?"
Може да попиташ "твоя човек" понеже явно е навътре в нещата и не че нещо, ама да те светне, че какво лошо и нас.

То за тва сега гледаш в някакво училище примерно момчета 8-9 клас с пречупени кръстове се разнасят
Ти не го ли правиш? :::

Екс, мисля че си на ясно че ще се съглася с теб, но мисля че ти също знаеш двете страни на нещата и е безмислено да си мерим пишките, нали?

Ziezi
02-12-2007, 21:48
а моята пишка си е в гащите и нема да я вадя... :lol:

аз си знам и двете страни на медала и определено ми е писнало да се занимавам, но пък младите си имат ентусиазъм и още са надъхани и ми е кофти да се намесвам...
На мен пък ми е интересно последно от коя страна на медала си?Ония ден беше с подпис "White power"....

OtherDimension
02-12-2007, 22:20
експлойтед , в една тема пишеш ,че си БИЛ нацист .. как така в момента мразиш такива , какво е станало ?

bulgarche
02-13-2007, 03:24
Екс, ама аз почти не вярвам че хората те наблюдават от толкова време и почти не те познават.

ext
02-13-2007, 06:22
Екс, ама аз почти не вярвам че хората те наблюдават от толкова време и почти не те познават.

mmmm???

ErinEverly
02-13-2007, 10:48
HardcorE_AFA,
Имах впредвид за изпълнителите. Иначе винаги ще има хора, които да слушат пънк :lol: Аз вярвам във вас :lol:
Става въпрос, че истинските изпълнители си отиват от сцената и остават някакви тъпанари като Green Day, които сами незнаят за каква група се смятат - за рок или за пънк. А пънкът като стил няма шанс да измре, винаги ще има хора, които да му се фефят.

ексо
02-13-2007, 10:58
и изшълнителите може да си тръгват, но идват други...
винаги има ентусиазъм, а той е най-важен...

влез в ютюб и напиши outl4w и гледай...

ErinEverly
02-13-2007, 11:04
и изшълнителите може да си тръгват, но идват други...
винаги има ентусиазъм, а той е най-важен...

влез в ютюб и напиши outl4w и гледай...

Тц... Не е същото. Не съм на "ти" с пънка, но ще ти дам друг пример - можеш ли да сравниш Whitesnake с The Killers - не може. Стилът е друг, парите са важни... Абе пълни тъпанарини. Най-накрая чалгарите ще ни избият :roll:

OtherDimension
02-13-2007, 12:17
Най-накрая чалгарите ще ни избият :roll:

дотук с доказателствата ти ,че нямаш предрасъдъци и мразиш да говориш за комплекси :shock:

ErinEverly
02-13-2007, 12:30
Най-накрая чалгарите ще ни избият :roll:

дотук с доказателствата ти ,че нямаш предрасъдъци и мразиш да говориш за комплекси :shock:

Ххахаххаа... Беше образно казано,всмисъл, че чалгата ще заличи другите стилове :lol: А за комплексите.... Къде пише нещо за комплекси?

OtherDimension
02-13-2007, 12:33
Не обичам да говоря за комплекси,

не знам доколко беше образно или не , но имаше ефект на казано от .. кон с капаци :roll:

а между дрогото все си мисля , че ако чалгарите ви избият ще има мир на земята :lol: по простата причина , че чалгарите мразят метъли , а метълите мразят всички - чалгари , рапъри , рейвъри , поп фенове ... за тях всичко е гей , само метъла е тру 8)

ErinEverly
02-13-2007, 12:39
Не обичам да говоря за комплекси,

не знам доколко беше образно или не , но имаше ефект на казано от .. кон с капаци :roll:

а между дрогото все си мисля , че ако чалгарите ви избият ще има мир на земята :lol: по простата причина , че чалгарите мразят метъли , а метълите мразят всички - чалгари , рапъри , рейвъри , поп фенове ... за тях всичко е гей , само метъла е тру 8)

Пф... в тази тема ли съм го обяснявала.
Ми, аз си го казах. Не обичам да го правя, но така се получи.

