PDA

View Full Version : pla4ete li?



Страници : [1] 2

iv4e_f
12-06-2004, 18:53
4udq se.zamislqli li ste se kak 6te vi izglegda givota ako nqkoi(pazi Boge) ot rodninite vi zagine!az kato se zamislq za tova napravo zapo4vam da reva!vie izpitvate li sa6titte 4uvstva! :( :( :(

techCandy
12-06-2004, 19:23
4udq se.zamislqli li ste se kak 6te vi izglegda givota ako nqkoi(pazi Boge) ot rodninite vi zagine!az kato se zamislq za tova napravo zapo4vam da reva!vie izpitvate li sa6titte 4uvstva! :( :( :(
4esto, da
gadno e....ponqkoga imam 4uvstvoto 4e 6te se dokaram do nervna kriza
no gledam da ne mislq mnogo
kogato togava, i tolkova

12-06-2004, 19:24
Ne az ispadam v shok...gledam v 1 tochka i ne moga da chuvam glasove...za tva i ne sa zamislqm za tova chesto....

Murderdoll
12-06-2004, 19:28
вече не плача за нищо...не съм плакала от
доста време...не ми текат сълзите просто
колкото до плакането за смъртта на близките ми...
тва малко ми прилича на една приказка дет
няква майка оплаква нероденото си дете че
щяло да умре...осъзнайте се,всеки ще умре
един ден...защо тряя да мислите отсега за тва не ми е ясно..

little_black_dress
12-06-2004, 19:39
Да.За съжаление ми се случва често да си поплача с повод и без повод!
А относно това да плачеш за жив,а не мъртъв твой близък ми си вижда доста глупаво!Все пак всички ние ще умрем някой ден!Това значи ли,че трябва от сега да започна да плача за това,че някой ден ще умра аз или някой мой роднина?! :roll:

Pepsi^
12-06-2004, 19:52
Mnogo 4esto si pla4kam sami4ka v kushti za kakvo li ne.A za tva kato si pomislq samo i nastruhvam :cry:

GreenLadyM
12-06-2004, 19:58
mi az pla4a....naposleduk daje mnogo...spored men tova enai-dobriq na4in da se otpusnesh...

LiNkiN4eTo
12-06-2004, 20:30
az ne poznavam 4ovek koito da ne pla4e :!: :!: :!:

blue_flower
12-06-2004, 20:55
Mnogo 4esto si pla4kam sami4ka v kushti za kakvo li ne.A za tva kato si pomislq samo i nastruhvam :cry:
I az sam tai moga se razreva dori i bez pri4ina, a pak za rodninite i smyrtta- ima6e edin period, kogato v prodyljenie na mesec, vsqka ve4er az pla4eh, 4e nqkoi den 6te umrat blizkite mi, oba4e posle se osyznah to4no det kazaha tuka stana neroden petko, a i se nau4ih da priemam smyrtta kato priqtel, a ne kato vrag, vse pak tq 6te ni otvede v edin po dobyr svqt. Ne si trovi jivota s takiva misli, ne si struva.

hip_hop_mace
12-07-2004, 12:00
ne e polezno da se zdarja6 ako ti se dopra4e,za tva ne namiram pri4ina da ne go pravq

СребристоСияние
12-07-2004, 14:29
Az pla4a! za vsi4ko... vinagi pla4a no ot tova ne mi olekva!

glazunov
12-07-2004, 16:05
Ми аз също плача....когато слушам музика,която много ми влиза "под кожата"...и цялото по цялото ми тяло ме полазват тръпки и се разплаквам,но това е плачене от щастие...от хубавото изживяване...
А иначе когато изгубим близък човек също всеки плаче....но наистина смъртта е нещо нормално,но аз лично смятам,че тя е нормална,ако не дойде ПРЕКАЛЕНО РАНО...примерно,някво пияно лайно е прегазило някакво дете....такова нещо аз нито искам нито мога да приема....но за съжаление се случват и такива неща...
Също съм плакал и от щастие....и от смях....
:D И от болка(душевна и физическа).... :cry:
Изобщо тези чувства....както и гнева...и други...не трябва да се подтискат вътре в човека,трябва да се освобождават....
Ако ви се плаче,отидете някъде сами и си се наплачете,а като ви мине помислете дали си е заслужавало :wink:

BABY_SEXY_GIRL
12-07-2004, 20:05
Adski, ama adski mnogo :cry: :cry: :cry: ...Za nai-malkoto ne6to, pokrai priqtelq mi i razni dr ne6ta...Grubo kazano na 2-3 dni pla4a po pone vednuj...Slaba sam i mnogo 4uvstvitelna, moga da revna mnogo lesno zaradi ne6tastieto na drug 4ovek. Ne moga da sam 6tasliva dokato 4oveka do men e tujen i mu stavam supri4astna kato otvatre mi ide da revna i go pravq...Vse si se 4udq na dobrotata... :roll:

12-07-2004, 20:09
Adski, ama adski mnogo :cry: :cry: :cry: ...Za nai-malkoto ne6to, pokrai priqtelq mi i razni dr ne6ta...Grubo kazano na 2-3 dni pla4a po pone vednuj...Slaba sam i mnogo 4uvstvitelna, moga da revna mnogo lesno zaradi ne6tastieto na drug 4ovek. Ne moga da sam 6tasliva dokato 4oveka do men e tujen i mu stavam supri4astna kato otvatre mi ide da revna i go pravq...Vse si se 4udq na dobrotata... :roll:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Reni nedei.......... :( pove4e nqma da pravq taka pls pls pls pls pls nikoga :cry: :cry: :cry: :cry:

playful_girlll
12-08-2004, 08:51
mi da ,4esto mi sle slu4va.no si pla4a sami4ka vinagi,ne iskam drugite da razbirat ...

Allicia
12-08-2004, 13:14
Аз плача много често. Някой път си мисля за лоши неща и просто се разплаквам. Аз съм едно 17годишно малко бебе :) Ама няма от какво да се срамувам, просто съм супер чувствителен човек, и каквото и да се случи плача. Недай си Боже някой мой приятел или близък да почине, или да се развалят отношенията ми с приятеля ми, или да се проваля в нещо, незнам тогава какво ще правя. Дано никой не ме упрекне за това, ама просто съм си такава!!! :cry:

GeRyTo
12-08-2004, 15:31
Мда...за съжаление колкото и да се опитвам да не бъда толкова емоционална съм си...и плача доста често и за всякакви глупости...но поне после ми олеква

П.П.Allicia доста си възрастна хихихи (шегуфкам се) :D

monka
12-08-2004, 19:36
az pla4a dosta 4esto,naposledak sam stanala goliama revla,no pokrai vsi4ko,koeto mi se slu4i........

LoRinSeR
12-09-2004, 19:11
Случва се на всеки, но не всеки си признава ...

{}Slanchiceto{}
12-09-2004, 20:24
Аз си плачкам постоянно. :oops: Това ме успокоява.Плачът лекува.А що се отнася за близкия човек.Не искам да мисля за това.Направо ще умра

Jamalska
12-10-2004, 08:00
Hmmm...Ne!Towa si goworih s edin priqtel...i 2mata smqtame 4e towa e priznak na slabost...Sram me e da go kaja...no w poslednite..godina-2 umrqha 2ma ot moite rodnini i ...hora koito makar 4e ne p0znawah li4no cenqh...I...mi be6e mnogo gadno....kogato maika mi mi syob6ti 4e lelq i e po4inala tq naprawo si rewe6e...mai i ot mene o4akwa6e burna reakciq ama az sedqh i q gledah typo...
I ot fizi4eska bolka ot mnooooooogo otdawna ne mi se e slu4walo da rewa....No na rd-to si plakah...zaradi mom4e deba mama im...

eNigMaTic^
12-10-2004, 08:36
Да плача :cry: Но не и за това, че няко ще умре.То е много ясон, че всички умираме :P Няма я да зема да се тръшкам, че еди кой си ще мре :twisted:

Iliqn4eto
12-10-2004, 11:28
Ми аз също плача....когато слушам музика,която много ми влиза "под кожата"...и цялото по цялото ми тяло ме полазват тръпки и се разплаквам,но това е плачене от щастие...от хубавото изживяване...
А иначе когато изгубим близък човек също всеки плаче....но наистина смъртта е нещо нормално,но аз лично смятам,че тя е нормална,ако не дойде ПРЕКАЛЕНО РАНО...примерно,някво пияно лайно е прегазило някакво дете....такова нещо аз нито искам нито мога да приема....но за съжаление се случват и такива неща...
Също съм плакал и от щастие....и от смях....
:D И от болка(душевна и физическа).... :cry:
Изобщо тези чувства....както и гнева...и други...не трябва да се подтискат вътре в човека,трябва да се освобождават....
Ако ви се плаче,отидете някъде сами и си се наплачете,а като ви мине помислете дали си е заслужавало :wink:


saglasna sam s tebe...

