PDA

View Full Version : Momcheta...



-=Denito=-
12-06-2004, 20:12
E... momcheta iskam da vi pitam kakvi momicheta haresvate :D

Devilsplaymate
12-06-2004, 20:18
xm... -=Denito=- 6ti kaja samo 4e tova avatar4e amy lee si go be6e haresala i az za tfa si ne si go slojix ama kakto ida e... :oops:
:arrow: aide mom4eta vie ste!:P

LunaTriCk
12-06-2004, 20:24
Ае стига сте си мислили, че като играете няква роля на "мръсница", "добричка", "отворена" или "притеснителна" ще се харесата на някой за повече от месец. Ако наистина си търсите някой просто бъдете естествени и ако някой ви хареса ще ви хареса такава каквато сте, а не каквато си е мислил че сте. Това е.

GreenLadyM
12-06-2004, 20:35
Ае стига сте си мислили, че като играете няква роля на "мръсница", "добричка", "отворена" или "притеснителна" ще се харесата на някой за повече от месец. Ако наистина си търсите някой просто бъдете естествени и ако някой ви хареса ще ви хареса такава каквато сте, а не каквато си е мислил че сте. Това е.
BRAVO :!: :!: :!: Prava si :!: :!: :!:

DeaTHroW-ReC_F
12-06-2004, 20:48
Ае стига сте си мислили, че като играете няква роля на "мръсница", "добричка", "отворена" или "притеснителна" ще се харесата на някой за повече от месец. Ако наистина си търсите някой просто бъдете естествени и ако някой ви хареса ще ви хареса такава каквато сте, а не каквато си е мислил че сте. Това е.
BRAVO :!: :!: :!: Prava si :!: :!: :!:
момче е..доколкото знам;) но иначе и аз ти споделям мнението..никога не съм се променяла за някое М..

-=Denito=-
12-06-2004, 20:51
xm... -=Denito=- 6ti kaja samo 4e tova avatar4e amy lee si go be6e haresala i az za tfa si ne si go slojix ama kakto ida e... :oops:
:arrow: aide mom4eta vie ste!:P

*-*Krisito*-* ne znaeh she go smenya:]

amy lee
12-06-2004, 21:07
xm... -=Denito=- 6ti kaja samo 4e tova avatar4e amy lee si go be6e haresala i az za tfa si ne si go slojix ama kakto ida e... :oops:
:arrow: aide mom4eta vie ste!:P

*-*Krisito*-* ne znaeh she go smenya:]NE!nedei!toq avatar mi e vav drug forum tuka ne sum i pomislqla da go sloja.a po temata....mi nqmam opredeleni kriterii,4esno kazano,zavidi izcqlo ot haraktera

dope_boy
12-06-2004, 21:11
umni, krasivi, otkroveni, i nai-vajno normalni
6to sam imal za gadje goth girl, no tva e druga istoriq

LiNkiN4eTo
12-06-2004, 21:43
ave q stiga tupi temi :!: :evil:

glazunov
12-07-2004, 16:47
Ае стига сте си мислили, че като играете няква роля на "мръсница", "добричка", "отворена" или "притеснителна" ще се харесата на някой за повече от месец. Ако наистина си търсите някой просто бъдете естествени и ако някой ви хареса ще ви хареса такава каквато сте, а не каквато си е мислил че сте. Това е.
Абсолютно точно така...
А по темата...аз съм за "мръсниците" :twisted: само че наистина не за дълго...може би 1 месец максимум...

Alli
12-07-2004, 21:25
awe glazunov,ti po-golqm avatar ne moja li da si nameri6?!?
A ina4e nai-dobroto e naistina da bude6 sebe si,budi takav kakavto si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

Alli
12-07-2004, 21:26
awe glazunov,ti po-golqm avatar ne moja li da si nameri6?!?
A ina4e nai-dobroto e naistina da bude6 sebe si,budi takav kakavto si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

HiP-HoP-MaX
12-08-2004, 21:57
haresvam momi4eta takiva kadeto moga da serazbiram s tqh a ne nqkvi naduti da sa i da se pravqt mnogo mnogo na otrakani

glazunov
12-09-2004, 06:41
awe glazunov,ti po-golqm avatar ne moja li da si nameri6?!?
A ina4e nai-dobroto e naistina da bude6 sebe si,budi takav kakavto si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
Q molq te mi kaji moga li da ponamqla snimkata ot nqkyde ili trqbva prosto da kacha po-malka?I az ne znam shto mi izleze tolkoz golqma....

Josefinne
12-10-2004, 20:27
awe glazunov,ti po-golqm avatar ne moja li da si nameri6?!?
A ina4e nai-dobroto e naistina da bude6 sebe si,budi takav kakavto si!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:
Q molq te mi kaji moga li da ponamqla snimkata ot nqkyde ili trqbva prosto da kacha po-malka?I az ne znam shto mi izleze tolkoz golqma....

:arrow: Запазваш си картинката на твоя компютър.
:arrow: Отваряш я с Paint (десен бутон върху нея , после Open With и Browse. Там избираш Paint. :wink: )
:arrow: отиваш на меню Image (ама не съм много сигурна. Някое от последните беше) Та там търсиш команда Scretch/Skew и от там зибирап на колко процента, да я смалиш.
:arrow: Запазваш картинката на компютъра си.
:arrow: Качваш я в интернет на адрес www.imageshack.us например.
:arrow: Качваш я тук и вече не е такъв чаршав. Успех. Ако имаш някакви проблеми - пиши лично Съобщение, пак ще ти обясня :D

bulgarche
12-10-2004, 20:57
АА. имаше такава тема..

Мързи ме да пиша