PDA

View Full Version : Възможно ли е...



BaT_GirL
12-05-2004, 20:28
Откакто разбрах че момчето което ми беше най добър приятел ме е лъгал и всичко е било лъжа дойде края. Оставих човека на когото държа да се оправя без мене!Е навяртно ще го боли но осъзнах че чувства силни не съм имала.Та искам да знам възможно ли е да видиш човек да не го познаваш и да те привличе супер много?Питам ви защото вчера бях на дискотека и видях супер момче просто момче мечта беше по хубав и от бившия които за сега държеше рекорда ми.През цялата дискотека само се гледахме и си пращахме едни усмивки и едни намигания и просто или беше все около мене или срещу мене и като минеше все се буташе лекичко в мене и се обръщаше след мене и просто беше страхотен.Незнам вече какво става дали може и двамата да сме почувствали едно и също привличане само знам че беше страхото!

Gastly
12-05-2004, 20:38
Та искам да знам възможно ли е да видиш човек да не го познаваш и да те привличе супер много

Абсолютно възможно е, моят случай е горе долу идентичен


Незнам вече какво става дали може и двамата да сме почувствали едно и също привличане

Точно това е...

Josefinne
12-05-2004, 20:40
Ми, ние какво да отговаряме, ти сама си си задала отговор на въпроса. Защо обаче не сте се запознали нямам представя. Освен пак да отидеш в същата дискотека следващата седмица и да се надяваш , да го видиш отново. :wink:

Dobrina
12-05-2004, 20:44
Напълно възможно е, защо не се запознахте?

Gastly
12-05-2004, 20:45
Напълно възможно е, защо не се запознахте? И аз това се чудя, що не са се запознали, ама....не

BaT_GirL
12-05-2004, 20:52
Ми аз щех да отида и кат се навих той си тръгна к'во да ходя да го гоня отвунка да се запознаваме?!Точно да отида и той си тръгна ама нищо другата седмица дано пак е там.... 8) Все пак т'ва ся е единствената отворена дискотека...

Anonimno
12-06-2004, 07:26
Ave nishto ne pada ot nebeto darum iskase pone malko deistive taka che deistvai

fiXed_sySteM
12-06-2004, 07:36
През цялата дискотека само се гледахме и си пращахме едни усмивки и едни намигания и просто или беше все около мене или срещу мене и като минеше все се буташе лекичко в мене и се обръщаше след мене и просто беше страхотен. имала си всички предпоставки на лице да се запознаеш с него... както и той де... странно е, че не се е получило :?:

baby947
12-06-2004, 14:04
Стискам палци следващата седмица да се видите отново и да се запознаете:)

Bubanata
04-08-2006, 20:13
Ми, ние какво да отговаряме, ти сама си си задала отговор на въпроса. Защо обаче не сте се запознали нямам представя. Освен пак да отидеш в същата дискотека следващата седмица и да се надяваш , да го видиш отново. :wink:

DAM

POLA^_^
04-08-2006, 20:17
Напълно е възможно и съм сигурна че булшинството от нас са го изпитали!

MrAnderson
04-08-2006, 23:09
Та искам да знам възможно ли е да видиш човек да не го познаваш и да те привличе супер много?
Извинявай за несдържания отговор, ама що за въпрос е това? Тийнейджърите сте много странни хора... Все повече се затвърждава убеждението ми, че в този форум пишат предимно хора, които нямат реални проблеми, а просто обичат да тракат на клавиатурите си. Много ясно, че щом момчето ти харесва, значи съществува известно привличане между вас. Какво от това, че не се познавате? :smt017

ProstoAz
04-08-2006, 23:11
Bubanata, поглеждай датите на темите преди да пишеш по тях, а ако ти е трудно просто не разглеждай последните страници!!!
На никой не помагаш, пишейки в теми отпреди 2 години. Хората вече имат съвсем други проблеми на главата, забравили са и че някога са писали тук. Така че твоите мнения по тези теми са напълно излишни и са просто един спам!
Благодаря!