Peace`
12-10-2004, 12:35
az ne poznavam 4ovek koito da ne pla4e :!: :!: :!:
ahum i az taka mislq...i tova kudeto kazvat 4e mom4etata pla4at po malko ne mi se vqrva..ili pone az ne sum taka... :(

Momchence
12-11-2004, 10:53
Adski, ama adski mnogo :cry: :cry: :cry: ...Za nai-malkoto ne6to, pokrai priqtelq mi i razni dr ne6ta...Grubo kazano na 2-3 dni pla4a po pone vednuj...Slaba sam i mnogo 4uvstvitelna, moga da revna mnogo lesno zaradi ne6tastieto na drug 4ovek. Ne moga da sam 6tasliva dokato 4oveka do men e tujen i mu stavam supri4astna kato otvatre mi ide da revna i go pravq...Vse si se 4udq na dobrotata... :roll: Osven krasiva umna i neucenena......4uvstvitelna supri4stna i mega dobra :D

Anonimno
12-11-2004, 11:01
Ave az po princip se staraq da sym chovek sys silen harakter.Za drebni raboti po princip ot vytre ne mi idva da se razprala.No za stoinostni neshta bih se razplaka osbenno ako pochine nqkoi blizak.

aBeP4eTo
12-11-2004, 11:48
Всъщност плача редовно :!:

_adi_
12-16-2004, 10:43
често ми е тъжно но не плача редовно.и все пак едва ли има човек които да не е плакал никога

fostenkata:)
12-16-2004, 11:02
emi ne moga da kaja che sam edno revlivo bebe ama opredeleno placha kato se nataja ili kato gledam nqkoi tujen film ili kato imam problemi nz ama taka sqkash se uspokoqvam nai chesto placha vecher samichka v legloto ne iskam nikoi da znae i da mu chuva :cry:

vasi_z
12-29-2004, 19:15
Suvsem 4ove6ko e da pla4e6,no moje bi e malko po-jenstveno :lol: Emi vseki ima trudni momenti i mu ulekva kato si popla4e,edva li ima momi4e koeto da ne e plakalo za "golqmata si lubov" a dori im ai dosta tkiva mom4eta i ne smqtam 4e trqbva da im se smeem(na mom4etata) :lol:

kellybundy
12-29-2004, 19:20
mi da si priznaq golqma sum revla :)
4esti4ko si pla4a
nai-ve4e kogato maika mi me qdosva ma na neq vuob6te ne i puka i samo mi vika "nqma za kvo da mi reve6"
pla4a na filmi
dori na Big Brother
ili prosto kato se zatuja za ne6to
emi emocionalna sum kakvo da napravq
moje bi taka sa me vuzpitali 6oto ba6ta mi predi mn mi kre6te6e i az se razplakbah pri povi6avane na ton i vse o6te sum si taka

Momchence
12-30-2004, 10:54
Kato malak sam reval mnogo ... taka do 12-13 godini sam reval :) sega samo mi salzqt o4ite :lol: :lol: :P ne sam imal pri4ina da pla4a za tova ne moga da kaja ..... samo rqzaneto na luk mnogo me raz4uvstva :lol:

Lubov_f
12-30-2004, 11:09
mi,az po princip rqdko pla4a 6toto sam imala mn tajni prejivqvaniq i tva me e napravilo po-silna,moga da sdarjam salzite si,no ima slu4ai kogato kato se razpla4a,mi stava po-dobre

BaT_GirL
12-30-2004, 14:31
Мда...за съжаление колкото и да се опитвам да не бъда толкова емоционална съм си...и плача доста често и за всякакви глупости...но поне после ми олеква

П.П.Allicia доста си възрастна хихихи (шегуфкам се) :D
И аз съм така! :P

Eliiiiiiiiii sexsito
12-30-2004, 14:58
ami da,niakoi si misliat za 6tial0o i ne6tialo ne ne e taka,az sam mnogo 4ustvitelen 4ovek :D

e4o
01-03-2005, 14:46
mi i as si poplakvam, no ne mnogo 4esto naposleduk :roll:

just nobody
01-03-2005, 15:15
ne placha kato maluk moje da sum mlakal no zaradi keleshki raboti ot togava go sega sum plakal tochno 2 puti prosto ne mojah da se zdurja stiskam zubi i ne mojah prosto purviq put beshe zaradi baba mi che pochina i vtoriq put zaradi nai dobriq mi priqtel koito pochina predi nqkolko meseca.Nevijdam smisul ot placha kakvo shte promenq s nego ne moga.Az samiq neznam zashto zaplakah moje bi zashtoto shte mi lipsvat ama ne moga da gi vurna ko mojesh shtqh da gi vurna.Neznam ne priemam sulzite makar che az samiq plakah 2 puti prosto ne se zdurjah obiknoveno vinagi stiskam zubi no v tia 2 puti prosto ne mojah.....
pozdravi

01-03-2005, 19:38
Ми честно казано плача, но не много често. Опитвам се да се сдържам, просто не обичам да плача, но някой път ми идва много на нагорнище и нямам друг избор освен да се нарева и да поблъскам, та поне малко да ми мине...
Иначе много мразя да ме виждат, когато плача ... Обичам да сам сама, когато го правя ... Помага ми да помисля ...
А колкото до това да плача, при мисълта, че някой мой близък може да почине (да чукна на дъвро) ... е много глупаво според мен .. Tака или иначе един ден всички ще си отидем ... Няма смисъл да мислим за такива неща ...

Peace

DeaTHroW-ReC_F
01-06-2005, 08:19
не съм слаба...чувствителна съм... но все пак се опитвам винаги да направя нещо добро и да забравя себе си...
най много съм плакала за стария ми клас..и когато почина дядо ми..напоследъка не съм ревала..случавили са ми се тъпи малки неща и очите просто ми се насълзяват..
ма кво от тва.......

NaSty GiRl
01-11-2005, 17:38
damz za jalost 4esti4ko mi se slu4va da pla4a :cry: po skoro si4ko mi e ot nervi .. smisul kato mi se subere mnogo i sqdam i pla4a pla4a i sled tova se 4ustvam super qko :wink:

AMG-to
01-17-2005, 21:48
ponqkoga pla4a da --- nqma ni6to lo6o v tova

bad_baby_girl
01-19-2005, 08:37
ami mnogo rqdko ,no kato pla4a pla4a mnogo :roll:

Sisley^
01-19-2005, 22:39
da...4esto pla4a,naposled1k mi se slu4va mn 4esto .... :cry:

Aleksandra^
01-19-2005, 22:51
всеки човек плаче:)

torti4kata_ irma
01-23-2005, 08:56
да ожасно много рева много ми става кофти кат се сетя и 4е това 6те стане :cry:

Pe666o
01-23-2005, 19:49
rqdko...posledno be6e kato trqbva6e da se razdelq s priqtelite si za6toto trqbva6e da se mestq da jiveq v Angliq...:(...no v posledstvie razbrah 4e horata sa mobilni...i ne e 4ak tolkova fatalno..:)

sladkish4eto_f_sofiq
01-24-2005, 17:26
az ne obi4am da pla4a no ponqkoga tova me pravi po silen 4ovek raztovarvam se emocionalno ot vsi4ko i vsi4ki posledno plakah onzi den zashtoto mama mi se razvika za neshto koeto ne bqh napravila e posle mi se izvini no ne znam dosta sum 4uvstvitelna i moje bi tova shte mi pre4i v jivota a moje i da mi pomaga shte razbera :?

sherry
01-24-2005, 17:49
:( ami dammm zamislqla sam se.Znam 4e ako ne dai so Boje tova se slu4i 6te se 4uvstvam mn zle,za6toto vapreki tova 4e ne se razbirame az mn gi obi4am

skiipar
01-28-2005, 16:23
че кой не плаче?Аз мисля,че всички понякога имаме нужда да си поплачем - олеква ти и те кара да се замислиш.Напоседък плача все по малко и малко..незнам защо.

MalkataDrusalka
02-12-2005, 18:30
Hmmm...Ne!Towa si goworih s edin priqtel...i 2mata smqtame 4e towa e priznak na slabost...Sram me e da go kaja...no w poslednite..godina-2 umrqha 2ma ot moite rodnini i ...hora koito makar 4e ne p0znawah li4no cenqh...I...mi be6e mnogo gadno....kogato maika mi mi syob6ti 4e lelq i e po4inala tq naprawo si rewe6e...mai i ot mene o4akwa6e burna reakciq ama az sedqh i q gledah typo...
I ot fizi4eska bolka ot mnooooooogo otdawna ne mi se e slu4walo da rewa....No na rd-to si plakah...zaradi mom4e deba mama im...
Хмм, абсолютно съгласна съм, понеже и аз съм същата :?

korn___
02-13-2005, 06:01
ami 4esti4ko no samo du6evno poneje as ne moga i da se raspla4a edno hubavo sulzite kak tegnat vednaga zasuhvat po liceto mi :?

