PDA

View Full Version : Познавате ли се с родителита на гаджето?



baby947
12-06-2004, 13:47
Здравейте, искам да ви попитам дали се познавате с родителите на гаджето и какво мислите е мнението им за вас? Това интересува ли вас и/или вашия партнъор? А вашите родители познават ли приятеля/приятелката ви? Какво мислят за него/нея?

П.П. Може да е имало такава тема, но не видях, така че си пост-нах тая:)

megan
12-06-2004, 13:50
ami moite roditeli poznavat priqtelq mi i mnogo sa dovolni haresvat si go:))
obache az ne se poznavam s tehnite zashtoto sa mnogo osobedni hora a i nashta istoriq e mnogo stranna

СребристоСияние
12-06-2004, 15:44
az ne poznavam o6te tehnite! no toi poznava baba :lol: :lol: :lol: tq mnogo go haresva :lol:

ВлюбеН
12-06-2004, 16:09
Ами,след като съм с приятелката си 3 години няма да е много нормално,ако аз не се познавам с родителите и и тя с моите.В началото техните бяха против мен,защото съм добър приятел с брат и,познават ме благодарение на него и...май не са чували само добри неща.Но с течение на времето ме опознаха и разбраха,че дъщеря им е най-важния човек за мен.Беше ми малко трудно да гледам в очите баща и.Не знам защо,ама...И той като че ли я рвнуваше малко.Или като ги срещнем някъде и ние двамата сме се прегърнали ми става някак си кофти и притеснено.В началото веднага я пусках,а тя ми се смееше и ме питаше защо го правя.Обясняваше ми,че няма за какво да се тревожа,ама аз така си реагирах.Е,вече съм свикнал и това не е проблем.Разбирам се добре с родителите и и се радвам,че ми имат доверие и се чувстват спокойни когато тя е с мен.
И тя се познава с нашите и те направо я боготворят.Срамежливичка си е и наистина е страхотен човек.Няма как да не я обикнеш 8) Макар,че и тя се смущава в тяхно присъствие.То си е нещо разбираемо и съвсем естествено.Но когато родителите нямат нищо против,знаят за отношенията между двама души всичко е някак си по-лесно. Все пак вече не сме на 15-16 години и връзката ни е много сериозна.

KGW
12-06-2004, 17:04
Muruka se opita da me udari vednuj,no ne e doshal momenta v koito niakakvo degradiralo chiche s potnik shte mi posegne beznakazano.Chuh che bil poslednia edin mesec samo na kashichki i si tursil evtin zabolekar.

The Goodbye Girl...
12-06-2004, 18:13
Всъщност да. Не съм ги представяла един на друг, но майка ми го познава. Е не е очарована, но мен въобще не ми пука, пък май и на него. Иначе баща ми непрекъснато си измисля някакви опредления за него, обаче той не знае, че ходим. Като цяло съм много доволна, защото майка започна да го харесва вече. А пък той не ги знае, само от приказките ми. Неговата найак ме е виждала, но мисля, че си няма и представа. Сестра му ме знае съвсем бегло. Много приказки наприказвах. Изводут е, че мен не ме интересува за мнението на родителите ми, нямам необходимост да се запознавам с негото семейство и определено не се нуждая от одобрението им. :wink:

incheto
12-06-2004, 20:05
az poznavam maika mu i tatko mu..te sa mi 2 semeistvo i az mnogo mnogo gi obicham kakto i te men..moite roditeli sashto go poznavat i sashto go haresvat mnogo:)Mislq 4e tova e strahotno:0

miskin
12-06-2004, 20:46
Родителите ми са познавали всичките ми гаджета до сега. Аз съм се запознавала с родителите на някои от тях, с някои се разбирах прекрасно, с други не се понасяхме. Майка ми реве за всяко бившо гадже, докато не и представя новото и тя не реши, че това е също "много добро момче":))).

