PDA

View Full Version : PLS HELP !!! ако може по-бързо



Сашо
12-06-2004, 21:08
Здр Сладури :P Та въпросчето ми е...: Ако познавате някое момиче от чата и тя ви говори (пише) за свирки, шпакли, секс и това което ще ви се "случи" с нея, вярвате ли е тя говори сериозно. Аз я харесвам много и смятам че е "малко" рано да говорим за тези неща, понеже още не сме се виждали. Та вапроса ми е..вие ще вярвате ли на тези неща и мислите ли че тя има някви нямерения към вас.

HuK4o
12-06-2004, 21:17
човече ако не си разбрал до сега чата си е пълен ташак секи приказва каквото си иска естествено че няма сериозни намерения примерно на първата среща да ти направи свирка споко а какво значи малко рано да говорим за това ??? незнам дали погрешно разбирам нещата ама никога не е рано да се говори за това се пак разкрепостеността спомага в една евентуално връзка а ти се пак се прояви като мъж и я затапи с нещо жените ги привлича това не се проявявай като някав захлупен да и се вържеш на това IRC sux!!!

Сашо
12-06-2004, 21:21
човече ако не си разбрал до сега чата си е пълен ташак секи приказва каквото си иска естествено че няма сериозни намерения примерно на първата среща да ти направи свирка споко а какво значи малко рано да говорим за това ??? незнам дали погрешно разбирам нещата ама никога не е рано да се говори за това се пак разкрепостеността спомага в една евентуално връзка а ти се пак се прояви като мъж и я затапи с нещо жените ги привлича това не се проявявай като някав захлупен да и се вържеш на това IRC sux!!!

Хехе..правилн, ама тя е особен случай. Прочети понякое време и тя к'во е написала

miskin
12-06-2004, 21:32
Хахахаха, ама вие още ли не се познавате? Е вече тотално ми се затвърди мнението за нея! Не знам на колко години си, но не ставай педофил, тя е дете! Ти щом пускаш тази тема, значи си малко по-разумен, не се връзвай на тези неща, ще скъсате и ще почне да ти звъни и да те моли и да тръгва да се самоубива. Бъди умен!

Сашо
12-07-2004, 07:42
Хахахаха, ама вие още ли не се познавате? Е вече тотално ми се затвърди мнението за нея! Не знам на колко години си, но не ставай педофил, тя е дете! Ти щом пускаш тази тема, значи си малко по-разумен, не се връзвай на тези неща, ще скъсате и ще почне да ти звъни и да те моли и да тръгва да се самоубива. Бъди умен!

Аве човек... не ме откажвай ве..уйййй т'ва е доста гадно...ама има и нещо вярно

teddy_bear
12-07-2004, 07:46
ima momi4eta ,nqma da spomenavam kak gi nari4at vsiki, za koito e normalno taka da govorqt...ti nai-dobre mojesh da si precenish kak go e kazala i dali govori seriozno,no imai v predvid 4e v 4ata se kazvam mn luji i obeshtaniq koito ne se osushtestvqvat...a i moje da e edno mom4e koeto se ebava s teb :)da se pravi na momi4e za edna ebavka ... :?

12-07-2004, 07:54
ima momi4eta ,nqma da spomenavam kak gi nari4at vsiki, za koito e normalno taka da govorqt...ti nai-dobre mojesh da si precenish kak go e kazala i dali govori seriozno,no imai v predvid 4e v 4ata se kazvam mn luji i obeshtaniq koito ne se osushtestvqvat...a i moje da e edno mom4e koeto se ebava s teb :)da se pravi na momi4e za edna ebavka ... :?

Ееее ти пък прекаляваш :P не е чак толкова гадна. Знаем "доста" един за друг и обаче вапроса ми е дали мисли нещо...чак толкова напред :P

Сажелявам че и момичето за което я пускам ще я види...ама не се сърди :P Т'ва не го мисля наистина, просто гледам другите как ще реагират

teddy_bear
12-07-2004, 08:20
moje i da misli za "po-napred" ...a ti spodelql li s neq takiva neshta?i kao da koi po4na 1v?

svetla_88
12-07-2004, 10:23
човече ако не си разбрал до сега чата си е пълен ташак секи приказва каквото си иска естествено че няма сериозни намерения примерно на първата среща да ти направи свирка споко а какво значи малко рано да говорим за това ??? незнам дали погрешно разбирам нещата ама никога не е рано да се говори за това се пак разкрепостеността спомага в една евентуално връзка а ти се пак се прояви като мъж и я затапи с нещо жените ги привлича това не се проявявай като някав захлупен да и се вържеш на това IRC sux!!!

HuK4o
12-07-2004, 10:42
хахаха мечето е доста право доста хора сам ебавал по тоя начин запознай се с нея лично и ни разкажи пък и да ти говорят да свирки не виждам на какво се възмущаваш ако си толкова принципен скарай и се бъди лош със нея :P

BaT_GirL
12-07-2004, 11:29
Да не мислиш че ако се видите тя ще го направи не просто се прави на интересна може би...

miskin
12-07-2004, 12:20
Абе правете любов, няма лошо! Аз се дразня единствено от това, че заради такива като нея всички жени ни слагат по един показател, всички сме мурви!

12-07-2004, 14:24
хахаха мечето е доста право доста хора сам ебавал по тоя начин запознай се с нея лично и ни разкажи пък и да ти говорят да свирки не виждам на какво се възмущаваш ако си толкова принципен скарай и се бъди лош със нея :P


Аве ти откъде знаеш кой съм.. :?: Да ве не се притеснявам, ама от т'ва, ама все пак не се познаваме...ся тя като го чете това си мисли че не й вярвам и такива глупости, ама щото ми е странно... Пък като отида при нея, сякаш съм отишъл само за секса....ама то е ясно че не е така..щото вмето да бъхтам 188км , щах да си е*а и тука инямаше да се разкарвам чак до нея

teddy_bear
12-07-2004, 18:14
Пък като отида при нея, сякаш съм отишъл само за секса....ама то е ясно че не е така..щото вмето да бъхтам 188км , щах да си е*а и тука инямаше да се разкарвам чак до нея

hm...predlagam da si i go kajesh na neq tova.Hubavo shte e da si pogovorite i da se razberete koi kakvo dava ,koi kakvo o4akva :roll:

bulgarche
12-08-2004, 06:39
Мерси за отговорите, ама вече се разделихме (въпреки че не сме се виждали) и ся ми е много гадно и незнам как да си я върна, такаче може т'ва да кожете. Разделихме се заради това че съм пуснал тази тема и тя каза че съм я унижавал

TheNewReligion
01-05-2008, 22:01
lelel kakfo 4e ni6tozbrah kakfi sa tiq prostotii
? :?

elsy
01-05-2008, 22:07
Ми според мен просто се е правела на интересна...
А иначе как сте се разделили като даже не се познавате, тва ми е малко странно...