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

Nekasa4a
02-13-2005, 14:42
Da vi kaja i az po nqkoga pla4a i to za gluposti no mi se slu4va trqbva da ima6 surce ot kamak da ne pla4e6 nikoga :D

naty
02-27-2005, 09:00
попринцип не плача мн
нито пук сам плакала за такова нещо
безсмислено е защотот е неизбежно
но като почина м,н близак за мне човек в урвия момент се разплаках но после всичко ми минава бъзо и само си мисля за това но не и да плача!

ednoto_ne6to
03-02-2005, 22:15
Adski, ama adski mnogo :cry: :cry: :cry: ...Za nai-malkoto ne6to, pokrai priqtelq mi i razni dr ne6ta...Grubo kazano na 2-3 dni pla4a po pone vednuj...Slaba sam i mnogo 4uvstvitelna, moga da revna mnogo lesno zaradi ne6tastieto na drug 4ovek. Ne moga da sam 6tasliva dokato 4oveka do men e tujen i mu stavam supri4astna kato otvatre mi ide da revna i go pravq...Vse si se 4udq na dobrotata... :roll:
i na skromnostta... kakto i da e,vseki reve periodi4no,az na okolo 1-2 meseca vednuj,kato mi se ponasubere..

foxy_f
03-02-2005, 22:25
вече не плача за нищо...не съм плакала от
доста време...не ми текат сълзите просто

i az sam taka, prosto sam se nau4ila da ne pla4a za po4ti ni6to i nai ve4e da ne pla4a kogato ima mnogo hora pokrai men.ot mnogo vreme sam re6ila 4e nqma da sam slaboharakterna i moje bi nai nakraq se polu4ava,e, pone v tva otno6enie

C-I-A-R-A
03-03-2005, 15:26
Da chesto placha ....mnogo e kofti :cry: :cry: :cry:

amy lee
03-03-2005, 22:26
am, ponqkoga pla4a :oops: izbqgvam da e 4esto, poneje mrazq da me vijdat razplakana! naprimer kogato edin 4ovek na koito stra6no mnogo durja, zamina, o6te na leti6teto mi se iska6e da se razpla4a, no prostop iz4akah s maika mi da se priberem, zatvorih se v staqta i cql den plakah :cry: edin put plakah i kogato se skarah s nai dobriq mi priqtel. edinstveniq put kogato se skarahme(dano da e i za posleden :cry: )! no naposleduk ne pla4a tolkova 4esto
dali 6te pla4a ako nqkoi ot blizkite mi umre ne znam, vsi4ki rano ili kusno 6te umrem, vupros na vreme e! ni6to ne znam sus sigurnost!

Resident_Evil_f
03-04-2005, 09:26
Mi...na mene mai mi se slu4va po 4esto.No nikoga ne reva pred hora,tva za men e ne6o nevuzmojno.Do sega nikoi ot horata koito poznavam ne me e vijdal da reva

MaD_CaT*
03-04-2005, 09:41
Напоследък плача,ако нещо не е станало на моята! :shock: Много странно...преди няколко седмици...се разплаках,защото майка ми не искаше да дойде да ме размачка в моята стая и ми се разсърди :? :shock: ....и за най-малките неща....но гледам вече да се контролирам... :roll:

Cyberdyne_101
03-04-2005, 10:00
Плачът е емоция :arrow: проявата на емоции е слабост. 8) Пък и аз съм от хората, които нищо (и като казвам нищо имам предвид наистина нищо) не може да ги разчувства. Не знам, аз ли не съм наред :roll: :lol: просто не се трогвам от каквото и да е.... :? Ама не се оплаквам, така си ми харесва :wink:

MaD_CaT*
03-04-2005, 10:20
Плачът е емоция :arrow: проявата на емоции е слабост. 8) Пък и аз съм от хората, които нищо (и като казвам нищо имам предвид наистина нищо) не може да ги разчувства. Не знам, аз ли не съм наред :roll: :lol: просто не се трогвам от каквото и да е.... :? Ама не се оплаквам, така си ми харесва :wink:
Не съм съгласна,че "проявата на емоции е слабост" :!: РАдостта,смехът,тъгата...тв са емоции също...и да ги "проявяваш" никак не означава,че имаш слаб характер...или нещо от сорта...А пък и плачът....не винаги е породен от нещо лошо(тъжно)...някой хора плачат и от смях.... :wink: :roll:

lady_bird
03-04-2005, 10:47
Da,4esto pla4a...Za sujalenie v posledno vreme sum stanala golqma revla i ne se gordeq koi znae kolko s tova...

Cyberdyne_101
03-04-2005, 13:07
Плачът е емоция :arrow: проявата на емоции е слабост. 8) Пък и аз съм от хората, които нищо (и като казвам нищо имам предвид наистина нищо) не може да ги разчувства. Не знам, аз ли не съм наред :roll: :lol: просто не се трогвам от каквото и да е.... :? Ама не се оплаквам, така си ми харесва :wink:
Не съм съгласна,че "проявата на емоции е слабост" :!: РАдостта,смехът,тъгата...тв са емоции също...и да ги "проявяваш" никак не означава,че имаш слаб характер...или нещо от сорта...А пък и плачът....не винаги е породен от нещо лошо(тъжно)...някой хора плачат и от смях.... :wink: :roll:

Казах това от моя гледна точка. НЕ карам никой да мисли като мен :wink:и съответно не искам никой да мисли вместо мен :P
В спорове не се забърквам :!: 8) :lol:

MaD_CaT*
03-05-2005, 10:48
Cyberdyne_101 ...hehe spoooks we :P I az samo izrazih mnenie....ne sym imala za cel...da se zabyrkvam v sporove :wink: :lol:

v1v@
03-12-2005, 18:22
4esto! am izbqgvam da m,islq za takiva raboti no nqkoga naistina ne moga i pla4a ! ne moga da si predstavq jivota bez tqh!

korn___
03-23-2005, 16:14
ami as ve4e ne pla4a :twisted: za6toto sprqh si4kite si 4ustva kum koito i da e osven kum maika mi i dqdo mi kato nqma 4ustva nali se se6tata nqma i bolka :twisted: :twisted: :twisted:
http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

sTaN4o
03-30-2005, 17:07
ami..az..pla4a po4to vseki den..ne 4e sum revla.Ne pla4a za gluposti..prosto ponqkoga mi pisva ot vsi4ko..:(..No pone puk sled tova navaksvam s mnoooogo usmivki:)))))))))..,za6toto imam starhotni priqteli:) :lol:

girlpower
03-30-2005, 17:59
АЗ ПЛАЧА ЧЕСТО!!!

d_size
04-04-2005, 21:06
Искам да плача но не мога не съм плакал от 6-7 годишен ако не и по малък..понякога ми се иска и аз да се отдам на тази емоция,но уви не ми се отдава :cry:

wetti
04-05-2005, 08:40
I az sym taka.Ole ujas .Strah me e ....Uf..

karamel4eto`m
04-07-2005, 00:18
az ne poznavam 4ovek koito da ne pla4e :!: :!: :!:

gadno e we men samo pri misulta mi se nasulzqvat o4ite si4kite si gi obi4am tolkova mnogo kolkoto id a me kritikuvat te sa mi dali jivot te sa mi dali si4ko ot koeto imam nujda kakto te ne sa me ostavili i az ne moga da gi ostaavq gadno e mnogo gadno prosto ne iskam da si predstavqm jivota bez tqh ne iskam da si go pomislqm prosto iskam da si jiveq jivota i da im se radvam super sa !!!!

____ROZI4KA____
04-07-2005, 20:08
Az sum po-princip 44ovek,koito umee da pokazva 4uvstvata si i ne me e sram da pla4a :lol: :lol:

SimpleGirl
04-08-2005, 17:31
Ами да, плача. Но никога пред хора. Някак си ми е противоестествено и не обичам като започнат да ме рзпитват какво ми е. Иначе, плаченето разтоварва, понякога дори си плача ей така - без причина.

