PDA

View Full Version : Чурчици......



HuK4o
12-06-2004, 21:10
Хорица имам адин проблем ходя с едно момиче близо 7 месеца последните дни разбрах че тя се е целувала с друг и са ги видели да се държат са ръце и реших да поговоря с нея тва беше най мъчителния ми разговор през целия ми кратък живот тя ме одряза от следваха ред сълзи ред сополи с думите "аз още те обичам обаче така е най добре за двама ни" подкрепено със "не бях щастлива последните няколко седмици" и както и да е скъсахме без да я оплаквам много и по пътя като я изпращах си говорехме и тя искаше пак да се съберем но тогава бях ядосан мн и по скоро заслепен обаче я обичам страшно много и същатата вечер отидох до тях да си изясним нещата и баща и ми отвори и влязах в стаята и гледам че тя даржи нож и искаше да си реже вените страшно много се уплаших и след дълги уговорки я отказах да се самоубива и пак се сабрахме тя сега е в австрия за седмица като и казах да размисли какво точно иска и дали иска да е с мен или с него защото като се разделяхме тя каза че ме обича много но има чувства и кам него....но сега се чудя дали бих забравил това което е направила и дали ще мога да почна начисто същевременно разбрах че за още неща ме е лъгала знам че това е проблем който трябва сам да си реша но бих искал да знам какво бихте направили вие на мое място

Сашо
12-06-2004, 21:15
Или те обича много или изобщо не се интересува от теб. Ама буди при нея (като се варне). Тя ноже и да те обича :wink:

12-07-2004, 00:42
Или те обича много или изобщо не се интересува от теб. :wink:точно така, напълно споделям мненеето на сашо 8)

Гето Маста
12-07-2004, 00:43
Хорица имам адМин проблем ...
и аз така :lol:

manq4kata{P}
12-07-2004, 07:27
Хорица имам адин проблем ходя с едно момиче близо 7 месеца последните дни разбрах че тя се е целувала с друг и са ги видели да се държат са ръце и реших да поговоря с нея тва беше най мъчителния ми разговор през целия ми кратък живот тя ме одряза от следваха ред сълзи ред сополи с думите "аз още те обичам обаче така е най добре за двама ни" подкрепено със "не бях щастлива последните няколко седмици" и както и да е скъсахме без да я оплаквам много и по пътя като я изпращах си говорехме и тя искаше пак да се съберем но тогава бях ядосан мн и по скоро заслепен обаче я обичам страшно много и същатата вечер отидох до тях да си изясним нещата и баща и ми отвори и влязах в стаята и гледам че тя даржи нож и искаше да си реже вените страшно много се уплаших и след дълги уговорки я отказах да се самоубива и пак се сабрахме тя сега е в австрия за седмица като и казах да размисли какво точно иска и дали иска да е с мен или с него защото като се разделяхме тя каза че ме обича много но има чувства и кам него....но сега се чудя дали бих забравил това което е направила и дали ще мога да почна начисто същевременно разбрах че за още неща ме е лъгала знам че това е проблем който трябва сам да си реша но бих искал да знам какво бихте направили вие на мое място

сорка,но наистина нз какво да те посъветвам,нооо се опитай да я убедиш,че каквото и да стане самоубийството не е решение на проблемите.тва е мн страшно и мн се плаша всеки път като чуя някой да говори за подобно нещо :(

teddy_bear
12-07-2004, 07:59
mn kofti situaciika :( edin vid nemojesh da q zarejesh shtoto moje da reshi pak da se samoubie i da ti teji na suvesta...kogato doide mislq 4e trqbva mn seriozno da si pogovorish s neq za tova koi haresva,obi4a pove4e.Mislq 4e na teb ti e nepriqtno da ima i dr ,mn qsno na koi mi e priqtno kogato gadjeto mu ot vreme na vreme hodi pri drug\a,zatoava dai i shans da si izbere edin ot dvamata i i obqsni kakvo 4uvstvash...kakvo mislish za tova 4e tq haresva i dr...i takiva neshta.. :roll: ..ama go obmisli mn dobre i ako trqbav si go napishai,v smisal neshta s koito ne si suglasen i neshta za koito moje s neina pomosh da otstupish....kogato se vurne i govorish s neq nezabravqi da doidesh i da kajesh kakvo e arzvitieto na situaciqta...a i zabravih da ti kaja uspeh!da se naredi kakto e nai-dobre i za 2mata ..nikoi da ne ostava naranen :!:

HuK4o
12-07-2004, 09:50
mn kofti situaciika :( edin vid nemojesh da q zarejesh shtoto moje da reshi pak da se samoubie i da ti teji na suvesta...kogato doide mislq 4e trqbva mn seriozno da si pogovorish s neq za tova koi haresva,obi4a pove4e.Mislq 4e na teb ti e nepriqtno da ima i dr ,mn qsno na koi mi e priqtno kogato gadjeto mu ot vreme na vreme hodi pri drug\a,zatoava dai i shans da si izbere edin ot dvamata i i obqsni kakvo 4uvstvash...kakvo mislish za tova 4e tq haresva i dr...i takiva neshta.. :roll: ..ama go obmisli mn dobre i ako trqbav si go napishai,v smisal neshta s koito ne si suglasen i neshta za koito moje s neina pomosh da otstupish....kogato se vurne i govorish s neq nezabravqi da doidesh i da kajesh kakvo e arzvitieto na situaciqta...a i zabravih da ti kaja uspeh!da se naredi kakto e nai-dobre i za 2mata ..nikoi da ne ostava naranen :!:

Много ти мерси за съветите наистина смятам това да направя въпреки че незнам има ли смисал от неините писма които ми изпра6та съдя че и е по хубаво без мен но незнам какво да очаквам хипер много ми липсва хипер много държа на нея и сам и го казвал хиляди пъти незнам какво повече да и дам просто тя каза че не щаслива с мен защото не сме говорили достатъчно за проблемите си а незнам какво повече да говорим за неините проблеми намираме решение а аз проблеми нямам когато тя щастлива не мога да разбера дали тя си играе или наистина е така и само съм се заблуждавал че давам всичко от себе си :? ситуацията е мн скофтия мерси за подкрепат ще постна като разбера какво ше се прави

teddy_bear
12-07-2004, 10:08
zaduljitelno postni :)
a vijdam btw 4e ti e mn tejko....gotov li si da se razdelish s neq? :?:

HuK4o
12-07-2004, 10:31
Ух незнам честно да ти кажа ако почна да се подготвям че непременно ше ме зареже и накрая стане тай че тя да иска да се върне се страхувам да не са ми охладнели 4увствата май не го написах в правилния словоред ама вярвам че ме разбра :) мисля да оставя нещата така и каквото стане стане се пак съм момче няма да рива гадно ще ми е се пак това са 7 месеца ама не мисля да и падам в краката ще продължа напред поне знам че мога даразчитам на добри приятели и те ши помагат мисля че ме е страх толкова от раздялата колкото от това да се върне при мен и след време да осъзнае че е направила грешка и пак да ме върти с някав михлюзин

HuK4o
12-13-2004, 10:47
преди седмица бях писал за моя проблем и обещах да ви кажа какво стана ами ето кво стана след обещаниято на аверката ми да се отдалечи от него разбрах 4е те са се целували и в австрия въпреки това тя не ме одряза ама не реже и него и е мн объркана и постоянно плаче и аз вече незнам какво да и кажа и какво да сторя всъщност знам ама незнам да ли ще е правилно и дали ще ми е по леко как мислите да я зарежа ли???????? S.o.S.

megan
12-13-2004, 11:51
uh mnoo gofti situaciq moq savet e ako naistina e obichash i mislish 4e tova neinoto v momenta e samo neshto kato malka avantiura izchakai da razbere kakvo tochno iska tq no ne chakai prekaleno dalgo.I brav mn se nakefih kato kaza 4e nqma da i padash na kolene ili neshto ot sorta samo taka pi4

morsmordre
12-13-2004, 12:31
Трябва да си сигурен, че ти наистина я обичаш.От казаното ти дотук аз разбрах, че е така.Затова й го докажи, накарай я да разбере, че не е сглупила като е станала гадже с теб.Накарай я да разбере, че ти си по-добър от другия...а между другото, питал ли си я с кво той е по-добър от теб, че по такъв начин късате?Това е интересен въпрос, но нека ти кажа и последното - като се върне, веднага й кажи колко я обичаш!!!Ай, уСпеХХХ

HuK4o
12-13-2004, 12:32
istinata e 4e mai prekaleno mnogo t1rpqh mamicata mu jenite ste kovarni :evil:

HuK4o
12-13-2004, 15:21
Трябва да си сигурен, че ти наистина я обичаш.От казаното ти дотук аз разбрах, че е така.Затова й го докажи, накарай я да разбере, че не е сглупила като е станала гадже с теб.Накарай я да разбере, че ти си по-добър от другия...а между другото, питал ли си я с кво той е по-добър от теб, че по такъв начин късате?Това е интересен въпрос, но нека ти кажа и последното - като се върне, веднага й кажи колко я обичаш!!!Ай, уСпеХХХ

4ove4e kazval sam i go hilqdi p1ti prez posledna sedmica i dokato q nqma6e pisah e-maili 4e i stihotvoreniq tvorih tozi vapros ne sam i go zadaval i mislq da sloja krai na si4kiq tozi fars :cry: mersi za podkrepata

incheto
12-13-2004, 15:41
Mnogo interesna istoria sam li si q izmisli..:)

HuK4o
12-13-2004, 16:22
ХъХъХъХъХъ не ве гледах един филм от там копирам :twisted: :twisted: :twisted:

TheNewReligion
01-05-2008, 23:46
zabravi q ! tq te luje v o4ite ti q obi4a6 tq 6e se samoubiva ti i se vruzva6 emi vie mom4etata dokat ne se nau4ite 6te ste ni igra4ki mnogo qsnu 4e 6te ste !posle taq ne me haresva onaq me nenavijda ne6to 6te :smt003 i takam po-dobre q zareji i q zabravi nameri druga i takam

_M1rkA6t0_k0tI_
01-05-2008, 23:58
Любовта е сляпа ти ако я обичаш колкото и да те боли ще и простиш ... може би трябва малко време да мине кажи и че ти трябва седмива 2 да се успокоиш от мисълта за другия и я питай защо не е била щастлива последните седмици . и след това да се съберете

koalka
01-06-2008, 09:33
Стара тема!