BaT_GirL
12-07-2004, 11:30
Ми аз често се влубвам и все см с различни(горе-долу)по принцип връзките са ми кратки и за т'ва не ги запознавам с родителите си нито аз познавам техните!

fostenkata:)
12-07-2004, 13:02
emi bifshoto mi gadje go bqh zapoznala s maika mi i sestra mi sashnost i s baba mi. :lol: :lol: emi nz kakvo tochno toy misleshe za tqh ama te go haresvaha az ne poznavah negovite roditeli...samo s sestra mu nqkolko puti si bqhme govorili po telefona...hah togava beshe golqma izlagaciq..ahaha mene me beshe mn sram da govorq s neq a tq mi se obadi da me pita dali bila izlqzla hubavo na klipa na pesenta i (tq e pop-folk pevica) i poneje az go bqh gledala a tq vse oshte ne i me pitashe a az..hahah nqmam dumi... :lol: :lol: :lol: :wink: :oops: :oops:

nel-ly
12-07-2004, 13:10
emi zapoznah go s nashte tui kato toi mi doide na gosti i malko kofti ako ne gi zapoznaia... ne mislia che mn go haresvat no spored men e samo zashtoto ne go poznavat tolkoz dobre kolkoto az a si praiat izvodi bez nishto da znaiat
az ne se poznavam s roditelite mu lichno, samo s bashta mu sum si govorila v yahoo i po tela. ot priatelia mi razbiram kakvo misliat za men i do kolkoto znam bashta mu niama nishto protiv men samo maika mu neshto ne me haresva i se opitvam da i` se haresam samo det nenam kak... e dano kato se vidim da si promeni mnenieto za men, ne iskam da misliat loshi raboti za men i da govoriat razni raboti zad gurba mi

GeRyTo
12-07-2004, 14:17
Ами да :D И съм много щастлива че ги познавам защото са страхотни хора....повече съм си общувала с майка му и мога да заявя че е суууууупер готина и точна и мисля че ме харесва по това което знам от приятеля ми пък и по нейното държание спрямо мен :) ... баща му също е готин ама него не го познавам мн мн само малко сме си говорили...ама доколкото ми е казвало гаджето и той ме одобрява :)
Майка и татко го познават, да...но те по принцип са по резервирани хора и не са изказвали точно мнение ама мисля че го харесват и не се противят на връзката ни... :D :D :P :P

SweeT^Puppy
12-07-2004, 15:45
Ми аз се познавам с родителите му от близо 10 години, от когато познавам и него. Майка му е много готина, с баща му се познавам много малко. Иначе с майка му много добре се разбираме, вика ме на кафе, ходя у тях да и помогна с нещо...така че мисля че има хубаво мнение за мен. Наще също познават гаджето ми и много го харесват... Мисля че е много важно мнението на родителите, защото вече съм си патила от подобни случаи, в които майката на бившия не ме харесваше и сичко се прецака заради нея... :roll:

Josefinne
12-07-2004, 16:03
Aми ние ходим от 5 месеца и аз се познавам с техните и със сестра му, а той с баба ми (защото аз живея с нея). А , да познавам и двете му баби :wink: Те цялото са някакво готино семейство и си мисля, че имат добро мнение за мен (особено майка му и сестра му :roll: ). Колкото до баба ми - то неговия "рейтинг" пред нея е по-висок от моя. Направо е по-влюбена в него от мен :lol: . Мнението на родителите е страшно важно. Знам го от опит, защото предишното ми гадже никак не се одобряваше вкъщи и...това беше и една от причините, поради които чувствата ми към него огаснаха бързо. Но сега е много различно и съм страшно щастлива поради тази причина. Само дано не стане нещо :?

Djursi
12-07-2004, 17:46
Здравейте, искам да ви попитам дали се познавате с родителите на гаджето и какво мислите е мнението им за вас? Това интересува ли вас и/или вашия партнъор? А вашите родители познават ли приятеля/приятелката ви? Какво мислят за него/нея?

П.П. Може да е имало такава тема, но не видях, така че си пост-нах тая:)

Ами познавам неговите. Майка му е много печена ... Баща му не го виждам често понеже те с майка му не живеят заедно ... Той се познава и с наще ... Малко преди да се запознае с мен :)

MrAvKa_BazUkaR
11-02-2007, 10:00
за жалост са запознах с родителите на приателката ми след кат скъсах с нея бащаи ме гони с пушка късно вечерта :-# в никакав случаи не са запознаваите със родителите на гаджето ви (може да доведе до смърт) :booooomb:

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-02-2007, 17:41
Ахъм....познавам ги :Д въпреки,че сме заедно от много малко време :-D :D ама пък аз не искам да го запознавам с мойте 8-) :twisted:

lukrecia
11-02-2007, 17:48
за жалост са запознах с родителите на приателката ми след кат скъсах с нея бащаи ме гони с пушка късно вечерта :-# в никакав случаи не са запознаваите със родителите на гаджето ви (може да доведе до смърт) :booooomb:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Ти ме разби.....

koalka
11-02-2007, 18:20
Стара тема.Гледайте датите!