ZaRa_Is_ThE_BesT
04-08-2005, 17:39
Mi mnogo qsno,koi nqma da pla4e! Ama nai-hubavo da ne mislim za tova,a za tova 4e te se o6te sa sred nas i si ni obi4kat i ako se opitva6 da ne misli6 za toq moment nqma da e lo6o! az sam se zamislqla 4e kat umra nqma da vidq noviq i razvgit svqt prez 4000 godina naprimer! super golqmo lubopitstvo me obzema,ne znam shto:)

danger_girl
04-10-2005, 14:04
da 4esto si poplakvam :cry: ,no gledam da se skriq nqkade za da ne gledat drugite ..abee prosto ne iskam da gi pritesnqvam :cry:

04-10-2005, 16:51
ами плача ,но не много често!но последно време много ми се плаче и съм мн тъжна

liolki
04-10-2005, 16:58
тва бях аз

BMW_GIRL
04-11-2005, 15:56
da moje da se kaje,4e pla4a 4esto

kotka
05-14-2005, 22:38
Доста често като се замисля как живота си тече и някой ден всички ще си отидем от този свят започвам да плача.Не знам какво ми става.Просто на моменти откачам. :oops:

^I don't give a fuck^
05-14-2005, 22:52
мноу ясно ,че плача.Плача когато ми е тъжно,но това не се случва честичко :roll: Преди извесно време циврих,ама то беше повече от яд и злоба :D :D :D

kaka_lara
05-15-2005, 05:55
spored men si e powe4e ot normalno 4owek da pla4e bilo ot bolka (dushevna i fizi4eska), tuga, depresia, bezishodica, kolkoto i stranno da zvu4i dori ot shtastie ili prosto 4owek izpitwa nujda ei taka da si popla4e nawqrno zaradi samoto plachene :wink: Nemoga da opredelia dali pla4a 4esto, a i kogato nqkoi me zasegne mu teglia edna i obshto vzeto zabrawqm burzo negatiwnite momenti, ponqkoga ne e tolkowa lesno osobeno ako ti se e nasubralo mnogo i nqma na4in shte :cry: :cry: :cry:

lady_bird
05-15-2005, 10:06
da pla4a,no ve4e ne mnogo 4esto. :)

girlpower
05-15-2005, 10:20
Ами да плача и за съжаление често,аз съм много мека за най малкото нещо плача!Тва мразя в себеси!

KIKSON4E
05-15-2005, 14:03
Да плача когато ми стане много кофти!!! :(

She-Devil
05-23-2005, 13:55
Predi godini, kogato baba polu4e infarkt i po4ina,az ne plakax pred drugite,makar 4e ne sim ot xorata,koito sdyrjat emociite si.I vse pak ne plakax!I vsi4ki me mislixa,4e mi e vse taq....no prosto posle...kogato ostanax sama.....iztekoxa litri solena voda ot ochite mi... :cry:

snowboardlady
05-24-2005, 08:33
pla4em estetsveno,ponqkoga e dobre da se zatvori6 i da popla4e6,no ne mn 4esto!!!dori edna pesen svurzana s gadjeto kato q 4ue6 moje da te nakara da pla4e6!!!

sherry
05-24-2005, 09:05
ами случва ми се да плача често,когато се скараме много гадно с моя приятел,когато се чувстваам наранена и самотна...иска ми се да не съм толкова чувствителна,но не мога

Ekita
05-25-2005, 20:14
aha...i 4esto posle me e qd,4e sym se razplakala,no pyk se 4uvstvam osvobodena i po-dobre :oops:

SisTeR`oN`MaXa
05-26-2005, 20:21
вече не плача за нищо...не съм плакала от
доста време...не ми текат сълзите просто
колкото до плакането за смъртта на близките ми...
тва малко ми прилича на една приказка дет
няква майка оплаква нероденото си дете че
щяло да умре...осъзнайте се,всеки ще умре
един ден...защо тряя да мислите отсега за тва не ми е ясно..


Ot edna stana sam na sa6toto mennie no ot druga ne....
Az opredeleno pla4a i to dosta 4esto ... Po to4no kazano vseki den pone po vednaj :( :cry: :cry:
Dosta slaba sam i pla4a za mnogo ne6ta... Za problemite na priqtelite mi.. za moite li4no problemi.. za jivota abe za dosta dosta ne6ta ne e za izbroqvane i malko da se zasegna i naranq i napravo se otkazvam ot jivota sq sam v takav moment ot jivota 4e... :( Iska mi se da umra :cry:

Dorianchety
05-26-2005, 21:36
kogato se qdosame kazvame 4e gi mrazim no dali e taka :?: NE,ako naistina(nedai si boge)nqkoi ot tqx da zagine napraooo...nz 6te se pobarkam :cry:

lina15
06-12-2005, 11:35
ami da mnogo 4esto pla4e.ZA semeini problemi,koito gi imam adski mnogo.Za gadjeta(nai malkiq mi problem no...)i ot nervi.

sherry
06-14-2005, 17:12
Много често плача...просто съм много чувствителна и най-малките трудности понякога ме сломяват

Ekita
06-16-2005, 14:32
Не ми се мисли въобще за това...

CRaZy_IKT
06-17-2005, 14:33
4udq se.zamislqli li ste se kak 6te vi izglegda givota ako nqkoi(pazi Boge) ot rodninite vi zagine!az kato se zamislq za tova napravo zapo4vam da reva!vie izpitvate li sa6titte 4uvstva! :( :( :(
Pri men e strannoto che kato se setq ne trepvam ama kato se sluchi pochvam da reva bez spirka-kakto se sluchi minalata godina s baba mi :cry: .Kofti beshe.I sega kato se setq za neq vse se pitam zashto q nqma i q tyrsq otchaqno-vikam q da doide-NO ne vsichko na tozi svqt e rozovo

LP_girl_14
06-30-2005, 14:58
да,плача,но не толкова често.Повечето пъти плача,когато се натъжа адски много или когато усещам,че изгубвам добър приятел. :cry:

Stefka_st
06-30-2005, 19:32
Аз плача много. Може би плача повече, от колкото трябва, но понякога ми е много тъжно. Имам напоследък доста проблеми и се нуждая да се разпусна по някакъв начин. Понякога плаченето помага, но има случаи, когато и това не върши работа.

Stefka_st
06-30-2005, 19:34
Аз плача много. Може би плача повече, от колкото трябва, но понякога ми е много тъжно. Имам напоследък доста проблеми и се нуждая да се разпусна по някакъв начин. Понякога плаченето помага, но има случаи, когато и това не върши работа.

The Goodbye Girl...
07-02-2005, 12:45
Еми плача, но чак пък всеки ден. Понякога само. Плача на филми и доста, доста, доста рядко заради мен самата си, най-често от тези редки случай от гняв. Осъзнала съм, че на мен не ми помага много. А и аз не се оставям на депресивни настроения.

MasKed_BeasT_F
07-02-2005, 17:07
da kato si pomisli 4ovek mn qsno che mu stava gadno.Inache neshto kato mi e zle pred horata ne go pokazvam,vinagi gledam da izglejdam vesela,nikoi ne moje da razbere otvatre kakvo mi e.Pak i zakvo im e na horata da znaqt.Kato se pribera mnogo pla4a mnogo,puskam baladi i sa kasam

07-04-2005, 17:20
Az bix mogla da kaja,4e kogato mi se slu4i da ostana bez nakoi blizak ne samo plakax,no i mislex 4e sveta e svar6il/i mnogo iskax naistina da svar6i,za da ne pla4a/!!!!!!!!! :(
No v kraina smetka vsi4ko se preodolqva/ili pone se opitva6 da go preodolee6/ i ne e xubavo da se misli dali 6te ple4e6 mnogo ili ne ako nakoi po4ine,za tova ne trqbva da se misli,a da se izjiveqt migovete palnotsenno/TAKA MISLQ AZ/! :!:
a vse pak az 4esti4ko si pla4kam,osobedno na pesni!!!!!!!

She-Devil
07-05-2005, 12:14
ne vqrvam chovek da ne se prechupi v takava situaciq....

unnormal-girl
07-05-2005, 15:44
просо избягвам да мисля за такива неща :!:

sisa_pisa
07-06-2005, 07:28
Poprincip ne placha chak za nay malkoto neshto ama kato se razplacha neznam zashto ..sqkash sveta e svurshil trushkam kusa ..super sum bqs :?

mil4eto_
07-06-2005, 10:05
ми дамз-слу4ва се ма пла4а за некви пълни глупости

girlpower
07-06-2005, 10:19
В момента плача :cry:

Exilia
07-08-2005, 22:19
Доста често ми се случва да плача, особено напоследък и то най-често заради глупостите на майка ми и нейният т.нар. ПРИЯТЕЛ :(

Naughty
07-09-2005, 01:00
Че разбира се!
Кой не плаче? Хората са с лабилна психика заради натовареното ежедневие...дори еидн тъжен филм би разплакал повечето от нас!

favichka
07-09-2005, 06:54
mi da ,4esto mi sle slu4va.no si pla4a sami4ka vinagi,ne iskam drugite da razbirat ...
i az s1m tei :(

desika_pst
07-11-2005, 19:29
zavisi ot roditelq ako e nqkakav dale4en koito daje ne poznavam nqma da taguvam tolkova mnogo no ako e blizuk mn shte pla4a mnogo sam 4uvstvitelna i moje daje da izpadna v depresiq dano tova ne se slu4i

MMF
07-12-2005, 11:09
Загубата на близък човек е наистина много кофти ситуация. Ето например, скоро почина дядо ми, които буквално ме е отгледал и ме е научил на всичко, докато нашите бяха прекалено заети да ходят в Германия, Америка, Корсика, Африка и т.н. Никога не си бях представял живота без дядо. Когато ми казаха, че е починал, не изпитах нищо. Защото съзнанието ми не можеше да го възприеме. Просто все едно бе заминал някъде, и за известно време ще трябва сам да си приготвям вечерята. Дори нямах възможност да отида на погребението, последният ми спомен е как ми махаше на ЖПгарата, и това засилваше чувтвото, че той скоро ще си дойде, ще се видим пак. И изведнъж просто така осъзнах, че няма да го видя повече. И тогава се скъсах от рев, и то пред адски много народ. Не че ми пукаше от тоя факт...Но от дядо научих, че никой не може да избяга от смъртта, и трябва да се научим някакси да я приемаме като част от живота..Просто това е положението, и един ден трябва да се изправим срещу смъртта, и нека го направим без сълзи и излишна мъка, а с високо вдигната глава, да бъдем горди от постигнатото, да не съжаляваме за нищо...защото всички умират, но не всеки живее. И нека не мислим за смъртта, а да живеем, защото не е страшно да умреш, страшното е да разбереш, че не си живял.

