PDA

View Full Version : И сега ако кажете че е честно....



morsmordre
12-06-2004, 18:42
Нека ви разкажа какво стана с моят проблем:
Казах ви, че ще предложа на момичето, квото и да става!Е, не го направих :evil: :x Ето и причината - Тя се оплака, че най-добиря й приятел й заявил, че е влюбен в нея (тук явно някои ще кажат, че имам жестока конкуренция), а и не само това - много от момчетата, които са й приятели, също й предложили!!!И тя каза, че не било честно толкова мн момчета да й предлагат.Ясно е какъв ще бъде отговора ако и аз го направя, а още по-ясно е какво би станало с отношенията ни, не мислите ли?!!?И гледайте сега какво е нечестното:
тя ми се обадила в къщи да ме чуе (чухме се по gsm-a, но за малко) и брат ми дигнал телефона.Тя си казала името естествено и казала да й се обадя.Аз на брат ми естествено съм му разправял за любовта на живота ми той взел....че.....си помислил.....след като ние с нея "нямало да ставаме гаджета", да земе да стане тойк с нея гадже след като се запознаят!!!И АЗ КО МУ КАЗАХ???"САМО ДА СИ ПОСМЯЛ ДА СИ ГО И ПОМИСЛИШ!!"естествено!!!Това не е нормално не мислите ли?!??!!Plsss [p,pgmete!!! :!: :evil: :x

incheto
12-06-2004, 18:50
4estno kazano ni6to ne razbrah!!!

Devilsplaymate
12-06-2004, 19:02
4estno kazano ni6to ne razbrah!!!
:arrow: nito pyk i az :!: :roll: :oops:

The Goodbye Girl...
12-06-2004, 19:09
Според мене братът се е ебавал. Съмнявам се да тръгне да сваля момиче, което е чул само по телефона, а и при все това ти си му казал, че си я харесваш. Би било доста тъпо. А пък за самото момиче - не знам какво да правиш. Или действай сега, или просто си останете приятели. :wink:

skiipar
12-06-2004, 20:17
ем..за брат ти - той дори и да й предложи тя ще му откаже нали ?Те всички й предлагат и тя им отказва,така че той ще излезе прецакания.Сега..ти не и предлагай скоро.Изчакай известно време докато нещата около нея отихнат и вече много малко й предлагат и тогава и предложи ти!Е тя може да ти откаже,но не позволявай всичко да свърши тогава.Бори се за нея с всички сили и не се предавай! :roll:

HuK4o
12-06-2004, 20:26
хахахаха аве жени кво искаш междудругото тва че е отказала да други не онзачава че и теб ще резне се пак тя ако си те харесва и държи на теб едва ли би те одрязала с думите мн хора ми предлагат и за тва те режа глупаво е за причина само като си го помислиш според мен се мъчи да ти привлече вниманието и да те накара да ревнуваш не мислиш ли??? :D

morsmordre
12-07-2004, 11:49
хахахаха аве жени кво искаш междудругото тва че е отказала да други не онзачава че и теб ще резне се пак тя ако си те харесва и държи на теб едва ли би те одрязала с думите мн хора ми предлагат и за тва те режа глупаво е за причина само като си го помислиш според мен се мъчи да ти привлече вниманието и да те накара да ревнуваш не мислиш ли??? :D

Много съм съгласен с теб.Даже си го мислех това, но после си задавам въпроса "Ами ако греша?".Нямам намерение да й предлагам скоро, но не съм се отказал от нея!Като че ли тя осмисли живота ми! :oops: :roll: :wink: А пък тея, които не са разбрали - не е честно толкова много обожатели да има (вероятно им отказва щото просто ся не й се занимава, иначе си има опит), а на сичкото отгоре дори брат ми, който получава почти сички момичета, които иска, да планйува как вече са станали гаджета!!!Аз вече говорих с него и му казах, че след като се запознаят (тва ще стане некой ден, се пак...), да стои далеч от нея, щотоо... :twisted: Не бе, шегувам се!Казах му да внимава кво си мисли, щото имам някои много удобни жокера в моя помощ...

HuK4o
12-07-2004, 12:04
ако ако ако да ама акото много мирише и цапа във всичко има съмнения ако при всяко едно твое движение си зададе6 въпроса "ако греша" какво 6те направиш ще спреш да ходиш ли бъди уверене в себе си ако не си прав каквоби загубил?? тя не е единственото момиче вярно че сега си увлечен по нея ама се пак опитай най много да спечелиш be cool а пък ако те одреже кажи ми точен адрес и трите имена да я понатупам :P

morsmordre
12-07-2004, 12:17
а пък ако те одреже кажи ми точен адрес и трите имена да я понатупам :P

хахахаха, добре, това ми хареса :lol: :P .Бях ви казал, че ще действам, пък каквото ще да става, но не беше много лесно.По-лесно, макар и кофти, стана, когато реших да изчакам още време, щом й е писнало да й предлагат повечето приятели.Така че ще изчакам известно време, да се понаредят някои неща (м/у другото, запознах се с най-добрата й приятелка, която май забеляза, че харесвам въпросното ммомиче) и тогава да действам!

GeRyTo
12-07-2004, 12:51
Пич...наистина искрено искам да ти помогна ама според мен си просто безнадежден...ти никога няма да събереш сили да й го кажеш...живееш само с мисълта че ше го направиш...незнам просто на какво се дължи това...ама нали знаеш че човек се съди не по думите а по делата...а аз до ся не съм разбрала да си направил нещо...

TheNewReligion
01-05-2008, 21:07
e kak da ti pomognem? kaji kak i sme gotovi ako ti neznae6 kak sam da si pomogne6 nqma koi nie moje da ti su4uvtvame 4e ima6 tolkov tup brat :grin: :?

aLakaZam
01-05-2008, 21:14
Кви са тия предлаганки, ти да не си в началното...

ProstoAz
01-05-2008, 21:18
Темата е стара!