PDA

View Full Version : Zna4i imam problem4e i mi trea barzo otg... do MOMI4ETATA



СребристоСияние
12-06-2004, 16:10
Abe to ne e to4no problem4e de ama... Zna4i moq muj v 4etvurtak ima rojden den, i iska6e z apodarak da sum negova! nali da pravim nai razli4ni ne6ta, pozi da izprobvame, iska ob6to vzeto palna programa!!! e da ama v4era se skarahme malk ozaradi nqkfa glupost! napisah vav 4ata na nai dobriq mi fr 4e go obi4am, i gajeto mi poludq prosto! sega mi se surdi! i dokolkoto go poznavam 6te mu mine ako mu izpulnq podaraka za RD!! e da az sum navita! obi4am go! no ima problem! v cikal sum! tupata menstruaciq... toi 6te si pomisli 4e go luja za6toto malko otlagah!!! i sega kakvo da pravq? ne moga da spq s nego kogato sum v cikal no ne moga i da otloja? ima li nqkakav problem ako go napravim? gadno e nali? kajete kakvo da pravq

miskin
12-06-2004, 16:38
Ти беше на 14, нали? Ще ти кажа моето мнение за теб: ти си ***** ********! Цензурирано, защото ще ме изгонят, ако ти кажа наистина какво мисля за теб! Няма проблем, че си в цикъл, проблемът е, че си малка ***** и въпросното ти "гадже" те манипулира както си иска. Ако ти каже- яж лайна, иначе те зарязвам, съм сигурна, че ще пуснеш тема " Да ям ли? Вашето мнение по въпроса.".
И да кажа все пак по темата нещо- като е толкова мнителен и няма да ти повярва, че си в цикъл му извади нагледното доказателство- превръзка, тампон и т.н.

СребристоСияние
12-06-2004, 16:52
Nikoi ne te e karal da pi6e6 po temata blagodarq !moje6 da si spesti6 prostotiite!

baby947
12-06-2004, 17:50
Ами аз си мисля, че той наистина те манипулира, колкото и гадно да звучи... Доебало му се е... Дано да греша де.
А за първи път ли ще правиш любов или вече имаш опит, защото и това е важно в случая?

СребристоСияние
12-06-2004, 17:55
Ми... 2 пути но повярвай никакв опит нямам!

Сашо
12-06-2004, 18:20
:oops: :oops: :oops: Съжелявам че така се е получило :oops: ако искаш да ми кажеш колко сам тъп и прост и т.н. пиши 1-ин SMS и аре в mIRC. Така или иначе трябва да ти кайя някой работи :cry: :oops:

СребристоСияние
12-06-2004, 18:26
Nedei Sa6o molqte:(( are 4akam te v mIRC

incheto
12-06-2004, 19:58
mi ne nqma nikav problemmm

obezumqla_po_st
12-12-2004, 17:36
Ти беше на 14, нали? Ще ти кажа моето мнение за теб: ти си ***** ********! Цензурирано, защото ще ме изгонят, ако ти кажа наистина какво мисля за теб! Няма проблем, че си в цикъл, проблемът е, че си малка ***** и въпросното ти "гадже" те манипулира както си иска. Ако ти каже- яж лайна, иначе те зарязвам, съм сигурна, че ще пуснеш тема " Да ям ли? Вашето мнение по въпроса.".
И да кажа все пак по темата нещо- като е толкова мнителен и няма да ти повярва, че си в цикъл му извади нагледното доказателство- превръзка, тампон и т.н.
sorry,ama i az taka mislq...

megan
12-13-2004, 08:05
ako toi naistiina te obicha i darji na tebe shte te razbere i shte pochaka malko:)no vyprosa e ti kak mislish zashto shte mu mine samo ako ima palna programa????????

pinky_girl
12-13-2004, 17:45
Ами аз си мисля, че той наистина те манипулира, колкото и гадно да звучи... Доебало му се е... Дано да греша де.
А за първи път ли ще правиш любов или вече имаш опит, защото и това е важно в случая?

SisTeR`oN`MaXa
12-14-2004, 14:03
ei macka znae6 li kvo 6te te posavetvam ne sam 4ela koi kvo ti e pisal no ot li4eno opit ti prepora4vam da idi6 do aptekata i popita6 za hap4eta za spirane na cikula.. ne sa mnogo skapi i sa mnogo efikasni 6te ti spre vednaga sled kato gi pie6 iii ako naistina iska6 da spi6 s nego nqma da ima6 nikvi problemi :) aide pojelavam ti si4ko da mine na 6+

Sunny Girl
12-14-2004, 18:49
emi malko e gadno ne e tolkova gadno ama na teb shte ti e kofti de da znam obqsni mi che si v cikal i che shte budesh negova sled tova i .... neznam az ne bix pravila sex na cherveno kofti e nqma na teb da ti e komfortno nikak :?

TheNewReligion
01-05-2008, 23:58
abe ti ne6to mai ne si v red ! kak moje da si na 14 i da pravi6 sex s gajeto si a toi na vsi4koto otgore te manipulira !kak moje da si tolkova perverzna "da smenqme pozi " ti zemi si nau4i uroka ot bukvara puk poosle misli kak 6te pravi6 mrusotii bez pulnoletie! suglasna sum s 4oveka koito e napisal purviq komentar ! prav e za absolutno vsi4ko 1 a ti bez pulnoletie a iska6 da pravi6 takiva mrusotii prosto ne moga da si obqsnq kak moje dA IMA TAKIVA DOLNI PROSTI hora kato teb!

krisscho
01-06-2008, 00:07
чудя се дали 4 години по-късно още има проблем с цикъла ЪАхАЪХАЪхАХЪХАЪХАЪхаъхаЪХ АъхАЪХАъхАъ
как беше де кажи някоя пикантерийка ако още пишеш тук АЪХАъхАЪХаъхХАЪХ

_M1rkA6t0_k0tI_
01-06-2008, 00:15
за спиране ан цикала кво да ти кажа ако го направиш ще си най простата ... това е ужасно опасно ...повече от колкото да пиеш противозачатъчни .... ми кат не ти вярва да седи в кефа с теб доакто ти потече от унас раута кръв да ти повярва .. и му кажи след като ти свърши ... де да знам бая те манипулира само ен разбрах ти приятеля си ли обичаш или най добрия пряител на гаджето ти :) не че съм мн по голяма от теб де ама наистина си малка да правиш пълна програма .. и това което го изреди в пълната програма хахахаахаххахаах чакай да не падна че то си се прави и по принцип да си сменяте пози или кво вие само в една поза се ебете :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sv3tLinCetU
01-06-2008, 00:19
Ми аз не съм кой знае колко по-голяма от теб и мога да кажа,че имам опит ( каквото и да е мнението ви за мен напишете го ако искате,мен не ме бърка ) кажи му,че си в цикъл-ако те разбере по-вероятно е да не те маниполира,направи ли ти проблем-ЗАМИСЛИ се!
Това на колко години си си е твои проблем,всеки сам решава кога!