___Kaka Eli___
07-19-2005, 17:36
mi da ,4esto mi sle slu4va.no si pla4a sami4ka vinagi,ne iskam drugite da razbirat ...
и аз съм така :( :( :(

4ervena_roza
07-23-2005, 09:36
Че кой човек не плаче,всеки плаче.

love_ciara
07-26-2005, 00:04
Da, az pla4a pri tova mnogo 4esto

MaLkAtA^RoZi4kA
07-26-2005, 17:57
Ami na mene mi se slu4va prekaleno 4esto.Kato se iznervq za ne6to i se razplakvam bez opredelen povod.Lesno se razplakvam i ot tyjen film ili pesen.A za smyrtta na blizyk rodnina sigorno bih plakala s dni,no mislq 4e e rano da se zamislqm za tova.

mis_marry_jane_13
08-02-2005, 13:56
ami az ne sum plakala ot mnogo odavna
posledniq put be6e zaradi edno mom4e

_bad_girl_
08-02-2005, 17:10
Abe zavisi.Kogato mi e niakakvo sduhano ili tapo moga da pla4a za gluposti ama ina4e riadko pla4a.

art_lady
08-03-2005, 13:14
Ami na mene mi se slu4va prekaleno 4esto.Kato se iznervq za ne6to i se razplakvam bez opredelen povod.Lesno se razplakvam i ot tyjen film ili pesen.A za smyrtta na blizyk rodnina sigorno bih plakala s dni,no mislq 4e e rano da se zamislqm za tova.I pri men e po sa6tiq nachin! dori i tazi sutrin vsichki v ka6ti me iznerviha i az ot nervi se razrevah,mnogo 4esto stava taka,dori kogato zaminavam nqkade placha za priqtelite si i blizkite,nz bebe6ko e ama e fakt :roll: :oops:

santRi
08-03-2005, 13:46
i az si pla4a mnogo 4esto qko e :cry:

A-Terrorist
08-03-2005, 14:03
Абсолютно излишна тема според мен.Все едно да питаш за някой друг физиологичен процес.Примерно да пусна тема "Уринирате ли?","Акате ли?","Ядете ли?"....безмислено е.Няма ли модератор в бойна готовност да премахне такъв нон-сенс!

Black Girl
08-06-2005, 13:37
Az ne pla4a 4esto.skoro ne sum namirala pri4ina da pla4a :cry:

kameliia
08-07-2005, 14:23
li4no az mnogo trydno se razplakvam za ne6to trydno moga da si popla4a stiga ne6to da mi ima ili da sum bolna opitvam se da sum silna ne mi e po-xaraktera da pla4a :!: :wink:

DeSiTo0o
08-07-2005, 21:27
Да,много пъти ми се е случвало такова нещо...И аз съм започвала да плача при такива мисли. :oops: Точно затова гледам да не мисля за такива неща. :wink: Даже е имало случаи,в които съм плакала ей така и за приятел.:)

dafi86
08-15-2005, 18:29
4esto mi se slu4va da pla4a, ponqkoga i nai-malkoto ne6to moje da me razstroi.. savsem malko mi trqbva za da zapla4a

sladkata_sara
08-17-2005, 16:26
da za6to ne?!

Kill Zone
08-18-2005, 07:54
4udq se.zamislqli li ste se kak 6te vi izglegda givota ako nqkoi(pazi Boge) ot rodninite vi zagine!az kato se zamislq za tova napravo zapo4vam da reva!vie izpitvate li sa6titte 4uvstva! :( :( :(

Всеки плаче но не си признава.Мъжете плачат много повече отколкотео жените но се крият за д ане ги видят.

Sinister_Doll
08-18-2005, 15:37
Az li sum nay- golqmata revla tuk? Reva mnooogo 4esto, no ne ot fizi4eska, a ot du6evna bolka...

Чума._на_токчета
08-19-2005, 10:01
Преди като бях по-малка плачех почти за всичко.Но вече се постегнах и не рева толкова много,но понякога не се сдържам.

D-Shiznit
08-19-2005, 11:44
Реването за любов и такива нещо са напълно ъпсурдни...никога!
Почти никога не проявявам слабост, дори когато яко са ма настъпили

Tedka-Medka
08-20-2005, 10:43
аз плача за най малкото нещо..
не плача само като се ударя някъде

stasi_girl
08-21-2005, 18:22
Da pla4a super mnogo predi imashe period v koito pla4eh vseki den kato se pribera bilo mi e gadno navun i na6te mi vikat na glavata zatvoria se v staqta si i zapo4vam da pla4a na nqkoia qko sduhva6ta pesen :( za jalost mnogo 4esto mi se slu4va da pla4a ponqkoi put se 4uda kak taka imam o6te sulzi :cry: :cry: :cry:

korn___
08-21-2005, 18:39
много е важно да си намери човек пред които да плаче ... аз така си плача на рамото на човека които обичам и ми е доста по леко после :D

GaBi_nZ
08-21-2005, 20:02
da.mn pati sam plakala samo kato si pomislq kakvo moje da se slu4i:(

GossipGirl89
08-23-2005, 13:26
ami ima momenti,v koito se chuvstvam edva li ne othvarlena ot sveta,pone 1 pat v meseca se sduhvam bez pri4ina -togava sqdam ,zamislqm se nad razni raboti i si pla4a,za da mi olekne.Na sledva6tiq den sam kato nova :)

cannabinoid
08-23-2005, 13:45
от 4ти клас вече не плача и не ми пука. А до 4ти клас бях много чувстиветелен ...

LioLio
08-24-2005, 13:38
Za jalost dosta... Ne mi e priatno da govoria za tova, za6toto opitvam da buda silna, da izdurjam, no poniakoga kato se nasuberat dosta kofti raboti triabva da gi udavia v sulzite si i togava nanovo se 4uvstvam pre4istena ot gadni emocii dokato ne zatuna v sledva6tata iama pulna s bolka... V ob6to linii gledam sama da se opraviam i da ne hlen4a pred drugite hora. Mislia 4e silen e ne tozi koito ne pla4e a koito vupreki sulzite produljava napred!

Soul^Fly^F
08-24-2005, 22:00
ei i az dosta pla4a

bebkata
09-02-2005, 19:18
az placha mnogooo .. kaji rechi vseki den .. daje i v momenta placha .. poradi prostata prichina che si imam mnogo problemi u doma .. nai veche s maika mi .. no kakvo da se pravi "vseki s problemite si".. i tyi de .. daje i v momenta si placha :cry:

FlowerinesS
09-02-2005, 20:22
мхм и аз плача , понякога ей така и като има на кой да си излея душичката -осще по-добре ! Когато има защо-плача , макар че проблемите ми не са много и се надявам да не се увеличават никога!

JuBaCcA
09-02-2005, 20:38
moje i stranno da vi se stori i to na tezi,koito me poznavat,no sigurno placha poveche ot momiche..zaradi pesen,spomen,momiche,dori i ot radost,nqkoi pyt prosto se razplakvam kogato se chuvstvam prekaleno dobre i vsichko se e naredilo kakto sym poiskal.. :(

losemymind
09-04-2005, 13:33
Abe i az predi se revqh ama da vi kaja 4estno ot dosta vreme ne sum i se stremq da ne go pravq za6toto mi e mn qko taka bez sulzi. Usmihvaite se jivota e hubav. Za smurta na blizkite mi da togava mn 6te stradam ama sq ne 6ta da mislq za takiva raboti ima mn vreme dokato doide tozi moment. SMILE!!!

EvaneScence_f
09-06-2005, 00:03
В момента плача :cry:

i az... :( :( :( :( :(

Sportexz
09-06-2005, 00:06
В момента плача :cry:

i az... :( :( :( :( :(
И аз напрао се късам от плач...
кажете к'во да правя за да спра...
Проблем ли е, че работя във фабрика за преработка на лук!?

borche
09-06-2005, 00:24
маааму, не спирам да цивра, какво да направя? Никой не може да ме успокои!

