PDA

View Full Version : Къде и как се запознахте ;)



Josefinne
12-05-2004, 21:38
Как се срещнахте с гаджето си и къде?
Аз и той бяхме на един купон - най-добрата ми приятелка организира купон за края на годината, а той беше приятел на брат й. Забелязах го още в началото. Първо не смеех да направя нищо - само го зяпах, защото имах друго гадже, но после малко по малко започнахме да се сваляме, да го преследвам от стая в стая, да му хвърлям погледи. Аз пак невинно се залъгвах, че ще е само това...Но не за дълго. После реших, че ще е само флиртче за тази нощ...Някъде след 1 ч на мен ми се доспа и се проснах на някакъв диван и закачливо му викам "Васко, ела да те гушна...И той дойде, макар и доста колебливо...Даже се наложи да го обеждавам. Както и да е, малко по-късно всички се изнесоха от стаята, а аз нанках в скута му. Той ме фана и се "захапахме", както го каза един, който ни мерна минавайки през хола. :lol: Хм...после започнахме да излизаме и...около седмица и половина по-късно вече бях скъсала със старото си гадже и ходех с него. Всичко беше супер и все още е. Ходим от 5 месеца :D

e4o
12-05-2004, 21:57
mi zapoznahme se predi nqkolko godini na apteka(sega nz kak mu se vika, 6toto tam ve4e ima nqkva aleksandra), as bqh s edna priqtelka i imah sre6ta s edno gadje, i taka dokato si 4akame idva mom4eto, s koeto sum v momenta-toi s nqkuv priqtel, i vikat Moje li da se zapoznaem-dura-bura. As ne mu oburnah mnogo vnimanie, za6toto togava si obi4kah mnogo moito gadje i taka. Sled mesez oba4e se okaza 4e s tiq dvete mom4eta sme ot edin kvartal, po4nahme da izlizame v edna kompaniq i zaedno po kupon4eta, i edna ve4er bqhme na diskoteka i tam mai se zagadjihme-i taka do den dne6en, ve4e nqkolko godini si se radvame i obi4kame.....Mi tva be6e mai :lol: :wink:

rikk
12-05-2004, 22:48
gepi mi zapalkata gadinkata malka. i az za nzadanie trugnah s neq :D :P
dun, drun. super si mi e jejenceto :) i tui veche godina i 4-5 meseca

Anonimno
12-06-2004, 07:31
V Irc- se zapoznahem posle malko izlizane malko nameci i veshe 2 godini bez malko :}}

fiXed_sySteM
12-06-2004, 07:45
една лятна утрин получих смс "zdr ti ne me poznava6.... blq blq... bih se radvala ako prieme6 pokanata" седмица след това и се обадих и се видяхме. излизахме 4/5 пъти и тогава я целунах за 1ви път.... 2 месеца и 6 дена

hip_hop_mace
12-06-2004, 09:13
в даскалото се запознахме.парвиа у4ебен ден аз закаснях и парвото свободно място бе6е до него и аз бяз да се замисля седнах и така от дума на дума....след 2 седмици трагнахме....:))та до сега не сме се карали мноо добре се разбираме да се надяваме тва да продалжи

The Goodbye Girl...
12-06-2004, 18:33
Иееее... Ето къде ще се похваля с най-дългата си връзка. Цял 1!!! месец :D . Много съм доволна от себе си. Каквато съм несериозна, чудо е, че все пак издържахме. Иначе историйката не е много впечатляваща. Той ходеше с една моя приятелка(тогава разбрах кой е, но не се познавахме), скъсаха, мина около половин година, една друга приятелка си празнува рождения ден и го покани, там се запознахме официално, после той веднъж дойде пред вкъщи(имахме си сбирка) и след няколко дни отидохме на един купон. И така на този купон след като се бяхме виждали точно три пъти, той реши да ми каже, че много ме харесвал. Отказах му, но мина време и се събрахме. :wink:

12-07-2004, 22:01
mi zapoznahme se v edna diskoteka toj dojde pri men i tancuvahme malko,razmenihme si telefonite no az si misleh 4e shte e flirt proto taka za edna ve4er,no ve4e 8 meseca prodyljava tozi "flirt".namerih lubovta syvsem slu4ajno kogato dori ne sym q tyrsila,taka 4e hora ne e vajno kyde i koga ste se zapoznali moje da stane to4no kogato ne o4akvate:))))

mnogomili4kata-sf
12-07-2004, 23:04
На купон....тогава ходеше с друго момиче от 10 месеца.И 2 месеца по- късно бъхме вече заедно...веме 1 година и 1 месец :wink:

HiP-HoP-MaX
12-08-2004, 22:53
ole mnogo e dulgo za raparavane ama samo sha kajq che ne sme ot edin i su6t grad

gothic_angel
10-06-2007, 20:01
Ами той си идва от време на време и първо аз нз кой е после изведнъж разбрах беше толкова хубаво,че немога да го опиша след тва той ме гледаше така влюбено а после по скайпа и от там почна всичко...

koalka
10-06-2007, 20:10
gothic_angel, не виждаш ли датата на темата?