Ххахаххаха, а за метъла и рапа - явно си с грешна представа, не съм метълка. Под "нас" в мнението ми към exploitedteen имах предвид хората, които не слушаме комерсиална музика (никой да не се обижда, просто така обобщавам рапа, поп-а, чалгата и т.н.)

magesniko
02-13-2007, 14:23
Да дойдат аз съм подготвен.

There is an old japanese haiku which goes like that:


The one who owns
a minigun
fears not!

:lol:

quench
02-13-2007, 14:52
Конфуций е казал:

"Който има стъклена къща,трябва да се преоблича в мазето!"

Нека висчки почерпим от източната мъдрост!
:smt005

shinz1
03-25-2007, 21:46
тия т.нар СКИНАРИ за мене за позьори..смешно ми е като видя някой 13-14 годишен да разправя, че е АНАРХИСТ..

BastardOfChrist
03-26-2007, 07:36
Българските скинари => банда позиори.
"Нази" скинарите => банда позиори , незнаещи какво е народния социализъм . Гледали 2-3 Американски филма и промили си главата с малко пропаганда , написана от някой друг идиот (най-често актовете на омраза към другите етноси , са породени от това , че някой циганин ги е ударил като са били малки :smt005 )

AnarchyPunk
01-05-2010, 09:06
IF THE KIDS ARE UNITED - THEY WILL NEVER BE DIVIDED
PUNKS AND SKINS UNITED !

Sham 69, mnogo gotina grupi4ka, real punk. Tva KGW = Kolio Gilana Band? :D Just asking. Ina4e blink 182 ne sa punk, t.e. te sa punk, kolkoto az sym skinhead. Ina4e tva mn got go citira6, batka, ama nali znae6 za6to Sham se razpadnaha - to4no za6toto po koncertite im naroda se izbiva6e. Ta de da znam, az si imam priqteli skinove, daje vui4o mi e malko po taq ideologiq, oba4e nqma da tragna da mrazq Kolio Gilana samo 6toto ima edi-kolko si % ciganska krav. Are sas zdrave.
Btw popadnah tuka savsem slu4aino, tarseh teksta na Пънк ревю на К.Г.Б. Ако някой знае къде мога да намеря текста, да спамне едно съобщение.
аз доколкото можах да чуя е нещо от сорта


Нощем докато остарявам
и като не ми е добре
само тая мисъл ме сгрява
пънко, пънко нема умре
йе,йе!

Все не мога да си представя
к'во е да си ангел-пънкар
със крила и кожено яке
знаеш ли, Боже, в т'ва има чар

O, ти да видиш ли,о, боже
ще ти се стори тясно туй небе

но дори да взема да пукна,
чака ме пънкарският рай
там пък имам много познати
все едно си дядо в трамвай

със здраве

Punx&Skins (на Момчета с кубинки)
Но то във Варна е по-различна ситуацията 8-)

HanopkaH
01-05-2010, 10:32
аз съм скинар споко :razz:

RatkoMladic88
01-05-2010, 11:41
Колко кафево е било не е истина и дори пънкарката, която не е ромка се е разписала 8-)

PsychologicalDisorder
01-05-2010, 11:43
бхахахаха откАде я изкопа таа тема от 2004-та бе идиот? :lol:


ама дали не е било цифра кафево тука тогава? :D

той не е ретард...

Goebbels
01-05-2010, 11:50
Само като чета писанията на българчето се заливам от смях

Goebbels
01-05-2010, 11:52
лол
а пък JimmyGestapo е бил твърд анти-расист.

Dumb
01-05-2010, 16:58
Да ви имам темата 8-)

RatkoMladic88
01-05-2010, 19:29
Хубаво е че хората се променят, в положителна насока! 8-)

realantisocial
01-05-2010, 19:50
Боби Цанков беше скинхед !!!

PiruBloodz
01-05-2010, 19:57
бхахахаха откАде я изкопа таа тема от 2004-та бе идиот? :lol:


ама дали не е било цифра кафево тука тогава? :D

Всъщност я е изкопал от '07
некой кретен я е вдигал