може би съм си ревльо :wink: :cry:

BAD_GIRL_
09-07-2005, 11:49
:cry: pla4a samo kogato nqkoi moi priqtel otiva da jivee v drug grad ili v druga durjava.pla4a za tova 4e strashno mnogo mi lipsvat :cry: pla4a sushto i kogato qm boi ot bashtami ujasssssssss :( :( :(

Sportexz
09-07-2005, 11:50
В момента плача :cry:

i az... :( :( :( :( :(
И аз напрао се късам от плач...
кажете к'во да правя за да спра...
Проблем ли е, че работя във фабрика за преработка на лук!?
Защо никой не ми помага. Имам проблем - отговорете ми!

PinkGirl
09-08-2005, 08:14
Еми аз плача когато ми е тежко а това се случва много често и плача когато е вечер предимно защото тогава никой не ме чува и няма да дойде и да ми каже защо плачеш и тем подобни работи

Мила_от_Марс
09-08-2005, 12:43
Placha mnogo rqdko... I malkoto slu4ai v koito sam plakala e bilo zaradi blizkite mi hora (nikoga zaradi men samata) Naprimer kogato brat mi izbqga ot ka6ti ... Dori sled kato se varna ne mojah da se savzema i edna sedmica bqh kat zombi... i revqh po4ti neprekasnato

SisTeR`oN`MaXa
09-13-2005, 09:15
Dosta 4esto pla4a DA! :(

bodil4e_f
09-16-2005, 08:31
ami da gadna e samata misal...no az ne pla4a...za tazi godina sam plakala nai-mnogo 3 pati,ne pove4e...prosto se nay4ix da ne pla4a ve4e...a pred xorata NIKOGA ne pla4a,za6toto za men samata tova e proqva na slabost i taka...

DevilWish
09-16-2005, 19:31
Мдаа :cry:

sheherezada
10-09-2005, 08:39
плаченето е част от моето ежедневие :cry:

madLenchety :)
10-09-2005, 17:43
Ухх даммМм .. доста честичко ми се случва :( Да не говориме,че не минава вечер без баща ми да ме навика за някоя глупост ..иии на мен ми става едно таковаа :cry: [/i]

priti_kiti
10-09-2005, 18:19
abe otdavna ne sam plakala,vapreki 4e naposledak mi e nai trudno i ma4no i ponqkoga mi ide da se metna otnqkade ama prosto ne moga da zapla4a.. :cry:

Lindsey
10-13-2005, 17:41
4udq se.zamislqli li ste se kak 6te vi izglegda givota ako nqkoi(pazi Boge) ot rodninite vi zagine!az kato se zamislq za tova napravo zapo4vam da reva!vie izpitvate li sa6titte 4uvstva! :( :( :(
Няма да мога да го понеса.. наскоро почина момиче, което познавах а хем не бяхме близки.. просто я познавах и плаках супер много и ми беше ужасно мучно, а представям си ако почине мой близък.. ще полудея сигурно :cry:

sladkish4eto_f_sofiq
10-18-2005, 12:19
estestveno tova e normalno na4in za izrazqvanee na 4uvstvata

sladkish4eto_f_sofiq
10-18-2005, 12:24
no vse p[ak ne pla4a 4esto

xandria
10-18-2005, 19:25
mI NE POVE4E OT NORMALNOTO....

Dragon^girl
10-26-2005, 12:25
Vseki normalen 4ovek pla4e !!!

priti_kiti
10-26-2005, 17:11
pla4a mai ve4e ot lubov
oba4e ne se razrevavam ot nai malkoto ne6to

Glezanka
10-28-2005, 14:30
Otdavna ne bqx plakala...no sqkash sichko se nasybra v men i edin den prosto edna sylza se otroni a sled tova i oshte edna...razbira se prichina imashe,ne sum plakala ei taka zashtoto po princip sym vesel chovek i ne obicham da placha,az ili blizkite mi!Posledno plakaax predi mesec nqkade!Nai-dobriqt mi priqtel otivashe da ychi vav Bs ,stana mi mn typo shtot vseki den bqxme zaedno i tolkova sviknax s nego ,a sega...togava zaplakax...imax nujda sqkash...

Guest
10-28-2005, 16:31
Аз тази година не съм плакал май :) Поне не помня. Т.е. не плаках от радост :) И то на няколко пъти. След мачовете с Байер и Ливерпул :) За момичета разбрах , че не си струва да хабя сълзи ! Само за ЦСКА !

_piqna_vi6na_
10-29-2005, 16:32
плаченето е част от моето ежедневие :cry:

forrzi
10-29-2005, 17:53
не плача често ама като зарева-минимум 3 часа нон-стоп рев...по принцип златното ми правило е-НИКОГА НЕ ПОКАЗВАЙ ИСТИНСКИТЕ СИ ЧУВСТВА
така си живея!
може да съм весела и усмихната ама от вътре да умирам от болка... :?

^Kiss_of_the_Sun^f
10-29-2005, 20:15
плаченето е част от моето ежедневие :cry:
ЙЕП

stel4eto__
10-30-2005, 11:09
Adski, ama adski mnogo :cry: :cry: :cry: ...Za nai-malkoto ne6to, pokrai priqtelq mi i razni dr ne6ta...Grubo kazano na 2-3 dni pla4a po pone vednuj...Slaba sam i mnogo 4uvstvitelna, moga da revna mnogo lesno zaradi ne6tastieto na drug 4ovek. Ne moga da sam 6tasliva dokato 4oveka do men e tujen i mu stavam supri4astna kato otvatre mi ide da revna i go pravq...Vse si se 4udq na dobrotata... :roll:
i az sam taka ponqkoga za nai malkoto ne6to reva,no kato se zamislq mai ne sam revala ot dosta vreme i dano da ne se slu4i skoro 6toto... :(

party_girl
10-30-2005, 14:20
4udq se.zamislqli li ste se kak 6te vi izglegda givota ako nqkoi(pazi Boge) ot rodninite vi zagine!az kato se zamislq za tova napravo zapo4vam da reva!vie izpitvate li sa6titte 4uvstva! :( :( :(
dam...za jalost 4esto pati si mislq za tva,6toto ba6ta mi e pilot i prez lqtoto stanaha mn samoletni katastrofi.....kofti mi be6e :roll: o6te pove4e kato se zamislq 4e tozi den 6te doide :cry: a maika mi ima6e tumor na mozaka,ama az bqh mn malka i po4ti ni6to ne razbirah,no kato se zamislq 4e moje6e da q nqma

Leko_zle
10-30-2005, 19:47
mm da slu4va se da pla4a samo deto sum imala periodi v koito s meseci ne sum plakala,a v drugi po4vam da pla4a bez pri4ina.Ne mislq 4e ima neshto lo6o v tova da pla4esh naprotiv sled tova se 4uvstvash po spokoen zavisi za kakvo stava vupros :)

forrzi
10-31-2005, 07:35
4udq se.zamislqli li ste se kak 6te vi izglegda givota ako nqkoi(pazi Boge) ot rodninite vi zagine!az kato se zamislq za tova napravo zapo4vam da reva!vie izpitvate li sa6titte 4uvstva! :( :( :(
dam...za jalost 4esto pati si mislq za tva,6toto ba6ta mi e pilot i prez lqtoto stanaha mn samoletni katastrofi.....kofti mi be6e :roll: o6te pove4e kato se zamislq 4e tozi den 6te doide :cry: a maika mi ima6e tumor na mozaka,ama az bqh mn malka i po4ti ni6to ne razbirah,no kato se zamislq 4e moje6e da q nqma :shock:

Ескада
10-31-2005, 16:44
Много често. :roll: От яд,от инат,от някой филм,просто ей така...или пък от тъга,ама плача доста често :)

SEXtreme
10-31-2005, 19:05
Аз много плача, ама само когато съм сама. Пред наще НИКОГА не съм плакала и никога няма!До сега съм плакала само пред най-добрата ми приятелка и никой друг... :roll:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-01-2005, 08:32
4udq se.zamislqli li ste se kak 6te vi izglegda givota ako nqkoi(pazi Boge) ot rodninite vi zagine!az kato se zamislq za tova napravo zapo4vam da reva!vie izpitvate li sa6titte 4uvstva! :( :( :(
4esto, da
gadno e....ponqkoga imam 4uvstvoto 4e 6te se dokaram do nervna kriza
no gledam da ne mislq mnogo
kogato togava, i tolkova

Nicy
11-01-2005, 19:03
I az si pla4kam ot vreme na vreme..:( Vse pak sme 4ove6ki syshtestva i imame 4uvstva :cry: :oops:

opasn0_sla5ka
11-02-2005, 07:11
Kakto vseki 4ovek i az pla4a....Po4ti nqma hora koito da ne pla4at,kolkoto i gotini i kolkoto i golemi gazari da sa-PLACHAT dori i kogato sa sami... :cry: naposledak pla4a mn 4esti4ko i tva ne e na dobre ama kvo da pravq-ve4e sam sviknala :cry: :cry: :cry:

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
11-02-2005, 13:29
da,taka se upokoqvam po-lesno

LaBanDa
11-14-2005, 21:00
ami da placha i az sum chovek...... ;p

WingsOfButterfly
11-19-2005, 15:02
Hyhhh .. predi okolo mesec ne spirah imashe dni v koito nqmah sili za nishtu veche sym po dobre :) za koet moje samo da se radvam .. a otnosno blizkite - ponqkoga kat me qdosat iskam ama mnogo iskam da gi nqma :? .. no ponqkoga samo kato se zamislq za jivot bez tqh .. i az se razplakvam :? :(

broken_girl
11-29-2005, 12:48
мда,случва ми се :( опитвам се да не го правя ,но понякога когато не мога да издържа на напрежението в даскало и вкъщи ми идва да се затворя някъде и да зарева...

