PDA

View Full Version : edna tujna istoriq



veri
12-06-2004, 09:27
zdravaite,
eto q i moita istoriq zna4i s edno mom4e sum or 3 meseca i pove4e dosega vsi4ko be6e prekrasno po-hubava vruzka nikoga ne bqh imala oba4e toi trqbva6e da otide na rodnoto si mqsto za dve sedmici za da si vzeme izpitite ot togava ne6tata mn se promeniha kogato se vurna nai-dobrata mi priqtelka se namesi v na6ta vruzka,bez az da q molq tq prosto me vijda6e kak stradam za6toto si misleh 4e tam toi mi e izneveril .Oba4e tq mu nagovori kup gluposti pita6e s koi se e e*** tam sqkvi takiva prostotii...taka ne6tata se vlo6iha i s moq 4ovek se ot4ujdihme v4era govorihme po tazi tema i toi kaza 4e ne6tata nqma da budat kakto predi zaradi moqta priqtelka :cry: :cry: :cry: nz kakvo da pravq da sloja li krai na vsi4ko da se borq li za lubovta utre 6te se vidime da govorim a az sum vse taka oburkana
blagodarq na vsi4ki koito sa pro4eli tova :roll:

miskin
12-06-2004, 09:36
Според мен любовта не се влияе от чужди мнения. Той се опитва да се измъкне и в лицето на приятелката ти си е намерил извинение, т.е. опитва се да ти прехвърли топката и да се чувстваш виновна за провала на връзката ви, а той да си измие ръцете. Ти сама го казваш- отношенията ви са се влошили, още преди приятелката ти да се намеси, разбираш ли какво искам да кажа? Утре му бий шута първа, вместо да се оправдаваш, извиняваш и т.н.

Josefinne
12-06-2004, 09:36
Ех, мога да ти кажа, че може и да ти е изневерил, а може и да не е. Предполагам, че това го знаеш, но не е важно с кого се е бал, а за кого си е мислил. Спомням си, когато аз заминах за около 1 седмица на гости на един приятел, при който стоях не повече от 3 дена общо (останалото време при една приятелка) как нещо просветна между нас и като се върнах нищо не беше същото с гаджето ми. Не знам дали нещата са се влошили, защото приятелката ти му ги е наговорила тези неща или просто сте се почувствали малко странно , след малко по-дълга раздяла или защото на него му се е случило нещо. Мисля, че трябва да поговорите открито. Кажи му, че ти не можеш да отговаряш все пак за действията на приятелката си и че не бива да те наказва теб, заради нея. И още, че много го обичаш, че те е страх, да не го загубиш и за това са се появили тази ревност и страх, които си споделила с приятелката си, която е реагирала твърде остро. После го попитай дали наистина е станало нещо и ако не...то тогава му кажи, че искаш да продължите връзката си, защото ти все още си го обичаш. Вярвам, че ако е така и той също още те обича скоро ще преодолеете кризата и всичко ще мине. Успех :!: :D

СребристоСияние
12-06-2004, 12:10
Macka moq savet e da prikliu4i6 ne6tata predi da sa se oslojnili! i az sum na mnenie 4e smo si tursi izvinenie v lice na priqtelkata ti! prosto prikliu4i ti predi toi da te e naranil ve4e naistina!

bulgarche
12-08-2004, 06:53
Macka moq savet e da prikliu4i6 ne6tata predi da sa se oslojnili! i az sum na mnenie 4e smo si tursi izvinenie v lice na priqtelkata ti! prosto prikliu4i ti predi toi da te e naranil ve4e naistina!

megan
12-08-2004, 08:04
Macka moq savet e da prikliu4i6 ne6tata predi da sa se oslojnili! i az sum na mnenie 4e smo si tursi izvinenie v lice na priqtelkata ti! prosto prikliu4i ti predi toi da te e naranil ve4e naistina!
mnogo sam saglasna s tebe

TheNewReligion
01-05-2008, 22:00
abe q utepai taq tvoq fr i se bori za lubovta do posledno kaji mu vsi4ko i takam a pritelkata prosto q sma4kai ot boi razmaji q nareji q puu :grin: :?

DjPiRgOs
04-02-2010, 23:18
Пха

gir
04-03-2010, 06:50
zdravaite,
eto q i moita istoriq zna4i s edno mom4e sum or 3 meseca i pove4e dosega vsi4ko be6e prekrasno po-hubava vruzka nikoga ne bqh imala oba4e toi trqbva6e da otide na rodnoto si mqsto za dve sedmici za da si vzeme izpitite ot togava ne6tata mn se promeniha kogato se vurna nai-dobrata mi priqtelka se namesi v na6ta vruzka,bez az da q molq tq prosto me vijda6e kak stradam za6toto si misleh 4e tam toi mi e izneveril .Oba4e tq mu nagovori kup gluposti pita6e s koi se e e*** tam sqkvi takiva prostotii...taka ne6tata se vlo6iha i s moq 4ovek se ot4ujdihme v4era govorihme po tazi tema i toi kaza 4e ne6tata nqma da budat kakto predi zaradi moqta priqtelka :cry: :cry: :cry: nz kakvo da pravq da sloja li krai na vsi4ko da se borq li za lubovta utre 6te se vidime da govorim a az sum vse taka oburkana
blagodarq na vsi4ki koito sa pro4eli tova :roll:

Кажи му, че не си струва заради приятелки и заради минали неща да си тровите живота и после направете нещо хубаво - отидете на кино или от сорта, за да може да се замаже положението и после никога не повдигай темата отново.

Priceless
04-03-2010, 07:02
2004 ? 2004 ?! Вие добре ли сте?

ReachlessGirl
04-03-2010, 07:06
Е не е като да е пуснато през 2004 а?? :-x

JackSparrow
04-03-2010, 11:10
и аз като погледнах датите, оня пич къде е писал да я отрепе,.. сигурно 4 години е мислил кво да напише.. :-D

SmilezZz
04-03-2010, 11:41
Пха
Темата е стара,доста стара

Punisherrr
04-03-2010, 12:16
^