Florimel
11-29-2005, 20:03
Да,като ми се насъбере.А се случва често :wink: Добре че ми минава бързо...

hell__girl
11-30-2005, 06:55
Ami,da,moje da se kaje-ei taka v edin moment mi pisva ot vsi4ko i si pla4a,abe prosto mi se reve :!: Poplakvam si i mi minava,donqkude se 4uvstvam po dobre :!: Slu4valo mi se e da pla4a i za mom4e,no samo edin put,vse o6te sum si vlubena v nego :D

dataworm
11-30-2005, 21:02
Ne!Po4ti nikoga!

Manol.G
12-01-2005, 18:37
Ne,maamu da ebna!

honey91
12-13-2005, 14:52
Estestveno 4e da tova e v reda na ne6tata.Ponqkoga salzite otmivat bolkata pone pri men e taka

adi4ka
12-13-2005, 17:25
ami opitvam se vse po-rqdko da pla4a

Buono_Il_Brutto_IlCattivo
12-13-2005, 21:38
В Дивия Запад Ловеца на Глави не плаче! Иначе умира!

lainagovna
12-14-2005, 00:02
е не, аз да не съм робот

murafatka
12-17-2005, 18:18
adski chesto, ... na pesni, na filmi, abe po tozi nachin edinstveno moga da si izleia mukata...

Jenninka
12-18-2005, 07:37
da,za jalost ne moga da sdyrjam emociqta si:(

little_pink
12-26-2005, 18:27
da :cry:

anastacia89
01-04-2006, 15:57
Az obicham da pla4a i pla4a bez i s povod.Lo6oto e 4e posle me boli glavata. :D

Neko_Dream
01-04-2006, 16:00
естествено, че съм плакал.. всички сме ревали заради нещо и някога. Е аз не знам дали е за хвалба, но поне аз съм доволен, от някъде година не съм имал повод да го практикувам, но честно казано ми се искаше да имам поводи безкрай :(

poliii
01-04-2006, 17:26
mda i na men mi se 6te da pla4a pove4e ot 6tastie no mai sum go pravila samo nqkolko puti,a po princip aide ne vseki den ama pred den si pla4a-mn sum emocionalna,a za tva za rodninite i blizkite ne go mislete,az taka se 4udeh i stana-be6e nai ujasnoto ne6to v jivota mi taka 4e molq vi radvaite se na jivota

hot_sexy_lady
01-04-2006, 18:10
4estno kazano az sam realistka i kogato si go pomislq ne se razrevavam no ako se slu4i mn 6te reva :cry:

VAMP_GIRL
01-05-2006, 17:22
Pla4a,i to mnogo 4esto,ina4e vsi4ko mi se nasubira i...

х
01-05-2006, 20:10
NE! MNOGO RQDKO MI SE SLU4VA, I GO PRAVQ TAKA 4E NIKOI DA NE ME VIDI. S1LZITE SA IZRAZ NA SLABOST. :twisted: :cry:

FuckThePolice
01-08-2006, 18:08
Ami az ne pla4a! Izob6to salza ne moje da mi tekne ot okoto....edinstvenoto ne6to na koeto sum plakala e edin film...."Stylba 49"

Absconding
01-10-2006, 20:11
Ми аз плача много рядко. Макар че последно плаках преди около месец, но преди това не бях плакала от лятото, когато братовчедка ми замина. А иначе просто нон-стоп рева от смях. Днес толкова много се смях, че сега съм изморена от хилене и съм като парцал. Не си спомням кога за последно съм се смяла така 8)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-11-2006, 17:38
az pla4a predimno ot qd . a tfa za blizkite e gadno da togava revesh ama se prejivqva spok

Ice_Queen
01-11-2006, 18:31
:cry: Напоследък си падам ревла за всичко.Така ми олеква.

white_chik
01-13-2006, 16:35
kato mi se natrupa mnoo-4esto si pla4a i to mnoo puti za nekvi pulni prostutii.Opitvam se da ne pla4a pred horata no ako naistina umre nekoi blizuk-nz kvo 6e napraq.No are sega kvo verno kato neroden petko

Iliqn4eto
01-14-2006, 21:49
Ми аз също плача....когато слушам музика,която много ми влиза "под кожата"...и цялото по цялото ми тяло ме полазват тръпки и се разплаквам,но това е плачене от щастие...от хубавото изживяване...
А иначе когато изгубим близък човек също всеки плаче....но наистина смъртта е нещо нормално,но аз лично смятам,че тя е нормална,ако не дойде ПРЕКАЛЕНО РАНО...примерно,някво пияно лайно е прегазило някакво дете....такова нещо аз нито искам нито мога да приема....но за съжаление се случват и такива неща...
Също съм плакал и от щастие....и от смях....
:D И от болка(душевна и физическа).... :cry:
Изобщо тези чувства....както и гнева...и други...не трябва да се подтискат вътре в човека,трябва да се освобождават....
Ако ви се плаче,отидете някъде сами и си се наплачете,а като ви мине помислете дали си е заслужавало :wink:


съгласна с твоето мнение :)

Но немога да разбера,защо трябва си мислим за смъртта на някоя роднина-я не дърпайте дявола за опашката :evil:

Dese
01-15-2006, 20:29
Рева много рядко и то предимно от инат...
Иначе не плача, трябва твърде много да съм насабрала.Ама по принцип не плача

AnnG
01-20-2006, 18:47
Da 4esto si poplakvam.Bilo to na nqkoq tujna pesen ili film ili 6toto prosto si imam nqkakuv problem.Az po prinzip sum mnogo melanholi4en i 4uvstvitelen 4ovek i zatova pri men se slu4va dosta 4esto da pla4a. :roll:

momi4e_ot_MARS
01-22-2006, 12:33
ами когато ми тежи - да :cry:

12345
01-22-2006, 17:13
Рядко. Старая се да прикривам чувствата си, но съм чувствителен! :wink:

RoyTheReaper
01-22-2006, 20:00
ne sam reval ot godini... ne znam kvo trqbva da stane da revna :roll:

Death^Forever
01-23-2006, 07:52
Преди години смятах, че сълзите изразяват слабост. Сега вече смятам, че просто показват чувства. Плача доста често, особено напоследък, но само когато съм сама, гледам да не показвам негативните си чувства пред останалите, въпреки че не всеки път успявам да се прикрия :( ...Забелязах, че съм станала лесно ранима и това доста ми пречи :cry: :cry:

macka123
01-23-2006, 12:50
i az mnogo 4esto si pla4a...
spored men tva e normalno
vse pak sled tova ti olekva i e nqkaksi hubavo
vse edno zapo4va6 ot na4alo
a 6to se otnasq do tova s roditelite me e strah dori da si go pomislqm
az ako gi nqma6e tqh 6tqh ve4e da sum si na 2 metra pod zemqta
prosto adski mnogo me e strah
no ne mislq za tova
nadqvam se da si jiveeme s tqh o6te mnogo godini

sunny_smile_
01-29-2006, 19:19
Аз съм доста чувствителна личност.Почти немога да се сдаржам.Дори и да не искам да плача в даден момент,за да покажа че сам силна, сълзите ме издават

IdiOtKa
02-04-2006, 19:50
аз ве4е не пла4а за квото и да било ...наи мно ми се слу4и 1 пат в годината не пои4е ... а ина4е ако се замисля тва си е кофти ..но и затова не е замислям .. :)

bloody_angel
02-04-2006, 20:45
:wink: Ами попринцип като бях малка много плачех за всичко... бях много емоционално дете,обаче от няколко години насам много рядко плача ... вместо това ставам меланхолична и то за дълго време - просто не мога да заплача и си влача депресията дълго време :?

mariella_17
02-05-2006, 08:43
ami az si poplakvam 4esto za tova-onova ,no gledam 4esto da ne se zamislqm kakvo 6te stane ako nqkoi blizak umre, za6toto togava sigurno 6te izpadna v isteriq

piFka_LP
02-06-2006, 11:40
i az si pla4kam ponqkoga za ne6to bezsmisleno dori a kogato si pomislq za tova... :smt005

ckeuT4eTo_f
03-02-2006, 16:35
Mi az poprincip su6to sum mn 4ustvitelna i ponqkoga e taka ot ne6to malko se razplakvam i posle se se6tam za ne6to drugo i drugo iiii... stava mazalo

~ mImSiTy-bE ~
03-03-2006, 22:12
Често ми се случва да плача,в повечето сличаи без особено конкретен повод..просто за да се отърва от напрежението :(

IKisseDAGirL
03-04-2006, 10:40
4udq se.zamislqli li ste se kak 6te vi izglegda givota ako nqkoi(pazi Boge) ot rodninite vi zagine!az kato se zamislq za tova napravo zapo4vam da reva!vie izpitvate li sa6titte 4uvstva! :( :( :(
4esto, da
gadno e....ponqkoga imam 4uvstvoto 4e 6te se dokaram do nervna kriza
no gledam da ne mislq mnogo
kogato togava, i tolkova
и аз съм така
не мога да си представя един ден да съм сама..без тях :(
вярно е, мн се караме, обаче тва не значи, че не ги обичам :roll:
като си помисля, че един ден няма да ги има.....
:cry: :cry: :cry:

Devilsplaymate
03-04-2006, 10:42
Мда , за съжаление често плача :|

TiA_MaRiA
03-07-2006, 00:27
Pla4a dosta 4esto, no....

flasher
03-11-2006, 19:02
Placha riadko i vinagi usamoten...

Jenninka
03-15-2006, 20:42
да...и от известно време е доста често...

marche
03-17-2006, 08:10
razbira se 4e da.napravo mi stava gadno

LoRinSeR
03-17-2006, 08:38
Онзи ден се скарах с приятелката ми, ходихме на кънки и аз й се разсърдих. И после като излиза от Зимния дворец гледам беше хванала гаджето на братовчедка й под ръка, за да седи под чадъра. Вбесих се и си тръгнах пеша и се разревах по улицата :?

03-17-2006, 09:32
az ne poznavam 4ovek koito da ne pla4e :!: :!: :!:

az sam toq 4ovek ama kat stane ne6to gadno i mn se qdosvam...vednyj kato me zarqza 1 momi4e se napih i izkyrtih nqkva butka...posle sotajiite me biha

AiKeN
03-17-2006, 09:34
tfa gore e moito mnenie predi da se logna sry za koeto

Ive70
03-17-2006, 13:25
Az su6to pla4a. Spored men vsi4ki pla4at ponqkoga. Na men mi se e slu4valo da po4ine nqkoi rodnina i bolkata e neopisuema, no ni6to ne e ve4no.

killing_loneliness
03-17-2006, 14:58
Плача много....

Composure
03-18-2006, 14:25
404

chestra_f
03-18-2006, 14:26
ami moje da se kaje no v u4ili6te ne

fti4ka
03-18-2006, 15:02
не... даже вече изгубих тази си способност..

midnight...
03-18-2006, 16:43
поплаквам си, но е хиляди пъти по-хубаво човек да се УСМИХВААА :mrgreen: [/b]

ScrappyDoo
03-19-2006, 17:40
Ако не беше едно момиче, :roll: щях да се похваля,че съм плакал само от щастие(и то заради футбол)!

kudravoto
03-19-2006, 19:51
mi da za sujelenie na posleda pla4a mnogo 4esto

Ronald
03-19-2006, 19:59
Плача естествено. Особено като ми е тъжно и когато се смея.

Всеки човек плаче !

SmiLe_BaBy{P}
03-20-2006, 08:14
Еми хора сме защо да не плачем :-s .Може би някои не го показват толкова много, други винаги са готови да си поплачат - различни хора,различни неща които ги вълнуват. Аз преди често плаках, но от 2 годинки насам малко се сдържам.

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 16:10
As da vi kaja 4estno ne pla4eh predi ama nikak oba4e sega v sedmi klas napravo se razxkyrtih ot rev ako znaete samo kolko problemi si imam 6e se hvanete za glavata imam adksi mnogo problemi i kato se razreva i as neznam za kvo reva 6toto to za koe pyrvo :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

blondito:)
03-21-2006, 12:22
Mi az s1m dosta 4uvstvitelna i 4esto si pla4a-lesno se nat1jvam..ne absolutno vinagi oba4e,slu4va mi se da taq m1kata v sebe si,i tka e mn po-kofti..pla4a za tova,koeto niastina me v1lnuva..

addictedtou
03-21-2006, 19:43
4udq se.zamislqli li ste se kak 6te vi izglegda givota ako nqkoi(pazi Boge) ot rodninite vi zagine!az kato se zamislq za tova napravo zapo4vam da reva!vie izpitvate li sa6titte 4uvstva! :( :( :(



Sega samo placha...
Zamislqla se bqh..no ne go bqh usetila...no eto che doide...snoshti baba mi e pochinala ...a az neq tolkoa mnogo q obichah..i sega oshte ne moga da povqravam..che kato si otida na selo nqma da q vidq veche...che q nqma....Sedq pred nas i gledam nerkologa i ne moga i ne iskam...az q obicham mnogo neq i bashata mi nai mnogo,no neq poveche nqma da q vidq...:((A tolkova iskam da vyrna vremeto nazad da promenq tolkova mnogo neshta i da i kaja tolkova mnogo neshta...da i kaja kolko mnogo q obicham.,..no q nqma i nikog nqma da q chuq...nito da si pogovorq s neq....Iskam da e jiva i da e s men...no v jivota stavat i takiva neshta...vseki kazva trqbva da si si silna i da ne mislish...no kak???kato samo tova mi e v uma??

ledenata_kralicA
03-22-2006, 18:39
az 6te otka4a ako ne dai si Boje stane.vuob6te nqma da sum su6tiqt 4ovek
i denono6tno 6te pla4a :smt089
sigurno e ujasno

анн
04-04-2006, 23:36
mi az mnogo 4esto plachkam. za nai malkoto neshty.a ako stane taka s roditelite mi..naprawo ne mi se misli

PLAYBOY4O
04-08-2006, 23:29
Мн. Отдавна не съм плакал!! :roll:

Shantav^dakel
04-08-2006, 23:31
Аз си поплаквам понякога, защото си мисля, че това е едно от най-големите човешки прояви. Но, по принцип гледам да се стърпявам и то се натрупва, натрупва и в един момент и най-малкото нещо може да ме разтрои.

BlackButterfly
04-13-2006, 04:43
predi revqh za gluposti ot toq sort koi 6te umre koi 6e se razbolee ot ne6o, ma nqma smisal da reve6 i da ne reve6. ina4e az priemam pla4eneto kato proqva na slabost i bezsilie da se izpravi6 sre6tu problemite si...za gluposti ne pla4a ve4e, ama ako e ne6to seriozno 6te zapla4a no nikoi nqma da me vidi.

ledenata_kralicA
04-13-2006, 06:36
Сега чак разбиррам колко съм слаба всъщност
Явно всичко тъжно може да ме разплаче,но вчера за първи път от месеци плаках-просто не е имало за какво
А иначе миналата година непрекъснато нещо ревях,щото не се разбирах с нашите :cry: :smt012

i`cry
04-22-2006, 15:18
da mnogo 4esto i za vsi4ko..kogato sdnem na kafe golqma kompaniq i se zamislq za mom4eo koeto haresvam ..mi stava mn gadno i mi idva da se azpla4a..ili puk kogato sam sama..pak..4esto slu6am na Mariah Carey-Without yoy..ako ima na4in 4uite q strahotna e..i vinagi si milsq na taq pesen za vrajdte v semeistvoto mi i pak mi se dopla4va..ako na nqkoi mu se pla4e ne vijdam za6to da ne si popla4e 6toto tai nai-mnoo olekva ;]

favor_91
04-22-2006, 19:28
случвало ми се е но се старая да не мисля за това....

piko1
04-22-2006, 21:28
и момчета та плачат ти ко знаеш аз си поплаквам доста често
особено когато ми е много гадно онзи ден доста си поплаках
:smt010

terry
04-22-2006, 21:32
Pla4a i to 4esto , no nikoga bez pri4ina! Obiknovenno sam lu4ezarna,zableqna i nepopravim optimist no ponqkoga izperkavam ot optimizam i pla4a kato luda !

Axel_f
04-22-2006, 21:36
Мдамм естествено,че си плача от време на време :smt005 То това си е напълно нормално,все пак като че ли ти става по-леко като си поплачеш :P За последно май плаках оня ден,нещо ми беше много гадно,абе пролетна депресия :? Добре,че вече ми мина

maily
04-23-2006, 20:36
DAAAA!mn 4esto :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

penywise
04-23-2006, 20:57
За последните 10 години съм плакал 2 пъти...

Krem4eto
04-23-2006, 21:28
Ами плача,кой не плаче ;)!